Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alisssssss

jak mozna mowic ze 175 cm facet jest niski???

Polecane posty

Gość keratim
do tej madrali keratim nie rozumiesz keratim: srednie IQ to 90-110 i takie ma 80% spoleczenstwa podobnie wzrost: jest jakis przedzial (powiedzmy 172-182) w ktorym zawiera sie 80% spoleczenstwa" Sam sobie odpowiedziałeś, skoro aż 80% jest w przedziale 172-182, to biorąc pod uwagę, że kobiety to więcej niż 50% procent społeczeństwa, to oczywiste jest, że spora część w tym przedziale to są kobiety. A jako, że facet powinien być wyższy, zatem powinien przynajmniej dla tych kobiet być poza tym przedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej madrali keratim
a teraz pier­dolcie sobie dalej o wysokosciach i chu­j dlugi z wami 🖐️ to pisalem ja "trener 3. klasy - Jarząbek Wacław" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim
do tej madrali keratim jaka z niego glupia cipa :> zenada keratim :>" - jak to jest ironia, to widocznie na polski w ogóle nie chodziłeś. Intelektualisto z jednym wykładem. A polski ni w ząb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, dla osoby 160 będzie wysoki bo to 15 cm różnicy. Biorąc pod uwagę wzrost Polaków jest to średni wzrost, napewno nie jest niski, ani wysoki, tak jak kobieta 165.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej madrali keratim
spier­dalamy bo dyskusja z miernota grozi zaparciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim
[zgłoś do usunięcia] do tej madrali keratim a teraz pierdolcie sobie dalej o wysokosciach i chuj dlugi z wami to pisalem ja "trener 3. klasy - Jarząbek Wacław"" Tak, to nadal nie ironia, a wulgaryzm. Ludzie na poziomie nie sięgają, po język śmieciowy. Mają lepsze argumenty. To język ludzi, którzy chwastami ubarwiają brak argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej madrali keratim
Robiłem sobie jaja, a KERATIM brała wszystko na serio. Ale nie zrozumiała ani słowa. Nie jej wina. Bóg sprawiedliwy, daje wzrost, to co innego ogranicza. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim
do tej madrali keratim spierdalamy bo dyskusja z miernota grozi zaparciem" Nie łudź się, że zwykły blockers kurdupel zaćmi tutaj jednym wykładem, faktów. Ja nie potrzebuję wzorów, ani dowodów, że istnieje prąd przed każdym włozeniem wtyczki do gniazdka. Wystarczy, że wiem, że jest w gniazdku i mogę z niego korzystać, tak jak nie muszę tworzyć rozkładu gaussa, aby wiedzieć, że kurdupel to kurdupel. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim
I pewne jest, że jesteś kurduplem, tak jak pewne jest, że ja niska nie jestem. Dowodem na to są strony po których stoimy. :D Tak więc możesz się zatrudniać u Mikołaja, jako elf. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim
I jakbyś nie udawał "naukowca" to język rynsztokowy zdradza dokładnie kim jesteś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim
Po pracy mieszam swoją długą ręką budyń u bogatych cyganów, kręcąc jednocześnie kołowrotek swoimi długimi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim.
I wyobraź sobie, że nie potrzeba do tego żadnych rozkładów prawdopodobieństwa, bo to pewne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim.
Nawet musisz się głąbie w moją postać wcielać? A zgrywałeś pana naukowca... hahahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Kłamczyński
"I pewne jest, że jesteś kurduplem, tak jak pewne jest, że ja niska nie jestem. Dowodem na to są strony po których stoimy." No i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim.
Tylko tutaj możesz pokozaczyć pewnie kurduplu, bo na podwóreczku pewnie męczą cię normalnego wzrostu koledzy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim.
Kłamię jak z nut i noszę buty rozmiar 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim.
Jarosław Kłamczyński "I pewne jest, że jesteś kurduplem, tak jak pewne jest, że ja niska nie jestem. Dowodem na to są strony po których stoimy." No i co z tego?" A tyle z tego, że krzywa gaussa nic tutaj nie zmieni! Mały pozostanie małym, a wysoki wysokim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabka i 40 krasnali
keratim, daruj już sobie te opluwanie i trollowanie. twoje wypowiedzi najlepiej oddaja, na jak niskim poziomie kultury egzystujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do keratim
"Tylko tutaj możesz pokozaczyć pewnie kurduplu, bo na podwóreczku pewnie męczą cię normalnego wzrostu koledzy." Ty naprawdę jesateś taka głupia czy tylko udajesz? Męczą mnie takie bezmyślne osoby jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim..
Bez względu jak teraz nie będzie się wyżywał podszywając się, nic się nie zmieni. Aczkolwiek rozumiem, że to rodzi frustracje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabka i 40 krasnali
nie idiotko, nikt się nie podszywa. boli cię to, że więcej osób może nie tolerować twojego chamstwa i bezmyślnego rozumowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do keratim
Dumna ze swojego wzrostu może być tylko osoba bezmyślna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do keratim
Dwoi ci się i troi w oczach, zaraz się zaloguję i zobaczymy jak bedziesz śpiewać pomarańczo o nicku na K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim..
alibabka i 40 krasnali keratim, daruj już sobie te opluwanie i trollowanie. twoje wypowiedzi najlepiej oddaja, na jak niskim poziomie kultury egzystujesz." Komunikacja, aby miała szanse przebiec prawidłowo, język musi być dostosowany do rozmówcy, więc go dostosowuje. Jednak do rynsztokowego nie muszę sięgać. Bo to językowe dno, które jest mi obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 177 cm. I mało mnie obchodzi, czy to jest średni czy nieśredni wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to 80 % spoleczenstwa w przedziale 172-182 dotyczy wlasnie mezczyzn keratim. Zreszta nie twierdz że taki i taki to kurdupel bo jak bylismy swiadkami inne dziewczyny twierdza że "jest zdecydowanie sredni" inne nawet twierdzily że wysoki. Wogole to troche kultury ludzie. A co do tego wzrostu, jest pojeciem wzglednym dla Ciebie niski dla innej "na pewno nie niski". No wiec jaki w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratim..
do keratim Dumna ze swojego wzrostu może być tylko osoba bezmyślna." Nie tylko. Także każda modelka i model. Tej dyskryminacji na wzrost nigdy nie zniosą, bo ubranie na kurduplu wygląda paskudnie. To jak przebrany szympans. Nogi i ręce prawie na tym samym poziomie przy ziemi. :D Kreatorzy mody, jakby nie było tworzą sztukę i wiedzą co robią, aby ją dobrze zaprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×