Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalaa14

Jestem w ciąży! Mam 15 lat! Pomóżcie

Polecane posty

gratuluję, będziesz mamą, testy się nie mylą, bo wykrywają hormon w moczu kobiety, a on tam jest tylko w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl, rośnie w Tobie człowiek i nawet jak myślisz, że najważniejsze co powiedzą rodzice, to i tak ważniejsze jest to dziecko niż kto co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję. Będzie dobrze. ps. Mała Agatko, strasznie współczuję straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chcesz tego dziecka to może odda je do adopcji, w Polsce jest wiele małżeństw które nie mogą mieć dzieci i wiele by dały by być na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje :( ALe musisz porozmawiac z rodziami,watpie czy chlopak bedzie chcial dalej z wami byc,bo nie wydaje mi sie dojrzaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooppppppp
teraz musisz pomyslec co z tym zrobic. wyjscia masz nastepujace: -usunac ciaze -urodzic i oddac dziecko -urodzic i wychowywac sama sie musisz zastanowic co jest dla ciebie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz, jak wiesz, ze to ciaza, to mozesz zaczac dzialas - a ta kuzynka, ktora kupila test jest z Toba? musisz powiedziec rodzicom i wspolnie podejmijcie decyzje, co dalej (najlepiej z rodzicami chlopaka) - po urodzeniu mozecie malucha oddac do adpocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zdecydujesz sie urodzin to masz jeszcze duzo czasu aby zdecydowac czy wychowac dziecko czy oddac do adopcji pamietaj, ze nie jestes sama, to nei jest tylko Twoje dziecko ale Twoje i tego chlopaka i on jest rownie odpowiedzialny za to nowe zycie - ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czternastolatki
moja córka skończyła 14 lat, ale dla mnie to cały czas dzieciak :) myślę, że jeszcze w ogóle nie współżyje, więc jak sobie pomyślę, że jesteś w jej wieku, to mi trochę dziwnie:) ..nie martw się, to jeszcze nie koniec świata, trochę Wam się życie pokomplikuje, ale najważniejsze to podjąć właściwą decyzję. A ile lat ma Twój chłopak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
jak ma sie nie martwić- szkoły nie skończy, pracy nie dostanie i bedzie do konca zycia biede klepac bo mysli dupa a nie mózgiem, o ile go ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym wieku o sexie nie myslalm, na studiach mialam taka sytuacje, ze bylo ryzyko, ze jestem w ciazy i to dla mnie byl koniec swiata. teraz, z perspektywy czasu nawet troche zaluje, ze wtedy to jednak nie skonczylo sie ciaza. jakos tak z wiekiem inaczej sie patrzy na swiat i zna sie gorsze przeciwnosci losu niz ciaza w mlodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
ciaża w tym wieku to katastrofa i koniec zycia a poczatek wegetacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czternastolatki
Dokładnie o to mi chodzi, są większe problemy niż zajście w ciążę. Znam kogoś kto w ieku 17 lat usunął ciążę i teraz bardzo tego żałuje z różnych powodów. Musisz tylko porozmawiać z rodzicami, szkołę możesz skończyć, potem studia i dobra praca , zobaczysz, jak bardzo będziesz chciała wszystko Ci się uda, tylko będzie trochę trudniej ...głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czternastolatki
tylko nie słuchaj gości typu Onjm65631, bo to może się źle skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
Chlopak jest w moim wieku. Nie odzywalam sie bo musiaslam troche sama z tym pobyc. musze wszystko przemyslec na spokojnie i dam wam znac co dalej. Ide porozmawiac z rodzicAmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czternastolatki
Bella błagam Cię nie pogrążaj dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czternastolatki
Trzymaj się Natala :))) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
optymizmowi na drugie imie rozczarowanie a chłopak jak sie dowie to na pewno da noge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzony.... ..
A to Ci kurwa niespodzianka na Nowy Rok. HAHAHAHA :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
niespodzianka to najwieksza bedzie dla rodziców, dali córci pod choinke lele a ona sobie sama zrobiła własną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes nie odpowiedzialna gówniara teraz prosisz o POMOC nie trzeba było sie kurwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzony.... ..
Ma na 100% wpierdol od dzieciorobów, a adorator pojdzie pierdzieć :D Piekna historia zycia ..... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzony.... ..
Zachcialo im sie bawić w sloneczko :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
i kolejny sweet blog załozy młoda mamcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
Nie nie tej kuzynki nie ma teraz ze mna . Na pewno nie usune tej ciazy bo nie chce zabic dziecka a po drugie nawet nie miala bym na to kasy. Powiedzialam Kamilowi - moj chlopak ( nie wiem jaka mine zrobil bo byla to rozmowa telefoniczna) ale po glosie stwierdzilam ze ma mnie chyba za glupia bo najpierw ucichl za chwile powiedzial ze musialo mi sie cos pomylic a potem sie rozlaczyl i nie odbiera juz telefonu a dzwonie juz 17 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
i myslałaś ,że odbierze, a no co mu to normalna reakcja - każdy psycholog ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikutka
nie dzwon teraz do niego..pozwól mu ochłonąć..sam sie predzej czy pozniej odezwie...daj mu czas. Z jednej strony fajnie - bedziesz młoda mamą :) jak bedziesz miała 20 lat dziecko bedzie miało 5 - czyli spokojnie juz do przedszkola bedziesz mogła zapisac a sama na studia pojdziesz i wszystko bedzie ok. A teraz szkoła Ci pomoże bo mają za zadanie wspierac ciezarne nieletnie a nie potepiac! tak była za czasów Giertycha;) nie bój sie bedzie oki. Jak bys usuneł to bys sie gryzła z tym..nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze teraz to abys powiedziala rodzicom - bez ich pomocy nie dasz rady trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzony.... ..
masz wpierdol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×