Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PLOTKA(taka rybka)

Dziewczyny zmeczone bezskutecznymi staraniami o dziecko!

Polecane posty

Gość prinzesska27
Prolaktyna , stymulacja clo plus monitoring to podstawy. Ja tez bede w pazdzierniku 2 lata po wycinaniu zrostow i tez nic. Bardzo to smutne to co cie spotkalo... swiatelko dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam we wtorek badanie prolaktyny,a 14 dnia cyklu bedzie monitoring,zobaczymy co bedzie,martwie sie tylko tym ze zrosty mogly wrocic bo endo mam 8 mm tylko:( no i znowu skapsze miesiaczki mi sie zrobily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w styczniu miałam, luty nic i dostałam 23 marca wiec powinnam dostać pod koniec kwietnia a dziś 15 maja i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam ze 2 tyg. temu i nic. zobaczyłam jedną kreskę i wyrzuciłam, moze powinnam poczekać z 5 mn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kreski powinny razem wyjsc,no przynajmniej u mnie tak bylo...a miesiaczki masz regularne??bo w lutym nie mialas to moze traz tez tak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że u niektórych naprawdę dużo się zmieniło, ostatnio nie miałam czasu tu zaglądać, matury, praca itp. Ja po braniu przez 3 mc Ovestin i Provery tzn teraz miesiąc miałam przerwy wiec myślałam, że normalnie dostanę @ i znów nie mam nie wiem czy to przez stres bo raczej niestety nie jestem w ciąży... mimo że calutki miesiąc nie myślałam o dziecku, a tak bardzo pragnę mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy powinnas dostac karola i od czego te tabletki ,bo nie znam ich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam mieć 10 maja, ovestin to estrogeny, a provera to progesteron zawsze jak mi sie długo spóźnia to wywołuje ją miesiaczke i zawsze mam oczywiscie pierw upewniam się serią testów ciążowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Dolaczam sie do Was. Bedzie mi bardoz milo dzielic sie z Wami moimi staraniami Otoz 10,04 odstawilam tabletki. 16,04 bylo krwawienie z odstawienia trwalo 6 dni. pozniej 23-24,04 przyytulanko no i pozniej to wiadomo co kilka dni Czekam na pierwszy okres po tabletkach... 5-6,05 bylo brazowe plamienie ale barrrrrrrrrdzo malutkie. 8,05 tez przytulanko.. czekam na okres... ale przedwczorja robilam test i niby negatywny, chociaz tak sobie mysle czy czasami nei za wczesnie na test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajla, bardzo mi przykro :( U mnie dzisiaj 13dc i do wczoraj nie mialam pozytywnego testu owu, a za 3 godziny jade na monitoring i ewentualny zastrzyk hcg. Kurcze mam nadzieje ze wychodowalam kilka pecherzykow po mojej zdrowej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, jestem nowa na tym forum. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciw temu abym do Was dołączyła? "skakałam" po różnych forach i zaczęłam czytać Wasze. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Czuję się bezsilna i bezradna, nie wiem od czego powinnam zacząć. W tym roku kończę 30 lat, od 7 miesięcy staramy się o dziecko. Dla niektórych z Was może to dopiero 7 miesięcy ale dla mnie to zaczyna być aż 7. Może po części moje niepowodzenie spowodowane jest tym, że jestem zestresowana w pracą ( a jak wiadomo stres dobrze nie wpływa na te sprawy), bardzo chciałabym być już w ciąży ( presja też nie sprzyja) i to, że nie mam dobrego ginekologa. W zasadzie to w tym momencie nie mogę powiedzieć, żebym miała takiego "swojego". Przez ostatnie 5 lat chodziłam do jednej ginekolog ale juz nie pracuje w tej przychodni i musiałam zmienić lekarza. Podczas ostatniej wizyty powiedziałam nowej doktorowej, że staramy się o dziecko i na chwile obecną nie ma efektów ale po badaniu spławiła mnie globulkami bo chyba zapalenie mam i nawet porozmawiać ze mną nie chciała. Może któraś z Was zna jakiegoś dobrego lekarza z Łodzi?? Od czego powinnam zacząć? Może iść do zwykłego internisty i on by mnie na jakieś badania skierował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa...lekarz rewelacyjna ( niestety prywatny, ale nie zżera kasy...) Pani dr MAłgorzata Perenc.....dzięki niej:)...jestem w 6 tyg ciąży...szczerze polecam, ciepła, troskliwa, konkretna, fachowa, empatyczna:)....jakby co to pisz to podam więcej namiarów, albo wpisz sobie w neta ....a i nie przejmuj się jeszcze tak bardzo do roku...starania są w normie, problem gdy ten rok mija i nic...ale to też nie musi znaczyć niczego złego, ale tylko np, że psychika płata figla....bądź dobrej myśli koszt u pani dr za wizytę z usg 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij od dobrego gina...nie marnuj czasu na internistów...to moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka...ale Ty nie podchodzisz jeszcze do ins...na razie naturalnie próbujecie rozumiem tak?...powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja wczoraj dostalam @ jeden dzien po odstawieniu luteiny a dzis zapisalm sie do nowej pani doktor podobno rewelacyjna wizyta 150 do 200zl ale pow ze mi porobi rozne badania, dotad chodzilam do mojej pani doktor za 50zl z usg ze wszystkim ale poki co mi nie pomogla chodz jest mega symaptyczna, takze na wizyte ide za tydzien na godz 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane..:) robilam dzisiaj badania prolaktyny,ale wyniki dopiero za tydz,zezre mnie ta ciekawosc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa ,anula ma racje nie trac czasu,znajdz dobrego gina,ja sama zbyt duuzo czasu stracilam przez nieodpowiednich lekarzy.. plotka a ile dni trwa twoj cykl,bo mi tez kazala przyjechac w 13 dc,a mam cykl 34 dni i nie wiem czy to nie zawczesnie...bo owulacje ma kolo 17 dnia dopiero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wczorajszym USG okazalo sie, ze owu mam w tym miesiacu z tej zdrowej strony, czyli prawej :) Dominujacy pecherzyk mial az 3.5cm Gigantyczny normalnie, reszta byla mniejsza. Dostalam zastrzyk HCG 10,000! No i wczoraj ostro dzialalismy :) Nawet nogi na scianie byly po.... wariatka ze mnie ale coz... Jesli w tym cyklu znow sie nie powiedzie to 2 kolejne miesiace mam bez clomidu, bo moje jajniki musza ogasnac po stymulacji. Lekarz twierdzi ze bardzo dobrze reaguje na 100mg i ze 150mg nawet nie bedzie potrzebne. Najlepiej to by bylo zeby juz nic mi nie bylo potrzebne oproch ciuchow ciazowych ;) Ewa_ewula, witaj! Na twoim miejscu umawialabym sie do lekarki Anulli jeszcze dzis :) Anulla, a jak Ty sie czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajla, Ja mam cykle 30-31 dniowe i owulacje zawsze ok 14dc. W ubieglym miesiacu poszlam na usg w 12dc i pecherzyki byly juz spore, ale w tym cyklu kazal przyjsc dzien pozniej i wyhodowalam giganta! :) Mam nadzieje, ze ten gigant cos znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za odzew:) Strasznie mi miło, że mnie nie zbyłyście:) Pewnie jeszcze nie raz będę się Was o coś pytać wiem,że do roku czasu jak się nie udaje to jest wszystko OK tylko, że jak tak z miesiąca na miesiąc się nie udaje to się po prostu człowiek zaczyna zastanawiać czy aby wszystko jest dobrze. Po części to pewnie sama się nakręcam tą całą sytuacją ale pewnie nie ja jedna. Jak w końcu trafię do dobrego lekarza to się mną zajmie jak się należy. Jakieś 3-4 miesiące temu jak powiedziałam ginekolog, że w czasie kiedy powinnam mieć okres miałam tylko plamienie dwudniowe a brzuch mnie bolał jakieś trzy dni przed tym plamieniem to mi powiedziała, że to nic takiego. Może i to nic takiego ale jak dla mnie to normalne to to nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa_ewula, Jak juz sie umowisz do pani Dr. Perenc (od Anulli) to zaloze sie, ze ta zupelnie inaczej Cie przyjmie :) No i skieruje na badania hormonow itd. To podstawa :) Bedzie dobrze, a odpowiedni lekarz to juz polowa sukcesu, wiem cos o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)... Plotka no to mocno w górze trzymam ....kciuki:D:D! ewa dla każdej z nas każdy cykl to nadzieja....a jak się okazuje, że nic z tego, to czy trwa to kilka miesięcy czy ponad rok , to i tak się martwimy...ale głowa do góry....idź do dobrego, konkretnego lekarza! lajla trzymam kciuki za prolaktynke:) a ja czuję się dobrze:)....tylko strasznie senna jestem, mdłości mam rzadko....raczej częściej niemoc mnie ogarnia i sen:) w piątek znów idę do mojej pani doktor podejrzeć co się tam dzieje z moją kruszyną, trzymajcie kciuki by było wszystko ok.... mocno ściskam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plotka mocno trzymam oba kciuki:D anula czyli ogolnie dobrze narazie znosisz ciaze,to dobrze najgorsze sa chyba 3 pierwsze miesiace.. ewa my jestesmy tu wlasnie po to zeby wzajemnie sie wspierac,tak ze wal smialo jak masz jakies pytania a my w miare mozliwosci i wiedzy postaramy sie pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny! Chetnie dolacze jezeli mnie przyjmiecie. W listopadzie odstawilam tabletki i od listopada starmy sie o dzidzie. Dzisiaj mam 31 dzien cyklu i @ brak. Cykle mialam regularne 28 czasami 30 dni. Co chwile biegam do lazienki bo wydaje mi sie ze dostalam ale nie, obawiam sie ze jednak ten @ dostane. Z nerwow to juz mi chyba na pecherz padlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasanka,a moze jednak jestes w ciazy,,,,czeste siusianie jest objawem ciazy:) trzymam kciuki,oby to byla fasolka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
Witam, mam takie pytanie a mianowicie: mogę zrobić dzisiaj test gdzieś o 12.30 jak ostatnio mocz oddawałam gdzieś o 7.30?? jakoś dziwnie się czuję będzie wiarygodny??? to mój 30 dzień cyklu a 23 dzień po stosunku. jeszcze dodam że czasami piłam wode a rano kawe i herbate. to moge zrobic zaraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×