Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Gość baronowa_toya
ladacznica masz orgazmy w takich zwiazkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa_to ona
a ty kocie skad wiesz? az taki naiwny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablesse
Czesc...co do wypowiedzi pana wyżej "ze jestem pokrzywdzona"...wcale tak nie uważam. Jestem na studiach które są moją pasją, mam znajomych, na których mogę liczyć, wspaniałą rodzine. Dlatego nie czuję się pod żadnym względem pokrzywdzona. I nie stawiam się na piedestale. Co do atrakcyjności...czarnowłosa wysoka zgrabna kobieta z niebieskimi oczami ;) która doskonale wie że jednym się podoba a innym nie musi...więc bez podjazdów tego typu proszę. do ladacznicy Cieszę się że znalazłam Twój temat. Zaczynałam się bać że takich jak ja nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablesse
Nie potrzebuje Twojej oceny i akceptacji...jak już napisałam..jednym się podobam, innym nie. Widać trafiałam na takich którym moja fizyczność odpowiadała, to wszystko. Pokrzywdzona się nie czuję w żadnej ze sfer życia :) Tobie może być mnie żal...najprościej tak zareagować ;) A kobieta z klasą to wg Ciebie jaka? Nie znasz mnie..nie wiesz jaka jestem, jak się zachowuje, jakie mam poglądy i przekonania. Z góry stawiasz mnie na przegranej pozycji tylko dlatego że mężczyźni mnie nudzą. Heh...szkoda gadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablesse
jedyne co moge tutaj napisac to że mam poglądy faszystowskie hail hitler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuuum
hmm.. dużo dziewczyn ,które piszą na tym forum wspominają ,ze jak im się przytrafi zdrada to mają "moralniaka" , was to nie dotyczy ? chyba nie bo nie jeste ście w stałych związkach . czy to nie jest tak po prostu , że robicie to co chcecie , a inne czy inni też by tak chcieli tylko mają właśnie tego moralniaka. ? dużo dziewczyn pisze , że :on chciał ode mnie tylko seksu , a wychodzi , że wy właśnie tyylko tego chcecie . w serialu o tych zwariowanych gospodyniach domowych jeden facet , który spotkał podobną do was to powiedział : myślałem , że jesteście tylko miejską legendą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuuum
a tak wogóle to mogłybyście odpowiedzieć mi na kilka pytań ? bo ja to chyba jestem z tej drugiej strony , jakoś przyciągają mnie takie dziewczyny jak wy, krótka fascynacja i do widzenia , jak słyszę ,że ktoś jest w związku 2 czy 3 lata to mi szczęka opada ?- jak wyście wytrzymali tyle czasu ? i najbardziej to właśnie lubię tą niepewność , to takie emocjonalne napięcie , w dodatku , żeby było śmieszniej sam prowokuję sytuację , w których dochodzi do zwarcia i się żegnamy , jestem bardziej nienormalny niż wy :) co robicie jak potrzebujecie kogoś , żeby się wyżalić , żeby was ktoś wysłuchał , podtrzymał na duchu , . przecież nie zawsze jest tak ,że wszystko idzie jak z płatka. czy tego nie potrzebujecie ? jesteście samowystarczalne emocjonalnie ? ladaco , a tak z ciekawości , gdzie kogoś można wyłuskaać w pierwszy dzień świąt ? :) to ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo chciałbym mieć dziewczynę, ktora by mnie zdradzała, a później mi o tym opowiadała, mogłaby też dawać mi cipkę do wylizania zaraz po seksie z innym. Marzy mi się też taka sytuacja że moja dziewczyna bzyka się z innym a ja klęczę koło ich łóżka i całuję i liżę jej stopy a gdy skończą to ona pozwala mi wylizać swoją cipkę. dla takiej hot wife zrobiłbym wszystko. takich jak ja jest wielu klimat nazywa się cuckold lub rogaczenie i są nawet fora dla takich wariatów i wariatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dyskusja nabiera tempa. diablesse Nie przejmuj się tymi opiniami, każdy ma prawo żyć jak chce. Łatwo jest kogoś zaszufladkować kompletnie go nie znając. baronowa_toya owszem, są to bardzo silne orgazmy :) pluuuum nie wiem jak jest w innych miastach, u mnie co roku na 1-wszy dzień świąt są normalne imprezy. Pupciaan Nasze sumienie i moralność pozostaw nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluuuum " co robicie jak potrzebujecie kogoś , żeby się wyżalić , żeby was ktoś wysłuchał , podtrzymał na duchu , . przecież nie zawsze jest tak ,że wszystko idzie jak z płatka. czy tego nie potrzebujecie ? jesteście samowystarczalne emocjonalnie ?" ja od tego mam rodzinę i przyjaciółkę, za nich mogę skoczyć w ogień i wiem, że zawsze mogę na nich liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuuum
i żaden facet ci nie zaainteresował , tak żebyś lubiłą spędzać z nnim czas , rozmawiać , żebyś dobrze się znim czuła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sie stalo. Moja lady bierze tabletki antykoncepcyjne. W przerwie pomiedzy cyklami zawsze dostawala regularnie okres, miesiac temu spoznil jej sie o 3 dni, dostala jakos przed koncem, a teraz nie dostala wogole. Ginekolog juz ja zapisala za miesiac na wizyte, zeby wykluczyc ciaze. Nie powiem, ze ta sytuacja troche mnie zaklopotala. Niby tabletki powinny zapobiegac ciazy, a tu okres nie przyszedl, dostala bole jajnikow i cisza. Pierwszy raz nam sie to przytrafilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, bardzo chętnie pokażę jak się zabawiam na skype, mam 23 lata... mój nick to calusny1236 jeśli jesteś chętna proszę mnie dodać... pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek z bogdanca
co druga kobitka ma taka nature tylko sie nie przyznaje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablesse
Maciek...choć jeden co pisze z sensem ;) są cnotki niewydymki i kobiety które mówią o tym otwarcie...ale jak Polska długa i szeroka...zawsze bedzie sie nam przylepiało łatke "ku**w". Mężczyzna robiący to samo co my jest za to macho i super gosciu ...hipokryzja nie zna granic ;) Szcześliwego Nowego Roku...oby był stosunkowo lepszy niż 2010 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuuum
diablesse to jak z tymi facetami , nie spotkałaś takiego który w pewien sposób cię fascynował ale który wogóle nie zwracał na ciebie uwagi . wiesz takie pragnienie żeby mieć coś nieosiągalnego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuuum
ladaco idź szukać naiwniaków gdzie indziej, mały zboczku i kto to mówi :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablesse
pluuum hahah...tu mnie masz..jest taki jeden...i moze nie tyle co nie zwrócił na mnie uwagi ( bo tez wyladowalismy w łóżku..do dzisiaj lądujemy ;) )co po prostu nie chciał na siłe tworzyc zwiazku ze mną. I dzieki temu mozna wręcz powiedzieć ze jesteśmy dziś przyjaciółmi. Znamy sie juz ponad 1,5 roku i nic nie zapowiada końca tej znajomości :) Ten facet mnie nie znudził a ja jego i uwazam ze dzieki temu mamy tak dobre układy miedzy sobą ;) Po prostu...nic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce pomocy. Dzis rano zrobila drugi test i tez wyszedł negatywnie, takze narazie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz x3
Jak lubisz z coraz to innym robić to moze znajdz se jakiegoś młodego amatora ^^ moze cie zainspiruje i utrzymasz związek :P Moim zdaniem spoko dziewczyna jestes i lubisz sie zabawic ale przy tym ranisz osoby :/ no niewiem niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plepleple
ha ! a jednak :) zastanawiałem się czy ci nie życzyć na nowy rok , żebyś się zakochała , ale a nuż się spełni i będziesz mnie przeklinać do końca życia :p ciekawe co porabia panna nieziemska , pewnie siedzi z ciocią i wujkiem i oglądają tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuum
pomyliły mi się niki , muszę nad tym popracować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w nowym roku :) Kasiu, czy sylwester był stosunkowo udany ? ;) Mariusz x3 A czym może mnie zainspirować taki młody amator? I amator czego? Czym taki "młodzik" może mnie przy sobie zatrzymać na stałe? Wysokim libido i owszem, najwyżej na miesiąc ;) Kocie Napisałam Ci wiadomość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziewczyna, po ostatnim powaznym zwiazku, ktory miala przede mna nie chciala sie statkowac, jak Ty, bo stwierdzila, ze stale zwiazki nie sa dla niej. Skakala z kwiatka na kwiatek. W miedzyczasie mnie poznala. Szukalem kobiety, ktora kocha seks, nie szarej myszki. Ona mi spasowala w 100%. Zatrzymanie jej na dluzej bylo bardzo ciezkie, ale do wykonania. Na poczatku spotykalismy sie tylko na sam sex, potem juz w miedzyczasie, jak posiadala faceta, a potem facet poszedl w odstawke i spotykala sie juz tylko ze mna. Tak sobie ja wkolo palca owinalem wtedy, ze zagrozilem jej, ze jesli spojrzy choc na innego, to odchodze. Wg mnie jest metoda, aby Ciebie przy sobie zatrzymac. Mezczyzna musi byc dosc kontrowersyjny, musi miec Cie w garsci, musi miec nad Toba przewage psychologiczna i fizyczna, abys czula respekt i do tego miec wladze nie tylko nad Toba, ale rowniez w otoczeniu. Musi byc inteligentniejszy od Ciebie i musi znac Twoja przeszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damski Krawiec
Ladacznico! I ty i my wszyscy, jesteśmy potomkami tych poligamicznych małpoludów, które przyjeły skuteczną strategię reprodukcyjną. Twoje poligamiczne ciągoty są pochodną tej strategii, polegającej na rekombinacji materiału genetycznego z możliwie dużą liczbą osobników. Stąd ta euforia towarzysząca kopulacji z nowym partnerem. Ten "haj" jest na tyle duży że potrafi pokonać racjonalne myslenie u kobiet które mają już potomstwo z jednym partnerem i mimo zagrożeń szukają (i znajdują) innych kopulantów. Sexy New Year!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×