Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śnieżka*

dukanka- od dziś kto się przyłączy?

Polecane posty

tłuszczykowa, swoją drogą to jednak chyba raczej książki na dobranoc nie poczytałaś:) przyznaj się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VulcanEnergy$
Hejka dziewczyny.Drugi dzien fazy uderzeniowej dobiega konca i chyba ostatni. Tyle wyszlo mi w tescie ze powinna trwac, ale nie wiem przedluzyc czy nie... Na jedno mysle ze tak bo moze lepsze efekty beda, na drugie to mi sie chce juz tych warzywek bo to zawsze jakies urozmaicenie. Moze dzisiaj pojezdze na rowerku bo mam wyrzuty sumienia ze za duzo zjadlam, wszystko co dozwolone, ale dieta kojarzy mi sie tak, ze glod doskwiera, a tu najedzona... Zobacze jak jutro na wadze bedzie i postanowie ile tej fazy I robic. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tluszczykowa__
przeczytałam ale drugą wersję , w której mniej jest o diecie ;) i tu wcale nie było napisane , że nie można takich serków , no ale skoro wy tak mówicie , to trudno ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28kasia
hej dziewczyny:) Widze,ze topik swiezy a ja wlasnie planowalam zaczac Dukana.Dzis bede ogarniac co i jak.Przeczytam Wasze posty-bo na szczescie nie jest ich zbyt wiele;)I razem z Wami bede na Dukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VulcanEnergy$
zapraszamy, zapraszamy:-) Znajdziesz tu na pewno ciekawe przepisy i rady. No i wszystkie dziewczyny dopiero poczatek diety maja, a dieta jest dluga... Trzeba sie wspierac i w towarzystwie razniej zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki powiedzcie proszę z którego testu korzystałyście?? bo w moim cholera nie bylo mowy o tym ile dni mam być na uderzeniowej:o dzisiaj nawet mąż mi powiedział ze z boczków mi zeszlo i z brzucha, a to moja największa zmora:o oby z biustu nie spadlo mi zbyt wiele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tluszczykowa :) ale tutaj nie chodzi o to czy my tak mówimy czy ktoś inny :) Słów kilka na temat przedłużania 1 fazy (skopiowane z forum wizaz.pl) 1. Ile dni powinna trwac pierwsza faza? Jesli zrobie dluzsza uderzeniowke to zrzuce wiecej i szybciej? Podczas Uderzeniowki pozbywamy sie jedynie wody. O tym ile trwac powinna pierwsza faza decyduje wiele czynnikow miedzy innymi plec, ilosc przebytych diet, ciazy (w przypadku kobiet), budowa ciala - to wszystko pod uwage bierze test Dukana do ktorego linki i tlumaczenie mozna znalezc na pierwszej stronie tego watku. Wazna rzecza jest by nie przedluzac fazy uderzeniowej lub tez przerwac ja w momencie gdy waga przestaje spadac lub zaczyna wzrastac - jesli na wlasna wole przedluzymy Uderzeniowke mozemy byc pewni wzrostu a pozniej dlugiego zastoju - a tego chyba nikt nie chce. A teraz odnośnie ukochanych serków danio ;) 13. Czy moge jesc Danio? A parowki? Jogurty owocowe? Danio jest zabronione poniewaz pomimo jest niskotluszczowe zawiera cukier, ktory nie jest dozwolony. Parowki sa zabronione gdyz same w sobie zawieraja bardzo malo miesa za to ogromne ilosci tluszczu i innych dodatkow. Dostepne w Polsce jogurty owocowe sa niedozwolone ze wzgledu na zawartosc cukru, fruktozy i kawalkow owocow. Jogurt Jovi 0% Waniliowy jest dozwolony a jezeli mamy ochote na jogurt owocowy mozemy dolac 'Syrup' z Lidla (wisniowy lub malinowy) do jogurtu naturalnego i wymieszac. Dziewczyny naprawdę odsyłam Was do forum http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=483394 To dla Waszego zdrowia :) Jeżeli zamierzacie odchudzać się z dukanem, należy najpierw zapoznać się z zasadami diety, wszystko jest tam pięknie opisane. Nie chcę Was pouczać i się tutaj wymądrzać broń boże :) Dlatego proszę Was... przeczytajcie chociaż 1 stronę z wyżej wymienionego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.regimedukan.com/fr/212-je-minscris.html ja korzystałam z tego testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tluszczykowa to jak możesz to ja poproszę o przepis na herbatniki Dukana:) A robiłaś je już kiedyś, czy są zjadliwe? Ja od jutra zaczyna drugą fazę, która wg. testu Dukana powinna trwać do 22 kwietnia a ile potrwato zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieżko ja mam do 07.04 druga fazę więc bardzo podobnie;) na jaki trub sie zdecydowalaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campini chyba 1/1 bo boję się,że 5/5 lub 3/3 będą trudniejsze i po jakimś czasie zrezygnuję, tylko niewiem czy będą z tego dobre ekekty. A Ty na jaki tryb się zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to prawda, że po tej diecie dostaje sie zaparć? Bo nie wiem, czy mam szykować zapas vitalio, xenny, czy czego tam ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,juz moge chwile posiedziec przy kompie. Topik dodalam do ulubionych. Ja jednak przejde za jakies dwa dni na nia;)wiec bede z Wami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tluszczykowa__
Okej ;) to od jutra wiem co zjem . trzymajcie się . dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk44 masz racje zrobilam jeszcze raz test dukana i od jutra zaczynam II faze. chyba wybiore tryb 1/1 jak sie trzymacie dziewczyny?? ja niby dobrze, ale moj poszedl na noc do pracy, jestesmy pokłoceni, tzw ciche dni i jak tylko wyszedl mialam ochote rzucic sie na cos slodkiego, na dodatek jestem przed okresem i to juz wogole masakra. poczytam se teraz przepisy na druga faze i wymysle cos fajnego na obiadzik. milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 1/1, tak mi gedzie najwygodznie, bo w sumie bede mogla jesc wszystko to co inni doownicy, poza ziemniakami i chlebem;) tego pieczywa chyb najbardzij mi brakuje, ale tragedii nie ma;) życzę wszystkim dukankom miłej nocy:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28magda28 ja narazie trzymam się dobrze-tak mi się wydaję, chociaż na ciastka też już zerkałam:)narazie na szczęście tylko zerkałam:) Dobranoc dziewczyny i szybkiego chudnięcia nam wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro sie zwaze u kolezanki bo na szczescie/nieszczescie nie posiadam wagi w domu:) ale zrobilam test i wyszlo ze trzy dni uderzeniowki moge tylko zrobic i do 14.03 bede miec 61.6kg./... wpisalam wage poczatkowa 70kg przy 171 ale jutro jak sie zwaze t moge to zweryfikowac;)bo moze juz wiecej jest mnie;) a tez mam wesela,,,no i sie zakochalam a wtedy najszybciej chce mi sie diet haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VulcanEnergy$
Dzieki julk44 za link. Zajrzalam, poczytalam i sprobuje sie dostosowac. Wszystko super opisane. Nie wiedzialam wlasnie ile te jogurty, serki itd moga miec zawartosci tluszczu, a tu sie okazuje ze mniej niz te co jadlam,Zmienie to, a poki co to tragedii chyba nie bedzie. Startowalam wczoraj z wagi 63,7, dzisiaj rano bylo 63, czy jutro bedzie mniej? Oby... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VulcanEnergy$
28kasia Mamy ten sam termin 14 marca:-) Przynajmniej wedlug testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się że mogłam pomóc :) Tymczasem pora zbierać się do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie pozytywne nastawienie na dalszy ciag diety. w ciagu dwoch dni spdl mi kilogram, wody oczywiscie:-) teraz czas na tluszczyk. Przechodze na drugi etap. Oprocz diety, codzienne cwiczenia, tzn. rowerek i poszukam cos na biust bo chcialabym, zeby sie zmniejszyl, pewnie duzo tego w necie. Jak u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vulcan biust możesz oddać mi jak go nie chcesz :D:D:D Bo mi już spada -.- cholera jasna zawsze mi leci na początku brzuch i piersi grrrrrrrrrr! Wiecie co dziewczyny? Odrzucać mnie zaczęło od tego nabiału :( Normalnie jeść mi się odechciewa tylko piję :/ a to niedobrze.... Zawsze lubiłam biały ser i jogurty a teraz jak otwieram lodówkę, to mnie mdli :( Chyba będę musiała na chwilę zająć się więcej mięsem niż nabiałem bo zdechnę! Nie wiem co mi się dzieje... po prostu nie mogę jeść sera ani jogurtów :/ Wszystko mi normalnie śmierdzi jakby skisło czy coś. Już nawet mężowi kazałam próbować czy faktycznie jakieś zepsute to mi wrąbał całą wczorajszą kolację. Dzisiaj wstałam o 7mej ( dziecko odprowadziłam do przedszkola), wróciłam do domu i nawet jeszcze do kuchni nie poszłam :( Chwilami robię się głodna a jak pomyślę o serze to odechciewa mi się jeść :( Od jutra zaczynam wprowadzać warzywa, więc może to coś da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellik. Moze to tylko chwilowe odrzucenie, a gdy tylko dieta stanie sie bardziej urozmaicona w warzywa i mieso to zaraz przejdzie:-) Fajnie ci spada na poczatku brzuch i piersi- to to co ja bym chciala najbardziej zrzucic. No zazdroszcze normalnie. u mnie narazie nie ma co mowic o tym co gdzie spada, zawczesnie jeszcze. A ze starych diet robionych dawno dawno temu juz nic nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole to jedyna dieta jaka przeszlam od poczatku do konca to kapusciana, bodajze 2-tyg. A ta jest o wiele dluzsza i jest to dla mnie naprawde duze wezwanie.Nie robie jej tylko dlatego zeby schudnac, ale rowniez zeby odzwyczajic sie od pewnych zlych rzeczy, typu piwko np. Za duzo go pilam, musze sie przyzwyczaic wychodzic gdzies ze znajomymi i go nie tykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellik nie wiem co Ci doradzić, zjedz może jakąś rybkę wędzoną albo z puszki, ja ostatnio wciełam filety z makreli w sosie pomidorowym z papryką :) Niby zabronione na proteinach, ale mimo wszystko B>T+W spełnione :) Możesz zrobić sobie rybkę na parze albo w rękawie, to samo z kurczakiem z rękawa+ do tego ogórek konserwowy. Sałatka z tuńczyka z jajkiem i ogórkiem, jajko na miękko, gyros drobiowy z ogóreczkiem :) sporo tego wszystkiego, tylko ja wiem, pomysłów brak :P na przekąskę czasem jadłam serek trójkąt fit (sporo tłuszczu, ale nie jadłam go do bólu), a z nabiału to do moich ulubionych należy serek wiejski lekki piątnicy :) Może sobie coś z tego wybierzesz. Trzymam kściuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk ja nawet nie wiedziałam, że ogórki konserwowe można jeść w pierwszym etapie :D dzięki :* Akurat mam w lodówce więc zaraz przegryzę ;) Dzisiaj upiekę sobie rybę. Mam akurat zamrożone filety ;) Na jutro cyca kurasiowego kupię i upiekę... dam radę :D Musze tylko troche więcej mięsa pojeść... bo ostatnio z lenistwa jadłam ten głupi ser -.- P.S. Gdzie ja do cholery dostanę serek wiejski light?????? W tesco nie widziałam a w biedronce to tym bardziej -.- może carrefure? hmmm musze gop znaleźc! To chyba jedyny ser jaki może mi się nie przejeść ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahahaha xD Nie no kobieto ;P Ta gra jest strasznie denna ;) Polecam: arena-albionu.pl to jest dopiero gra ;) ja już siedzę w tym uzależnieniu od roku :D są zloty, spotkania.... niepowtarzalny klimat! W blodwars grałam może... 3 dni? NUDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×