Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Tereska @

PORÓD (krok po kroku) w Szpital na Wyspiańskiego w BB

Polecane posty

Gość gość
grupe kwi zebys miala ze soba na wszelki wypadek-oryginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak juzktos pisał jeszcze krem do pupy dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie bardzo przydała maść do sutków, bo córka wisiała na cycku calutkA druga dobę życia. Ja używam maści maltan. No i stanik do karmienia proponuje, mi sie przydał chociażby do podtrzymywania wkładkę- nie miałam nawalu w szpitalu ale robiłam sobie okłady na sutki z maścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytajcie sobie ostatnie komentarze to tam pisze co wziac do szpitala bo nic sie nie zmiania a temat ciagle ten sam wałkowany i piszecie to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, na CC się trzeba umawiać? czy od razu idę ze skierowaniem i na drugi dzień tną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej sobie podjedz i zapytaj dla pewnosci i samej siebie bo na forum kazy ma inaczej i zebys nie byla rozczarowana pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie nazywa ta fajna polozna?? wiem ze na imie jej chyb Ula...taka niska wygadana babeczka wiem ze bardzo oblegana jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zobaczenia w maju:) ale to leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula Pendrakowska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a jak to jest z lewatywą przed cc jak trzeba stawić się dzień wcześniej, to robią w tym dniu, czy w dniu porodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi robili lewatywę zaraz przed cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy rodziłaś? Też przyjechałaś dzień wcześniej ? Nie wiem czy mam sie umawiać czy co, mam stawić się za 4 dni, boje się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się dowiedziałam na oddziale. Przyjeżdża się na ok.8 są badania. Czeka się na łóżko. Następnego dnia o 6 lewatywa i cc. Uff jeszcze bardziej się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie martw, będzie dobrze :) mnie też to czeka po świętach :) powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dajcie prosze znać jak będziecie po. Jaka opieka itd, to wszystko przedemną :( Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mimo iż TP miałam na 8 kwietnia to moja córcia postanowiła przyjść na świat 30 marca. Poród SN z własną położną i jeszcze w dodatku trafiłam na dyżur swojego lekarza prowadzącego, więc żyć nie umierać - lepiej trafić nie mogłam. Zaznacze, ze był to mój pierwszy poród, no ale jak widać żyję i dałam rade.... Dziewczyny nie bójcie się lewatywy... ten zabieg ma wam tylko ułatwić, to nie boli, potem tylko siedzicie na kibelku przez 20 minut i sie oczyszczacie, wierzcie nie wyobrażam sobie rodzić z pełnymi jelitami, a co gorsza zeby mi sie zachciało kupki zaraz po porodzie... gdzie krocze troszke ucierpiało. Pierwszy wypróżnienie miałam dopiero na 5 dzień po porodzie... wiem, że psychika tutaj dużo zrobiła bo krocze bolało i bałam się po prostu.. ale czopek glicerynowy pomógl. Jeszcze odnośnie szpitala, to jak dla mnie bomba - i opieka podczas porodu i później, panie od noworodków też symptyczne, przez pierwsze 3 dni nie miałam w ogóle pokarmu, musiałam małą dokarmiać mm - ale nikt na mnie nie naciskał itp, teraz karmię tylko piersią, bo pokarm w końcu się pojawił, co prawda przez kapturki silikonowe bo mam kiepskie brodawki i mała na początku w ogóle nie miała odruchu ssania, no ale mam w planach w najbliższych dniach zacząć ją uczyć ssać samą piers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anielcia, możesz zdradzić jaki lekarz prowadził twoja ciąże?Ja też mam lekarza który tam pracuje, wiec może to ten sam, mój to dr P. Dawid. Ile przed porodem załatwiałaś położną? I czy byłaś z niej w 100% zadowolona? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny orientujecie się czy nadal rodzące odsyłają do wojewódzkiego? i co zrobić żeby tego nie zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anielcia, dałaś rade przy porodzie? mnie też czeka za 2 mies pierwszyporód SN i już mdleje na sama myśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam cc na 28 kwietnia termin miałam 9.05, stresuję się niesamowicie :( również mam nadzieję trafić na prowadzącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do P. Lasatowicza - i nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza, a wierzcie mi że byłam już u wielu lekarzy... ten jest rewelacyjny. do położnej dzwoniłam już na 3 mc-e przed terminem, żeby w ogóle spytać czy sie mną zajmie, potem kazała sie przypomniec na miesiąc przed i 3 tyg przed terminem miałam z nią pierwsze spotkanie. Dzis wiem, że to że wziełam sobie swoją położną to była swietna decyzja, inne położne również pomocne, symaptyczne itp. ale jechałam do szpitala z dużym komfortem psychicznym. Nie oszukujmy się, poród boli... nic wcześniej mnie tak chyba nie bolało, tak na prawde najgorsze miałam ost. 1,5 godziny jak już przebito mi pęcherz z wodami i podali kroplówkę... ale wszystko jest do przezycia i dzisiaj 13 dni po porodzie, moge smiało powiedzieć że poszlabym drugi raz... uczucie kiedy kładą Ci dziecko na piersi jego cieplo, zapach, bezcenne.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anielcia to gratulacje! Ja mam termin na 16 maj i też biorę położną. Z którą rodziłaś? ja mam panią Beatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy to prawda że na wyspiańskiego nie podają znieczulenia do porodu sn? i czy nadal osyłaja pacjentki do wojewodzkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anielcia możesz przesłać mi namiary na twoja położną na maila ryna89@op.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich zestresowanych przyszlych mamusiek:) Mialam cesarke planowana ze wzgledu na miednicowe polozenie plodu... Chodzilam do Dr Lasatowicza i to on ustalil mi termin porodu.Dzien wczesniej przyjeli mnie na oddzial i na drugi dzien rano miala byc cesarka na 11.Niestety dzidzius sie pospieszyl i o 5 nad ranem odeszly mi wody i zaczely sie skurcze.O 7 Doktor Piotr przyjechal do szpitala(zostal poinformowany o odejsciu wod)i cesarke wykonano o 7 rano.Jestem bardzo zadowolona z lekarza i z opieki.Glowa do gory:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, no to identycznie jak ja...dziś ustaliliśmy termin CC, położenie miednicowe, mam jednak nadzieję, że odpowiednio wcześnie (10 dni przed terminem wg OM) i dzidziuś nie zechce nas wyprzedzić :) dodałaś mi otuchy, wypuścili Cię na 4 dobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anielica a jak oceniasz Panią Ewę? Pisałaś że jesteś bardzo zadowolona ale napisz coś o samej położnej jak się spisywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×