Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Gość weekendowa mediatorka
ja tez mam mocna glowe i wypic lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekendowa mediatorka
tez tak mysle ;) ja dzisiaj z doskoku bo praca wre :D jak to fajnie,ze juz weekend nadszedl w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendowa...Niniejszym informuję,że flaszki chyba się wypić nie da a przynajmniej nie z tej okazji...Jeszcze nie byłem na tamtym wschodzie a już zaczynam go nie lubić:P W tym to juz mediatorka nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti_j88
ladacznica nie z tej ziemi znalazłam Twój temat, bo mam ten sam problem co Ty... faceci mnie nudzą, uwielbiam seks z nimi, jednakże gdy uda mi się go że tak powiem "zaliczyć" moje ciśnienie momentalnie spada. Oczywistą rzeczą jest, żę nie angażuję się uczuciowo. Czasami mam potrzebę bycia z kimś, ale przecież na siłę niczego nie zbuduję. Powiedz mi jak sobie z tym radzisz? Nakręciłam się już tutaj w necie, żę to trzeba leczyć. Co o tym myślisz? Pozdrawiam serdecznie M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezbadane sa wyroki i masz szanse na normalnosc,ale nie moge Ci nic doradzic.Po raz pierwszy nie moge a nie dlatego,ze nie umiem.Ladacznica sama Ci to wyjasni ale nie dzis chyba.Moze jutro znajdzie chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos..
Hej ladacznico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladacznico ok 50 :) nie pamiętam dokładnie ;) myślisz, żę mi się znudzi? a Ty ile masz lat? :) myślisz, że kiedyś się zakocham? :) troszkę mi tego brakuje czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ci napisze
podaj namiary gg to podpowiem co i jak.Znam ten temat.Nie bede pisal na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOLO9
.ciekaw jestem co bys zrobila jakbys natrafila na erotomana takiego jak np.ja i powiedzialby..tobie ze chcialby zjesc kupke prosto z twojej pupci napic siku z cipuni?,.zgodzila bys sie??,.jesli tak pisz,790748779.sms.mms,.i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniek_s
Wiesz, pieprzonko jest bardzo fajne ;-), tylko ja osobiście obawiam się tak częstej zmiany partnerki z uwagi na wiesz - różne choróbska - co innego mieć jedna staą, ale naprawdę z ognistym temperamentem, fantazją i i ciągle głodna sexu - ktoś taki mi się marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniek to również moje pobożne życzenie, jednak żeby wytrwać przy jednym partnerze/partnerce potrzeba czegos wiecej niz tylko dobrego pieprzenia. Sprawdzone i potwierdzone wielokrotnie przez moją skromną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladacznica, Marti- przyłączam się do waszego zacnego grona... Też mam podobny problem- nie potrafię być w związku, wolę jednorazowe przygody i jak już myślę, że się uspokoiłam, to mam nawrót ;) Przez ostatnie miesiące było już trochę lepiej, a teraz znowu masakra- mam ochotę pieprzyć wszystko co się rusza... Jest szansa, że mi to kiedyś przejdzie..? Marti- jesteśmy w tym samym wieku, może to po prostu taki popieprzony rocznik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×