Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja mam 38

ludzie a co wy te dzieci chowacie??bida taka jest..

Polecane posty

Gość kaszanakk
dziadostwo w kraju , coraz mniej osob decyduje sie na potomstwo, albo na jednego max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza usa mexiko
dziecko musi miec swoj pokoj, a wPolsce zauwazyłam ,z e kupuja salan z kuchnia czy tam aneksem jak to mowicie, i mala sypialnia i mwia na to 2 pokojwe, hehehh potem dziecka spiw sypialni a rodzice w salonie, i splacaja 40l kredyt masakra,Bida rodzi bide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my biedni nie jesteśmy. Mamy małe mieszkanko i1 dziecko. za 3-4 lata planujemy sprzedać lub zamienić na większe nasze mieszkanie. Zarabiamy dość dobrze jak na tutejsze warunki. Szału nie ma, ale tragedii też nie. Dziecku nic nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiankaaa
Sami egoisci i materialisci. Ludzie juz nie maja juz zadnych wartosci. Pieniadze tylko w glowie. A coz to takiego trzeba zapewnic dziecku ? Najdrozsze zabawki, komputery, konsole? Wakacje w Egipcie? Mieszkanie? Samochod? W moim dziecinstwie tego nie bylo, a balam bardzo szczesliwym dzieckiem. Dostalam tyle milosci, ze zadne RZECZY nabyte tego nie zastompia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiankaaa
zastapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc,że mojemu dziecku nic nie brakuje, miałam na myśli rzeczy materialne i niematerialne...I też jest szczęśliwe. Choć przyznać muszę, że bardziej od nowej zabawki cieszy ją wyjście na podwórko, zabawa z dziećmi, plac zabaw itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sama i
ja mam 2500 i mi brak a gdzie tu miejce na dziecko jak w robocie po 13h.. maz wiecej..oboje stare pryki z nas ale sory nie stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmm.............
A gdzie zagranica mieszkacie? Bo te 8 tys w przeliczeniu na zl to moze wielka kwota, jednak w Europie Zachodniej to standard (tak samo to, o czym piszesz plus zwykle ludzie maja domy, a nie mieszkania). Stad pytam z ciekawosci w jakim kraju zyjesz, bo tam zyjesz przecietnie, a chwalisz sie na polskim forum, ze niby tak super. :) i wierz mi, wiem o czym mowie, bo sam nie mieszkamw PL od kilkunastu lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sama i
ziecko musi miec swoj pokoj, a wPolsce zauwazyłam ,z e kupuja salan z kuchnia czy tam aneksem jak to mowicie, i mala sypialnia i mwia na to 2 pokojwe, hehehh potem dziecka spiw sypialni a rodzice w salonie, i splacaja 40l kredyt masakra,Bida rodzi bide sa ludzie co wyjscia nie maja i musza takie kupowac podziwia zaodwage tylko ja bym nie wzieła na 40lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uypo9
gorzej jak wam sie zechece jak bedziecie miał po 40lat i wtedy płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze tu ktoś za granicą 8
tys. zarabia a ja z mężem łącznie tyle zarabiamy a pracujemy i zyjemy w Wiedniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepence..............
Na Zachodzie tak samo jest oszczędnosć i cięcie zarobków (pracodawcy oszczędzają ) i zarobienie 1.000 euro na osobę to już norma ale żeby 2 tys euro zarobić ? do Hmmmm - bardzo bym chciała wiedzieć gdzie tyle można zarobić to chętnie przeemigruję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie bierze każdą
prywatkę i zapierdala szorując podłogi i kible a takie biorą po 10 euro albo więcej na godzinę i jak ma takich prywatek sporo to i zarobi sobie dziewczyna a i dzieciakom wyszoruje warunki całkiem przyzwoite ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadarmomaja
za co chowają, opieka społeczna im daje, u mnie na osiedlu na "palcach u ręki" można policzyć te rodziny co ich stać, pozostali mają po 3 i więcej dzieci, w tym ojciec tylko pracuje i to za ok. 1500 zł, bo takie są u nas realia, albo kupę jest samotnych matek, które dorwały pijaka i narodziły kilkoro dzieci, gdzie fundusz alimentacyjny im wypłaca alimenty, opieka daje, ksiądz daje, różnego typu fundacje no i śmieją się z tych kobiet co pracują, bo uważają, ze tylko głupcy pracują, ponieważ one nie pracują a mają więcej od tych pracujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołłłłłłłłła wdowa
zgadzam siez przedmowczynia, ja jak soie policzyłm ze jak zostane w domu to mam 760zl n a plus jak wrocce do pracy musze do tego interesu dolozyc 400, jaki sens? praca nic ciekawego, akze wole zostacw domku i sie opiekowac dziecmi, tylk jak czytam 1500 na cała rodzine to mi siepłakac chce? toz to wegetacja?tyle to my mamy opłat, ajak zima sie zbliza i kupic buty i kurtki to masakra jakas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
to boli , co wy tu wypisujecie czyż dziecko nie jest darem Boga, przychodzi na świat bo rodzice się kochają ! jak można nad dziecko przekładać wygodę czy pieniądze, owszem potrzebne są ale po to wyszłam za mąż by założyć rodzinę!! wiem że życie nie jest usłane różami , ale jakąś wartość w sobie każdy ma , nie opisujcie jednostek" bo tam któraś coś , gdzieś " patrz na siebie , kim ja jestem w oczach Boga gdy pokazuję Mu swoją pychę , gdy pójdziesz kiedyś do Niego co Mu powiesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka ze dzis w pl to zradkosc zeby kogokolwiek bylo stac na dzieckoa jzu na pewno na 2 i wiecej, tylko ze gdyby wszyscy mysleli tak jak wy ze nei mam dzieci bo nie mam kasy na dzieic by mialy wszystko dzieci byloby na palcach policzyc a za 20 lat po ulicy chodziliby tylko starzy ludzie, szkoly by trzeba bylo zamknac pzredszkola i zlobku tez za to otworzyc mnostwo domow opieki dla starszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56ghhhhhhhhhhh
mysz-i tak bedzie ze bedzie to kraj starcow zebrajacych pod apteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juio6789as
mi brak co miesiac na jedzenie a gdzie tu jescze dzieci w tym wszystkim.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45tfacet zaczyna sie od 187
dzis mam urodziny mam 39l i powiem wam, ze ja sie niezdecyduje chyba juz nigdy na dziecko ze zwyklej wygody. jk sobie pomysle ze nastepne 20lat lozyc na niego to mi troche chyba szkoda by bylo pieniedzy, bo wiadomo kto wyrosnie, a tak to sama dla siebie jestem i wydaje na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldm
Jak to się mówi "bóg dał" Niech bóg teraz wykarmi. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdhdh
39 lat? A skąd wiesz czy twoje jajniki rodukują wogóle jajeczka? Po 36 roku zycia różnie to bywa. Już niedługo twój organizm będzie przygotowywał się powolutku do klimakterium więc tak bardzo się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani domu
a ty to jaką szkołę kończyłaś, chyba 1-2 klasę podstawówki, bo w wyższych klasach uczą w jaki sposób powstaje człowiek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo to przesłanie?
tam, gdzie jest bieda, nie ma komputerów, Na kaffe owszem pojedyncze egzemplarze bywają, których nie stać, reszta ma się dobrze finansowo, czego i Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeeeeeeee
temat wykopany sprzed lat a wy sie podniecacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwazam ze dziecku do szczescia potrzeba iPhona, notebooka, playstation itd. Wazne ze rodzina kochajaca i jest co jesc i gdzie mieszkac. Nie uwazam ze dziecko to przywilej ludzi bogatych. Oczywiscie nie mowie o skrajnych przypadkach rodzin patologicznych i biednych. Ale normalni ludzie skoro pracuja za najnizsza krajowa bo tak im sie zycie potoczylo to niby dlaczego nie wolno im miec dzieci?! To jest droga autorko prawie eugenika co ty tu probujesz przeforsowac. Hitler tez probowal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mysle
owszem, mieszkam w blokowisku i widzę, mieszkanie dwa pokoje i po 2-6 dzieci, kurwa, gdzie ich trzymać, chyba śpią na regałach, w szafkach, no ale taka jest rzeczywistość, patologia i głupota ludzka sie rozmnaża, jak patrze na te matki polski to aż mi niedobrze, bo jak można być taką głupią i rodzić dzieci nie mając normalnych warunków na ich wychowywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie prawda
dziecko musi miec swoj pokoj, a wPolsce zauwazyłam ,z e kupuja salan z kuchnia czy tam aneksem jak to mowicie, i mala sypialnia i mwia na to 2 pokojwe, hehehh potem dziecka spiw sypialni a rodzice w salonie, i splacaja 40l kredyt masakra,Bida rodzi bide 09:53 [zgłoś do usunięcia]majencia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośmioro dzieci moich sasiadów
ma się świetnie, ptasiego mleka im nie brakuje. Mama nie pracuje zawodowo, cały dzień krząta się w domu i co pewnie niektórych zdziwi, lubi to. Ojciec pracuje, ma własną dobrze prosperującą firmę. Olbrzymia chata, wielgachny ogród, wspaniały plac zabaw, konie, owce, basen, zatrudniony pracownik do pomocy. Zazdroszczę ich rodzinnej więzi, zazdroszczę ich wspólnych weekendowych harców. Nas tylko dwójka, ale żyjemy obok rodziców, brak nam takich więzi, jak w tamtej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×