Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalaa14

Jestem w ciąży! Mam 15 lat! Pomóżcie

Polecane posty

Gość Natalaa14

Piszę bo mam problem. Od roku nie jestem już dziewicą i nigdy nie miałam żadnych problemów z miesiączką itp. Ores zawsze miałam regularny . Niestety dwa tygodnie temu miał się pojawić a jeszcze go nie dostałam! Nie jestem w stanie powiedziec kiedy dokladnie moglo do tego dojść. Mam tylko nadzieję , że to nie jest ciąża. Dodam że gdzieś od tygodnia mam nudności co rano i ciągle chce mi sę pić. Czy jestem w ciąży? Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryysss
zrób test ciążowy. okres może sie spózniać ale czy dwa tyg to niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny Test
Po prostu zrób sobie test ciążowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej będzie jak
kupisz w aptece test ciążowy. a zabezpieczałaś się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
Problem w tym że własnie sie nie zabezpieczyliśmy . Jutro pojdę po test ale strasznie się boje, bo co powiedzą rodzice !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgh
Czy Twoj chlopak wie o Twoich obawach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgh
Na test to chyba jeszcze za wczesnie. Tak mi sie wydaje,ze wynik moze byc jeszcze niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
tak powiedzialam mu ale on zaczal sie smiac i powiedzial zebym sobie nie zartowala nawet bo on dziecka nie chce ze musi nacieszyc sie zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Problem w tym że własnie sie nie zabezpieczyliśmy" w przypadku braku zabezpieczenia, ryzyko ciazy wzrasta :) byliscie na tyle dorosli zeby uprawiac sex (o zgrozo - bez zabezpiezenia) to teraz musicie byc na tyle dorosli aby wychowac dziecko zrob test - ale opoznienie 2 tygodniowe i reszta Twoich objawow wskazuje jednak na ciaze. i nei martw sie, co powiedza rodzice bo to nei powinno byc najwiekszym zamrtwieniem tylko to, jaki byc zapenicie temu dziecku skoro sami jestesci jeszcez dziecmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
Wiem ze to nasza wina ze sie nie zzabezpieczylismy ale zawsze stosowalismy stosunek przerywany i nigdy nie bylo problemow. a jezelil teraz okaze sieze to ciaza to nie wiem co na to rodzice! a nie wie ktos czy mozna usunac ciaze bez obecnosci rodzica? bo slyszalam ze osoby niepelnoletnie na wizyty u ginekologa musza byc z opiekunem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji!!!! a jesli chodzi o usuniecie ciazy to zgodnei z polskim prawem z osoba ponizej 16ego roku zycia wspolzycie jest karalne wiec jesli trafisz to normalnego ginekologa on ma obowiazek zglosic policji, ze ktos z Toba wspolzyl - tu nei chodzi tylko o obecnosc rodzicow najpierw zrob test, pozniej porozmawiaj z rodzicami - wierz mi ze gorsze rzeczy w zyciu sie zdarzaja, to nie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
Kuzynka dzisiaj kupi mi test ciazowy. Strasznie sie boje! Piszecie ze nie najwaznejsi s rodzice a wiecie co oni zrobia jak sie dowiedza ze moge byc w ciazy, wole nie myslec. Dobrze zrobie test i po sprawie. Trzymajcie kciuki bo o 10 przyjezdza kuzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale test powinno sie robic z porannego moczu - wtedy jest najbardziej wiarygodny wiec jesli bedzie negatywny sprawdz jeszcze 2im testem rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madz nie pisz jak nie wiesz
karalny jest seks z osoba ponizej 15 rz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tyg po terminie okresu to test jest wiarygodny o każdej porze dnia i nocy. mam nadzieję ze to nie ciąża, choć objawy typowo ciążowe. mam też nadzieję ze da to Wam nauczkę na przyszłość. jeśli już chcesz być dorosła to zachowuj się jak dorosła i zabezpieczaj sie jeśli dziecka nie chcesz mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki by nie był wynik testu to wskazana jest wizyta u ginekologa, bo tak długi brak okresu może wskazywać na zaburzenia hormonalne, oczywiście jeśli to nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_agatka - oczywiscie zgadzam sie z Toba i chyba tez po to aby ustalic jakas metode antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie!! to ze jej sie spoźnia @ to nie znaczy ze jest od razu w ciazy wieku cykle sa nieregularne i @ moze jej sie przesunąć nawet o miesiac wiec bez paniki !! zrob na spokojnie test od rana wtedy wyjdzie najwiarygodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne :) nie wyobrażam sobie w wieku 15 lat polegać na przerywance. inna sprawa że ja w wieku 15 lat o seksie nie myslałam, ale tego nie oceniam! jedynie bardzo mi sie nie podoba podejście autorki do spraw antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam o seksie w wieku 16 lat :) więc nic wtym dziwnego, inna sprawa,że kończyło się na myśleniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
Testu jeszcze nie robiłam bo się boje .Skoro mowicie ze najlepiej jest zrobic test rano to poczekam do jutra . Nie wiem co zrobie jak sie okaze ze jestem w ciazy. Nawet moj wlasny chlopak mnie nie wspiera . Jak na razie to mam tylko was . Nie chce zmarnowac sobie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsza jest chyba niewiedza - zrob teraz - 2 tygodnie temu powinnas dostac okres - to duzo - wiec test powinnien wykryc ewentualna ciaze nawet teraz - nie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macoo
zrób-nie widzisz że kazdy jest ciekaw!!!!!!!!!!!!!????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdŹ jeszcze dziś
"Nie chce zmarnowac sobie zycia"- jak narazie wszystko robisz, zeby je sobie zmarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym nie miała już trójeczki dzieci to z miłą chęcią zaadoptowałabym takiego maluszka :). Ale sama mam malutka córeczkę i nie wiem co ci doradzić. Ciąża w wieku 15 lat, jakoś niepotrafie sobie tego wyobrazić. Nie przecze, że sama wcześnie zaszłam w pierwszą ciąże bo miałam 18 lat. A nie mogłaś sie zabezpieczyć??? Przecież prezerwatywy moze kupić każdy i wszedzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
Zrobilam. Sa dwie kreski. Czyli dobrze myslalm. Moglam nie robic tego testu. Lepsza bylaby mysl niewiedzac czy to ciaza niz mysl ze jestem w ciazy! czy jest mozliwe ze test sie pomylil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co by niewiedza dała? i tak najdalej we wrześniu byś sie o ciąży dowiedziała. to teraz rozmowa z chłopakiem, poinformować mamę i do ginekologa! no i czas dorosnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowo czy nie, nieważne. mam koleżankę która zaszła w ciążę w wieku 14 lat, rodziła miesiac po 15 urodzinach. teraz ona ma 26 lat a jej córeczka 11 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×