Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

A wiesz że nawet nie wiem bo za bardzo sie nie znam na BMW Jak bedzie okazja to moze da mi sie nawet nim przejechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jaki silnik poznac idzie po tym jakie ma z tylu oznaczenie , o ile ma bo nie kazdy sobiezyczyl , ale chodzi generalnie 2 ostatnie cyfry , czyli np. jak jest 740i to silnik 4 litry albo 4,4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak sie uda to zobacze i napisze :) Ale tak jak mówie wujek nie czesto nim jezdzi ale za to bardzo dba o niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samochód przynajmniej nie bedzie mi ględził że jest za gruby tak jak to robia czesto kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tez niezdradzi z pewnoscia ;) A to tez fajna sprawa taki samochodweekendowy , tez bym kiedys chcial takiego klasyka odpicowanego na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo do aut też trzeba mieć miłość i odpowiednie podejscie, tak sądze i przede wszytkim znać sie na autach bo inaczej stają sie tak jak Ty to mówisz "Kiblami" Spoko kazdemu sie moze zdarzyc brak spacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym napewno jest bo przecież one potrafią naprawde na człowieka oddziaływać i go nawet zmieniac wiec coś w tym jest :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi nawet beemka zycie uratowala lub zdrowie , wpadla na osiedle hmara kiboli z kijami , ceglami i reszta sprzetu i ledwo ucieklismy , gdyby zawiodla lub cos to koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz wobec niej dług i musisz o nią dbać :)To moze sie wydawac niektorym smieszne ze tzw przedmioty martwe mozemy uwazac za przyjaciół ale tacy przyjaciele czesto nas mobilizuja i dzieki nim sie jakos rozwijamy np czytajac ksiazki, poznajemy nowe rzeczy i uczymy sie czegos a np majac auto uczymy sie odpowiedzialnosci i tego ze musimy o cos dbac aby to dobrze dzialalo i nam dlugo sluzylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat wtedy to byla poprzednia siodemka , ale to fakt jak dbasz odwdziecza Ci sie beemka , a jak nie dbasz to jest zlosliwa i ma fochy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za to rower o który dbam i który też mnie nie zawodzi kiedys potrzeba np gdy uciekam przed psem lub sie gdzies spiesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale myśle że za jakiś czas bedzie jakies autko tylko trzeba kasy uzbierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Deadman czyli kazda rzecz o ktora dbamy nam sie odwdziecza , a jak nie to roznie to bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy by powiedzieli ze my jakies herezje mowimy ale taka jest prawda jak nie dbasz to nie masz tak jak z przyjaznia czy miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe ale myśle że ludzki umysł nie jest zdolny tego sobie wyobrazic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos moze poprostu w Nas dwóch są dusze tych jak to napisałes zezlomowanych przedmiotow i one nas programuja na takie myslenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co az mi sie ten teledysk przypomniał :) Te wszystkie rzeczy jak samochod, rower itp probuja sie z nami porozumiec w taki np sposob jak te male ludki w tym teledysku i tylko malo kto je zauwaza ze one tez zyja i chca kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w takim razie bylem beemka serii 7 tzw. "rekin" :D W sumie cos w tym jest bo "Szczeki " tez lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2339godzina
chcę odpowiedzieć jednym słowem na pytanie, odpowiedź to 'Instyktownie', czy w angielskim wystarczy napisać 'Instinctively.' czy musi być np The instinctively.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2339godzina Wydaje mi sie ze bez "the" ale pewny nie jestem :) A tak wogole to Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×