Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polinezzja

Calowanie na pierwszej randce

Polecane posty

Gość polinezzja

Co sadzicie na temat calowania sie na pierwszej randce w przypadku gdy osoba z ktora sie umowilismy to nie jest nasz jakis wieloletni znajomy czy kumpel? Chodzi mi o sytuacje gdy spotykamy te osobe poraz pierwszy, rozmawialismy np. wczesniej kilka tygodni przez internet, telefon. Czy calowanie sie jest ok?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pewnie ok,niektórzy to mają już seks na pierwszej randce więc czym jest tyko całowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezzja
No kiedys gdzies czytalam na jakims forum pelno oburzonych glosow...ze to cos beznadziejnego zeby sie calowac z nieznajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy ile masz lat.Ja to uważam za pierwszy objaw szybkiego dawania dupy.Skoro dasz się mu pocałować to on zacznie cię obmacywać a potem będzie się chciał z tobą kochać,apetyt rośnie w miarę jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam za calowanie to cos magicznego. Lepiej zeby facet musial na to poczekac to doceni. a tak moze pomyslec ze jestes latwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezzja
a co jesli chodzi o spotkania ludzi 25 -27 letnich. Te same zasady?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem... możesz byc pociagajaca nie liżąc się z kims na pierwszej randce. Bądz niezdobyta... :) Faceta to nakręci , musisz się całowac na 1 randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy obowiązkowo sex na pierwszej randce.Chyba że jesteś dziewica:p to wtedy na drugiej randce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_25
Spotkałem się 2 razy z kobietą starszą o 2 lata i nie było pocałunku (na 1 i 2 spotkaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezzja
ja nie musze sie calowac....:) ja wiem ze tu nie ma zasad i wszystko zalezy od chwili...ale uwazacie ze na ktorym z kolei spotkaniu mozna juz dac sobie buzi?! miesiac chyba nie trzeba tak chodzic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhnxhxchcb
on, moze jej sie nie spodobales?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_25
Wiesz baaaardzo możliwe biorąc pod uwagę, że ona zaproponowała drugie spotkanie. Widzimy się też jutro i zobaczymy co wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojekoad
Ojej, tu nie ma zasad. To zależy kiedy poczujecie magię chwili, że tu już... Ja mojego przyszłego męża poznałam przez internet. Spotkaliśmy się po kilku miesiacach gg-dulcowania, mailowania, rozmawiania przez skypa i telefon i... pocałunek był pod koniec pierwszego dnia naszego spotkania :) Mieliśmy wtedy więcej niż 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie za mało cenią pocałunki
całowanie a pocałowanie to różnica;) I kiedy jest magia chwili. I nie oznacza to, że ktoś zaraz idzie na sex. Liczy się ta magia. I może być pod koniec 1 spotkania;) Jak oboje czujecie magię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleee piertoliciee
po co kurwa zadajecie tak głupie pytania? jak chcesz to sie kurwa całuj, tylko nie pisz póżniej ze cie wykorzystał czy coś dla mnie osobiście to debilizm, bo faceta nie znasz i nie wiesz czy nie robi np. tego z każdą lub czy nie pochwali sie później kumplom, że ''przelizał''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleee piertoliciee
magię? buahaha wy kurwa zawsze czujecie ''magie'', tyle ze jest to magia mokrych gaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxyx

Jak facet tak szybko chce się całować , to mu na tobie nie zależy. Raz facet mnie pocałował na pierwszej randce, i to nawet dwa razy, a potem się nigdy nie odezwał. Drugi facet mnie pocałował na pierwszej randce, i się odezwał, ale znajomość się rozpadła, bo mu na mnie nie zależało, chodziło mu tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×