Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Deadman , uwazam ze jak sie czegos bardzo pragnie i dazy sie do tego ciezka praca to mysle ze mozna osiagnac to co sobie zalozymy , czego Tobie i sobie zycze ;) Ja uciekam , trzymaj sie stary i powodzenia w znalezieniu pracy :) Do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sebastos że wpadłeś na Topik :) Dobranoc i do zobaczenia 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) Przywitam się i tutaj Deadman :).. miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golimont
kierowcą beczkowozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczór :) Deadman .. pozdrawiam Cię serdecznie ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku również Ciebie Pozdrawiam i Wszystkich zaglądających na ten topik :) Do Zobaczenia Kiedyś...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wolną chwilę to zostawie dla Was Pozdrowienia :) Breja Ciebie również miło widzieć i Pozdrawiam Ciebie 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie :) Serdeczne pozdrowienia zostawiam dla Deadmana i szystkich odwiedzających ten Topik 🌼 Deadman ... co się stało że tak mało co odwiedzasz Kafeterię\? Dziękuję Ci za pozdrowienia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnieszka, pytasz mnie dlaczego rzadko odwiedzam kafe...hmmm odpowiedz jest dosyć prosta - Życie i sprawy z nim zwiazane. Jestem dosyć zajety i nie mam jakos czasu aby na dłużej wpadać na kafe ale myśle że jak sie wszystko u mnie unormuje i wyjdzie na prostą to znajdę wiecej czasu aby wpaść i dłużej pogadać :):) Mam nadzieję że będziesz zarówno Ty jak i inni odzwiedzać czasami ten topik :):) Pozdrawiam i Życze Miłego Dnia 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki leci pomalu do przodu .....Bylem pare dni w Zywcu odpoczac , ale juz w domku takze jest ok :) A Ty jak tam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, też bym chciał gdzieś pojechać ale może w wakacje sie uda :) U mnie jakoś leci, nie narzekam :) A jak tam Twoje BMW ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje super :) Staram sie dbac o nia , aby nie stala jednym z tych jezdzacych kibli , jakich wiele na naszych drogach niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jezdza a najbardziej mnie drażnią kierowcy którzy przez to że nie myja swoich aut maja z tyłu napisane "Brudas" :) Ja nie rozumiem jak mozna nie dbać o własne auto no ale ludzie sa rozni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super autko :) No jeśli ten model wyglada tak : http://www.reveuro.com/buyers_guide/bmw/7series/bmw-740i-sport-2001.jpg to mój wujek ma dokladnie takie samo autko :) Mówiłem zresztą Tobie kiedyś że w mojej okolicy jest warsztat BWM i często tam podjeżdzają takie cacka ;) Ale niestety ostatnio ktoś jeden z tych samochodow rozp...powybijał szyby i ogolnie cale auto było zniszczone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie taka Deadman :) Gratuluje wujkowi gustu :D A tych co je roz..... to bym zabil bez kitu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co poradzisz :( Ale Samochód był naprawde super ale dokładnie nie pamietam jaki model ale jak sobie przypomne to dam Tobie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujek jeżdzi nim tylko na specjalne okazje, wyjezdza nim z garazu az lśni :) Ze trzy razy nim jechałem i naprawde niezle autko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesli to ten co na zdjecia to na bank 7 E 38 , tylko teraz pytanie jaki silnik :) Najslabszy byl w nich 2,5 diesel , a najmocniejszy 5,4 V 12 i 326 koni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×