Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

U mnie jakoś leci :) A u Ciebie ? Wiesz co nie jestem pewien ale chyba Ciebie widziałem ostatnio w pewnym miejscu w Warszawie a mianowicie w Złotych Tarasach w zeszłym tygodniu jakoś ale nie wiem to mogła być podobna dziewczyna do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie od wczoraj brzucho boli. Ale dziś już jest troszkę lepiej :) Leżę i się nudzę, jak cholera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu to nie dobrze :o Może coś zjadłaś i Ci zaszkodziło ? :( A jak ferie spędziłaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe. A ferie całkiem dobrze, byłam ze znajomymi na mazurach przez tydz. Potem się nudziłam :) A Ty też miałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam narazie dlugie ferie ktore juz trwaja od lipca tamtego roku i juz mi sie cholernie nudzi w domu a pozatym wkurzam sie bo nie moge znalezc pracy a chciałbym w tym roku studia zacząć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa :) Ja za 3 tyg może idę na kasie pracować w Carrefourze :P Musze sobie tylko książeczkę załatwić . A jakie studia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak książeczke od sanepidu jesli dobrze myśle :) No w sumie to nie mam jakis zkonkretyzowanych planów czy kierunku ale tak sie zastanawiam nad administracja i zarzadzaniem tylko że zaocznie bo chcialbym tez pracowac jak sie uda :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciuki za Ciebie:):) Idz nawet do McDonalda :) Praca jak każda :) Mm czasem sobie podjesz cos dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja w koncu od czegos trzeba zaczac jak to sie mówi "Nie odrazu Kraków zbudowano" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem dobrze, pośmigałem na rowerze jak codzien i wziałem sie za porządki domowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerek:) Ja już bym z chęcią pojeździła :D Zimówki masz?:D:D Ja gdybym miała to też bym śmigała już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mam zimówek ale da sie jeżdzić tym bardziej że chodniki są odśnieżone wiec to dodatkowe ułatwienie :) Rower to fajna sprawa a szczegolnie szybka jazda na nim no ale jak sie jezdzi po miescie to trzeba uwazac szczegolnie przy tych bocznych ulicach bo zawsze moze jakis samochod wyjechac i moze nie byc ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie są odśnieżone :P Musiałabym łopate przyczepić :D Uciekam spać :* Dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmary Tobie sie śnią ? Ja miałem bardzo piekny sen :) Spałem bardzo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczko Witam :) Czemu jesteś smutna ? :o Bardzo fajny, można powiedzieć ze dotyczył mojego dzieciństwa :) Coś w stylu wspomnien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaraz lece pośmigać na rowerze :D:D jeszcze w nocy jakies wróżki na TVN leciały i ogladałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idę z Tobą :D Czasem z tych wróżek można się pośmiać :D Jej... nie mają na co ludzie kasy wydawać :P haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczko mimo wszystko życze wszystkiego najlepszego :) A coś sie stało konkretnego czy jakoś tak ogolnie źle sie czujesz ? Kruszynko jak chcesz to możemy razem pojeździć :D Ehh te wrózki to pieprzą trzy po trzy :o Ludzie nie mają na co kasy wydawać i myślą że im wrózka pomoże. Gdyby ona była taka mądra to by wiedziała jakie bede numery totolotka i sama by zgarnęła miliony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×