Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śnieżka*

dukanka- od dziś kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość dukanelka
dziewczyny witam was bardzo serdecznie :) mialam juz 3 podejscia do diety plaz poludnia, chudlam na niej ladnie ale zachwycona swom spadkiem wagi przestawalam sie pilnowac no i stalo sie... doprowadzilam sie do stanu ktory jest dla znajomych szokiem :( chcialabym wypelnic ten test ale nie znam tak dobrze ang :( czy ktoras z was moglaby mi w tym pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny u mnie weekend minął spokojnie :) ale zważę się gdzieś w okolicach środy :) pozdrawiam i miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ pora do pracy iść :) w linku który podałam do innego forum jest przetłumaczony test, już pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry drogie panie;) muszę isę wyspowiadać:o zjadłam wczoraj naleśniki z dzemem brzoskwiniowym:o ale i tak mi nie przybylo;) poza tym pierwszy sukces!! weszłam w spodnie, które od ponad roku leżały w szafie!! dzisiaj w menu: jajka, jogurt z otrębami, i skrzydełka z kurczaka gotowane oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mała mala
Witam. Ja stosowałam te diete raptem dwa tygodnie. Schudłam ok. 5 kg . A teraz minusy. Włosów wyleciało mi tyle, co chyba przez cale 29 letnie życie. Cienie pod oczami na pół twarzy, okrutne osłabienie . Kilogramy mi nie wróciły, bo nawet jeść nie miałam siły. Żołądek odmawiał posłuszeńswa, wieksza porcja i robilo mi się niedobrze. Warto kontrolować stan organizmu, żeby nie przedobrzyć. Ale może Wam dziewczyny nic nie będzie. Powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wąłśnie tak myślałam ze tak będzie:o cholera jasna, a mi dopiero teraz zaczęły odrastac po ciazy:o no i teraz mam zgryza, trzymać się dalej, czy zrezygnować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*campini* nie jestem pewna co do tych Twoich skrzydełek. Kojarzy mi się że są one niestety zabronione- są najbardziej tłuste. Oczywiście nie wolno też skóry, ale o tym chyba wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Przeczytałam Wasz topic od początku, bo też się odchudzam na Dukanie. Skończyłam 4 dni 1 fazy (-3kg) i od dziś jestem na 2/2. Przeczytałam książkę i Dukan wspomina w niej o preparatach wielowitaminowych. Ja od początku biorę witaminki i skrzyp żeby właśnie włosy, skóra, paznokcie tak nie cierpiały. Polecam również i Wam. Trzymam kciuki za spadek kg! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu w kapciach witaj :) i masz rację ;) Ja też właśnie kupiłam sobie Skrzypowitę. Do tego mam takie superaśnie tabletki ( od tego odchudzacza do którego chodziłam) witaminowe :) Także myślę, że jak się stosuje preparaty i nie wpiernicza się tylko 100g sera białego dziennie to włosy nie wypadną ;P pamiętajmy równiez, aby w dniach, kiedy możemy wcinac warzywa było ich na prawdę dużo :) I wszystko będzie okej ;) A teraz dziołszki... po 3ech dniach mam -1,2kg :D TADAM!!!!! Jezuniu oby tak dalej ;P Dzisiaj jakoś wyjątkowo naszło mnie na słodkie- efekt gapienia się na paczki słodyczy mojej córci....ze świąt jeszcze :D Kupiłam sobie 2 butelki Coli Zero i wiecie co? Piję wlaśnie 2gą szklankę i mi zupełnie przechodzi ochota na słodkie :D Zatem zapoas słodkości jak widać zrobiony na tydzień :D:D:D Moje siostry się właśnie zawsze tą colą ratowały jak juz umierały ;) albo serkiem homo ( odtł.) z aromatem do ciasta i słodzikiem :D:D Fajna ta nasza dietka ;) Na prawdę.... możemy jeść i pieczywo ( w formie buł. d.), czekoladę ( nutella) sernik, serek na słodko ( mniaaam) no żyć nie umierać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no a ja nic nie znalazłam o skrzydełkach... w takim razie odstawiam;) wczoraj zaniepokoiła mnie pewna rzecz, mianowicie strasznie byłam nerwowa,a po zjedzeniu tych nalesników całe nerwy mi odeszły:o ale bardzo dobrze się czułam, miałam w sobie tyle energii ze mogłabym góry przenosć!! witaminki oczywiscie łykam, skrzypowitę tez sie staram;) ale ja cholerka nie mam pamięci do leków, chyba musze obie przypomnienie ustawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki, nie zagladałam na forum zalediwe dwa dni a tu dwie strony, super ciesze sie ze jest nas coraz wiecej. waga spadła, o prawie dwa kilogramy, do celu coraz mniej a ja juz czuje ze spodnie mnie nie gniotą. siedze w pracy i nudze sie, zaraz sobie jakis filmik obejrze:) pozdrawiam Was, trzymajcie sie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie tylko dlaczego ja tak wolno chudne, nie zebym nie byla zadowolona, bo jestem ale dziwi mnie to ze inne dziewczyny potrafie w fazie uderzeniowej zgubic nawet 5kg. na I fazie bede do czwartku moze jeszcze cos poleci w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 28magda28, czy wiesz, że pod żadnym pozorem nie wolno przedłużać 1 fazy diety? Ważysz stosunkowo mało, więc to nie możliwe aby test wyliczył Ci aż 10 dni uderzeniówki!! Nie rób sobie dziewczyno krzywdy!! Bo może to mieć później negatywne skutki! A nawet może spowodować, że przestaniesz chudnąć. Mi przy wzroście 167cm i 65kg wyliczyło tylko 3 dni!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ale fajnie,że jest nas coraz więcej:) A ja znowu nic nie schudłam, wczoraj ważyłam 72,7 i dzisiaj to samo:( Niewiem dlaczego, na początku tak fajnie spadało w dół a teraz stoi, ale mam nadzieję, że to chwilowe i jutro będzie lepiej:) Bellik Ty to masz super pozytywne nastawienie- same smakołyki wynalazłaś na tej diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieżko być może dlatego, że w 1 fazie gubi się tylko wodę, a prawdziwe odchudzanie dopiero od 2 fazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna a jak robiłyście test Dukana to wiecie może co to znaczy :jours" czy to liczba dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jullk44:) No to chyba przekombinowałam- zrobiłam test i Dukan wyliczył mi, że tylko 2 dni powinnam być na uderzeniówce i stracić około 1 kg, a ja już 6 dzień na uderzeniówce! Chyba dlatego od 2 dni nie chudne:( Mam nadzieję, że jak teraz przejdę na 2 fazę to nie będzie problemu i będę nadal chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie znalazłam na allegro "indywidualną dietę Dukana+150 przepisów" słyszałyście o tym? Podobno facet układa dietę pod konkretną osobę i wysyła 150 przepisów, ciekawe czy to prawda? Jak już mi wyśle to dam Wam znać i jak bedą jakieś fajne zjadliwe przepisy to wklepię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniżynko a jakie mam mieć nastawienie ;P skoro chudnę to chyba dobre, no nie :D a smakołyków w naszej diecie jest ogrom! Nic tylko korzystać ;P co do jadłospisów, które ktoś ustala... zazwyczaj pioruńsko drogie jest to jedzenie z tych jadłospisów. Możliwe jednak, że ten ktoś autentycznie tworzy coś fajnego :) Daj znać śnieżynko na jakiej jest to zasadzie i czy się opłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tluszczykowa__
ja mam przepis na ciasto czekoladowe , jogutrowe , herbatniki dukana i na biszkopt i bezy ( mam książkę ) jeśli któraś by chciała jakiś przepis to piszcie ;). jak narazie zjadłam ; jeden jogurt naturalny , serek danio waniliowy , sok pomarańczowy (330ml) , gotowane dwa sznycle drobiowe (takie z biedronki ) i polane 3 łyżkami serka wiejskiego z przyprawami i kawałkiem łososia ;) mi bardzo smakowało . zastanawiam się nad jutrem ,albo jeszcze nad dzisiaj ; ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tluszczykowa__
zapomniałam dodać, że zważyłam się dzisiaj i waga wynosi : 65,9 . i moje wymiary : piersi ; 98 , boczki ( niestety je mam;//) : 93 i uda 94 , dlatego tak myślę że jak by mi zleciało z tych boczków to bym miała świetną figurę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłuszczykowa na Dukanie chyba nie wolno serków typu danio i soków owocowych :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, na dukanie nie wolno słodzonych serków danio ani żadnych innych owocowych. A teraz Was powkurzam :P Właśnie gotuję leczo :) niby z wkładką parówkową jedynki, ale maja tylko 18,5g tłuszczu :P A z resztą... i tak już chyba wiecie, że nie jestem na dukance :) jem chude produkty, warzywa i owoce :) Dzisiaj zjadłam pomarańczę, jogurt naturalny z otrębami, to co zostało mi od wczoraj z kolacji więc mieszanka warzywna z patelni z piersią z kurczaka no i czekam na to leczo, bo jestem pieruńsko GŁODNA!!!!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście z piersią z kurczaka zamiast kiełbasy ;) Swoją drogą, to pieruńsko droga ta papryka.... Jeszcze tylko doprawić i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tluszczykowa__
hmm. nie wiedziałam , dobra jutro nic takiego nie zjem ; ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłuszczykowa cofnij się do tyłu, tam gdzieś wkleiłam link do forum wizaz. W pierwszych postach masz napisane co i jak, Lektura nie jest zbyt długa, ale za to bardzo przydatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×