Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Ewcia13 az mi się smutno zrobilo czytając twojego posta... Ja w sumie tez dużo czasu spędzam tylko z malym bo maz ma firme i dużo pracuje ale jak wraca to jesteśmy wytesknieni... Wiem, ze musi być w firmie. Pokaz nam swojego Skarba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula - no właśnie ja wszystko rozumiem ze m musi pracować bo ma swoja firme i musi wszystko sam ogarnąć a obecnie ma 6 pracowników wiec łatwo nie jest. Ja chce mu pomoc np. w papierach to on mówi ze nie bo nie wiem o co chodzi itp. mowie żeby mi pokazał wytłumaczył a on nadal ze nie. no i taka z nim rozmowa. jak wraca to najlepiej żeby maly już spał i żebym ja niczego już nie chciała. a dziś jestem zła bo załamał mnie bałagan na podworku który jest w większości mojego m i jego rodziców. nie ma nawet mały gdzie bezpiecznie pobiegać bo w każdym kącie jakies sprzęty, smieci, złomy. Rece mi opadły. ja tego nie dam rady sama ogarnąć zwłaszcza ze ponoc wszystko potrzebne!!! i jak tu spokojnie wierzyc ze będzie lepiej. ja mam wrazenie ze my przeszkadzamy mojemu m, ze on byłby szczęśliwszy gdyby był sam. niestety tak to czuje xxx Maksymilian chyba ma zapalenie pęcherza bo sika długo co chwile robiąc przerwy i stęka przy tym jakby kupe robił:( dałam już mu furagin i mam nadzieje ze szybko mu przejdzie. Apetytu od wczoraj wcale nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ewcia13 - tak czytam twoje słowa i jakbym siebie słyszała. Mój m też po sobie nie sprząta, bo całe życie jego mamusia za niego robiła i jest nauczony obsługiwania. Do tego potrafi czasem mi wytknąć, że to ja jestem bałaganiarzem. Wiesz, pedantem to ja nie jestem, ale jako jedyna w tym domu sprzątam, m tylko czasem odkurzy i wyrzuci śmiecinjak go o to poproszę. Mój m teraz rozwijannową firmę, więc siedzi przed kompem do 2 w nocy, a jak ma wolne to zwykle zajmuje sie swoim hobby, też jak go ńie poproszę, żeby npposzedł z nami na pacer, to sam z siebie nie pójdzie, woli zostać w domu. Na szczęście jak wraca z pracy to jest bardzo za Julką stęskniony i widzę, że bardzo ją kocha. Mi natomiast żadko poświęca uwagę, też czuję się samotna. Do tego teraz w ciąży jestem jakaś bardziej płaczliwa. Też się martwię, jak sobie poradzę z dwójką, bo wiem, że mój m się nie zmieni. Też czasem myślę, że lepiej by byłomjakbyśmy się kiedyś rozstali, bo od początku były jakieś nieporozumienia. Tylko, że ja go kocham i nigdy nie potrafiłam po prosu odejść. Wiesz, jak Maksymilian nie ma apetytu,mto może faktycznie być problem z pęcherzem. Furain powinien pomóc. No kurczę z tym nocnm karmieńiem, to już naprawdę nie wiem co Ci doradzić. Pomyślę jeszcze. Trzymaj się ciepło i staraj się mimo wszystko myśleć pozytywnie. Jesteś super mamą i masz superowego, zdrowego synka! Andziulka - wielkie gratulacje! Napisz, jak tam się ogarniasz. Kurcze chyba mnie przeziębienie bierze:( trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamujerecee
przepraszam dziewczyny ale tak czasami czytam to forum i nie rozumiem was- mężowie nieroby a wy na drugie dziecko się zdecydowałyście, albo byście chciały- a powiedzcie mi nie widziałyście wcześniej jacy są? czy może tak nagle się zmienili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Synus zaczol budzic sie sam do jedzonka nawet wczesniej niz moj budzik ! Ale mam problem z zasypianiem w nocy musze podac mu smczka bo potrafi meczyc mnie na cycu 2h i tu tez moja wina bo podobno nie trzeba odbijac w nocy, a on tego bardzo nie lubi przy cycku zasnie a jak go rusze to placze wiec smok poszedl w ruch ale czy to tak dobrze? Bo naczytalam sie ze moze to zaburzyc ssanie choc i tak bardzo bola mnie brodawki i nie wiem czy to sie ustabilizuje czy zawsze tak bedzie bolalo ,? Prosze o rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi - kurcze nasze małzenstawa sa naprawdę bardzo podobne:( Szczesciem jest to ze mamy zdrowe dzieci. Jednak nie mogę pogodzić się z tym ze tak ma wygladac całe moje życie. Próbuje staram się ale jak na razie bez efektów. rozmowy kończą się kłotnia i przestajemy się oddzywac:( Kilka miesięcy temu powiedziałam ze jak tak mamy życ to lepiej się rozstańmy a on na to ze ok skoro tego chcesz! Niby twierdzi ze kocha a nawet nie próbował mnie zatrzymać:( powiedział ze na siłe mnie nie będzie zatrzyywał. i to bardzo boli. Kiedys był inny a z czasem pokazał swoją prawdziwą twarz. Ja nie potrafie szczerze powiedzieć ze go kocham. zbyt wiele rzeczy miedzy nami się wydarzyło, zbyt wiele przykrych słów padło. Sama już nie wiem co zrobić żeby było lepiej. Jak będziesz miała ochote się wygadać to pisz smiało. Ja Ciebie doskonale rozumiem. xxx Andziulka-ja zawsze odbijałam małego i tez był problem z zasnieciem ale bałam się ryzykować ze się zachłyśnie. Zawsze kładłam go na boku na wszelki wypadek. a smoczek wg mnie nie jest niczym złym a na pewno potrafi uspokoić maluszka. Mój synek niestety nie chciał wogole smoczka wiec to był problem bo wiecznie na cycu. zycze powodzenia i zdrówka dla maluszka xxx Dziewczyny co tam u was? mało was ostatnio na forum? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Andziulka , obys nie miala tego problemu z malenstwem co ja :-) Moj Stasiek tez zasypial przy cycu ja sie na to godzilam choc polozna odradzala poniewaz dziecko zasypiajac przy cycu robi sobie z niego smoczka i tak bylo w moim przypadku. Staś jak sie urodzil, dostawal cyca tak 15-20 min. jedna piers potem druga i koniec . wkladalam smoczka do pysiolka i spal. A w domu jakos tak samo przyszlo ze pozwolilam mu zasypiac przy cycu i tez potrafil bardzo dlugo ssac, smoczka juz nie chcial. Polozna mi mowila ze mam go nakarmic i odstawiac ale mnie bylo go szkoda jak moglabym mu odmowic jak sie domagal? :-) I teraz smoczka w ogole nie trawi za to moj cycor to jego smok:-) A my znowu te straszne bakterie nie mam sily , zelazo ciagle spada pomimo wypicia 2 butelek ferrum zamiast sie zwiekszyc spadlo do 26 ciagle te bakterie i ta anemia. 20 maja jedziemy lezec do kliniki do Chorzowa na oddzial Nefrologiczny beda mu robic badania. :-( Dziewczynki jak myslicie czy ja moge Stasiowi podac do gryzienia jakies chrupki kukurydziane pomimo braku ząbkow? Boje sie zeby sie nie zadlawil :-) Pozdrawiam was wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu ja Matiemu daje kleik do mleka i odpukac od 3tyg budzi mi sie tylko raz na mleko,zasypia okolo 20-20 30,pobudka ok 2-3ej i potem wstaje po 6ej.Kaszki mu juz nie dosypuje do mleka na noc bo kolezanki synek przez dosypywanie kaszki do mm zaczol jej kolkowac w 6mcu i sie troche wystraszylam wiec tylko w ciagu dnia dorzucam do mm miarke kaszki i miarke kleiku a na noc i w nocy 2miarki samego kleiku.Ewciu kurcze czytalam o twoim chrzesniaku i jakie jego rodzice maja podejscie do niego to mi sie slabo robilo,szkoda bo jakby go w domu rehabilitowali to by napewno byl w lepszej formie,mysle ze taka mata edukacyjna by byla fajna sprawa,zal mi go strasznie... Mam do was pytanie teraz momentalnie zrobilo sie 20c jak ubieracie maluchy?boje sie ubrac zbyt lekko ale tez nie chce przegrzac,Mati ma 5,5mies i dzis przy 20c mu wlozylam bodzik dl rekaw,polspiochy na to bluze i spodnie dresowe,skarpety,czapeczki i cienka wiatrowka,za grubo? karczek nie mial spocony ale byl czerwony na buzi...jutro ma byc 25c i tez nie wiem jak go ubrac bo dopiero co chodzil w zimowym kombinezonie bo snieg lezal a tu od razu sie 20-25c robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia - bardzo mi przykro ze mały znów ma te wstrętne bakterie:( mam nadzieje ze badania minął szybko i bezboleśnie i wreszcie wskażą właściwą droge leczenia. Trzymaj się kochana dzielnie chociaż wiem ze bardzo się martwisz. Myslami jestem z Tobą.ps z tym karmieniem to masz widze jak ja:( mój mały tez nie chciał smoka bo miał cyca i wiecznie na nim wisiał. niestety to było bardzo meczace i dopiero jak zaczęłam dokarmiać mm to było trochę lepiej czyli po 5mies. Karmiłam 8mies i pod koniec to już była to raczej zabawa niż jedzenie dlatego odstawiłam go zupełnie. synek w ogóle nie protestował, dostał butelke i było ok a jak po kilku dniach próbowałam go przystawić to w ogóle nie chciał już piersi. xxx miluchna - kurcze Mati ma 5,5m-ca i tylko raz w nocy je!super. u nas to tragedia z tą noca. Nie pomaga syta kolacja a jak wczuje kleik w butelce to nie ruszy. wczoraj zaesłam na 1miarke mleka na 150ml wody to mi wstawał co 1,5godz! już nie mam pomysłow co robic. A z tym ubieraniem to ja mam taki sam problem jak ty:( Ciezko się tak przestawić w jednej chwili z zimy na bardzo ciepłą wiosne. Mysle ze troszkę mu dziś było za ciepło jak był czerwony. Ale może niech wypowiedzą się inne mamy. Ja bym np. nie dała już tej kurteczki jak miał bluze i body z dł rękawem. Mój na dworze ciagle w biegu wiec tez mam problem z ubraniem żeby go nie przegrzać ale do dziś tez miał cienka czapeczke, podkoszulek, cienka bluzeczka i cienka bluza rozpieta, rajstopki i cienkie spodnie.A tez mój chrześniak (Mateuszek:)) naprawdę taki biedny jest bo nie dość ze chory to jeszcze w takiej rodzinie się wychowuje. Dla mnie to patologia i wiele już łez wylałam ale czuje się bezsilna widzac to wszystko. Już w ciąży widziałam ze będzie zle słuchając jakie ma podejście do sprawy. Oni np. kupili mu rowerek, tapczanik itp.niepotrzebne rzeczy zamiast go rehabilitować lub kupic cos co mu pomoze się rozwijać. To naprawdę nieciekawa historia i szkoda mi bardzo Mateuszka. xxx Dziewczyny gdzie się podziewacie? Wasze maluchy są prześliczne! I jakie już duże:) kasiu - dziekuje za namiary na nk:) ps gdzie kupiłas meble do pokoju Bartusia? wyglądają bardzo fajnie. zadowolona jesteś z nich? Czekam na podpowiedzi odnośnie mebelków do pokoju dziecięcego. Dziewczyny a wy jak ubieracie teraz wasze biegające maluchy? Sciskam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz dziewczyny to mnie zaskoczylyscie z tym ubiorem. Krzysiu miał dziś tylko body z krótkim rękawem i pajaca. Było 25 C u nas i plecki w tym stroju miał spocone..... Zastanawiam się nad czapeczka. Dziewczyny zakładacie w takie cieple dni czapki maluszkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula - tak masz racje ja na pewno za ciepło ubrałam małego ale to chyba ze strachu o ten jego chory pęcherz:( dziś dałam na luz bo goraco było i był tylko w podkoszulku i bluzeczce z dł rękawem plus spodnie (bez rajstop:)) i bez czapki bo uznałam za za ciepło. sama już nie wiem tak mnie zaskoczyła nagła zmiana pogody ze przestawić się nie mogę:( xxx Jakas dziś zdołowana jestem bo tak patrze na moje dziecko i zastanawiam się po kim on taki łobuz. ja o 16 jestem ledwo zywa bo on mnie wykancza zwłaszcza teraz jak tyle jesteśmy na powietrzu. Normalnie nie mogę nad nim zapanować bo on wszędzie biegiem a niestety nie słucha ze tam czy tam nie wolno i co chwile albo na droge chce wybiec (nie mamy ogrodzenia:() albo pędzi do psa który nie jest do nas przyjaznie nastawiony. po takim wyjściu ja wracam padnieta a on dalej szaleje. A patrze na inne dzieci to one takie grzeczne fajnie się bawia np. w piaskownicy. mój taki ciekawy ze nie usiedzi w miejscu. M wychodzi z domu o 6 a wraca po 21 wiec nawet nie widzi się z małym. Wy pewnie macie spokojne dzieci które słuchają was prawda? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia13 u mnie trudno powiedzieć jak będzie z Krzysiem pod względem szaleństw ale z tego co widze na dzień dzisiejszy to bardzooooo zywotne dziecko:) wiec niewykluczone, ze mnie również będzie czekac taka bieganina. Bardzo Ci wspolczuje braku ogrodzenia:( to Ty ciagle na warcie musisz stać.... Moja kuzynka miała również tak enegrgiczna dziewczynke jak Maksio. No powiem Ci, ze nie miała oporow nawet w sklepie za lade czy na zaplecze wbiegać:) Minelo jej to w wieku dojrzewania. A powiedz czy w niedziele możesz liczyc na to, ze maz pojdzie z malym na spacerek żeby zobaczyl jak to ciężko w tej codzinnosci nad wszystkim zapanować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was jak moglabym prosić o namiar na nk to byłabym wdzieczna 🌻 ja moja Ale ubieram w pajaca z dlugim rekawem bluze i spodnie welurowe czapeczke tez jej zakladam bo czasem dosc mocno zawieje to wole nie ryzykowac tym bardziej ze czasem jest na rekach bo lubi patrzec na swiat. To Alka jest nadzwyczaj grzeczna bo po kapieli zje cyca kolo 20 i spi do 5 zje znowu i do 7 podrzemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj spytalam pediatry jak dziecko ubierac ,powiedziala ze jak jest temp okolo 25c to tak jak siebie a jesli okolo 20c to do poludnia dl rekaw np body,polspiochy czy tam cienkie spodenki i bluza dresowa ale nie gruba ,okolo poludnia zdjac bluze wlozyc cieniutki sweterek lub koszule,o czapke nie spytalam tez nie wiem czy wkladac bo matwie sie tylko o te uszy ,ciezko sie przestawic dopiero co snieg padal a tu prawie lato wczoraj bylo Ewcia nie wiem jaki Mati bedzie jak wiekszy bedzie ale poki co tez ma w sobie tyle energii ze czasem sobie mysle''synu idz juz spac "':) Gusiu bardzo ladnie Ci Alusia spi,swietnie poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Sabiba :-) Wszystkiego NAJLEPSZEGO dla Gabrysi z okazji 2 latek. Dużo zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń. Buziaki ode mnie i Bartusia 🌼 Ewcia :-) gotowe zestawy tych mebelków wystawia producent na allegro, a jeśli chcesz własny zestaw stworzyć można zamówić poza allegro :-) Superburek :-) gratuluję kolejnego siusiaka :-) Rybcia :-) dużo zdrówka dla Stasia i trzymajcie się cieplutko :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dziękujęmy za pamięć i życzenia :) mój łobuz padł po dniu pełnym wrażeń :) kurcze to już da lata, jak ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego dla roczniakow i Gabrysi!!!!!!! xxxxx a brzuchatkom GRATULUJE i zycze spokojnych 9 msc. xxxxxx pozdrawiamy wszystkie kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny "MATKI PIERWSZEGO KWARTAŁU" mamy prawie uchwalony roczny wymiar urlopu macierzyńskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie szczęśliwe mamusie i ciężarne gorąco was pozdrawiam . Rybciu odpisuję ci na ty forum bo nie udzielam się na inseminacji. U mnie bez zmian co dziennie podczytuje forum to i tamto .Puki co czekam na refundacje po 2 poronieniu porobiłam bardzo dużo badań, ale jak zwykle wyszły dobrze .Sama jestem ciekawa co u Azji i kanapki Alissmy ,ale po tym jak dość nie ciekawie się zrobiło na tamtym forum dziewczyny przestały pisać . Przede wszystkim cieszy mnie to że praktycznie wszystkim dziewczynom ze starej ekipy się udało .Cieszę się że Staś rośnie jak na drożdżach czytałam ,że macie problemy z bakteriami mam nadzieję, że szybko się ich pozbędziecie. Kasiu ,daisy i pozostałe dziewczynki czytam o waszych maluchach na bieżąco cieszę się że chowają się dobrze . Serdecznie was pozdrawiam i wasze pociech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia81 - Kanapka jest na forum ciążowym nr 2 oto link: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5483309&start=0 xxx Dziewczynki - pozdrawiam Was baaardzo gorąco. Coś tak rzadko piszecie, czyżby Wasze Skarby były aż tak absorbujące..? My zaczynamy 30 tydzien, rośniemy sobie miarowo, naprawde nie wiem skąd ta skóra ma takie wląsciwości rozciągające :-) Zdarzają mi się twardnienia brzucha, potem takie ciągniecia w dół i musze szybko siusiu zgieta w pałąk, taki dyskomfort.. Miałam podłączone ktg, ktore za wiele nie wykryło.. Mam odpoczywac i zażywać leki rozkurczowe i a la uspokajające. To tyle o mnie.. czekam teraz na wieści o Was i Waszych maluszkach.. Tych w brzuszku tez.. Superburku..? Chyba nie pominęłam już nikogo!? xxx Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonisława77 dziękuję bardzo za wpis weszłam i poczytałam sobie, ale to zleciało jeszcze troszkę i urodzisz super .Wiesz może co u Azji na kiedy ma termin . Pozdrawiam miłego wieczoru !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, długo tu nie zaglądałam i myślałam że nie nadrobię, a tu tak mało wpisów...chyba cały dzień siedzicie z dziećmi nabdworze a brzuchate spacerują. Ja nadal pracuję, więc jest coraz trudniej. Nadal nie wiem czy to dziewczynka czy chłopak, może coś pokaże na usg połówkowym 3 czerwca. Ewcia - to masz z tym Maksiem:) powiem Ci że Julka owszem zajmie się na chwilę czymś np zabawą w piaskownicy, przesypywaniem kamyczków, zbieraniem stokrotek czy zjeżdzaniem na zjeżdżalni, ale jak się znudzi to też ucieka, a ja ją gonię. My mamy taki nieduży ogródek i jest ogrodzońy ale nie cały i właśnie po długim weekendzie bedziemy dokańczać ogrodzenie, to już Julka nie ucieknie:) spróbuj też mu znaleźć jakieś zajęcie typu przesypywanie żwirku zbjednego kubka do miseczki itp. Ale ogólnie to masz tam trochę niebezpiecznie skoro blisko jest ulica. A nie mogłabyś m jakoś namówić aby zrobić jakieś najtańsze choć tymczasowe ogrodzenie? I tak sobię myślę, że Ty chyba ńie masz chwili dla siebie. Jato przyznam w pracy trochę odpoczywam, chociaż psychicznie. Ty nie chciałabyś wrócić do pracy choć na pół etatu? Myślę, że Maksi mógłby stać się grzeczniejszy jak zatęskni do mamy. Noi na pewno Ty miałabyś więcej energii na zapełnienie mu czasu, bo bedziecie razem krócej. Superburku a co u Ciebie? Kasiu - jak tam postępy Bartusia w jedzeniu? Napisz proszę jak nazywają się te twoje mebelki, bo my tez teraz będziemy użądzać pokoik. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki! Idę spać bo padam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi.. sorki ogromne...wstyd mi, że przeoczylam jeszcze jedną Ciężaroweczke..mam nadzieje, ze wybaczysz.. :-) xxx Moncia.. ano zleciało.. teraz tak patrze z perspektywy czasu, choc tak naprawdę to momentami dłuży się niesamowicie, a najbardziej I trym. Niestety nie wiem co u Azji.. Podobno również jest w ciąży, ale wiem to od innych forumowiczek, nie od Niej samej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia81 milo mi ze o mnie pamietasz :) Jak sama widzisz starej ekipie sie udalo a Ty do niej tez nalezysz to i Tobie w koncu sie uda. W kazdym razie za trzymam kciuki z synkiem :) xxxxxx Loniu rosnij na zdrowko ciesz sie spokojem ;) bo juz niedlugo cisza i spokoj bedzie rzadkoscia ;) ale przeciez na to czekalysmy, o to walczylysmy, o te nasze male krzyczace, kochane cudenka :) xxxxx pozdrawiam wszystkie brzuchatki i mamusie. Rzadko pisze bo maly jest bardzo aktywny w dzien wiec jak tylko pogoda pozwala to uciekam na dwor /wtedy spi :)/ Czas leci jak szalony, Wojtus ma juz skonczone 5 miesiecy, ida mu zabki i zajada juz zupki :) Jest przecudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia81 milo mi ze o mnie pamietasz :) Jak sama widzisz starej ekipie sie udalo a Ty do niej tez nalezysz to i Tobie w koncu sie uda. W kazdym razie za trzymam kciuki z synkiem :) xxxxxx Loniu rosnij na zdrowko ciesz sie spokojem ;) bo juz niedlugo cisza i spokoj bedzie rzadkoscia ;) ale przeciez na to czekalysmy, o to walczylysmy, o te nasze male krzyczace, kochane cudenka :) xxxxx pozdrawiam wszystkie brzuchatki i mamusie. Rzadko pisze bo maly jest bardzo aktywny w dzien wiec jak tylko pogoda pozwala to uciekam na dwor /wtedy spi :)/ Czas leci jak szalony, Wojtus ma juz skonczone 5 miesiecy, ida mu zabki i zajada juz zupki :) Jest przecudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia81 milo mi ze o mnie pamietasz :) Jak sama widzisz starej ekipie sie udalo a Ty do niej tez nalezysz to i Tobie w koncu sie uda. W kazdym razie za trzymam kciuki z synkiem :) xxxxxx Loniu rosnij na zdrowko ciesz sie spokojem ;) bo juz niedlugo cisza i spokoj bedzie rzadkoscia ;) ale przeciez na to czekalysmy, o to walczylysmy, o te nasze male krzyczace, kochane cudenka :) xxxxx pozdrawiam wszystkie brzuchatki i mamusie. Rzadko pisze bo maly jest bardzo aktywny w dzien wiec jak tylko pogoda pozwala to uciekam na dwor /wtedy spi :)/ Czas leci jak szalony, Wojtus ma juz skonczone 5 miesiecy, ida mu zabki i zajada juz zupki :) Jest przecudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×