Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Jestem bezczelny i beztroski,ale skoro nie dajesz namiarów i pola manewru, to nich chociaz inni sie napalą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze interesują Cię newsy a raczej starocie o kocie? Chyba,że masz na mysli jej twórcze podejście:) Pewnie sie zjawi i czyta nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawiatura jest jak nowka,bo tyle nie stukam a mam widoki wreszcie na netbooka.Jutro chce go załatwić,bo czeka na mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to przecież inna bajka i jeden wielki paradoks,więc dobrze zrobiłaś.Poza tym nie zarzekaj sie ,że nigdy,bo widzisz co sie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 cali...Mnie wystarczy na wszelki wypadek potrzebuje go a poza tym do 7 godzin na baterii jedzie.Duze gabaryty Cie interesują ale przecież laptopa nie włożysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież zgrabne ujęcie tematu to u mnie norma a skoro wróciłaś tu,to znaczy ,ż obejrzałas się za siebie bo chciałaś i niepokój jest nieuzasadniony.Nie pękaj i bądź wreszcie rasową suką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam nieprzewidywalny i wydarzenia , które się toczą wokół mnie też takie są.W tej materii Cie uprzedzałem już,ale dojdę na max do tego wniosku jak będę Cię trzymal za obrożę na ten początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utrzymam a ajk nie to poprosze murzyna:P Ladacznico...Doświadczenie sugerowalo,że odrywałas się i wracałaś,więc jakieś mini podstawy były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×