Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PLOTKA(taka rybka)

Dziewczyny zmeczone bezskutecznymi staraniami o dziecko!

Polecane posty

Helenka1 ja bym na twoim mijescu zrobila badanie nasinia meza jeszcze raz ale idz do dobrego urologa który to wykonuje moj m idzie w polowie kwietnia na 2 spermigram i mam nadzieje ze cos sie poprawilo ale i tak jak nie bedzie ciazy do maja zapisujemy sie do kliniki na inseminacje a ja czekam na @ jutro nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjj..
Hej kobietki ,moze ktos z was cos mi zasugeruje,moze doradzi ,staralismy sie z M o malucha jakies 2 lat ale nic z tego ,wiec postanowila ze juz dosc i w styczniu przykleilam plaster Evry,@z odstawienia byla 25.01 poniewaz zle sie czulam po plastrach w nastepnym nie przykleilam go .Tak w polowie mniej wiecej dostalam plamien takie brazowe trwaly okolo 4-5 dni ,zrobilam test w tym czasie - negatyw.Teraz powinnam dostac ' juz jakies 7 dni temu a tu nic .Wiec sie zastanaiam czy to przez te plastry ?czy te plamienia to mam zaliczyc jako @,moze ktos mial podobny przypadek ?moze ktos cos napisze .pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na Tosię
po intensywnych działaniach weekendowych idę dziś do gin sprawdzić czy pęcherzyki pękły. i z wiarą czekać będę na kolejny cykl, choć być może znów okaże się nie ten... Helenka1 ot i właśnie to jest to imię - Antonina - zresztą wyselekcjonowane na długo przed staraniami a nawet i przed ślubem (wtedy, kiedy jeszcze myślałam, że począć dziecko jest tak łatwo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekając na Tosię Tak też myślałam,swoją drogą to piękne imię.Mój pseudonim to też imię mojej córeczki jeszcze zastanawiałam się nad Polą ale dziewczynka którą teraz się zajmuje ma tak na imię więc się waham,ale uwielbiam Ją więc może, ale Helenka tez jest piękne:).to fajne że mimo trudności z poczęciem dziecka mamy dla nich imiona lubię tak o niej myśleć,mój mąż uważa to już za przejaw choroby psychicznej:) TheOleska też tak myślę o tym badaniu,nawet wczoraj rozmawialiśmy o tym z mężem.Narazie myślę o jakichś witaminkach dla niego może możecie coś doradzić,bo nic nie bierze,wczoraj dałam mu folik i zastanawiam się nad salfarin,l-karnityna,zioła o.sroki? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka1 mój bierze l-kartynine,folik,cynk, selen witam b12,witam.C magnez zila ojca sroki dla faceta to raczje nie hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheOleska o tych ziołach właśnie wyczytałam w internecie i sam się zdziwiłam na co one mają facetowi pomóc:)ludzie już chyba trochę głupoty wypisują.Ale jakby miały pomóc to mogę i tym go poić hi hi hi,tylko żeby biust mu nie wyrósł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny weźcie mi pomóżcie bo ja już zgłupiałam Jak byłam u ginekologa to kazał mi brać Ovestin od 1 do 25 dc i provere od 15 do 25 dc czyli powinnam brać od pierwszego dnia krwawienia, a jak byłam u niego na wizycie 15.02 w środę i od środy kazał brać mi ten ovestin... ale czy to tak można, może powinnam pierw wywołać miesiączkę? ale teraz to i tak chyba za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak zwykle dotarla do mnie moja niezawodna kumpela @ tak wiec... Nick............Wiek.....Cykl starań.....Termin@......Dzieci.....Wojew. TheOleska ......28...........28.........01.03.2011..........0....... sląskie Staraczka78... 32...........13.........01.02.2011..........0.......łódzkie Prinzesska27...28......ok85-90.......09.01.2011..........0.......Niemcy Plotka............25...........29.........28.02.2011..........0...........USA Aspire28........ 30...........17.........01.02.2011..........0...... .śląskie Dz.portu.........22.........duzo.........0.02.2011..........0...Portugalia Scarlett..........26..........23..........20.02.2011........1....malopolskie Mama Urwisa....28...........7..........25.01.2011........1... małopolskie Kila28.............28..........25......... 22.02.2011..........0.......BELGIA Kasiula23.........25..........17..........27.02.2011......... 0.....opolskie Czek na Tosię...27........?ok26?.......15.03.2011.......... 0.........Wlkp Oi_Karola.........20........ 25.........nie wiadomo....0......Dolnośląskie Helenka1..........30.........30..........09.03.2011.....0....mazowieckie Pila25 .............25.........17..........16.03.2011.....0............slaskie Viera1.............31.........36............nie wiem......0.....mazowieckie Nudzilo mi sie wiec troszke wyprostowalam nasz tabelke :) Zauwazylam przy okazji ze jest w niej kilka przeterminowanych @ Czyzby sie spoznialy??????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajac na Tosie, Widze, ze nie tylko ja fantazjuje na temat imion dla dzieci, ktorych "jeszcze" nie mam :) Uda sie! Ty bedziesz miala swoja Tosie, ja swoja wymarzona Ale (Alicja), resszta dziewczyn tez napewno ma juz jakies imie w zanadzu, potrzeba tylko wiary i cierpliwosci :) a kiedys je przytulimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Wiek.....Cykl starań...Termin @......Dzieci.....Wojew. TheOleska ......28...........29.........29.03.2011..........0....... sląskie Staraczka78... 32...........13.........01.02.2011..........0.....łódzki e Prinzesska27...28......ok85-90.......09.01.2011........ 0.......Niemcy Plotka............25...........29.........28.02.2011..... .....0...........USA Aspire28........ 30...........17.........01.02.2011..........0...... .śląskie Dz.portu.........22.........duzo.........0.02.2011....... ...0..Portugalia Scarlett..........26..........23..........20.02.2011..... ...1...malopolskie Mama Urwisa....28...........7..........25.01.2011........1... małopolskie Kila28.............28..........25......... 22.02.2011..........0.......BELGIA Kasiula23.........25..........17..........27.02.2011..... .... 0.....opolskie Czek na Tosię...27........?ok26?.......15.03.2011........ 0.........Wlkp Oi_Karola.........20........ 25.........nie wiadomo....0......Dolnośląskie Helenka1..........30.........30..........09.03.2011.....0 ....mazowieckie Pila25 .............25.........17..........16.03.2011.....0........ ....slaskie Viera1.............31.........36............nie wiem......0.....mazowieckie zmienilam dane w tabeli @ przyszla dzis narazie wycofuje sie wogóle z forum jak by sie cos zmienilo dam znac pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno mnie nie było ale starałam się max wykorzystać czas by mniej myśleć i chyba za dużo sobie wziełam... ale sytuacja jest opanowana. Jutro mam gina i mam nadzieje że mi pomoże bo od kilku dni strasznie boli mnie lewy jajnik i mam skurcze. Wypadają mi dni owu ale nawet nie chce myśleć że miałabym teraz dopuścić do siebie męża przez ból :(:( Jaka będzie jego diagnoza i co dalej opowiem Wam jutro pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na Tosię
PLOTKA - wczoraj byłam u gin i przeczytałam tam bardzo fajny podpis "jeszcze Cię nie ma, a już Cię kochamy"... kocham, no to i z imionami fantazuje :-) zresztą to sa takie nasze typy od bardzo dawna, kiedy nawet nie myśleliśmy, że to już czas na macierzyństwo. no ale tak czekamy ,czekamy na naszą Tośkę i mam nadzieję , że się doczekamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Miałam nieco urwania głowy, szczególnie w pracy, ale za to ostatnie dwa dni bardzo udane pod względem zawodowym, a to zawsze cieszy:) Byłam wczoraj u endo, kazał mi jeszcze wczoraj powtórzyć jeden wynik i jutro z tym wynikiem mam się zgłosić po recepty, tak, ze na razie nie wiem co i jak, ale endo bardzo uważny, robi długi wywiad, niczego nie bagatelizuje..., więc mam nadzieję, ze to jakiś niezły znak.... Ploteczko kochana...., z tymi przeterminowanymi @ to prawda..., widzę, ze jako jedyna w tabeli zostałam ze styczniową datą..... Wliczałam w tym cyklu opróźnienie, ze względu na grypkę na początku cyklu, ale ta @ chyba już przesadza:( Najdziwniejsze, że nie bardzo czuję, żeby miała nadejść. Testu ciążowego nie robiłam, robiłam wczoraj owulacyjny (podobno zawsze w ciąży wychodzą pozytywne) i wyszedł wyraźny negatyw...więc czekam... The Oleska, szkoda, ze się wycofujesz. Wszystkiego dobrego dla Ciebie. Oi Karola, niestety nie pomogę, nigdy nie miałam do czynienia z lekami, o których mówisz. A co do specyfików, którymi można faszerować mężczyzn to m. in. : Androwit, Salfazin, wit. C, wit. A+E, kwas foliowy, L-Karnityna, Pro - men, Maca, Proxeed Plus, Doppel Herz Activ dla mężczyzn (zawiera dużo macy), reszta rzeczy, z którymi spotkałąm się w necie to chyba na receptę. Pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do imion, to chyba każdej z nas jakieś przychodzą do głowy, z tym, ze przyznam, że nie mam takich "wybranych". Mam po kilka imion, które mi się podobają:):):) Myślę, że to całkiem normalna sprawa. Ploteczko, Twoje ulubione imię żeńskie ostatnio zaczyna być bardzo popularne, coraz więcej małych Alicji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na Tosię
Mama Urwisa - spojrzałam w tabele, bo zastanawiało mnie ile spóźnia się Twoja @, że podchodzisz do tego tak spokojnie.... 25.01? i nie zrobiłas testu...?ja bym chyba oszałała!!!zawsze masz takie dłuuuuugie cykle? skąd posiadasz takie info, że w ciąży testy owulacyjne wychodzą pozytywnie? tzn. ja tego nie neguję, po prostu nigdy o tym nie slyszałam, dlatego pytam ;-) ale byłoby pięknie gdyby udało Ci się!!!może przesłałabyś nam trochę pozytywnych ciążowych fluidów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no to klapa, byłam dzić u lekarza i zaproponował mi inseminację, jutro mam przyjść na monitoring.............a Tu mój narzeczony się nie zgodził :( :(:( Powiedzia, że teraz po laparo napewno nam się uda i chce próbować naturalnie przez pół roku. A ja oprócz tych jajowodów, to mam złe chormony i jeszcze nie wiem, czy czasem wrogiego śluzu nie mam, bo nie badałam :( Owulacji chyba nie mam (test LH wychodzi trzeci dzień dodatni). A ten mój man (co jeszcze jego nasienie nie jest rewelacją) mówi, że robienie dziecka, to nie market i,że są naturalne sposoby. No płakać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekając na Tosię też czytała, że w ciąży wychodzą pozytywne testy LH, a to dla tego, że ten hormon jest na poziomie 10 bardzo podobny do gandotropiny kosmówkowej (mają wiele takich samych aminokwasów), więc jeśli np. 8 dnia po zapłodnieniu test LH masz dodatki, to możesz, ale nie musisz! być w ciąży Mnie tam często testy LH wychodzą dodatnie (w tym cyklu - trzeci dzień, w poprzednim pięć dni), ale to podobno norma przy PCO (które prawdopodobnie mam, choć poziom LH i FSH wskazuje inaczej, że raczej rezerwa jajeczek mi się kończy). Już sama się diagnozuję, tyle przeczytałam......szkoda słów :( i jeszcze ten mój Facet uparty jak osioł.........eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w jakim dniu cyklu zrobic te badania:tsh 3generacja,fsh,lh,prolaktyna,dhea,dhea-so4,testosteron.robię na wlasną rękę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka1 , ja dostałam od Pani Doktor takie info: PRL Progesteron Estradiol TSH w 20-23 dniu cyklu FHS - robi się na początku (z tego co pamiętam między 3-5 dniem cyklu) Jak masz skierowanie możesz zrobić na NFZ, jak nie masz, to prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałyście o klinice invicta w warszawie zastanawiam się nad wizytą u nich.Może coś doradzą nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viera 1 diekuję za informacje mi doradzono żeby tuz przed @albo w trakcie ,i sama niewiem.w necie też różnie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka1, najlepiej rób tak jak mówi lekarz, a ja o tej klinice nie słyszałam - też leczę się w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viera ale ja te badania chce zrobić sama bo mój lekarz mi ich nie zleca bo nie uważa żeby był potrzebne chcę sama zbadać hormony-dokładniej.Po za tym ma problemy z trądzikiem i uważam że to też może być wina hormonów.A ta klinika mieści się na złotej 6,dzisiaj dostałam zaproszenie bo w marcu mają darmowe konsultacje i zastanawiam się nad wizytą u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekając na Tosię, jesteś cudowna. Z taką ogromną radością przeczytałam to, co do mnie napisałaś.... Dziękuję Ci za to życzenie, szczególnie, że jeśli wszystko będzie dobrze, to ono... się właśnie spełnia.... W sumie dla świętego spokoju zrobiłam dziś test ciążowy i mój szok był ogromny - wyszedł pozytywny!!!!!!!!, zrobiłam później jeszcze jeden - też pozytyw!!!! Chcę powiedzieć... trwaj chwilo, jesteś piękna, obyś nie minęła.... Na swoim przykładzie mogę zdementować sprawę testów owulacyjnych. Najwyraźniej nie wszystkie mylą hormon LH z hormonem HCG, pomimo podobieństwa chemicznego. Dziewczyny, tak strasznie chciałabym, żeby wszystko było dobrze i tak bardzo Wam życzę takiego zaskoczenia jak u mnie!!!!! Dla Was wszystkich, oby się to spełniło jak najszybciej. Chyba jestem jeszcze w szoku.... Martwię się tylko trochę, że gin, do którego chcę pójść (u którego bylam ostatnio), jest na urlopie, wraca w poniedziałek, ale termin miał dopiero na 16 marca. Babka z recepcji poleciła mi dzwonić w poniedziałek i prosić o przyjęcie mnie bez kolejki, mam nadzieję, że się uda, bo muszę wiedzieć co i jak z lekami. Najlepsze w tym wszystkim, że dziś mąż odebrał kolejną partię Proxeedu:), jeśli wszystko się potwierdzi, to będziemy sprzedawać.... Przyznam, ze ten specyfik jest bardzo drogi, ale nie sposób odmówić mu skuteczności:) Dziewczyny jesteście wspaniałe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, Badania hormonalne robi się optymalnie w 3 dniu cyklu, natomiast progesteron i prolaktynę najczęściej polecają badać tydzień po owulacji. Co do tego, co piszesz, że masz trądzik, ja też miałam. Teraz jest dużo mniejszy po metforminie. Viera, Popracuj może nad narzeczonym. Trzymam kciuki, żeby po laparoskopii się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Urwisa aż się popłakałam,oczywiście z radości i twojego szczęścia.Trzymam kciuki żeby się potwierdziło E TAM WIERZĘ że tak jest i zapoczątkujesz szczęście dla nas wszystkich.Szybko daj znać co i jak:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
Mamo urwisa ogromne gratulacje:) jak to czytam to az wyczuwam Twoje ogromne szczescie i radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko i Kasiula kochane jesteście. Dziękuję Wam bardzo serdecznie. Mam wielką nadzieję, że teraz pójdzie lawinowo. Trochę jeszcze nie dowierzam, że spotkało mnie to szczęście. Jestem szczęśliwa i mam jedynie nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Helenko, walcz, rób badania, pomimo, ze lekarz uważa, ze nie trzeba. Mnie jeden lekarz też powiedział, ze część badań zupełnie niepotrzebnie robiłam, wydając niepotrzebnie pieniądze (nie jego przecież!!!), ale ja myślę, że warto było:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama, Jejciu!!!!!!!!!!!! Normalnie ledwie widzwe to co pisze!!!!!!!!!!!!!! Kochana, gratuluje Tobie z calego serduszka! I teraz moge juz to powiedziec................ A nie mowilam?!?! hahaha Super! Super! Super! A tak sie martwilas ta prl :) A teraz jednak bedziesz podwojna mama przed 30stka :) Sciskam Cie bardzo mocno! No i mam tez prosbe, zebys nas nie zostawila :( Dziewczynki! Mowie wam, uda sie nam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Urwisa nie udzielam sie juz w sumie ale was podczytuje MAMA URWISA MOJE GRATULACJE!!!!:)))) noi powodzenia dla reszty dziewczyn a ja dzis mam 2 dzien@ amy chyba bedziemy w czerwcu podchodzic do tej inseminacji jednak i chyba za bardzo wyjscia nie mamy co mam byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×