Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueska21

Czy niska kobieta moze byc seksowna?

Polecane posty

Gość luni
Ja mam 164 cm i odkąd pamiętam mama mówiła mi, że jestem niska. Jak zaczęłam dorastać, to zrobiła mi się figura klepsydry i odtąd zaczęłam mieć straszne kompleksy, że niska, wielki tyłek, wielki biust itp. Mój pierwszy chłopak, kiedy się ze mną rozstawał, stwierdził mimochodem, że jestem za niska i niewygodnie się ze mną całuje (miał 192 cm). Miałam wtedy 16 lat, więc wiek kompeksogenny. Traumę miałam przez długi czas. Aż w końcu związałam się z fajnym chłopakiem, który tak cudownie mnie komplementował, że w końcu pozbyłam się kompleksów. Dziś nie jesteśmy razem, ale dzięki niemu zrozumiałam, że 164 cm wzrostu, to nie jest mało dla kobiety, a ja jestem szczupła. Ten mój "wielki tyłek" i "duży biust" to tylko wyolbrzymione wyobrażenia, bo jestem proporcjonalna i mam ładną figurę. Wniosek z tego taki: nie wzrost jest ważny, tylko podejście kobiety do samej siebie. Jeśli czuje się atrakcyjna i o siebie dba, to taką ją widzą inni! Także dziewczyny, nie martwcie się wzrostem. A wielu facetów uwielbia niskie i drobne kobiety, bo dzięki nim czują się bardziej męscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idą tokiem rozumowania(abstrakcja jakaś;) ) kobiety powinienem czuć się niemęsko, bo lubię właśnie niskie, proporcjonalnie zbudowane kobiety. wiążę się z nimi, aby się dowartościować. dziekuję Ci kafeterio. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz slodki nie tylko ja tak mysle :D dobranoc (tzn ze sie dowart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaszymkas
Ja nie uwazm,że niscy faceci są nieatrakcyjni.Po ponad dziesięciu latach związku z wysokim facetem(miedzy nami różnica ponad 20cm.)coraz częściej podobają mi się niżsi mężczyżni.Może jest to spowodowane tym,że mój facet roztył się okropnie.Ja dalej jestem tą filigranowa dziewczyną i czasem przytłaczaja mnie jego kilogramy.Kiedyś byliśmy idealną parą,a teraz wyglądamy jak słoń i antylopa?Niżsi mężczyżni potrafią być fantastyczni,starają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×