Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śnieżka*

dukanka- od dziś kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość Tluszczykowa__
ja jestem przed @ i tak czekam , pewnie znów mi sie spóźni ... hmm. zjadłam dziś te placki dukańskie z otręb ;) pycha ! teraz ide zrobic sobie sałatkę z tuńczyka , jajka , pół łyzeczki majonezu i troche jogurtu i troche ogórka kiszonego do smaku . pycha ! ;) a i na jutro upiękę sobie te bułki , bo idę jutro do pracy od 7- do 15 . żebym miala co zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz czas na podsumowanie mojego dnia :) jabłko, 3 mandarynki jogurt śliwkowy z musli 3 twarożki wiejskie light mała miseczka leczo 1 frytka z keczupem :classic_cool: 2 kawy z mlekiem herbata czerwona 4 herbaty zielone 0,5l wody całkiem pojemny ten mój żołądek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... też tak macie, że jak piszecie posta na nowej stronie to go nie widzicie? Niby zaczęła się 8 strona, a u mnie jest pusta i nie widzę tego co przed chwilą napisałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak myśłicie czy mogę sobie zjeść warzywka do chińszczyzny?? kiełki, pędy bambusa, gzyby chińskie, papryka, marchew, por... z tym ze białko 5,1 g a węglowodany 6,2...ale jak dodam kurczaka to białka będzie więcej...no i bez sosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedna sprawa...:( dzisiaj waga wskazała 74,5:o i nie wiem dlaczego?? wczorajsze menu: 2 jajka, pół pomidora i 2 ogórki konserwowe, parówka drobiowa z ogórkiem konserwowym... ale i grzechy były bo te ogórki jak mnie wciagnęly ze chyba 4 zjadłam w międzyczasie:o i gotowana cyca z kurczaka... i takie pytanko jeszcze...jak myśłicie można z dozwolonych składników ugotowac zupę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się wagą, to normalne, że na warzywkach troszkę idzie do góry :) spokojnie, za chwilę spadnie z powrotem :) Jeszcze jedna uwaga, uważam że jesz za mało warzyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem właśnie:( ale ja się wręcz zmuszam do jedzenia, bo mi sie tak żołądek skurczył ze wcale bym mogła nie jeść;) staram sie jak mogę:D wczoraj na jeden raz weszło mi tylko pół pomidora, musiałam to na 2 razy skonsumować, ale spory był. dzisiaj mam zamiar wciagnąć całą mrożonkę na patelnię, tylko muszę ziemniaka z niej wygrzebac;) i kukurydzę wybrać;) aaa zapomniałam o jajecznicy na łyżeczce tłuszczu z chudą wędliną z kuraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pierwszy dzień z warzywami. Nie jestem z siebie w ogóle zadowolona :( Jadłam jak kazali. Soli prawie w ogóle nie uzywam. Choć ciężko- piję te 3l dla świętego spokoju. Nie zgrzeszyłam ani razu i nawet za bardzo mnie nie ciągnie... mimo to, zeszło tylko 2kg :(:(:( Nie wiem sama.... poczekam miesiąc. Jak będzie spadać tak beznadziejnie to chyba będę musiała zmienić dietę :( Ja zakładam, że będę chudła 5kg m-cznie. To jest dobry tryb, bo nie jest za szybko i skóra tak nie dynda....ale czy to się uda???? Czuję się zawiedziona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielik ty chyba kopala dawno nie dostałaś!! jak ci wyliczy test?? do kiedy masz 2 fazę?? i ile powinnaś na niej stracić?? przecież to wszystko przyjdzie z czasem, i prosze mi sie tu nie łamać, bo przełożę przez kolano;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyliczyło mi, że na pierwszej fazie 2 kg ( no dokładnie co do gramw wyszło mi, że spadło 1,8kg), ale stosowałam ją 6 dni a nie 2 -.- myślałam, że to coś da :( a tu dupa ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się boję, że będzie jak z kopenhaską... na kopenhaskiej schudłam kilogram -.- a wszyscy pochudli dużo więcej mimo, że grzeszyli. .. sama nie wiem :/ Na tej tłuszczowej ładnie chudłam ale do niej nie wróce bo nie wytrzymam na tych karczkach ze smalcem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymaj jeszcze!! zrób to dla mnie:D bo jak odpuscisz to i ja zacznę grzeszyć:( zbierz się w sobie i powiedz tym swoim zbędnym kilogramom ze je zwalczysz;) powiem wam dziewczyny ze zapisałam się na zabieg wyszczuplająco-modelujący na luty. normalnie kosztuje 290 zł a ja znalazłam w promocji za 87:D kiedyś oglądałam jak dziewczynom u drzyzgi to robili i były zadowolone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campini ja tą dietę to i do końca życia mogę trzymac tylko niech będą efekty :( Przed chwilą w googlach wynalazłam jakieś forum z 2009r, gdzie masa dziewczyn nie pochudła na dukanie i się załamałam :/ Ja mogę dietę stosować- no problem tylko niech będą efekty :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze pójdź do jakiegoś dobrego dietetyka;) on dobierze ci odpowiednia dietę... koleżanka tak sporo straciła, dietetyk ułożył dietę specjalnie pod nią i udało jej sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campini... ja z Lublina przeprowadziłam się do Hrubieszowa. To miasteczko ma najgorszych lekarzy chyba w całej Polsce! Kolega męza rozcią sobie tyłek to nawet mu zszyć nie umieli ( małe rozcięcie na 2 szwy). Źle mu zszyli, wylazł mu siniak i teraz chodzi już 2 tyg po zdjęciu szwów z jakąś gulą w tyłku i siedzieć nie może :( Ginekolodzy- jeszcze lepiej! Twierdzą, że torbiele na jajnikach sobie "pływają" z jednej strony na drugą ( po wizycie w lublinie dziewczyna się dowiedziała, że nie ma pływającego torbiela w te i we wte tylko 2 torbiele...). Więc o dietetyka to aż boję się tutaj zapytać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dukanki, Ja wczoraj sie troche podlamalam bo rano stanelam na wage i okazalo sie ze ani troche mi nie spadlo po pierwszym dniu II fazy, a dzisiaj zwazylam sie i tylko 0,3 kg mniej. Szczerze tez nie bylam zachwycona. Ale ty to chyba zle forum sobie wynalazlas bo ja znalazlam takie, ktore mnie podbudowalo:-) Kazda z nas by chciala chudnac ekspresowo, ale nie kazda moze, nie kazda ma do tego tendencje. Poczekajmy zobaczymy. Niewolno tak szybko sie poddawac bo pozniej bedziemy tego zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Dukan bardzo mi odpowiada. Poczekam... 2kg w 6 dni to chyba nie jest najgorzej... spróbuję dodatkowo może liczyć kalorie? Spróbuję tak przez miesiąc. Jeśli się nie ruszy to się zastrzelę a jak się ruszy to będę szczęśliwa i nadal będę stosować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg testu do 22 czerwca mam schudnąć do 64kg. To jest 20 kg rozłożone na 5 miesięcy. Jeżeli po miesiącu zobaczę spadek wagi o 5kg będę walczyć dalej.... OBY SIĘ UDAŁO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellik, jestesmy z tego samego wojewodztwa i tez mam takie nastawienie do lekarzy w swoim miescie. Nie ufam im niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vulcan to co się tu dzieje przechodz ludzkie pojęcie... mama powiedziałą, że jak będę w ciąży ( planuję dziecko za jakiej...2 lata) to mam się do wprowadzić do rodziców bo do rzeźników chodzić nie będę! Osobiście tą sytuacją jestem przerażona! Bo niech mi dziecko rękę złamie to co? Będę zapirzać 120km żeby dobrze gips dziecko miało założone? :( makabra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellik nie panikuj:) Ja też tak miałam i nawet przez 3 dni nic nie chudłam a potem coś się ruszylo i chudne:)I nie wmawiaj sobie, że inni chudną a Ty nie, postaraj się mniej myśleć o diecie. A to Ty chyba niedawno pisałaś o tym, że dietka Ci pasuje bo można na niej zrobić dużo smakołyków:)I to na 2 fazie najwięcej się chudnie, głowa do góry, wcinaj dzisiaj pomidorki itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u nieciekawie. Moja znajoma jak rodzila to maz ja samochodem wiozl do lublina a to ok. 70 km drogi, ale nie zalowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta dieta nie jest taka najgorza, te co juz sie odchudzaly napewno znaja gorsze. Ja mialam zawsze trudnosci w wytrzymaniu na jakiejkolwiek diecie, a na tej widze jakies nadzieje. Produkty, ktore mozna jesc lubie, tylko wiadomo trzeba sie powstrzymac od tych innych niedozwolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobiłam sobie kurkaka z warzywami do chińszczyzny, czyli papryka, grzyby, larchewka, pędy bambusa, kiełki jakieś i dodałam brokuła...tak sie najadłam ze chyba pęnkę:o a teraz zapycham się wodą... mam nadzieję ze ten bambus i kiełki są dozwolone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×