Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalaa14

Jestem w ciąży! Mam 15 lat! Pomóżcie

Polecane posty

Gość Natalaa14
Ja tez wierze w sama siebie i wiem ze bede dobra matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjefjkejie
mmalutkaaaaa co u ciebie? Urodzilaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co sie ze mna dzieje?
Witam was serdecznie! Mam pewien problem. Od pewnego czasu obawiam sie ze jestem w ciazy. Stosunek odbyłam 11 dni temu. Pierwszy raz stosunek odbył sie z zabezepieczeniem w postaci prezerwatywy, ktora nie pekla ani sie nie zsuneła. Za drugim razem, nie uzylismy zadnego zabezpieczenia, jednak chlopak nie "konczyl" we mnie . Jakis czas temu pojawił mi sie brązowy pasek na brzuchu, od pepka w doł. Minimalnie zwiekszyly mi sie piersi, dwa dni temu powinnam dostac okres, lecz nawet nie odczuwam objawowo takich jak za kazdym razem to bywalo wczesniej. Dodam ze 2 tygodnie temu, mialam powazna infekcje drog moczowych oraz wysoka goraczke, brałam antybiotyki. Wykonałam 3 testy z czego kazdy był negatywny. Od czasu do czasu odczuwam klucie w kroczu. Od 3 dni wystepuje u mnie biały, plynny sluz. Czy jest jakies prawdopobienstwo ze jestem w ciazy? Czy choroba mogła wplynac na okres? Jezeli nie jestem w ciazy to skad ten pasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbrgtbrdbg
hahaha na pasek byłoby stanowczo za wczesnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasek możę być
oczywiście, ale na tym etapie pojawia się na tyłku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalutkaaaaa
jfjefjkejie skoro pytasz to odpowiem choc nie lubie udzielać sie na forum ze względu na wszechobecne chamstwo. tak urodziłam synka skonczy niedlugo 2 latka. Byłam przerazona ciąża nie byłam na nia gotowa. I takie było moje prawo .nagle musiałam sie stac dorosla i cxzuję ze jestem dojrzalsza. Synek jest fajnym spokojnym dzieckiem nie choruje i mało płacze. Prawie kAżdy życzł mi cieżkiego porodu za to, ze sie jak to nazywali "puszczałam" .ale też spotkałam sie z osobami bardziej życzliwymi. byłam pod opieką psychologa ,urodzilam poprzez cesarsie ciecie -jestem dosc drobnej budowy i mam zbyt wąski kanał rodny nie urodziłabym naturalnie chociaz synek ważył tylko 3200g. Łukasz mnie nie zostawił bo zawsze mnie kochał, mieszkamy u mojej mamy ktora jest widzę szczęsliwą babcią. Mimo że musi nam pomagac finansowo nigdy nie usłyszalam od niej złego słowa po urodzeniu synka .chociaz napoczątku były zgrzyty ale wcale sie nie dziwie bo sama byłam jeszcze dzieckiem zupełnie nie gotowym na ciaze. Mimo tak młlodego wieku jestesmy ze soba szczesliwi i dużo osob mówiło mi ze chłopak mnie zostawi itp. nie potępiajcie nigdy młodych dziewczyn, to że sa w ciąży to jest ich wina ale ludzie nawet dorosli popełniają błędy i nie znaczy to że będzie złą matką. najbardziej raziło mnie to że większosc osób chciała mi jakby wmówić aborcję, ze ja zaraz bede chciała usuwac. co mi nawet przez myśl nie przeszło nigdy nie zabiłabym swojego dziecka. Taka nastolatka nie zdaje sobi sprawy do konca ze swojej sytuacji. dla niej ciąza oznacza duży brzuch którego bedzie sie wstydzic bo co ludzie powiedza. Ludzie też mi mówili zebym urodziła i oddała komus do adopcji!!!! Szok! dlaczego nie wspiera sie młodych dziewczyn które oczekują pomocy??? dlaczego mówi się im o aborcji albo o odaniu dziecka?? ja sie słowem nie odezwałam ze chce oddac a one jakby tylko na to czekały .Gorsze jest dla mnie urodzenie i pozbycie sie żywego dziecka niz usunięcie ciązy. chociaz i jedno i drugie zasługuje na potepienie. Dzieki synkowi stałam sie dojrzalsza. Skończe szkołe i studia ,znajde prace i bede miala swoj e mieszkanie. moze nie odrazu ale w przyszłosci na pewno. Dziecko niczego nie przekresla. życzę Wam dziewczyny żebyscie nie podejmowały pochopnie niby "przemyslanej" decyzji .Dacie rade jak macie pomoc to dacie rade a dziecko mimo trudu bedzie dla Was najwiekszym Skarbem, wiem co mowie. I nie mowcie ze skonczyła mi sie młodość. jestem w takim wieku że ona sie dopiero zaczyna. Nie bede siedziec w czterech scianach bo mam dziecko. Wychodze do ludzi do kina ,imprezy nigdy mnie nie interesowały. Kolezanki które chleją i ćpają - one mają życie do bani ja nie.Dziewczyny pamietajcie że spokojnie dacie rade i nie słuchajcie zgryzliwych uwag ,bądzcie silne. kocham i mojego chłopaka i mojego synka. dziekuje mamie za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ranyyy !!! Jak czytam to co autorka skrobnela to mam gesia skorke, powanie. Ona ma 15 lat i pisze ze lepiej wychowa dziecko i bedzie lepsza matka niz saleminkaa8 ktora z tego co wiem ma 23lata . No ludzie, litosci. :O Autorko , jak dla mnie to jestes puszczalska maloletnia dziwka. Sorry, ale tak mysle. Wspolczuje Twoim rodzicom ... chociaz oni tez sa winni , ze cie nie upilnowali. Wkrotce zobaczysz ile trudu trzeba wlozyc w wychowanie dziecka, nie bedziesz miala czasu ani na zakupy ani na kolezanki a chlopak kopnie Cie w dupe bo taki smarkacz to zmienia zdanie co 5 minut. Modle sie zeby zadne z moich dzieci nie skonczylo tak jak ty. :P :P :P Cos okrponego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcfrexsza
jagoda......i kto to mówi???? temat jest prowokacja a ty sie dałas w to zrobic. Sama przecie z jestes pusta jak but co ty wiesz o byciu dobra matką....... nie masz pracy, wykształcenia i tylko w garach umiesz mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokacja, czy nie prowokacja...Ale straszny brak kultury panuje na tym forum. Ja w wieku 15 lat też nie myślałam o seksie, ale nie znaczy to, że należy potępiać dziewczynę. Owszem, zrobiła błąd. Żadna 15 - latka nie jest na tyle dojrzała emocjonalne, żeby być matką. Ale to nie znaczy, że z pomocą rodziców, nie uda jej się wychować tego dziecka. To straszne, co tu wypisują niektóre kobiety. Ja wyznaję zasadę- znamy siebie na tyle, na ile nas sprawdzono. Nie ocenia się ludzi w tak brutalny sposób. A za młodą matkę trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda369 Jak Ty tak mozesz pisac !!! Czy Twoi rodzice wiedzieli o kazdym twoim kroku gescie jak mialam 15 czy 16 lat czy chodzili z Toba krok w krok !!! Zenada!!!! Bo kazda z nas klamala jak chciala sie spotkac w tym wieku z chlopakiem czy isc na impreze to mowila ze spi u kolezanki!!! Ja bylam z przyjaciolka jak mialam 17 lat na dyskotece razem na kazdym kroku raz tylko poszla niby do toalety sama a co sie okazalo to kochala sie ze swoim facetem w aucie i Patrz ja kolezanka jej nie upilnowalam a co dopiero rodzice!!! Rodzice nie sa niczemu winni bo jakby ktoras z nas chciala to rodzcice by jej nie upilnowali nawet gdybys z facetem byla u siebie w pokoju to chwila moment!!! A Ty Natalko dasz rade !!! Znam dziewczyne ktora tez miala 15 lat jak zaszla w ciaze...jej mama do ostatniego dnia nie wiedziala ze ona jest w ciazy w dzien porodu dopiero powiedziala mamie i zaraz pojechaly rodzic! Teraz szkole ma skonczona dziecko odchowane na impreze jeszcze moze isc bo nadal jest mloda kobietka ! Facet mojej przyjaciolki wlasnie z nia zdradzil moja przyjaciolke raz jedyny zdrada i wpadka z 15 sto latka zostawil ja !! Odrazu nie mial ani jedej ani 2 ! Jeszcze sprawy jej toczyl zeby odebrac jej dzieko! Teraz jest bardzo szczesliwa mama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vcfrexsza jagoda......i kto to mówi???? temat jest prowokacja a ty sie dałas w to zrobic. Sama przecie z jestes pusta jak but co ty wiesz o byciu dobra matką....... nie masz pracy, wykształcenia i tylko w garach umiesz mieszać." Ty pieprzony sherloku juz wszystko o mnie wiesz! Przez kompa dojrzalas ze nie mam pracy , wyksztalcenia i w garach mieszam. :O Mozesz mnie w dupe pocalowac , szmato!!! A co innych wyowiedzi ... :D no coz, nie cofne tgo co napisalam bo naprawde tak mysle wiec dlaczego mam pisac cos innego. Ja na ierwsza dyskoteke poszalm jak skonczylam 18 lat i tak powinno byc. Niech sie rodzice 15 latatek sie nie dziwia ze zachodza w ciaze jesli takie gowniary puszczaja same na cala noc!!!! Mnie to sie w glowie nie miesci. I jeszcze to spanie u kolezanki... przeciez mogla matka tej dziewczyny zdzwonic sie z rodzicami tej u ktorejmiala spac i juz by bylo jasne co jest grane a nie puszczanie dzieci na cala noc Bog wie gdzie. Glupota i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
DO JAGODA369 To wlasnie Ty tearz wykazalas sie nieodpowiedzialnoscia . Jak urodze dziecko to wcale nie w glowie mi imprezy, zakupy. Kolezanka zawsze moze przyjsc do mnie, albo ja do kolezanki wiec nie pisz glupot i nie badz niedojrzała ;] Widze ze TY gdybys urodzila to pierwsze co to zalamala bys sie ze na zakuupy nie mozesz chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
Aha i skoro uwazasz ze temat jest prowokacja to dlaczego sie wypowiadasz?? I mowisz jaka to nie jestem łatwa ? Dziecko to moze Ty jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvythgcrfexd
nie przejmujcie sie jagoda - ona ma zryty beret. odezwała sie odpowiedzialna matka - słownictwo mówi samo za siebie jaki poziom sobą reprezentuje - czyt. zerowy. A nawet mniej niż zero. jagoda dlaczego wstydzisz sie ze nie masz skonczonej dobrej szkoły, pracy i musisz mieszac w garach bo nic innego nie pozostaje ci do roboty??? ja wiem że to wstyd ale zawsze mozna to zmienić leniu jeden. po 30 tce bez doświadczenia pracy nie znajdziesz, całe życie bedziesz gnić w domu obiboku. Dziwne, że inni cie znaja??? a jest tu osoba która cie nie zna???? Zawsze na forum znajdzie sie jakas ofiara po której mozna jezdzic jak po szmacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój... miałam tyle samo lat jak zaczęłam współżyć. Ja nie zaszłam... a teraz się staram i nie mogę... Podziwiam autorkę za odwagę... ja chyba bym się wtedy załamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda nie udzielaj sie. Ty za to jestes odpowiedzialna dorosla matka ! Ktora kupuje dziecku rzeczy w ciucholandzie zeby miec pieniadze na drogie kosmetyki i nowy samochod!!!! I siedzisz na forum zamiast dziecku obiad zrobic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
Witam :) Przepraszam ze nie pisalam ale bylam strasznie zabiegana, badania moczu krwi itp :P Dzisiaj ide na USG i dowiem sie dokladnie ile dni ma moja dzidzia :) Ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO! Widze, ze tu same dojrzale matki :D ktore maja pokonczone studia , zarabiaja kokosy i nie kupuja w ciucholandzie :D Natala mi wypomina ze kupuje w ciucholandzie rzeczy dla dziecka :O Sluchaj ty maloletnia , puszczalska dziwko!!! :) Jak zaczniesz na siebie zarabiac to wtedy pogadamy o kasie i cenie ubranek. Narazie to tylko dupy umialas dac :O a palcem nie kiwnelas zeby na siebie zarobic. Na miejscu twojej matki (pewnie tez takiej puszczalskiej jak ty) spralabym cie na kwasne jablko. Normalnie brak mi slow jak czytam o takiej patologii :P Moja siostrzenica ma 16 lat ale jak patrze na nia to widze ze jest jeszcze dzieckiem i gdzie tam jeszcze do sexu. No ale ona nie jest twojego pokroju dobrze sie uczy i jest porzadna dziewczyna a nie takim gownem jak ty!!! tfu!!!! chociaz nie na takie jak ty to sliny szkoda. a tu macie yyyyyteligencje Niezalenej19 :D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4709610&start=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumoszka
zgadzam sie z jagodą! Najpierw trzeba trochę życia przeżyć, by o nim sie wypowiadać. Samo danie dupy nie wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
Po pierwsze NIE NAPISALAM DO CIEBIE NIC TAKIEGO ZE W CIUCHOlANDACh KUUJESZ - czytaj uwaznie kto pisał bo widze ze nie nie uczeszczalas do szkoly i nie wiesz co to nauka czytania ;] Po DRUGIE SKAD WIESZ JAK JA SIE UCzE ze tak napisalas?? Tak sie sklada ze co roku mam swiadectwa z paskiem . Moze w tamtym zabraklo mi doslownie troche ale Ciebie nie powinno to zbytnio interesowac ! I nie wchodz na moje forum bo bluzzgasz obelgami ! Idz pojezdzic nowym autem Przepraszam wszystkich za wyrazenie ale skoro ona moze jechac po mnie to musialam sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to, że dziecko dobrze się uczy nie gwarantuje, że nie narobi głupot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
FALEA Ty chyba nie jestes w temaci . JAGODA NAPISALA Ze jej kuzynka czy ktos tam jest moim przeciwienstwem bo uczy sie dobrze. WIEC skad wie jak ja sie ucze. Aha i przypominam ze forum zostalo zalozone w innej sprawie . PYTANIE NIE BRZMI jaka jestem tylko inaczej wiec WON te o przyszly sie klócic lub wyzyc bo maz im nie doogodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w temacie, bo mam córkę i dlatego czytam takie topiki. I mam nadzieję, że w tym wieku będzie zajmować się czymś innym a nie uprawianiem seksu, no ale kto wie co przyszłość przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
No wiec FALEA zycze Tobie i Twojej córce szczescia w zyciu i zeby seksu nie uprawiala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Tobie też życzę szczęścia i powodzenia, bo będzie Ci potrzebne. A czemu życzysz mojej córce by seksu nie uprawiała? A niech uprawia, byle nie za szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaku, co 14tolatek może wiedzieć o stosunku przerywanym??dla niego byle by pipka była i pare sekund radości...Co do Kamilki- twoje wypowiedzi o wieku i adopcji wskazują na podobny wiek autorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
FALEA Dziekuje . Zycze jej tego poniewaz wtedy byla by narazona na obelgi innych i sama widzisz ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaa14
Jestem juz po USG :) To bbedzie chlopiec ! :) Juz wiem nazwe go BARTUŚ :) wyszlo z usg ze to 21 tydz i ze termin mam na 2 V :) Juz nie moge sie doczekac :):) Porodu i tego ze dostane synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×