Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Avatari

Zapraszam panie po 50: odchudzanie i nie tylko.

Polecane posty

Gość kliiu45
Drogie Panie, czy któras z Was moze chodzi albo chodziła na zajęcia z aqua aerobiku ? Jestem ciekawa czy mozna sie zapisać , czy to coś daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja własnie jestem za taka aktywnością http://aqua-aerobik.pl/ I naprawde jesli chcecie zrzucic troszkę kilogramów to jest to bardzo dobry sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecał wlasnie te zajęcia bo widze po sobie ze naprawde daja rewelacyjne efekty. Równiez jesli chodzi o kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaadamska
Ja widziałam na http://klubseniora.pl/ porady dotyczące zdrowego odżywiania i sportu dla osób po 50 roku życia. Wydaje mi się, że odpowiednia dieta i ćwiczenia to najlepsze droga do zrzucenia nadmiaru kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam za sobą ponad pół wieku życia i właśnie wypowiedziałam wojnę mojej oponie. Mam nadzieję, że znów zbierze się fajna grupa - jak w 2011 na apel Avatari i razem będziemy pokonywać słabości. Obiecałam sobie, ze zacznę od nowego Roku, ale gdy patrzę w lustro, już odechciewa mi się jeść. Jestem zdeterminowana, czy ktoś zechce mi towarzyszyć? Muszę zrzucić chociaż 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , ja z checia zaczne diete od 2 stycznia :) nie wiem dokladnie ile mam do zrzucenia ale ok 7-8 kg , mam 51 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula51
i dodam ,ze mam opone, jakis boczek , ogolnie brzuch najwiecej , reszt jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 50 plus
zły wpisalam swoj nik , poprzednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 kilo to jeszcze nie tak dużo, ale na pewno po zrzuceniu będzie to widoczne na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się bardzo, 2 stycznia to dobry termin. Masz jakiś plan? Ja też muszę zrzucić 8 kg. Nie jestem konsekwentna, więc mż odpada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawiam: pieczywo albo ograniczę do 1 kromeczki dziennie, smażenie , no i moje ukochane słodkości:( z tym ostatnim będzie najtrudniej. W ogóle nie mam czasu na aktywność sportową. Może kijki? Ostatecznie wychodzę z psem, to mogę z psem i kijkami. Ale to chyba za krótko, żeby przyniosło efekt. Julka51, jaki masz plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 50 plus
planu jeszcze nie mam, na mz tez nie jestem konsekwentna, teraz mam mz, i wlasnie widze jaka to jest , nieraz wychodzi mi wz . wiec mz na dłuzsza mete odpada ale od 2 stycznia jakas konkretna dieta, zalezy ile mam do zrzucenia a zwaze sie dopiero 2 stycznia rano eryk na brzuch beda c wiczenia , wiec nie bedzie tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 50 plus
ja mam problem z pieczywem i z\e slodkosciami , z reszta jakos sobie poradze :) mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 50 plus
dzis zjadlam 450 kcal do tej pory jak dobrze obliczylam, 2 parowki z szynki i 2 male kromki chleba oraz lyzka keczupu i kawa z 2 łyzeczkamai cukru brazowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leciuchno
Ketchup i cukier trzeba z diety wyrzucić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 50 plus
wiem , dlatego pomalu jem mniej tych rzeczy a od 2 stycznia zero!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenne
czesc wam ja jestem od dzis na liczeniu kcal. i ja np. jem wszystko byle w granicach 1200-1300 kcal, wiec nie odrzucam cukru , ketczupu i jakis słodkich produktow,ale staram sie ograniczac. kiedys tak schudla moja siostra , wiec ja tes sprobuje mam 50 lat i tez problem brzuszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenne
mozna sie dolaczyc do waszego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołaczaj smialo , im nas wiecej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 50 plus, Irenne, fajnie że piszecie. Julka, ja niestety (albo stety) dzisiaj jeszcze keksowo i piernikowo, a dopiero się nastrajam:). Irenne, zawsze zastanawia mnie, jak wygląda liczenie kalorii. Zjadasz np kanapkę i zapisujesz? Skad wiesz ile kalorii ma to co jest na kromce chleba? Na pamięć się uczysz? Ja zupełnie nie mam na to czasu, dlatego w dietach zazwyczaj idę na skróty. Kilka lat temu-dokładnie 5 lat - schudłam 12 kg. I trzymałam się dzielnie jakieś 3 lata, potem przybyło mi 5 kg ale i tak dobrze wyglądałam. No i rzuciłam palenie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Zajmuje się pracą nad uruchomieniem portlu internetowego dla kobiet dojrzałych. Chielibyśmy jak najlepiej poznać waszę potrzeby. Dlatego bardzo proszę o wypełnienie ankiety. https://www.ankietka.pl/ankieta/249978/rozpoz nanie-potrzeb-klienta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietabbb
Witam --mam do zrzucenia 10 kg -- nie wiem jak to zrobić - próbuję już kolejny raz i nic - nie mam silnej woli -- wieczorne podjadanie - proszę o pomoc -- będę bardzo wdzięczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakakaaa

Mi się udało po 40-stce schudnąć dzięki tej stronie:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×