Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Oczywiście że nie i mam nadzieje że Ty też nie, bo w przeciwnym razie będę Cię poduszką okładać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie naszczescie nie chrapie takze dobraliśmy sie jeśli chodzi o sen, jedno drugiemu przeszkadzać nie bedzie :D Ja nie znosze jak ktoś chrapie ooo matko szaleju można dostać :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też:O Nie zasnę jak ktoś przy mnie będzie chrapał, a nawet w nocy potrafię się budzić przez czyjeś chrapanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprawde niektórzy to potrafią warczyć tak traktory :o :) Ciekawe z czego to wynika bo Ja słyszałem że albo to jest choroba a czasami nawet człowiek chrapie ze zmeczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. mój tata...śpi w drugim pokoju do którego dzieli mnie jeszcze korytarz a czasami jak chrapie to mam wrażenie jakby leżał obok mnie:P Nie wiem skąd to się bierze, ale najczęściej ludzie chrapią śpiąc na wznak, może drogi oddechowe się jakoś zapychają/zamykają czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Tata też lubi sobie pochrapać ale jak już do tego dochodzi to ide poprostu do pokoju rodziców i go przekładam na bok i śpi tak całą noc :D Albo poprostu gwiżdże im w pokoju i też to czesto działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak kiedyś robiłam, ale teraz już mi się nie chce i po prostu przykrywam się po uszy i próbuje dalej spać:D ale generalnie to chyba ostatnio jakoś ciszej i mniej chrapie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dobry pomysł:) I kawkę do tego z mlekiem i cukrem oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze Różyczke Czerwoną bo Kobiety bardzo lubią kwiaty :D Zresztą jak wracałem z kwiaciarni w Dzień Matki z bukietem to wszystkie Kobiety na ulicy sie na mnie patrzyły i sie uśmiechały :D:D Czułem sie troche jak idiota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubią to fakt:) Ja ich nie dostaje więc tym bardziej miło by było taką różyczkę zobaczyć po przebudzeniu;) Może myślały że im niesiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po przebudzeniu odrazu siegam po coś słodzkiego dla pobudzenia jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukier Ci przez noc spada?:P To może naleśniki na śniadanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź co bądź nie masz sie czym martwić bede czuwał nad Twoim snem :D Całą noc nie bede spać żeby nie zaspać bo kto wtedy śniadanko Tobie zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ale już tak mam przyzwyczajony organizm ze po przebudzeniu odrazu do barku po jakiegos batonika, tak aby osłodzić sobie początek dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przykryjesz jakbym się odkryła?:D Ale jak całą noc będziesz czuwał to rano będziesz nieprzytomny:( Więc może śniadanie razem zrobimy gdy wstaniemy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze co robię to do kuchni wodę wstawić na kawkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dam rade :) No jeśli chcesz to możemy razem zrobić śniadanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×