Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Bardzo chciałam być weterynarzem, potem modelką, piosenkarką, aktorką, projektantką mody :D Razem z koleżankami ubierałyśmy lalki, wycinałyśmy z jakiś szmatek ubranka i jesteśmy wielkie projektantki haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ze ta najstarsza kotka mogła dostać zastrzelona przez takiego jednego faceta który używał wiatrówki, nie wiem czy legalnie czy nie legalnie nie wnikam w to ale nie mam dowodów na to ze on to zrobil ponieważ ani go nie widzialem jak strzela ani jej ciała. Wszystkie koty chodziły i podpieprzały mu gołebie z jego hodowli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZjaranaGanja Witaj :) Nie nic mu sie nie stało, bardziej to miał problem ten koleś bo był opuchnięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deadman ... wyobrażasz sobie .. u mnie w klatce schodowej jest 4 psy i jeden kot .. z dwoma psami jedli z jednej miski... czyli mój kot z nimi.. jak którys wpadł do mieszkania niekiedy od sąsiadów pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak później on mnie przeprosił a ja jego przeprosiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój wujek ma kota i psa i razem śpią i sie myja nawzajem, od maleńkiego sa ze soba chowane i nawet sie bronią nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciał mieć psa owczarka niemieckiego, mimo że kiedyś jak miałem chyba ze 12 lat to zostałem przez takiego pogryziony :o ale z czasem mi minal paraliżujący strach przed psami ale i tak nadal uważam na niektóre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica mojej siostry ciotecznej kiedyś spadła z drzewa i od tamtego momentu była taka głupia i agresywna :) Normalnie zaczelo slodycze, warzywa i owoce zjadac. Coś sie jej w głowie poprzestawiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam że Wam zazdroszcze bo zawsze chciałam mieć kota ale u mnie w domu nikt nie podziela mojej sympatii do nich , niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co każdy kot zna odpowiedż na jedno pytanie :) Jak sie nazywa zdrobniały węgiel ? Odpowiedż: Miał :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystkie koty na dworzu siedza bo to dachowce :) Ale czasami w zime lub w lato przesiadywały w domu na fotelu lub pod łóżkiem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Breja.. nie wszyscy lubią koty .. nic nie zrobisz ... chyba że kiedyś będziesz na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wychodziłem na dwór to wystarczyło ze udarzylem raz w miskie i juz wszystkie sie meldowały na wyżerke :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo z kuzynami i koleżankami bawiliśmy się w Harrego Pottera, ja zawsze zabierałam rolę Hermiony hihih :D W dom, w sklep, w kucharzy... w wyścigi, konkursy na najładniejszego bałwana, kto najszybciej i najwięcej zje babci truskawki :D ah piękne czasy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek zamierzam być posiadaczką kota :) Deadman mojego psa na jedzenie nei trzeba wołać , on od razu to wyczuwa . tak samo reaguje na szelest piapierków od cukierków czy czekolady , raz zaszeleści się a on od razu leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zawsze było zatrzęsienie kotów :( Mieliśmy kocicę która ciągle rodziła :D powodzenie skubana miała :D a potem gdzieś zwiała pewnie za swoim Romeo i został nam jej synuś, nasz Parszywek :D jest z nami do dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZjaranaGanja ja z koleażnkami też się bawiłyśmy w wielkie projektanki robiąc ciuchy z jakiś szmatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZjaranaGanja pewnie że była :D i zawsze przegrywałam bo artystka ze mnie marna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dzieciaka w karty oszukiwałam przy rozdawaniu :P i zostało mi to do dziś :D i nadal robie to tak że nikt się nie czai że oszukuje , dopiero jak się przyznam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×