Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość 2339godzina
dzięki deadman, a może ktoś się jeszcze wypowie????? ja tradycyjnie jak ka,zde dziecko chiałam być lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie jakoś zbytnio na świeta nie przygotowuje. Wielkanoc mnie jakos tak nie kreci jak Boże Narodzenie :) Jedynie lubie z koszyczkiem chodzic i jajka świecic :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2339godzina
aha, czyli bez 'the' i innych przedrostków???? Mintaja, ja też już dziś paznokcie na święta pomalowałam, jeszcze u stóp muszę maznąć, tylko lakier trochę nie taki kupiłam :p bo chciałam do francuskiego manicure taki cielisty a kupiłam sobie rózowo-przezroczysty z brokatem(który daje się na frencha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem szczerze ze tez duuuzo bardziej czuje "magie" swiat Bozego Narodzenia :) Ale nie ma to jak jajeczka chwycic do reki , to tez fakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman :D ja w sumie te święta lubię, ale najbardziej cieszy mnie fakt, iż będzie wolne :P 2339godzina- o wiesz... ja wlasnie francuskie ze wzorkami zrobiłam :) ale lakierów to mam od choooya, że tak powiem, z 60-70 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2339godzina
60-70 lakierów????? zazdroszcze!!!! ja mam jeden, dziś kupiony, razem ze zmywaczem 10zł mnie to kosztowało(zmywacz 4, lakier 6), trochę szkoda mi tej dychy ale lubię malować paznokcie, czuję się bardziej kobieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie, że 70 mam do francuskiego tylko różnych, przeeeróżnych, tak zbieram :) tak tak też lubię malować paznokcie Deadman - pisanki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2339godzina
zaraz przyniose jajka i je lakierem pomaluje :):) piękne będą, ale Mintaja to moze jajka wyszykować :):) ma taki asortyment lakierów....;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintaja --- tak chodziło mi o pisanki :) Sebastos --- Kto zna sie lepiej na jajkach jak nie mężczyźni :D:D 2339godzina --- Dobry pomysł, przynajmniej sie na farbie zaoszczedzi a pozatym zrobi sie jedno i drugie w tym samym czasie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem lakiernikiem takze moge Wam mettalic albo perle lub cameleon pochytac :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos tylko, żeby tam reka nie bolała potem :):classic_cool: 2339godzina- oprócz jajek moge Tobie paznokcie pomalowac też :P Deadman - wiedziałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Was postaram sie o mega ekologiczne aby niezaszkodzily zdrowiu :) , ale paleta barw jest meeeega ;) Deadman a my sobie natrysniemy lakier na jajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintaja to było trzeba było podpieprzyć tą co w Warszawie stoi chyba na Rondzie de Gaulle'a :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lutym byłam w Wawie i nie pomyślałam :( z taką palmą do kościoła... niektórzy by mieli kompleksy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Koliberku i Tobie również Życze Dobrej Nocy 🌼:) Mintaja ja miałem dwie to jedna bym tobie podrzucil tylko my nie z tych samych rejonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×