Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PLOTKA(taka rybka)

Dziewczyny zmeczone bezskutecznymi staraniami o dziecko!

Polecane posty

Hej:) Helenko, Baaardzo naprawdę bardzo szczegółowo i kompetentnie ostatnio opisywala dziewczyna wszystkie badania na przeciwciała na topiku Inseminacja - komu się udało? w dziale ciążą, macierzyństwo. Jej przytrafiło się coś, o czym już kiedyś przeczytałąm w necie. Dziewczyna miała dwa nieudane ivf..., dopiero później zaczęła sama szperać, ktoś jej podpowiedział i przebadali pzreciwciała, mieli szczepienia limfocytami i udało się naturalnie...:) Warto poczytać. Dziewczyna napisała co i jak, podała namiary na dobre gabinety itp. Oi Karola, Tak jak Ploteczka pisze, wszystko może pomagać i szkodzić też. Ja mam b. pozytywne doświadczenia z ziołami o. Sroki, notabene prawie cały worek mi został, bo piłam je 2 miesiące:), a Femifertilu nie używałam. Malutka, nie daj się zbywać. Poczytaj, jakie badania może "zlecić" sobie sama i wykonaj je. Jesli coś w nich wyjdzie to lekarz, jak pójdziesz z wynikiem, musi się do tego jakoś ustosunkować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tego typu badania mozna zrobic u Kurpisza, Malinowskiego,Dubrawskiego,Tchorzewskiego i Jerzak...to najbardziej znani lekarze w Pl. My bedziemy robic wlasnie te badania w kierunku szczepien ale ze wzgledu na moje niewyjasnione poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oi_Karola ten suplement co piszesz femifertil to szkoda kasy widziałam na necie to że niby pomaga zajść w ciążę prawda zawiera wiele potrzebnych witamin które mogą w tym pomóc ale jest MAXIVIT dla niej tańszy i osobiście sprawdziłam taki sam skład witamin, możesz go kupić w każdej aptece ja chyba płaciłam 30 zl za 100 tabletek jak się nie mylę. Nie sugeruj się komentarzami na stronie femifertil jak to One szybko zaszły w ciążę, do kompletu możesz dokupić ANDROVIT dla męża niech też łyka :):) Tak w ogóle to witam dawno mnie nie było co do mojego ostatniego postu to skończyło się tak że wylądowałam na pogotowiu bo ten ból był nie do wytrzymania, lekarz po badaniach stwierdził że to nadchodząca @ ale z chorego jajnika tego z torbielem dał leki i odesłał do domu na szczęście już tak nie bolało @ była 15 marca Teraz dla odmiany mam skurcze macicy jak stoję w pracy jest to bardzo duży dyskomfort bo nie mogę powiedzieć że jest to bardzo bolesne, piersi też jakieś drażliwe :(:( jak nie urok to sraczka...;/ Po tym cyklu który mam się zgłosić do Gin na badanie i możliwą laparoskopię. Jak narazie od 16 dnia cyklu znowu duphaston Jeśli chodzi o tabelke to już aktualizuję data ostatniej @:15.03.2011 data następnej @:12.04.2011 proszę o wpisanie mnie z góry dziekuję :* pozdrawiam, posataram się częściej tu wpadać :) miłego weekendu życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
My o 17tej bedziemy miec wyniki spermiogramu,w koncu plemniki beda zamrozone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama urwisa a pamiętasz stronę bo znalazłam chyba ten topik ale ma duzo stron bo ponad 700 więc nie wiem czy to to.ty też tam jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
Plotka mój lekarz twierdzi że nie potrzebuje żadnych badań... I hsg nie miałam robionego. Owulacje mam bo robi testy... Miałam tylko PRL i dostałam bromergon bo miałam za wysoką. Cykle miałam jak w zegarku do stycznia co 28 dni a teraz du.. blada raz 32 albo dłużej albo 25 dni.. Jak byłam u Gina to dostałam duphaston, metformax 500 i clostilbegyt i kazał brac do puki nic nie wykiełkuje a w razie skończenia sie tabletek powturzyć je sobie. Z M. stwierdziliśmy że jeszcze spróbuje fenmifertil może to cos da a jeśli nie to sie poddajemy. Może też być tak że problemem jest moja psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
A ile sie staracie juz? Wybacz ale mam jakies dziwne jakies. Przy braniu clo powinnas dodatkowo chodzic na monitoring cyklu zeby moc kontrolowac stymulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka bez rezultatu
Hej dziewczyny! :) Jesteście w temacie, więc proszę was o radę. Staramy się ok. 9 miesięcy, mniej czy bardziej intensywnie i w ciąży nadal nie jestem, niby do 1,5 roku to norma, ale nie chce czekać, skoro jakieś badania mogę już teraz zrobić. Cykle mam idealne, często czuję owulkę, USG w grudniu wyszło bardzo dobrze. No ale... Myślicie że warto by już zrobić badanie hormonów? Czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
Prinzesska staramy sie już 3 lata gin mi nic nie mówił że mam chodzić na monitoring cyklu nawet nie wspomniał o niczym takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
no tak to już jest żaden nic nie powie konkretnego dopóki porządnie w łape nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam:0 dawmo do was nie zagladalam jestemy z mezme umówieni na 21 kwetnia do kliniki duzo osob tam przyjezdza jest to w moim regionie mam pol godzinki tam to jest tak linika http://www.antrum.pl/ normlanie czeka sie na wizyte do 3 miesacy !!! moj robi w kwietniu 2 spemigram i zobaczymy mam nadzieje ze sie cos poprawilo i bedziemy mysle na wkacje podchodzic do inseminacji juz na nature nie liczymy za dlugo to wszystko trwa poleciala mi moja znajoma ta klinike szukalam ale jej wczesnij nie widzialam na necie wiem ze jedna jest w katowicach a druga w myslowicach i maja o wiel tansza inseminacja niz w innym klinikach oraz laboratorium gdzie wykonuja wszelkie badania oraz hsg takze jestem pelana nadzieji mysle ze juz koniec wakvja bedziemy sie iceszyc malenstem w brzuszkui skonczy sie na 1 pozytywnej inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja ci poradze jedno---zmien lekarza bo to jakis osiol jak dla mnie. 3 lata bez ciazy to jest dlugi czas,powinnas zrobic droznosc jajowodow na dzien dobry. Ja bym na twoim miejscu pojechala na konsultacje do kliniki nieplodnosci... Witaj kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja ci poradze jedno---zmien lekarza bo to jakis osiol jak dla mnie. 3 lata bez ciazy to jest dlugi czas,powinnas zrobic droznosc jajowodow na dzien dobry. Ja bym na twoim miejscu pojechala na konsultacje do kliniki nieplodnosci... Witaj kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, Powiem to co Prinzesska, droznosc jajowodow to podstawa. Ja tez owulacje mialam co miesiac bo sprawdzalam testami i miesiaczki regularne i caly czas mi wciskali ze wszystko ze mna ok, ze potrzeba czasu bla bla bla, po dwoch straconych latach i pieniadzach wydanych na jakies bzdetne badania, zmienilam lekarza, ktory pierwsze co zrobil to wymrozil rozlegla nadzerke, ktorej zaden inny palant nie zdiagnozowal, a plamilam przez nia podczas stosunkow przez 3 lata i juz nie krwawie :) Drugim krokiem bylo wlasnie hsg(jeden jajowod calkowicie niedrozny) jak tylko sie nadzerka zagoila no i teraz clomid, metformin i monitorowane cykle. Zmien lekarza kochana i to szyyyyybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczko bez rezultatu witaj! Ja raczej bym zrobila hormony, jak wyjda ok to dobrze, ale zrobic nie zaszkodzi. Ze wzgledu na to ze kazdy hormon bada sie w danym dniu cyklu, mozesz potrzebowacconajmniej dwoch wizyt by je skompletowac. Ja czasami zaluje, ze nie zaczelam sie badac zanim jeszcze zaczelismy sie starac(najwyzej sklamalabym ze staram sie juz jakis czas, przeciez nie sprawdza) pewnie juz bysmy mieli dzidzie a tak 30 miesiecy nerwow i dalej nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
to ja może dopisze sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
Nick............Wiek.....Cykl starań...Termin @......Dzieci.....Wojew. TheOleska ......28...........29.........29.03.2011..........0....... sląskie Staraczka78... 32...........13.........01.02.2011..........0.....łódzki e Prinzesska27...28......ok85-90.......09.01.2011......... 0.......Niemcy Plotka............25...........30.........28.02.2011..... .....0...........USA Aspire28........ 30...........17.........01.02.2011..........0...... .śląskie Dz.portu.........22.........duzo.........0.02.2011...... ...0,..Portugalia Scarlett..........26..........23.......... ........... ...1...malopolskie Mama Urwisa....28...........7.......... ..............1... małopolskie Kila28.............28..........25......... 22.02.2011..........0.......BELGIA Kasiula23.........25..........17..........01.04.2011..... .... 0.....opolskie Czek na Tosię...27..........27........10.04.2011........... 0.........wlkpl Oi_Karola.........20........ 25.........nie wiadomo....0......Dolnośląskie Helenka1..........30.........30..........07.04.2011.....0 ....mazowieckie Pila25 .............25.........17..........16.03.2011.....0........ ....slaskie Viera1.............31.........36............nie wiem......0.....mazowieckie hiacynta79 ......31..........5..........właśnie mam....0.....mazowieckie anulla1003........32......ok24.........06.04.2011......0. ..........łódzkie 91malutka........20.......36+..........30.04.2011.......0............łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfewr3rewwwwwwwwwwww
91malutka masz 20 lat a starasz sie 36 cykli???? nie za wczas zaczelas hahahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na poczatek milo mi powitac nowe dziewczyny ktore do nas dolonczyly:):) Noi oczywiscie serdecznie pogratulowac SCARLET :D:D:D Ciesze sie Twoim szczesciem i zycze duzo zdrowka dla Ciebie i Twojej fasoleczki:D Co domnie dziewczyny to ja dalej zyje niewiadoma:( Okersu jeszcze nie mam normalnie lubi sie spozniac .dzis mialam jechac na badanie krwi ale nie odwazylam sie bo dziewczyny boje sie okropnie wyniku negatywnego:(;( Testu tym bardziej nie robie bo juz nie potrafie zniesc widoku tej jednej przekletej kreski.... A czuje ze chyba jednak umnie sie pojawi @ bo czuje bol jak wlasnie na @ choc ja juz te bole czuje od 17 dc i to dzien w dzien :(;( Normalnie porazka:( Do tego od dwoch dni w ustach pojawil mi sie taki dziwny posmak taki niby gorzkawy a niby jakbym wziela jakis metalowy przedmiot do ust do tego dzis w pracy poleciala mi krew z nosa sama nie wiem co sie dzieje ale mam dosc myslenia czy moze to ciaza poprostu spokojenie jeszcze poczkeam.Nie wiem ale nie chce kolejny raz patrzec na ta jedna kreske i plakac nad nia:(:( Dlatego powstrzymuje sie choc wiem ze wkoncu nadejdzie ten dzien bo jesli nie jestem to ta wstretna @ wkoncu sie pojawi:( a jesli nadal jej nie bedzie to moze wkoncu sie odwaze zrobic bo wtedy bedzie wieksze prawdopodobienstwo:) Pozdrawiam was wszystkie i co jakis czas was czytam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobi34
Witam , też staramy się z mężem o dziecko obecnie 7 cykl starań i nic . Sprawę utrudnia to, że mąż jest w domu co 2 weekend. Teraz było przytulanie w 7 dniu cyklu , kolejne bedzie w 18 więc chyba cykl znów stracony. Teraz siedzę sama w domu a śluz taaaaki płodny .. załamka . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfewr3rewwwwwwwwwwww
Bobi34 nie paniku 7 cykl staran to nie sa zadne problemy z zajsciem w ciaze nie przesadzaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobi34
ale takie to dziwne ze czlowiek kocha sie w dni ewidentnie płodne i guzik cos musi byc na rzeczy moze juz za stara jestem mam córke 13 letnią z pierwszego malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfewr3rewwwwwwwwwwww
nie koniecznie musi byc na rzeczy zdrowe pary staraja sie nawet po 1,5 roku to nie jest powiedzane ze musi ci sie od razu udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, O tych badaniach szczegółowo pisze Koliberek na str 722-724. Dziewczyny tam piszą wiele ciekawych informacji. Tak w ogóle są bardzo życzliwe i służą radą. Pojawiłam się tam, idąc na pierwszą wizytę w miejsce, gdzie wiedziałam, że są dziewczyny, które tam chodzą, chciałam się dowiedzieć jak tam to wygląda, czego się spodziewać. Dziewczyny okazały się być bardzo życzliwe i wspaniale się z nimi rozmawia:) A piszą o wszystkim i o inseminacji i o in vitro i o ciążach naturalnych, bo wiele jest tam dziewczyn, którym metody wspomagane nie pomogły i wówczas pojawił się naturalny cud...:) Witajcie dziewczyny tak w ogóle.... Kila, odważ się, zrób test... Jeśli mnie nos nie myli to chyba jednak Maleństwo u Ciebie zagościło... Brak okresu, metaliczny posmak, krwawienie z nosa...Tak jak np. często dziewczyny piszą o bólu piersi i na tej podstawie wnioskują, że może ciąża, to jest to mało przekonujące, bo może być tak samo symptomem nadchodzącej @, ale już krwotoki z nosa nie bardzo;) Ściskam kciuki, odważ się i daj znać:) Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
fdfewr3rewwwwwwwwwwww to raczej moja sprawa kiedy zaczeczelam aj jesli o to chodzi to tak miałam wtedy 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. dziewczynki mój mały miał na imię Oliwier. wtedy udałao nam się w 2 cyklu starań. mam prawie 22 lata. teraz staramy się także 2 cykl. Termin @ mam jakos między 7-10 kwietnia. Po porodzie mam różne cykle 28 dni 32 to zależy. Podziwiam Wsa dziewczyny że macie tyle siły mi czasami jej brakuje a jestem dopiero na początku naszych starań ale może to prze tą całą sytuację . życzę miłej soboty i owocnych przytulanek ze swoimi M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Wiek.....Cykl starań...Termin @......Dzieci.....Wojew. TheOleska ......28...........29.........29.03.2011..........0....... sląskie Staraczka78... 32...........13.........01.02.2011..........0.....łódzki e Prinzesska27...28......ok85-90.......09.01.2011......... 0.......Niemcy Plotka............25...........30.........28.02.2011..... .....0...........USA Aspire28........ 30...........17.........01.02.2011..........0...... .śląskie Dz.portu.........22.........duzo.........0.02.2011...... ...0,..Portugalia Scarlett..........26..........23.......... ........... ...1...malopolskie Mama Urwisa....28...........7.......... ..............1... małopolskie Kila28.............28..........25......... 22.02.2011..........0.......BELGIA Kasiula23.........25..........17..........01.04.2011..... .... 0.....opolskie Czek na Tosię...27..........27........10.04.2011........... 0.........wlkpl Oi_Karola.........20........ 26.........14,03,2011....0......Dolnośląskie Helenka1..........30.........30..........07.04.2011.....0 ....mazowieckie Pila25 .............25.........17..........16.03.2011.....0........ ....slaskie Viera1.............31.........36............nie wiem......0.....mazowieckie hiacynta79 ......31..........5..........właśnie mam....0.....mazowieckie anulla1003........32......ok24.........06.04.2011......0. ..........łódzkie 91malutka........20.......36+..........30.04.2011.......0............łódzkie uaktualniam tabelkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Jak juz wczesniej pisalam, od prawie tygodnia doklucza mi bol w prawym jajniku i martwi mnie to bo praktycznie nie ustaje. w czwartek natomiast, dostalam jakiegos ataku skurczy jakby w jelitach i promieniowalo to az do odbytu. Nie moglam sie ruszac przez jakies pol godziny. Pojawil sie tez bol podczas stosunkow tak jakby w macicy i po prawej stronie. Chyba dzieje sie ze mna cos niedobrego :( Boje sie ze to moze byc ciaza pozamaciczna. Poczytalam troche o moich objawach i sporo na to wskazuje :( Do lekarza moge isc najwczesniej w poniedzialek bo dzisiaj gabinet jest nieczynny. Jestem przerazona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×