Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Gość jeździec z nikąd
ano zdrada...względem umowy,która nie obowiazywała od momentu niechęci pisania na priv i ściemy z miejscowością uzdrowiskową w której byłem wtedy dla sprawdzenia.Proste,ale nie dla wszystkich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec z nikąd
prosić można i pisać również:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec z nikąd
poza tym jak na razie nikt więcej nie wchodzi na temat,więc nikłe zainteresowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec z nikąd
obietnica została dotrzymana do momentu braku odpisów na priv i kłamstwa z pobytem tam,gdzie bylo deklarowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec z nikąd
Mimo wszystko z zaskoczeniem stwierdzam,że interesujące Cię poczytać po tak długiej nieobecności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnkjn
ladacznica nie z tej ziemi Nie wiem jak sobie z tym poradzić, lubię seks z nowymi facetami, szybko mi się nudzą w łóżku, co raz potrzebuje "świeżej krwi". Chyba nie jestem po prostu stworzona do stałych związków. Wiele bym dała żeby byc facetem i się zabawiać bez oporów, bo przeciez mężczyznom można. Chore to wszystko. a co ja bym dal by byc piekną kobietą , ale bym sobie pouzywal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec z nikąd
ja samego siebie nie oszukiwałem za to w ostatniej partii tamtej sytuacji byłem olany,więc nie pozostałem dłużny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec z nikąd
Głowę to ja mam na karku,bo inaczej bym ładnie wmoczył.Skoro Ladacznica tak chciała zaspokajać swoje żądze itp, to jakoś nie doprowadziła zasad do skutku w co najmniej jednym przypadku,więc nie jest konsekwentna.Riposta jest przypadkowa,bo miało mnie tu juz nie być chociaz zaglądam,więc przypadek jednak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec z nikąd
od pobytu w wawie nie byłem do momentu, aż nie poznałem wkręcania i milczenia na priv.Proste jak drut.Nie żegnam sie jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec z nikąd
no ale czemu tu sie dziwić,jesli ma się do czynienia z dziwkarską naturą która udaje przy kimś,że może być inaczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowska dajaca za friko
tez mam nature dziwkarska i daje napotkanym np na imprezie,i tego nie ukrywam.Lubie zabawic sie..mam na stale faceta i on wie i dziwne ale akceptuje.Mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec z nikąd
zdrowy rozsądek w sytuacji kiedy ma się coś stworzyć konstruktywnego jest tylko manipulacją.Liść to możesz sobie wsadzić albo dawać innym kolesiom w realu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowska dajaca za friko
PIerwszy raz jestem na kafe i od razu taki ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×