Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PLOTKA(taka rybka)

Dziewczyny zmeczone bezskutecznymi staraniami o dziecko!

Polecane posty

Dziewczyny wielkie dzięki za pocieszenie czasami nachodzą takie dni że żyć się nie chce.Z jednej strony cieszę się że badania są ok ale gdyby coś mi było to mogłabym walczyć a tak nie mam jak i to jest dołujące. anulla ja też myślę że to podświadomość zaczynam w to wierzyć,do tego pracuję z dziećmi dlatego czasami mi tak ciężko:( scarlett wielkie gratulacje dzięki takim osobom jak ty my mamy siłę walczyć,rodzi się w nas nowa nadzieja że się uda i nam i damy radę przez to przejść.Nie opuszczaj nas i pisz co słychać. berbelek witam u nas,strasznie mi przykro z powodu twojego dzidziusia,możesz napisać jak miało na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku, witaj w naszym gronie :) Kazda nowa kobitka jest tu zawsze mile widziana... Przykro mi z powodu twojego malenstwa. I podziwiam za sile... Napisz o sobie cos wiecej, zebysmy mogly lepiej poznac twoja sytuacje. Dlugo staralas sie za pierwszym razem? SCARLET GRATULUJE CI SERDECZNIE KOCHANA!!!! JEDNAK WARTO WALCZYC DO UPADLEGO :) Ktora bedzie nastepna???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska....nie trać wiary...los może Cię mocno zaskoczyć...pewno w nosie masz takie słowa...wiem, ja też je czasem słyszę ( i nie mogę czasem ich znieść już), ale właśnie takie przykłady jak scarlett ( gratuluje kochana)i inne koleżanki dają dowody, że często udaje się w najmniej oczekiwanym momencie...i w najtrudniejszych przypadkach zdrowotnych ( choć akurat nie wiem jak u scarlet było) Moja koleżanka starała sie o dziecko ok 6 lat!!!! 5 razy poroniła!...czujecie ten stres??....szykowała się już do adopcji, a teraz jest w 4 mc...wiem, że takie historie wydają się niezwykłe, al mnie one zawsze dają siłę i wiarę, że będzie ( musi być) lepiej... Helenka ja wiem, ja Cię rozumiem, bo do czasu kiedy myślałam, że wszystko ze mną oki i z mężem też to się wkurzałam i mówiłam to samo, jakby coś było nie tak to bym to leczyła a tak nie wiadomo...Teraz wiem, że mam niedrożny jajowód i nie wiem czy to powód do radości:)...na razie mam siłę i walczę, spróbuję stymulacji, co mi szkodzi...choć mój pęcherzyk nie rośnie zbyt duży, ale hormony to pewno troszkę zmienią... Berbelek bardzo mi przykro...i równiez podziwiam za siłę...dbaj o siebie. Ja równiez jestem w trakcie monitoringu, mój dominujący wczoraj miał jedyne 17 mm ( 11 dc),a u mnie owulacja przed 14 dniem, więc pewno dziś już pękł, bo strasznie boli mnie jajnik, jutro jadę zobaczyć...ale też nie mam złudzeń, że się uda...A od następnego miesiąc clo...i zastrzyki w brzuch...:( sorry, że się tak rozpisałam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja staram sie 9 lat juz,my Zrezygnowalismy z naturalnych staran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(...długo, nie dziwię się Tobie...przesyłam przytulańca wirtualnego... my ok 2 lat, tak "poważnie" od 1,5 roku....i dostaje świra czasem, ale co ten nasz czas ma się do Twojego...podziwiam za siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
ale sie nie poddaje....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i myślę, że dobrze...pewno u kogoś łatwiej wierzyć nam w cud:) niż u siebie...ja wierzę i życzę Ci tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doliczylam sie wlasnie, ze obecny cykl staran to juz moj 30sty :( wiec... Nick............Wiek.....Cykl starań...Termin @......Dzieci.....Wojew. TheOleska ......28...........29.........29.03.2011..........0....... sląskie Staraczka78... 32...........13.........01.02.2011..........0.....łódzki e Prinzesska27...28......ok85-90.......09.01.2011......... 0.......Niemcy Plotka............25...........30.........28.02.2011..... .....0...........USA Aspire28........ 30...........17.........01.02.2011..........0...... .śląskie Dz.portu.........22.........duzo.........0.02.2011...... ...0..Portugalia Scarlett..........26..........23..........20.02.2011..... ...1...malopolskie Mama Urwisa....28...........7.......... :) :) :)...........1... małopolskie Kila28.............28..........25......... 22.02.2011..........0.......BELGIA Kasiula23.........25..........17..........27.02.2011..... .... 0.....opolskie Czek na Tosię...27..........27........10.04.2011........... 0.........wlkpl Oi_Karola.........20........ 25.........nie wiadomo....0......Dolnośląskie Helenka1..........30.........30..........09.03.2011.....0 ....mazowieckie Pila25 .............25.........17..........16.03.2011.....0........ ....slaskie Viera1.............31.........36............nie wiem......0.....mazowieckie hiacynta79 ......31..........5..........właśnie mam....0.....mazowieckie anulla1003........32......ok24.........06.04.2011......0. ..........łódzkie Kila a co u Ciebie??? Dziewczynki dzywajcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet zapomnialam Tobie :) wiec poprawiam jeszcze raz :) Nick............Wiek.....Cykl starań...Termin @......Dzieci.....Wojew. TheOleska ......28...........29.........29.03.2011..........0....... sląskie Staraczka78... 32...........13.........01.02.2011..........0.....łódzki e Prinzesska27...28......ok85-90.......09.01.2011......... 0.......Niemcy Plotka............25...........30.........28.02.2011..... .....0...........USA Aspire28........ 30...........17.........01.02.2011..........0...... .śląskie Dz.portu.........22.........duzo.........0.02.2011...... ...0,..Portugalia Scarlett..........26..........23..........:) :) :)........... ...1...malopolskie Mama Urwisa....28...........7..........:) :) :)..............1... małopolskie Kila28.............28..........25......... 22.02.2011..........0.......BELGIA Kasiula23.........25..........17..........27.02.2011..... .... 0.....opolskie Czek na Tosię...27..........27........10.04.2011........... 0.........wlkpl Oi_Karola.........20........ 25.........nie wiadomo....0......Dolnośląskie Helenka1..........30.........30..........09.03.2011.....0 ....mazowieckie Pila25 .............25.........17..........16.03.2011.....0........ ....slaskie Viera1.............31.........36............nie wiem......0.....mazowieckie hiacynta79 ......31..........5..........właśnie mam....0.....mazowieckie anulla1003........32......ok24.........06.04.2011......0. ..........łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie...Przyszle Mamusie :) :) :) :) :) :) Nick...............Wiek....Starania.....Tydz.ciazy......Plec....Termin c. Mama Urwisa......28...... 7cykli............ ........... ...... Scarlett............26......23cykle........... ........... ...... Postanowilam tez rozpoczac Tabelke pzyszlych mam :) z nadzieja, ze w koncu zacznie sie nam to grono powiekszac :) Mama, Scarlet, uzupelnijcie co sie da a reszta przyjdzie z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
Nick............Wiek.....Cykl starań...Termin @......Dzieci.....Wojew. TheOleska ......28...........29.........29.03.2011..........0....... sląskie Staraczka78... 32...........13.........01.02.2011..........0.....łódzki e Prinzesska27...28......ok85-90.......09.01.2011......... 0.......Niemcy Plotka............25...........30.........28.02.2011..... .....0...........USA Aspire28........ 30...........17.........01.02.2011..........0...... .śląskie Dz.portu.........22.........duzo.........0.02.2011...... ...0,..Portugalia Scarlett..........26..........23.......... ........... ...1...malopolskie Mama Urwisa....28...........7.......... ..............1... małopolskie Kila28.............28..........25......... 22.02.2011..........0.......BELGIA Kasiula23.........25..........17..........01.04.2011..... .... 0.....opolskie Czek na Tosię...27..........27........10.04.2011........... 0.........wlkpl Oi_Karola.........20........ 25.........nie wiadomo....0......Dolnośląskie Helenka1..........30.........30..........09.03.2011.....0 ....mazowieckie Pila25 .............25.........17..........16.03.2011.....0........ ....slaskie Viera1.............31.........36............nie wiem......0.....mazowieckie hiacynta79 ......31..........5..........właśnie mam....0.....mazowieckie anulla1003........32......ok24.........06.04.2011......0. ..........łódzkie zmienilam date nadejscie@ lub nienadejscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Wiek.....Cykl starań...Termin @......Dzieci.....Wojew. TheOleska ......28...........29.........29.03.2011..........0....... sląskie Staraczka78... 32...........13.........01.02.2011..........0.....łódzki e Prinzesska27...28......ok85-90.......09.01.2011......... 0.......Niemcy Plotka............25...........30.........28.02.2011..... .....0...........USA Aspire28........ 30...........17.........01.02.2011..........0...... .śląskie Dz.portu.........22.........duzo.........0.02.2011...... ...0,..Portugalia Scarlett..........26..........23.......... ........... ...1...malopolskie Mama Urwisa....28...........7.......... ..............1... małopolskie Kila28.............28..........25......... 22.02.2011..........0.......BELGIA Kasiula23.........25..........17..........01.04.2011..... .... 0.....opolskie Czek na Tosię...27..........27........10.04.2011........... 0.........wlkpl Oi_Karola.........20........ 25.........nie wiadomo....0......Dolnośląskie Helenka1..........30.........30..........07.04.2011.....0 ....mazowieckie Pila25 .............25.........17..........16.03.2011.....0........ ....slaskie Viera1.............31.........36............nie wiem......0.....mazowieckie hiacynta79 ......31..........5..........właśnie mam....0.....mazowieckie anulla1003........32......ok24.........06.04.2011......0. ..........łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
fajnie wiedzieć ze nie jestem sama w staraniach. Z mężem staramy sie już trzy lata i za kazdym razem przychodzi @. już nie mam siły nawet mysles o ciaży a seks jest dla mnie jak codziennosc, zero przyjemności, lekarze mowią że wszystko z nami ok ale oni mówia to co chcemy usłyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, Witajcie Malutka 91 i Barbelku, bardzo bardzo współczuję Ci.... Scarlett, dowiedziałam się z innego topicu:):):) Ogromnie Ci gratuluję, bardzo bardzo serdecznie:):):):):) Dzięki też za rozpoczęcie nowej tabelki. Z mojej strony, chętnie się do niej wpiszę, ale po wizycie 4 kwietnia, kiedy będę wiedzieć nieco więcej... Dziewczyny, bardzo ściskam za Was kciuki, uda się napewno!!!!! Ploteczko, walczę ciągle z bólami dziąsła, a raczej nerwu szczękowego. Byłam u dent i nie ma próchnicy, w zasadzie nie widzi nic niepokojącego oprócz nadwerężonych dziąseł i rozpulchnionych. Dostałam jakieś dodatkowe płukanki i pasty i mam wielką nadzieję, ze nie zrobi się z tego coś groźnego dla malucha... Nic takiego nie działo mi się w pierwszej ciąży... Przyznam, ze jest to mocno dokuczliwe..... Przykro mi z powodu zwierzeń Twojej ciotki... powinna myśleć, co komu mówi..... Buziaki dziewczynki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
91malutka witaj chyba mamy podobny przypadek.u nas też tak mówią,złości mnie to.a miałaś jakieś badania?Ja mam chyba teraz dni płodne a nawet nie chce mi się zbliżać do męża bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
A robilyscie badania immunologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
Helenka1 miałam na prolaktyne i usg a maż nasienie no i nie widac przeszkód zeby zajsc w ciaze a jednak nic z tego brałam tabletki tez nie pomogły jeszcze słyszałam o femifertil jak to nie pomoże to sie całkiem poddaje bedzie co ma być. ja tez dzisiaj dni płodne ale z moich wyliczeń to chyba za późno bo na 30 mam termin @ zreszta od stycznia mam @ we wszystkie strony raz wczesniej raz później prinzesska27 ja nie miałam badań immunologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak samo monitorowany cykl,hormony,hsg.lekarz niby jeden powiedzial ze do nasienia męża można się przyczepić ale też nie bardzo.I sama nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
ja już mam dość chodzenia po lekarzach tylko kase zdzieraja ale żaden nie powie nic konkretnego, co z tego ze sie staramy jak nic z tego modle się zeby ta @ nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja mam to samo,czasami mam wrażenie że zwarjuje i że nikt mnie nierozumie i tylko inseminacja albo invitro wciskają.Ja też teraz odpuszczam niemam siły tak samo jak ty a u tylu lekarzy już byłam że nawet nie pamiętam ich.czasami mam wrażenie że to tylko sen i że obudzę się z niego a moje życie wroci do normy i przestanę myśleć o tych badaniach,lekarzach i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Niektore przeciwciala obecne w krwi,organizmie kobiety moga powodowac ze organizm odrzuca ciaze niedoguszczajac do zagniezdzenia. A badanie na wrogi sluz mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
Ja bym chciała żeby to był sen ale niestety:( a jak pomysle o tym ze kolejna osoba z naszej rodziny w ciąży to az mnie trzęsie z rozpaczy;( wiem powinnam sie cieszyc szczesciem innych ale nie potrafie. Mój M. już nawet nie ma siły żeby ze mna o tym wszystkim rozmawiać i komu ja mam sie wtedy wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
ja nie miałam a gdzie te badania można zrobić?? ile kosztuja i czy trzeba miec na nie skierowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja nie mieszkam w Niemczech wiec nie wiem co ile kosztuje. W przypadku niemoznosci zajscia w ciaze lekarz zleca przewaznie kaplet hormonow w tym prolaktyne z obciazeniem, monitoring cyklu wraz z ewentualna stymulacja clo, test na wrogi sluz i spermiogram. Jesli nadal nie ma ciazy lekarz zleca droznosc jajowodow i np hysterokopie. Potem mysli sie o ewentualnej inserminacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ja mam już dość wkońcu dostałam @ po wywołaniu trwała aż 8 dni :[ Dziołchy co mi bardziej polecicie zioła o. sroki czy femifertil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj malutka, Z tego co czytam to chyba nie mialas robionego hsg(droznosci jajwodow)?? Jesli nie to radzilabym zrobic. Mnie tez tak dwa lata odsylali z kwitkiem i twierdzili ze wszystko ze mna ok a pozniej sie okazalo ze wogole tak nie bylo. :( Mam tylko jeden drozny jajwod, chemiczne PCO, a co za tym idzie upscledzone owulacje. Zmarnowalam 2 llata z niekompetentnymi debilami! Oi_Karola... Nie wiem. Ja nigdy nie bralam ani jednego ani drugiego. O ziolach oj. Sroki rozne rzeczy slyszalam, jednym pomaga drugim szkodzi. Moze wiec bezpieczniej byloby z tym drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, A wiesz napewno ze masz owulacje? Sprawdzasz? Mialas robione inne badania krwi czy tylko prolaktyna? Co z lh, fsh, estradiol, progesteron? Cykle masz regularne? Bierzesz jakies wspmagacze?? Sorki, ze zasypuje cie gora pytan, ale to bardzo wazne, bo 3 lata bez rezultatu to raczej nie moze byc calkiem ok. Przepraszam ze to mowie, ale mialam identycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja znam osoby ktore po ziolach zaszly w ciaze ale przy zlym dozowaniu mozna psie przestymulowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×