Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PLOTKA(taka rybka)

Dziewczyny zmeczone bezskutecznymi staraniami o dziecko!

Polecane posty

Gość prinzesska27
Dostalismy wyniki spermiogramu ...morfologia i Mar-test nie byl mozliwy do przeprowadzenia..objetosc ruch slabe...czyli zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzę co jakiś czas z ukrycia
nie był możliwy bo za mało plemników tak ? a słabe to znaczy ? może podaj wszystkie wyniki [razem z normami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Tak w skrucie... Objetosc 1.2 -- >1.5 Ph 8.2 -->7.2 Konzentr 0,7-->15 Who A 1 Who B 7 -->32 Who C 7 Who ABC 15-->40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzę co jakiś czas z ukrycia
no niestety 0,7 mln to faktycznie bardzo mało.... a to pierwsze badanie męża ? moim zdaniem macie odpowiedź na pytanie - brak dziecka to wg mnie na 99 % wina tego nasienia niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
To jest nasz 6 albo 7 spermiogram... Do tego ja mam niedrozny prawy i zrosty w lewym jajowodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
@ wlasnie nadeszla, a chcialam jutro testowac ale jak zwykle mnie uprzedzila:( nic w tym cyklu wybiore sie do lekarza bo juz pare miesiecy odpoczelam sobie od nich takze musze sie znow zmotywowac i szukac kogos kto nam wkoncu pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, U mnie @ spoznia sie juz 3 dzien, ale test wczoraj rano wyszedl negatywny wiec nie bzikuje. Przez clo musialo mi sie cos przesunac, a do tego jeszcze te antybiotyki, srodki przeciwbolowe i zarwane noce przez miesiac z powodu tych wyrwanych zebow. Nie dziwie sie ze nie przyszla na czas. W srode i czwartek czulam sie tak jakby miala nadejsc lada chwila a teraz tylko klucie z prawej strony, ktore towarzyszy mi juz ponad 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
PLOTKA mi też @ się spóźnia już 4 dzień wczoraj test robiłam i jedna krecha wyszła :( a żadne znaki na niebie i ziemi nie wskazują na to żeby miała nadejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
a może za wcześnie na to żeby test już pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno sie nie odzywalam 15 kwietnia jedziemy z mezem do kliniki wkoncu trafilismy na super lekarza moj m robi w maju juz wkoncu powtórke spermigramu 2 juz mam nadzieje ze nasienie sie poprawilo i bedziemy podchodzic do inseminacji nie czekamy juz a cud ani nie liczymy na nature juz jesli jest ktos ze sląskiego to tu podaje stronke http://www.antrum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzę co jakiś czas z ukrycia
PRINCESKA kurcze na moje oko to Wam tylko in vitro pozostaje niestety :( nie liczyłabym chyba na ciążę naturalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Nie licze kochana....dlatego tez zawiesilismy staranka bo to nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na Tosię
zbieram się w sobie, żeby napisać Wam co u mnie - dojrzałam do decyzji o zmianie lekarza i na przez chwilę na nowo zaczęło sie dziać, niestety tylko przez chwilę.. spróbuje znaleźć chwilę w pracy i opisać Wam wszystko. pozdrawiam. Ps. przeciez kiedyś musi się udać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
Dziewczyny dzisiaj zrobiłam 2 test i nic ani @ ani drugiej krechy na teście a do tego nie mam z kim porozmawiać mam takiego doła ze hej nawet na M. nie moge liczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje 91malutka...miałam taką sytuację w zeszłym miesiącu...@ się spóźniała a test negatywny...masakryczne uczucie...ale na szczęście w końcu dostałam więc choć jedno zmartwienie miałam z głowy...Teraz mam 24 dc i czekam na @ bo jak wszystko dobrze pójdzie może będę mieć w tym cyklu inseminacje....myślałam, że bardziej będę szaleć ale jakoś na razie na spokojnie...może dlatego, że przy pierwszej próbie szanse są tak niewielki....?więc nie mam złudzeń... też czasem mam takie chwile, że nie mam z kim o tym wszystkim pogadać mamy forum...choć tu też czasem pustki.. Plotka trzymam kciuki....:D bo nie wiem czy dostałaś już @...? The Oleska działaj ! życzę by optymizm i siła do "walki" nie ustawała...bo wiem, że w końcu wszystkie i tak zostaniemy nagrodzone tak długo upragnioną ciążą....:)Przesyłam pozytywne fluidy kochane dobrej nocy...rzadko się odzywam, ale regularnie Was czytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Nareszcie przyszla moja wstretna @! Musze przyznac ze sie ciesze, bo z iloscia tabletek ktore przez ostatni miesiac przyjelam mogloby byc niebezpiecznie. Nick............Wiek.....Cykl starań...Termin @......Dzieci.....Wojew. TheOleska ......28...........29.........29.03.2011..........0....... sląskie Staraczka78... 32...........13.........01.02.2011..........0.....łódzki e Prinzesska27...28......ok85-90.......09.01.2011......... 0.......Niemcy Plotka............25...........30.........28.02.2011..... .....0...........USA Aspire28........ 30...........17.........01.02.2011..........0...... .śląskie Dz.portu.........22.........duzo.........0.02.2011...... ...0,..Portugalia Scarlett..........26..........23............:) :) :)...........1.....malopolskie Mama Urwisa....28...........7.......... :) :) :).............1...małopolskie Kila28.............28..........25......... 22.02.2011..........0.......BELGIA Kasiula23.........25..........17..........01.04.2011..... .... 0.....opolskie Czek na Tosię...27..........27........10.04.2011........... 0.........wlkpl Oi_Karola.........20........ 26.........14,03,2011......0......Dolnośląskie Helenka1..........30.........30..........07.04.2011.....0 ....mazowieckie Pila25 .............25.........17..........16.03.2011.....0........ ....slaskie Viera1.............31.........36............nie wiem......0.....mazowieckie hiacynta79 ......31..........5..........właśnie mam....0.....mazowieckie anulla1003........32......ok24.........06.04.2011......0. ..........łódzkie 91malutka........20.......36+..........30.04.2011.......0 ............łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Nareszcie przyszla moja wstretna @! Musze przyznac ze sie ciesze, bo z iloscia tabletek ktore przez ostatni miesiac przyjelam mogloby byc niebezpiecznie. Nick............Wiek.....Cykl starań...Termin @......Dzieci.....Wojew. TheOleska ......28...........29.........29.03.2011..........0....... sląskie Staraczka78... 32...........13.........01.02.2011..........0......łódzkie Prinzesska27...28......ok85-90.......09.01.2011......... 0.......Niemcy Plotka............25...........30.........04.04.2011..... .....0..........USA Aspire28........ 30...........17.........01.02.2011..........0...... .śląskie Dz.portu.........22.........duzo.........0.02.2011...... ...0,..Portugalia Scarlett..........26..........23............:) :) :)...........1.....malopolskie Mama Urwisa....28...........7.......... :) :) :).............1...małopolskie Kila28.............28..........25......... 22.02.2011..........0.......BELGIA Kasiula23.........25..........17..........01.04.2011..... .... 0.....opolskie Czek na Tosię...27..........27........10.04.2011........... 0.........wlkpl Oi_Karola.........20........ 26.........14,03,2011......0......Dolnośląskie Helenka1..........30.........30..........07.04.2011.....0 ....mazowieckie Pila25 .............25.........17..........16.03.2011.....0........ ....slaskie Viera1.............31.........36............nie wiem......0.....mazowieckie hiacynta79 ......31..........5..........właśnie mam....0.....mazowieckie anulla1003........32......ok24.........06.04.2011......0. ..........łódzkie 91malutka........20.......36+..........30.04.2011.......0 ............łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
anulla1003 ja mam takie opóźnienie od stycznia ale teraz nie mam już tydzień temp mierzyłam i spadła do 36.6 już nie wiem co jest ze mną jak rozmawiałam z siostra to mi powiedziała ze moze mam torbiel albo cos innego i przez to mi sie spóźnia musze sie wybrac do innego gina moze mi cos wiecej powie niz ten teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
a meża jak wczoraj zapytałam dlaczego mnie unika wtedy gdy go potrzebuje najbardziej to mi powiedział ze on mnie nie unika tylko klutni ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
oferma nie udzielaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
berbelek trzymam za ciebie kciuki ja nadal nie mam @ i już sie troche zaczynam bac ale moze nie potrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Szczerze z całego serca życzę Wam dziewczyny, żeby ten Rok Królika zaczął się objawiać licznie na tym topiku:) Nie pisałam dłuższy czas, bo w zasadzie nie bardzo wiedziałam co napisać oprócz tego, że trzymam kciuki. Ja od wczoraj wiem trochę "na czym stoję";) Na razie z Maleństwem jest dobrze i mam nadzieję, że tak pozostanie, oby. A terminy mam dwa;) wg OM na 1.11.11, czyli dość osobliwy, a wg USG 8.11.11. Mam nadzieję, że jako, ze wiele dziewczyn zaczyna tu kolejny cykl, to tyle samo za miesiąc ogłosi nowiny o dwóch kreskach:) Liczę na to!!! Pozrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
witam dziewczynki własnie przyszła @ :( a więc zaczynam kolejny cykl może tym razem bedzie owocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaczynam kolejny też dziś przyszła...tylko od soboty biorę clo...i może będzie inseminacja....ale ja jestem złej myśli jakoś tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla, Ja od piatku biore clo :) ale bez inseminacji. Ide w przyszlym tygodniu na monitoring i jesli pecherzyki beda ok to dostane zastrzyk hcg... no i zobaczymy. Mama, Ciesze sie bardzo, ze wszystko u ciebie i dzidzi ok :) oby tak dalej. U mnie po zabiegu w ostatnim tygodniu chyba zaczyna sie robic lepiej. Tabletek nie lykam juz jak wariat co 4 godziny. I zebodol zaczal sie goic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
hej kobietki ja w tym cyklu tez biore clo, olej z wiesiolka, witamine a i e, folik i musze isc do lekarza po duphaston bo juz mi sie skonczyl a i planuje zakupic testy owulacyjne na ten miesiac... oby nam wszystkim udalo sie w tym cyklu, chociaz w swoj cud trudno mi uwierzyc...jak tak dalej pojdzie to chyba tez pomysle o inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
eh a wiecie ile dzis dziewczyn z takimi pieknymi brzuszkami widzialam, nawet u siebie na uczelnii, nic tylko zal i zazdrosc na taki widok:( juz meczy mnie to wszystko...patrzenie, czekanie, lekarze, tabletki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×