Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pefka

wozki RIKO

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie one są okey, ale zależało mi na ciemnym kolorze wózka a w sklepie były same jasne, wybrałam więc xlandera, też jest solidny i ma przede wszystkim dużą budę o kosz, no i te diody świecące w podnóżku, też fajny bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos probowal wyprac czesc spacerową w brano ecco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.04.20 Czy ktos probowal wyprac czesc spacerową w brano ecco? Pewnie nikt. Co zadowoleni to reklama, reszta pozbyła sie wózka przed praniem spacerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam riko brano, ale ciemny szary więc prać nie musiałam jeszcze, ale straszne są past w spacerówce, skręcają się:/ czy w Ecco to samo? Ogólnie chodzimy teraz dużo na place zabaw, syn niedługo 2 latka i nikt nie ma tych spacerowek od 2w1, wszyscy jednak kupują osobno, lżejszą spacerówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Mam do sprzedania wozek riko REFLEX 2w 1 , użytkowany przez 8 miesięcy. Stan oceniam na bardzo dobry, zresztą wszystko w tym wózku doskonale sie ściaga i pierze w pralce. Wozek doskonały , rodziłam wczesną jesienia wiec cala jesien ,zime i wiosne użytkowany był i bylismy bardzo zadowoleni. Mróz , śnieg, zasniezone chodniki były nam niestraszne. Obszerna gondola, wygodny dla dziecka i dla nas rodziców jako pierwszy wozek byl wozkiem idealnym, Serdecznie polecam. Nasz synek jezdzil w nim od urodzenia i kochaL spać w swojej gondolce . Sprzedaje na gwarancji- zostało 16 miesięcy. Kolor Latte . Cena wózka to 1200zł(gondola,, spacerówka, folia p/deszczowa, moskitiera na gondole i spacerowke) , adaptery do fotelika Maxi Cosi dodaje w prezencie . Jest możliwość kupna u nas własnie fotelika Maxi Cosi jeśli ktoś bedzie zainteresowany. tel do kontaktu 606451150.-Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montana20
ja mam riko naturo, ta wersja ecco. czesc materialu jest z ekoskórki, wiec nawet jak cos sie ubrudzi to wilgotną sciereczką przecieram i jest ok. ze spacerowki zaczynamy korzystac, ale ze mieszkamy pod miastem to tez lepiej nam sie spaceruje z mocniejszym wozkiem. w sierpniu planujemy wakacje z maluchem i mysle, ze juz na taki wyjazd to sprawimy sobie typową spacerowke parasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam co do riko nano zasugerowałem się pozytywnymi opiniami i ładnym wyglądem wózka. Gondola jest super i tu naprawdę nie miałam się do czego przyczepić, torba pod wózkiem bardzo pojemna. Co do wagi wszystko było opisane i wiadomo lekki to on nie jest. Ale spacerówka to porażka!!! Szelki jakaś tragedia totalnie niedopasowane dla dziecka, może trafiłam felerny model,ale u mnie już zacina się oparcie i stelaż podczas składania. I drugą dentke w kole właśnie przebilam...a mieszkam w mieście gdzie jeżdżę głównie po chodnikach...wózek użytkuje prawie 9 miesięcy i w tej chwili rozglądam się za porządną spacerówką...co do riko nano to niestety bardzo się zawiodłam i żałuję tego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się właśnie nad tym wózkiem zastanawiałam ale jak piszesz że spacerówka jest fatalna to chyba się zdecyduję na x landera x cite, tą spacerówkę znam bo koleżanka ma i wiem że jest ok a ona na wózek nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa88
my mamy riko ale model XD :) Jeśli jesteście wyżsi niż przeciętny Kowalski to polecam ten model bo ma 3 stopniową regulację wysokości gondoli i siedziska :) fajny modernistyczny wygląd, lekki i aluminiowy stelaż. Generalnie wózek w 200% wart swojej i tak niewielkiej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 6 miesięcy jestem posiadaczką modelu Riko XD i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Solidnie wykonany, dobrze się prowadzi, łatwy w montażu. Podoba mi się możliwość regulowania wysokości gondoli a w przyszłości siedziska. Nowoczesny wygląd, duży koszyk i praktyczna torba to dodatkowe zalety wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zania891
nie znam modelu podanego w pierwszym linku (zresztą po dacie wnioskuje, ze pewnie ten model nie jest nawet już w sprzedaży :D) ale samą marke znam. mam riko sigma,fajny wozek, porządny, gładziutko jeździ praktycznie po każdym terenie (kola sa mocne, wręcz bezawaryjne). poki co korzystamy z gondoli, spisuje się ok, duza, wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zania891 ja się właśnie zastanawiam nad zakupem sigmy lub xd. Tak na dobrą sprawę podobają mi się oba tak samo. zalezy mi tez na tych mocnych kołach bo mieszkamy poza miastem i tu więcej piachu i żwiru niż asfaltu 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolllaaalllaa

Dziewczyny a co powiecie o nowym RIKO BASIC? Ma ktoras? Jak z jakoscia? Czy jest wygodny? Cena nizsza ale czy jest warty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam model Basic i bardzo go sobie cenię, wózek jest wygodny, stabilny, prowadzi się go lekko i przyjemnie. Za jego najlepszą zaletę uważam funkcję bujania gondoli oraz pompowane łożyskowane amortyzowane koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Zastanawiam się nad kupnem friko nuno, to spacerówka z 2019, czy ktoś może widział lub posiada taki wózek? Nie znam firmy riko, sprzedawca w sklepie mówił, że są reklamację na wózki firmy, natomiast opinie w Internecie bardzo się różnią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Ja się zastanawiałam między riko a anexem. Finalnie wybrałam anexa i nie żałuję. Wózek wygodny, łatwy w obsłudze i lekko się prowadzi. Dobrze sobie radzi na każdym terenie. Myślę, że posłuży nam jeszcze przy drugim dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my mamy anex i zdecydowanie to moj typ nr 1. Spacery z nim to czysta przyjemność, a co najważniejsze jest bezpieczny dla dziecka no i lekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

A gdzie kupowaliście swojego Anexa ? Chciałbym zobaczyć różne jego modele bo się zastanawiam który przypadnie mi bardziej do gustu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wejdź na stronę anexa i bez trudu znajdziesz sklepy, gdzie możesz pooglądać, ja tak zrobiłam, obejrzalam w sklepie w miesćie, a zamwoilam przez internet,b o byl tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna66

Porównywałam wózki riko z anexem i jednak riko wychodzi dużo bardziej na plus. Jeśli chodzi o konkretny model to kupiliśmy Mollę bo potrzebowałam samej gondoli ( spacerówkę na przyszłość już mamy po starszej córce mojej siostry). Nie było więc sensu przepłacać. A ta gondola jest super, wózek lekko się podbija i przyjemnie prowadzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem bardzo zadowolona z mojego Riko Molla. Najbardziej podoba mi się w nim to , że jest wózkiem typowo głębokim czyli w wyposażeniu posiada dużą wygodną gondolę, lekki aluminiowy stelaż, pojemny koszyk i wytrzymałe koła z poliuretanu. Prowadzi się go bardzo lekko i łatwo dzięki czemu spacery to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

A czy miał ktoś styczność z wózkiem riko basic? Generalnie nie będę go kupować bo mam już na oku inny wózek, ale zanim go znalazłam kilka razy widziałam reklamy tego. Bardzo spodobał mi się wizualnie ale zastanawiała mnie ta niska cena. Możecie coś o nim powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A czy miał ktoś styczność z wózkiem riko basic? Generalnie nie będę go kupować bo mam już na oku inny wózek, ale zanim go znalazłam kilka razy widziałam reklamy tego. Bardzo spodobał mi się wizualnie ale zastanawiała mnie ta niska cena. Możecie coś o nim powiedzieć?

mam model BASIC i polecam 🙂 Niska cena idzie tu w parze z dobra jakością i zapewniam, ze ten wózek nie tylko dobrze wygląda ale jest tak samo funkcjonalny i praktyczny 🙂 ma amortyzowane i pompowane łożyskowane koła, dość lekki stelaż, regulację twardości zawieszenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wypowiedzieć się  na temat Qubus Gold, bo właśnie ten wózek przekonał mnie do siebie. Bardzo podoba mi się w nim to że posiada on dobrą amortyzację zarówno przednich jak i tylnych kół oraz nowoczesne i wytrzymałe koła.  Łatwo się go składa, montaż gondoli przebiega gładko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam x-landera i jego też możesz łatwo składać i rozkładać nawet jedną ręką, bez problemu z dzieckiem na ręku mogę się pakować do bagażnika z wózkiem bo to mega proste,  kupowałam ten wózek właśnie z myślą o tym żeby był wygodny w użytkowaniu i solidny żeby posłużył przynajmniej ze 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałam model Basic. Wózek bardzo solidny i ma dużo miejsca w gondoli i spacerówce. Sądząc po tym, że syn ma już dwa lata i wciąż mieści się do spacerówki, wózek faktycznie użytkuje się przez cały okres wózkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam Riko Side i jestem bardzo zadowolona. A jestem wymagająca, patrzyłam i na jakość materiałów, amortyzację, koła, wykonczenie. Nie mam się tu do czego przyczepić, duży kosz na zakupy, wózek miękki, płynnie jeździ po każdej nawierzchni. Super tkaniny wykorzystane,  bezpieczne dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×