Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalaa14

Jestem w ciąży! Mam 15 lat! Pomóżcie

Polecane posty

Gość joachim
cos pozno sie zorientowalas :) 5 stycznia podejrzenie a 13 juz jestes w 21 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoojik
GDZIE TU EDUKKACJA SEKSUALNA?! Co wy robicie na tym "WŻR"? Stosunek przerywany to żadna antykonepcja! W czasie stosunku, może dojść do tzw. kropelkowania czyli mniejszego "wytrysku" bez orgazmu. A wystrysk to sperma a wniej plemniki ktore mogą poprostu dziewczyny doprowadzic do zaplodnienia. A wy 20 letnie kobiety pytacie skąd sie wziela ciąża?! No dobra wiem, w koncu skad macie wiedziec, ale.. jesli tak robi dajmy na to 100 nastolatek a na pewno wiecej... to jesli dochodzi do zaplodnienia w 40% przypadkow toooo! 40 nastolatek ma zje$^ zycie a ich dzieci rowniez. Tooo jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak widze teraz wiele nastolatek nie wie co to tabbletk. antykoncepc. albo poprostu boi sie wypowiedziec wyraz PREZERWATYWA.. straszne. A seksic sie chce... oczywiscie najprosciej jesli po prostu nie skonczy we mnie.. przeciez nie dojdzie do zaplodnienia?... Błąd! Mam nadzieję, dziewczyny ze chociaz troche wam pomoglem, i mam nadziejeze ze edukacja seksualna bd w naszych szkolach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlka..00
a co na to rodzice co powiedzieli?? chodzisz do gimnazjum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaa14
moecie sobie mówić co chcecie, pisac co chcecie, jechać po mnie , po mojej matce (jak robi to jagoda) , ale nic juz nie zmienie. Marlka - mama sie rozpłakała , potem powiedziała że trzeba zyc dalej i musimy isc do lekarza. A tata jak tata najpierw kazal mi usunac ale potem ochłonął i powiedzial ze nie chce znac Kamila. Rodzce Kamila byli na tyle bezczelni ze przyszli i zazadali od moich rodzicow aby kazali mi usunac ciaze bo to jest tez ich wnuk a syn ich diecka. i tez majja prawo do decyzji czy dziecko sie urodzi . Brzuch juz widac, ruchy tez czuje. Na pewno nikt nie spyta jak sie czuje ale jest dobrze jagoda czy Twoja matka tez ma cos z glowa? -skoro ty oceniasz moja ja moge Twojaprawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzozjik
Nie, przepraszam, nie chciałem Cię zle nazywać. Ale wszystkie dziewczyny muszą przyznac ogolnie wszyscy, ze w polsce natalatki sa informowane o sprawach seksu tyle co nic! Antykoncepcji 0 - jak wynika z informacji dziewczyny w wieku 15 lat nie wiedza do konca jak dzialaja tabletki jak je trzeba brac, mysla ze jesli stosunek przerywany to nic [ a tu trzeba zaznaczyc KROPELKOWANIE]... rozumiem 15 lat jeszcze sie nauczona, ale skoro juz podejmuja wspolzycie, to i to powinny wiedziec... Szczerze to cie podziwiam, że zdecydowałas sie wychowac to dziecko! Brawa dla ciebie za odwage, dla rodziców! Wszystkiego dobrego. Jednak chciałbym, by takie sytuacje sie nie powtorzyly, zreszta ty chyba tez nie co? Wiesz co przezylas, choc teraz sie cieszysz, to gdybyś mogła cofnąć czas to byś cofła... Wiec przestrzegam wszystkie dziewczyny, ze STOSUNEK PRZERYWANY to zadna antykonepcja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaa14
Zgadzam sie z Toba poprzedniku , niestety inni potrafia tylko wyzywac i obrazac :) i wiem ze to tylko i wylacznie moja wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaa14
malutkaa dziekuje dodalo mi to otuchy i to bardzo :) ten czas tak szybko leci , widzisz ty malas wsparcie w chlopaku , ja nie . ale sytuacja w 99 % taka sama :) i ciesze sie ze jest ktos taki jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzozjik
a co teraz z chłopakiem? Interesuje sie chociaz, pyta jak sie czujesz? Jak badania? Czy przepadl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdupa
Natala nieźle udała Ci się ta prowokacja, kilka dni temu piszesz, że okres Ci się spóźnia, a teraz, że to 21 tydzień (???????????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaa14
Nie nie interesuje sie. Raz pisze ze przeprasza a raz sie nie odzywa. Widzialam go w poniedzialek z jakąś blondynką. Niech robi co chce. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaa14
ZDUPA . jezeli nie wierzysz to nie wchodz. nie bede ci sie tlumaczyc. nie wiedzialam e jestem juz w tak zaawansowanej ciazy nie widzialam brzucha nie bylo mi niedobrze, dopiero jak zaczelo mi byc to sie zaczelam martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala, a jak w szkole? Wiedzą już? Będziesz się uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poomagaggająca
Natalko! ja ci pomoge!!! jestem mlodą mama, napisze ci co zrobic jak tanim kosztem ziecko wychowac itd.... chcesz? pogadajmy na gg, bo na forum nic ci zbytnio nie poradzą.... jestem psychologiem na studiach, wiec cos napewno zaradzimy, podaj swoje gg, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaa14
Tak wiedzą tylko co niektórzy nauczyciele i 4 osoby w klasie . Na razie będę bo za takie coś chyba nie mogą wyrzucic ze szkoly . jak to jest bo sama nie wiem ? chce kontynuowac nauke ale to zalezy jak beda reagowac na mnie inni uczniowie jak brzuch zobacza. Juz sie dopytuja czemu na wfie nie cwicze to odpowiadam ze mam problemy zdrowotne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaa14
pomagajacaa dziekuje ale nie chce tutaj podawac swojego gg bo beda mnie obrazac daj poczte to ci wysle a teraz zmyka bo na 12 do szkoly mam ;) BEDE OK 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na szczęście, to już nie te czasy, że wyrzucano ze szkoły, teraz nie mogą, a wręcz powinni Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poomagaggająca
natala, to podaje ci moje gg24000452, napisz teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś to bły inne czasy...
Ale czasy się zmieniły Ja swojego męża poznałam po mojej 18 po maturze cnote straciłam znim wieku prawie 21 lat wyszłam za niego a w wieku 22 urodziłam synka. Teraz mam prawie 23 lata kochającego męża cudownego synka, kończe studia licencjackie wiadomo nie zawsze jest różówo ale jesteśmy rodziną mamy własne mieszkanie że jako tako jesteśy ustawieni że nie siedzimy na głowie rodzicom a pisze to nie żeby się chwalić tylko powiedzieć że kiedyś to było inaczej wszystko się robiło po kolei. Co do autorki dobrze że chcesz wychować to dziecko będzie trudno zwłaszcza że jesteś bardzo młoda ale przy dobrej organizacji i pomocy rodziców jesteś w stanie osiągnąć bardzo wiele bo dzieckobędzie twoim motorem napędowym. Będzie Cię mobilizować do wytężonej pracy a każde poświęcenie nagrodzi cudownym uśmiechem . Takie jest życie coś za coś życze powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he, to stwierdzenie, że czasy były inne zabrzmiało jakbyś miała ze 40 lat:) wybacz, ale 8 lat temu-jak miałaś 15 lat, to nastolatki też zachodziły w ciążę... Może za czasów naszych rodziców jeszcze było inaczej...Choć i wtedy takie rzeczy się zdarzały. ja w wieku 15 lat byłam gówniarą idącą do liceum i też nie myślałam o rodzeniu dzieci, baa - jak na pierwszych studiach byłam to też nie myślałam...Ale sorry, były juz wtedy nastoletnie ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy byłam w średniej szkole, w pierwszej klasie, nagle zrezygnowała z nauki jedna z uczennic, byłyśmy bardzo zdziwione, bo do tej szkoły trudno się było dostać, nikt nie wiedział czemu to zrobiła. Dopiero po baaardzo dłuuugim czasie okazało się, że dziewczyna była w ciąży i w sumie do tej pory nie wiem, czy sama zrezygnowała, czy zostało jej to zasugerowane... Natomiast parę lat później tak się pozmieniało, że dziewczyny w ciąży były traktowane w szkołach lepiej niż pozostali uczniowie :) A to była kwestia tylko paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoijzik
Natala, my możemy Ci jedynie chyba kibicować, młoda mamo!!! I pytanie do was drodzy, chcelibyscie by w szkole była "edukacja seksualna" - na wżr - pewnie są te rozmowy... ale szczerze ogólne - to wciąż temat tabu, o antykoncepcji nie wspomnę. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaa14
Już po szkole . Okej odezwe się na gg :) A i dziekuje za odpowiedz bo nie wiedzialam jak to wlasnie z ta szkola jest .. ;/ Przyznam ze sie troche tego balam :) :P A noo teraz duzo mlodych dziewczyn rodzi dzieci i sa za to potepiane .. Bo starsze kobiety niby lepiej doswiadczone :) a moim zdaniem kazda matka ktora rodzi dziecko zaczyna od zera doswiadczenia prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoijzik
Natala tak, ale przecież 15 lat, to za mało by być matką, i żeby uprawiać seks. Bez przeeesady!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaa14
Ja sobie zdaje z tego sprawe ! I sama mialam takie podejscie do zycia jak wy ale wiele moich znajomych ma dzieci i mialo w tym samym wieku i zyja i so na prawde dobrymi matkami. Wiem ze to nie odpowiedni moment. Ale stalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety niektorzy majq strasznie pesymistyczne podejscie do zycia. nie przejmuj sie i zyj tak jak Ty uwazasz a nie przejmuj sie komentarzai innych bo to swiatczy tylko i nich samych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus0311
Witam ! chciałabym poznać waszą opinię. Zabawiałam się z moim chłopakiem, poniosło nas i wszedł we mnie bez zabezpieczenia.zawsze się pilnowaliśmy żeby nie doszło do takiej sytuacji ale wtedy niestety nie wyszło..;p to była doslownie chwila, bo nie chciałam bez zabezpieczenia. to było dzien przed spodziewanym okresem. nastepnego dnia dostałam normalnego okresu, jak co miesiac bolal mi brzuch i standardowo 5dniowe krwawienie(to w listopadzie) .miesiąc później znowu normalny okres. dodam jeszcze tylko ze mam dosc nieciekawa sytuacje rodzinna, i mimo ze jestem dorosla byloby bardzo nieprzyjemnie i nie moglabym liczyc na pomoc rodziny. dlatego tak bardzo boje sie ciazy. a ten 1 raz nas ponioslo kiedy myslalam o tym, pojawialy sie mysli ze moge byc w ciazy, i wtedy w ogole nie mialam apetytu, przez kilka dni praktycznie nic nie jadlam, czesto siusialam (równie dobrze moglam przemrozic pecherz czy cos).jak tylko myslalam o tym bylo mi niedobrze. zrobilam test i byl negatywny. wiec sie uspokoilam. ale pozniej znowu zaczely mi przychodzic do glowy takie mysli.. a jak tylko o tym myslalam to byly i objawy. w sumie mozna to podciagnac pod wiele innych dolegliwosci. objawy typu: dziwny posmak w ustach, brak apetytu, sennosc, czeste siusianie, klopoty z koncentracja. ale to w sumie moze byc tez przez stres, albo tez moze to byc spowodowane niedoczynnoscia tarczycy (ktora troche ostatnio zaniedbalam i nie bralam tabletek), albo refluks? w styczniu pojawil sie znowu okres. i trwal tak jak zawsze 5 dni. ostatnio zauwazylam ze zwiekszyl mi sie troche brzuch i znowu zaczelam panikowac. w sumie to moze nie miec zadnego zwiazku z ciaza moglam po prostu przytyc.znowu zrobilam test i po raz kolejny wyszedl negatywny. ale mimo to ciagle mam jakies przeczucia, ciagle ta mysl w glowie. i juz po prostu wariuje.. chce isc do ginekologa ale sie boje bo wczesniej nie bylam (wiem ze powinnam pojsc juz dawno).. a wiec czy to mozliwe? moj chlopak mowi ze nie. w koncu byla to tylko chwila i nie doszedl. ale w mojej glowie tylko w kolko mysl o ciazy...nie zachodzi sie w ciaze przeciez tak latwo. musze sie tylko upewnic bo zwariuje. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzozjik
Dochodzic to może on sobie ile chce... mogło wystąpić kropelkowanie (ludzie malo wiecie o seksie) wiec wytrysk bez orgazmu... chlopak tego nie czuje to tylko kropelki ale pleemnikow jest tam miliony... No dobra, ale skoro mialas okresy to raczej nie ma co sie bac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaa14
Hej :) U mnie wszystko dobrze, niestety dzisiaj wylądowałam na patologi ciąży.. ;/ Czułam ruchy dziecka od 3 tyg. I nagle nic. Okazało się że mam mało wód płodowych !! I nie wiem co teraz! Czy ktoś już miał coś takiego!!?? Nie chcę żeby cos stało się mojemu synkowi!! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×