Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Jesli chodzi ci o sex - to i tak nic między nami nie ma juz od prawie roku. Po prostu podoba mi sie jako facet, ale to nie wszystko. Nie rozumiem ludzi, którzy sie kłócą a nadal są ze sobą?? Siedziałam kiedyś z taką kobietą w pracy - byle czego podnosiła głos, uciekłam od niej do innego pokoju po jakimś półtora roku. Nie lubie takich ludzi - wybuchowych, a on niestety taki jest i to sie nie zmieni. Wiem że moja decyzja jest słuszna - przez moment było mi przykro i czułam jakąś iskierke nadziei ale rozum mówi NIE !!! Ostatnio i serce też mówi NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;-) mam nareszcie 3 dni wolnego haha, jade dzis spotkac sie z moim ;-) Jarzebinka niewiem co Ci powiedziec, skoro mowisz ze miedzy wami seksu nie ma to jestes chyba uzalezniona w jakis sposob emocjonalnie, meczysz sie bidulo... Drach jak tam mlody w szkole?? a wlasnie, w srode prowadzilam swoje pierwsze zajecia! podobalo sie dostali po dupie chca jeszcze wiec jest dobrze hahah, ciezko mi sie uczyc anatomii po angielsku to jedyny problem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem uzależniona. Dał mi spokój i teraz jest OK. Jest mi dobrze. Tylko niech mi nie mąci już w głowie i nie obiecuje złotych gór ! Zawsze pisałam że chodzi mi o bliskość i przyjaźń nie o sex. Troche bokiem mi wychodzi mieszkanie z synem i przyszłą synową :O Dzisiaj pół nocy łazili, gotowali (wrócili o 2 z pracy). mam otwarta sypialnie bo koty ze mną śpią i muszą mieć swobodne wyjście a sypialnie mam przy drzwiach wejściowych więc nie ma siły żebym sie nie obudziła jak wracają w nocy z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama na to samo drzwi otwarte bo pies lazi w jedna i druga ;-) u mamy znow sie tluka jak wstaja do pracy ;/ Jarzebinka poczekaj zobaczysz , jak sie bedzie dalej mieszkalo jak nie bedziesz mogla tego zniesc to bedzie trzeba podjac decyzje o wyprowadzce w koncu ile sie mozesz meczyc ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D mlody w szkole? stwierdzil ze poziom nie jest za wysoki, ze dzieci nie maja zbytnio pojecia.Szkola slynie z wysokiego poziomu.To znaczy maly juz szaleje :D jutro pracuje :( dzisiaj chyba idziemy z komandosem na kregle, troche odreagowac :D jarzebinka jezeli ludzie rok czasu nie spia ze soba, to tam juz nic nie ma poza przyzwyczajeniem :(...wiesz dobrze ze bliskosc i sex sa bardzo wazne, zwiazek calkiem inaczej sie rozwija. a ze ci sie podoba? wierze, mnie strazak tez baaaardzo sie podobal i co? nie zawsze mozna pewne sprawy przeskoczyc...chociaz jak widzisz takie przystojniaka to serce mieknie:P anja, madzia, dammar...dziewczyny i chlopaki...milego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie przyjaźń przyzwyczajenie i poczucie stabilności bezpieczeństwa jest ważniejsze niż jakieś uniesienia. Nie lubię też żeby facet siedział mi na głowie cały czas. jestem raczej niezależna mam swoje sprawy i swoje życie a facet jest tylko dodatkiem, moje życie nie kręci się wokół faceta i partner musi to zaakceptować. Lubię np. sama robić zakupy, spotykać sie z koleżankami, itp. Nadawałabym sie na żonę marynarza - wystarczy mi świadomość że nie jestem sama, że mam kogoś bliskiego, że jestem dla kogoś ważna, ale nie muszę ciągle przebywać z kimś, wręcz wtedy się duszę. Dlatego odpowiadały ostatnie miesiące - miałam świadomość żę ktoś mnie kocha, że mogę w każdej chwili się do niego zwrócić, ale go nie było u mnie w domu. Ja nawet nigdy nie mówiłam MY tylko zawsze JA i nie lubię jak ludzie mówią postanowiliśmy, zrobiliśmy - to jakby zatracili siebie, strasznie mnie to wkurza. Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej,hej jarzebinko ja tez jestem niezalezna,lubie wychodzic,spedzam duzo czasu poza domem bo domatorka to ze mnie,zadna ale zwiazek to przeciez nie wiezienie nie wyobrazam sobie,zeby facet nie pozwolil mi wyjsc na impreze,do kolezanki czy na silownie(moja kolezanka ma takiego meza,ktory zabronil jej chodzic na silownie:) Sama sobie wyznaczam granice,wiem co moge To kwestia zaufania ale marynarza bym nie chciala:(potrzebuje silnego faceta,potrzebuje zeby mnie przytulil,musze czuc,ze on jest ale tez nie jestem wiszaca na ramieniu meskim mameja:P Odstawilam piwko i fast foody zacczelam sama biegac.Pierwszy trening godzine wieczorkirm.Chba troche przesadzilam:Dale jako tako zakwasow nie mam Nie potrafie siedziec po pracy w domu:(albo rower albo bieganie a jak juz nie mam sil to chociaz dlugi spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaraz jade na dzialke do anji, robimy sobie male party...komandos mnie wk..zdenerwowal...:( czasami mysle ze zycie bez faceta moze byc bardzo piekne :) trzymajcie sie :D jarzebinka wszystko o.k u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie weekend mija bardzo milo w piatek pojechalam do mojego Apolla za Londyn wrocilam wczoraj popoludniu, pozniej impreza u znajomej, bylo chyba z 30 osob, faceci na mnie tak lecieli ze az mi glupio bylo , kilku z nich ma dziewczyny tym bardziej opinie mam o meskim narodzie ze to sa jednak swinie ;] haha fajnie jest byc adorowana a moj znajomy stwierdzil ze ciezkiie jest zycie seksbomby bo sie musze opedzac od facetow ;-) jest to fajne i budujace mimo wszystko ;-) Drach co sie dzieje? ale macie fajnie ze mozecie sie spotkac na zywo, zorganizujmy cos moze w koncu? ja moge do Berlina poleciec mam wolne od 15-26 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona to ze ty jestes sexbomba, to fakt...ze faceci to swicie to tez fakt :P zle zrozumialas mala, ja juz kiedys pisalam ze moja najlepsza kolezanka z pracy ma na imie anja ( przypadek ze ta nasza tutaj ma taki nick) i czasami spotykamy sie z anja i manon ( tez niemka, pracuje dla naszej konkurencji) u anji na dzialce, z facetami bo jest weselej...:D ja wczoraj tak zaszalalam ze cala flache wina z cola obalilam :D, o 4.20 komandos po mnie przyjechal,i bylam trzezwa :D....suszy mnie okrutnie, ale zadnego bolu glowy na szczescie :P powtorke robimy 15 wrzesnia z okazji moich urodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach wodka z cola to zabojstwo:(ja bym umarla na drugi dzien wole czysta z sokiem:) ale do 15wrzesnia wyzdrowiejesz na pewno:D moje urodziny za 2 tyg:) ide ambitnie pobiegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa Bosze, jaka wodka? ja obalilam flache wina wytrawnego z cola, nie pije czystej wodki wogole.tez bym umarla, juz po pierwszej 50ce.Wlasnie bylismy na rowerach z malym i komandosem i teraz luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja juz po bieganiu:)godzine poty wyciskalam drach przepraszam:)z cola tylko wodka mi sie kojarzy:D a winka z cola nie pilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) no ja tez pobiegalam 6 km zrobilam, poszlam z psem na dlugi spacer heh na kacu i tak jestem z siebie dumna ;] wino z cola? nie pilam nigdy za to wczoraj poszlo piwo, rum z truskawkami, i jack daniels z cola ach cierpialam rano ;-) drach myslalam ze to o nasza Anje chodzi ;-) gdzie sie Blueoczka podziewa? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sluchajcie, wino z cola nauczyly mnie niemki pic.Ja nie toleruje zadnego alkoholu, mam zawsze kaca wielkoluda :D a jak pije wino z cola to zawsze jestem zdrowa, zero bolu glowy.. i smakuje super :D na rowerze wczoraj zrobilam ok. 7 km, dla mnie to jak pokonanie maratonu :D teraz juz pracuje...zycze wam milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak to? wino zmieszane z colą ??? takie wytrawne ???? Pierwsze słyszę ale ani wina ani coli nie lubie, wiec i tak nie wypróbuję. Ja ostatnio namiętnie pijam Vermuty. u mnie lepiej, przyzwyczajam sie do obecności starszego syna i narzeczonej, zresztą mijamy się, mało sie widzimy. M. dał mi spokój - jest SUPER !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Hay :) Musze koniecznie wypróbować wino z colą :D nigdy takiej mikstury nie probowałam :D:D:D A_ona_ona depresji mozna dostać... super ciałko rzezbisz ;) musze popracowac nad soba i dzis planuje pojezdzic na łyzworolkach mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma :) sportowo nam sie tu zrobiło ;):D pozdrawiam i zycze udanego tygodnia ! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli zawsze macie kaca po alkoholu, to wyprobujcie wino z cola, ale nie mieszajcie z innymi alkoholami.Moj organizm nie toleruje nawet jednego piwa...a po winku z cola ( nawet calej flaszce,)jestem zdrowa na drugi dzien jak mlody bog ( bogini :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammar 14
A ja pilam, u znajomych wino z cola.Przywiezli ten zwyczaj z Niemiec, bo tam rodzine maja, Niemcow. Nawet nie jest zle. Ja wole piwo. Mam slaba glowe, wiec wodka czysta w ogole nie, bo mnie pali i nie dam rade, drinki czasami.Ale w lecie to ja lubie takie z palemka, np mohito, cosmopolitan. Sa gotowe w sklepach. Ja tez myslalam ze chodzi o ta nasza Anje. Jarzebinka , a ja mysle ze wlasnie tych uniesien ci brakuje, dlatego zaczelas marzyc o kims innym. Ja jestem 12 lat po slubie wiec wiem co mowie, mysle ze przez brak tych wlasnie uniesien malzenstwa sie rozpadaja. Jedziemy w tym tygodniu do muzeum Titanica do Belfastu. Moj mlodszy ma fiola na punkcie tego statku i nie moze sie juz doczekac.U nas do szkoly dzieciaki ida roznie, zalezy od szkoly .Zazwyczaj pomiedzy polowa sierpnia a 1 wrzesnia. Moi zaczynaja w ostatni piatek sierpnia. A ona ona, moja siostrzenicda studiowala nursing i tez miala anatomie, najpierw probowala sobie tlumaczyc zeby wiedziec o co chodzi, ale potem uczyla sie od razu na pamiec.Ja tez tak robilam np z informatyka, bo dla mnie ten jezyk informatyczny to i tak czarna magia wiec uczylam sie od razu po angielsku.Nie tlumaczylam, dlatego czesto mam problem z polskim bo nie wiem jak sie uzywa niektorych terminow po polsku. Zobaczysz ze najgorszy jest poczatek, potem slowa zaczynaja sie powtarzac i jest latwiej. Dasz sobie rade. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) :))) Kobietki:) podczytuje czasem ale zabiegana jestem urlop za urlopem wiec nie rozpisywalam sie ;) Dzis pierwszy dzien w pracy oj bylo ciezko .... sie przestawic z takiej laby ;) A co do diety i wagi to na moim pierwszym urlopie w lipcu przytylam sobie sporo :) bo zajadalam sie wszystkim;) a teraz przez 2 tygodnie tak sie 3malam ze spadłam do 55 kg :) jestem zadowolona :) i najlepsze ze inni to zauwazyli ;) zwlaszcza Moj M.;) Z reszta mam jakis mniejszy aptety i nie potrzebuje tyle zjesc co jeszcze mialo miejsce miesiac temu. Zołądek sie skurczył;) a ona ona Tobie na pewno nie dorownam bo ja leniwa jestem jesli chodzi o cwiczenie zreszta ze wzgledu na moj problem z kregoslupem i rwa kulszowa i haluksami wiele rzeczy musze sobie odpuscic jak bieganie i rozne cwiczenia :/ Czasem tylko robie sobie cwiczenia specjalne na rwe kulszowa ale przesadzam z nimi a potem rwa sie odzywa i tak w kollko ;) Efa bylam nad morzem a jak teraz piszesz o tych falach i spacerkach to chce mi sie znowu ;) drach Wino i cola ???? = bez bólu glowy ?:) Ja mam cos innego :) Wodka zoładkowa gorzka+ sprite duzo lodu i cytryny :D drineczki pijesz a nastepnego dnia zero bólu glowy :) Jarzębinka Ciezka sprawa jak tak czytalam ostatnie wpisy ...teraz jednak widze ze zlapalas rownowage i jest dobrze... ale potrzebujesz przestrzeni i swobody a masz teraz ograniczenia ... Ale to tylko przejsciowe zobaczysz ze wszytsko pojdzie dobrze ;) dla reszty dziewczyn dammar anja pozdrowienia ;) Buziaki p.s moze teraz juz po urlopach bede czesciej wpadac :) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj tak duzo napisalam wszystko zniklo, bo zle haslo wpisalam :D z ta wodka zoladkowa to slyszalam, niemcy kupuja specjalnie w polsce, twierdza ze nie ma bolu glowy :D ja nie toleruje ciezkich alkoholi,zadnych drinkow...cud ze wogole cos wypije,dlatego niemki sie ciesza, bo zawsze siedzialam jak jakis przyglup :P sport ogolnie to tez nie dla mnie, chociaz w piatek idziemy z anja na zumbe...wiecie co to jest? starsze roczniki ;) wiedza...to najbardziej przypomina aerobik, ale przy latynoskiej muzyce, u nas to bardzo popularna ostatnio sprawa...poruszamy sie troszeczke:D ja diety juz tak drastycznie nie trzymam, ale na 60 kg sie zatrzymalam znowu :(....pewnie, jak komandos wczoraj na kolacje kupil golonke pieczona :P komandos rano zadzwonil do mnie do pracy, ze jego mam znowu w nocy na wydziwiala, ogrzewanie wlaczyla, ogolnie bajzlu narobila, jak male dziecko :(....bedziemy starac sie teraz wyslac ja na oddzial geriatrii, moze to cos pomoze :) trzymajcie sie ...buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach witaj :) ja tez nie lubie drinkowcow i wodki ale to akurat mi przyopasowalo ;) ja wole piwko ;) od wina ale czasem trzeba sie dostosowac ;) Zumba?:P kto ogladal You Can Dance to wie ;) teraz o tym glosno troche ;) jest szal na to ;) buziaki no nic zakupy i do pracy :) koniec laby ;) drach a jutro macie wolne czy normalny dzien ?:) raczej tak ;) ja bym pracowala bo na mnie wypadlo (chyba dlatego ze tyle na urlopie bylam :) ale zdazylam sie zamienic i z M spedze ten dzien :) pozdrawiam pozostale dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
HAY ;) JA starszy rocznik jestem i wiem co to zumba :D:D:D chodziłam ...od lipca zrezygnowałam bo stwierdziłam ze wole moje łyzworolki wiekszy jest efekt :D ale zapisze sie znow na zime jak pogoda nie bedzie sprzyjac jezdzie łyzworolkowej :D ogolnie mi sie podobało... latynoskie klimaty uwielbiam;) dla mnie wpływa bardzo pozytywnie i leczy doła :D pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
U nas jutro wolne wiec dzis mam spotkanie z dziewczynkami do bialego rana ;) jutro Wam napisze czy bedzie kac po winie z cola ...wyprobuje go dzis :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek zumba na 19.oo :D jak nam sie sie spodoba to bedziemy co piatek chodzic, bo za ciezko pracujemy caly tydzien i nie damy rady z anja. you can dance? to taki tanczacy program w polsce,co nie? nie widzialam nigdy, ale na pewno fajny. jestem taka umeczona dzisiaj, ze nawet nie wiem co napisalyscie, a przed chwila czytalam :( acha, ktos pytal czy jutro mamy wolne...no co wy...u niemcow?...my jestesmy jak konie, zawsze pracujemy :( musze sie polozyc...nara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nocna pora ;) Milego dnia wam zycze w swieto:) a dla drach milej pracy :) dasz rade kochana ;) ja sie zamienilam bo my w kazde swieto pracujemy w wigili i inne swieta ale za to zapierniczam w week nastepny caly :/ cos za cos :) Tak YCD, taneczny program fajny odrazu chcialo sie tanczyc ;) powodzenia w piatek ;) anja baw sie dobrze ;) nalezy Ci sie ;) A ja week bede miec babski wieczor bo przyjezdza do mnie kolezanka z ktora sie urlopowalam ;) poszalejemy:) no nic ide spac bo jutro (czyt dzis) ;) randkowanie z M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja wlasnie wrocilam z pracy🖐️ zjadlam i ide pobiegac:)srednio mam ochote ale nie mysle o tym:) troche sportu nie zaszkodzi:) drach jak chodzilam na fitness to byly zajecia z zumby.Fajnie daja powera i sa takim zastrzykiem energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze zdania na temat zumby sa tu ostro podzielone, na razie to wszyscy mnie ostrzegaja ze to bardzo meczace, u nikogo kto juz sprobowal nie slyszalam zachwytu w glosie :D moze nie dam rady :D...ale w piatek mamy godzine probna, jak nam sie nie spodoba to mozemy zrezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×