Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

u mnie 2 razy w wigilie i teraz przed wielkanoca, wielki czwartek...ale nie dam sobie zepsuc tych swiat,razem z chlopakami zrobimy sniadanko, jutro nakupujemy slodkiego( ja od wczoraj nic nie jadlam, nie przelkne).ta sytuacja ma dobre strony, schudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia nie tyle zdanie co poprostu to mnie wkurza ze sie czepiasz :> drach najebal sie? no to teraz wiesz ze huj z niego slaby a nie chlop, najebac sie i huj z konsekwencjami ktore narobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Drach madrego masz syna. Dlaczego wstyd? Czego Ty masz sie wstydzic, ze ktos Cie oszukal? Tu sie nie ma czego wstydzic tylko nosic glowe podniesiona do gory, bo tak naprawde nie dalas sie oszukac. Czemu w zyciu Ci nie wszyszlo? Co Ci nie wyszlo? Dzieciaki madre odchowane, jestes samodzielna, zycie masz ulozone, a to, ze facet okazal sie taki jaki jest, to akurat zaden powod do wstydu. Ona ona przepraszam, ze wczoraj tak tego antybiotyku sie czepialam, ale dziwi mnie lekarz ktory mowi, ze infekcji nie widzi ale antybiotyki daje, tylko, ze niepotrzebnie sie wtracalam bo nawet nie doczytalam jaki zabieg mialas a juz podwazam decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona on nie poczuwa sie do winy,to ja jestem psychicznie chora bo sobie cos wymyslam.Jutro u nas jest wolne, tak czy tak cos by wypil, moze nie tyle,bo nie pamietam kiedy ostatni raz widzialam go tak pijanego.Powiedzial do erika ze kiedys sie odezwie.Boli mnie,ze mnie oszukiwal, po tym ile dla niego zrobilam, wyciagnelam go z kanalu , postawilam na nogi,odzyskal szacunek u ludzi, wszyscy w mojej i jego firmie mowili ze wylacznie dzieki mnie sobie poradzil.Mysle ze masz racje, mial wygodnie, nie bal sie przyszlosci bo ja organizowalam kase, mogl zawsze na mnie liczyc.Wydaje mi sie ze on chcial sie ozenic zeby sie zabezpieczyc, swoja chora matke.Przeliczyl sie...juz jakis czas temu powiedzialam mu,ze jak teraz go spakuje to bedzie ostatni raz , bez powrotu.I teraz pociagnie tydzien,dwa na alkoholu, ale lata mi to juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozef na , spoko nic sie nie stalo ja sama niewiem kto ma racje w Uk inaczej lecza niz w pl, nawet kolezanka pielegniarka z polski byla w szoku ze nie mialam zrobionych badan przed operacja bez ktorych w pl by poprostu zabiegu nie bylo. Nie mam wyjscia dzis jest troche lepiej, bede musiala miec drugi zabieg moze wybiire sie do PL, kolezanka zna najlepszego lekarza w miescie Drach jestes silna, podniesiesz sie szybciej niz myslisz , zgadzam sie z jozef, mozeszbyc z siebie dumna masz dwoje wspanialych dzieci one zawsze beda Twoja podpora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josef nie moglas doczytac na co a ona ona miala operacje, bo ona tu tego nie napisala,to po pierwsze, po drugie nie zauwazylam zebys sie czepila antybiotyku. zauwazam dziwna sytuacje,jedne sie tlumacza,inne draza temat...cos sie wam dzisiaj udzielilo ? :D dajcie spokoj,nic sie nie zmienilo,nadal jestesmy piekne i madre :D i jestesmy tu zeby sie wspierac WSPIERAC.Madra krytyke zawsze przyjme,glupia zignoruje :) nie odpowiedzialyscie czy przyjdzie do was zajac? znacie ta tradycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Efa co do twoich pytan. Strasznie trudno mi na nie odpowiedziec. Ja nie wiem czy powinnas isc na terapie czy nie. Ale tak jak poczytalam pare stron to widze dziewczyne, ktora tkwi w zwiazku z ktorego niewiele ma , w ktorym nie jest szczesliwa, z partnerem, do ktorego uczucia raczej wywietrzaly albo jeszcze gorzej. Dziewczyne ktora pisze ze chce odejsc, ale tego nie robi. Czemu? Dziewczyny tu znaja Cie lepiej, i pisza, ze nie odejdziesz. Ale po co tkwic w takim marazmie? Przeczytaj Koniec wspoluzaleznienia. Moze byc tak, ze uznasz, ze to zupelnie nie dla Ciebie. A moze byc tez tak, ze da Ci wskazowke co masz robic dalej. Sprobuj jeszcze Malzenstwo na lodzie, nie pamietam autorki. Efa, nikt nie powinien umierac w wielich bolach na marskosc watroby. Ani moj, ani Twoj, ani moj ojciec, ani Twoja matka, ani zaden inny pijus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Drach a moze on faktycznie nie rozumie o co Ci chodzi? Moze on jest z tego typu co to mysli, ze zdrada to tylko i wylacznie jesli sie przespi z inna kobieta? Moze dla niego on jest niewinny jak ta lelija bo przeciez w lozku z tamta nie wyladowal, a to, ze oszukiwal to drobiazg. Jest jeszcze jedna mozliwosc moze on mial juz dosc takiego zycia, przeroslo go, zatesknil za swoim kanalem, wiec chce tam wrocic i tylko sobie chce poprawic samoocene zwalajac wine na Ciebie. Jakiekolwiek wytlumaczenie by nie bylo. Nie warto sobie glowy nim zawracac. Nie zajac do nas nie przyjdzie. Nigdy nie przychodzil. Ja jestem z podkarpacia tam zajace nie dokicaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach dobrze ze myslisz o swietach i starasz sie dalej zyc, mysle ze zycie nas doswiadcza i z kazdym ciosem podnosimy sie silniejsze. u mnie nie ma zajaca tylko sniadanie z rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josej zajac to taka tradycja,ze w nidziele wielkanocna chowa sie dzieciom na podworku w roznych miejscach smakolyki i one maja radoche ich szukajac.To niemiecka tradycja, ja pochodze z lubuskiego i tam tez ludzie tego nie znaja chociaz do granicy mialam 70 km,moj dziadek byl niemcem i moja mama byla tak nauczona.Po prostu robimy prezenty na wielkanoc. Komandos mnie zna i wie czego nie uznaje w zyciu i co uwazam za zdrade.Rano powiedzialam mu,czy fajnie by sie czul gdyby strazak napisal do mnie ze za mna teskni i gdybym sie z nim spotykala za jego plecami.W tym momencie zrozumial wiecej niz nam sie wydaje. Jego nie ma co przerosnac, to jest juz taki typ.W jego firmie znaja mnie i szanuja wlasnie za moje zasady,nikt go tam nie poglaska, zreszta a nawet jakby, nie moj problem.Wszyscy wiedza ze on ma problem z alkoholem i ze ja tego nie toleruje.Moze sobie robic co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona ja nie mysle o swietach, traktuje to normalnie.2 ostatnie tygodnie wlacznie z dzisiejszym dniem bardzo ciezko pracowalam, czekalam na te wolne dni, szef powiedzial ze w sobote mamy wolne.Moglo byc tak pieknie, chcialam troche chociaz odpoczac, widac nie mozna miec w zyciu wszystkiego,nocke dzisiaj mam tez na pewno z glowy, rozrywa mi srodek.Staram sie nie zalamac calkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier... ja juz nie wiem co z tymi chlopami do cholery sie dzieje..!!!! tak trudno byc wiernym kchajacym do diabla z nimi. nie wierze ze jednak krecil choc z drugiej strony... przeciez bylo tyle sygnałów... brak słów... po prostu przytulam. zajac u nas tez jest tylko ze dzis ..;P zawsze jakies slodycze male jajeczka lukrowane dostawalysmy od babci ;P bylo szukanie po domu gdzie jest zajac ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadnessme
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadnessme
Dziewczyny.... moge sie przylaczyc? Kiedys z Wami pisalam, ponad rok temu.. przeczytalam caly topic I... Drach.. wydajesz sie zaj... fajnka Kobietka:), przemysl prosze,decyzje slubu z Komandosem.... duzo przesszlas wzyciu(ja zreszta tez) I tak naprawde slub szczescia nie daje, niestety.... Ac to,ze odkrylas,ze zdradza Cie z murzynka... to brak slow poprostu... AOna-ona.. jestesmy sasioadkami:P, tezmialam tutaj kilka opaeracji w Uk I rozumie Cie... Efus Kochana, przykro mi bardzo... jestes silna, madra I niezalezna Kobita! zastanow sie dobrze! O mnie... mam 30 lat, rozwod za soba(FART:):)), syna .. I riozstanie po 7 latach zwiazku... obecnie jestem singiel... Bywalam na randkach jhak Anja I Blueoczka(zycze powodzenia!!:)), Moje zdanie= 99% facetow to ............ niestety:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadnessme
Przepraszam za bledy, pisalam szybko . Wydajecie sie madrymi I dzielnymi Dziewcynami, Przytulcie I mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sadnessme ja znow nie spie... drach mysle o Tobie kochana i o efa... efa zmienilo sie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche nad ranem zasnelam,ale nie wiem jak o 6ej obudzilam sie z placzem.Puscily nerwy widac dzisiaj, musze sie trzymac bo zaraz jadziemy do mojej mamy,zrobie tam troche zakupy i wracamy.Bede miec przejeb....e te swieta wiem.Jest mi tak baaaaarrrrrddzoooooo zal :( :( :( Zaczynam watpic w siebie, czy to wszystko co robie czy wogole ma jakis sens,zaczynac znowu w wieku 42 lat, ilez razy mozna.Wiem,ze napiszecie ze trzeba walczyc do konca, ale kiedys czlowiek ma po prostu dosc. Witam nowa( stara kolezanke), pewnie ze ciebie tez przytulimy, moze dziewczyny mocniej,bo ja nie mam juz sily. U nas bialo, jak na Bozenarodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach znamy sie "tylko" wirtualnie... ale w cholere bym Cie przytulila juz troche tu razem przezylysmy i mi lzy polecialy .. ja pier...:/ bo jak opisywalas wczoraj o tym oklamywaniu oszukiwaniu przez caly czas to doslownie jak u mnie tak mnie oklamywal zero szacunku do mnie a tak mnie przeciez kochal...jednak cos tam boli jeszcze...wiesz o co chodzi.. po prostu zdrada to nie tylko łozko. I oszukwianie i klamstwa to gorsze jest czasmi...ale oni tego nie rozumieja.. przytulam mocno a ona ona hej ;) efa Ciebie tez przytulam dzis mam taki dzien sama tego potrzebuje... na dworze szaro buro i do d.. p.s. a dzis po pracy randka z P. (chyba- bo sie jeszcze nie zgodzilam;)-choc zaproszenie dostalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etunia nie tyle zdanie co poprostu to mnie wkurza ze sie czepiasz :> dziwna jesteś jakaś:) przecież Anja i Blueoczko ic takiego nie stwierdziły a to niby ich się czepiam nie Ciebi hmm niech się dziewczyny moż odiosą do tego i napizą zy takfaktycznie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno, doro ak została odebrana, wale nie miałam zamiaru się czpiać wesołych świąt laski już tu nie będę pisała cześc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach ile razy można ??? tyle ile jest potrzeba aby spotkać kogoś na całe życie ! wiem ze teraz masz dość i nawet trudno jest poczuć jak sie teraz czujesz kolejny raz skopana ...:(ale trzeba sie podniesc i isc do przodu ... wiem ze zadna z nas nie wie co czujesz ... :( choć ja gdybym miała małzenstwo za sobą i dzieci to zmieniałabym ich co dwa lata czyli MIÓD zlizany :D nastepny....a w de taką mozliwość taka gwiazda jak Ty ma ! w pl jest fatalnie pod tym względem i nie tylko ;) ale jeszcze cały czas sie oszukuje i myslę ze znajde takiego prawdziwego mezczyzne na całe zycie i moje dzieci beda zyć w takiej kochającej sie rodzinie w jakiej sama sie wychowałam :) pytałaś o zająca ... JASNE ze do nas przychodził :) mamy duzy ogród z krzewami ozdobnymi i zawsze po kościele przychodziłam i dwie godziny szukałam prezentów które zajączek pogubił pod krzaczkami :D to były CUDOWNE chwile ! dziś juz wyrosłam ale zawsze coś dostaje :) Trzymaj sie i myslę ze najgorsze badzie spotkanie z rodz i przezycie SWIĄT :( :O SCISKAM:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia mozesz pisać ile chcesz mozesz tez mnie krytykować i właściwie spodziewam sie tego przeciez nie jestem idealna a przy odrobinie krytyki zawsze jest chwila zadumy :) NIE OBRAZAJ sie kazdy tutaj ma prawo oceniać i nie wszystkim zawsze przypadamy do gustu ;) nie chciałabym znać i wiedzieć ile osób mnie tutaj delikatnie mowiąć nie trawi ;) ale Drach mi podpowiada " MIEJ TO W CZAPCE " :D Wczoraj rozmawiałam z rodzicami o roberto ze zaprosił mnie na kawe w swieta ale jak dla mnie to za wczesnie ..oni mnie wysmiali i pytali czy chce kolejne 7 lat przepier... jak z R :) i dodali ze tam gdzie proszą powinnam pojsc a tam gdzie mnie nie chca nie mam sie pchać :P przemyslałam i stwierdziłam ze pojde wczesniej zazyje coś na moje adhd :D abym sie wyciszyła i strach opanowała :) opisze Wam jak mi poszło w niedzielę :) Efa co u Ciebie? jak swieta zostajesz w domu czy wyjezdzasz ? miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja ja Cibie nie KRYTYKOWAŁAM! POWIDZ W KTÓRYM miejscu Ciebie skrytykowałam? coś wam się meisza przewrażliwione jesteście albo nie wiem co:) chyba jesteście przyzwyczajone do landrynkowania sobie i dlatego taka reakcja dziwna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia nikt tu sobie nie landrynkuje, ponad 2 lata trzymamy sie razem a wpis blueoczka z 0027 jest wlasnie do mojego wpisu,. Nie jestem przewrazliwiona i sory ale wspolnego jezyka nie znajdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueoczka powodzenia na randce :) Anja dobrze ze idziesz :) okazja do poznania rodzicow i moze jakis znajomych wtedy sie jeszcze lepiej poznaje partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona ona mam wrazenie ze wyskoczylas z tym ak bo odnosilam sie glownie do innych dziewczyn:P bo tak wysoczylas z tm ni z gruszki ni z pietruszki:) ze inaczej ego wytlumaczyc sie nie da może właśnie to przez Ciebie zawisc przemawiala, bo na pewno nie przeze mnie nja tutaj widocznie nie ma miejsca na krytyke:) i nie potrzebnie tutaj w ogole weszlam, bo jesescie zamnieta "enklawą", nikt tu dluzj nowy nie zabawi;) czesc pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik 11
Nigdy nie pisałam ale czytam Was od początku. Drach ściskam Cie bardzo mocno i współczuje :( Nawet trudno mi sobie wyobrazić co teraz czujesz, strasznie mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×