Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

blueoczka ze strazakiem...randki zawsze WYPALAJA :D :P jutro ide juz do pracy...nie mialam sumienia powiedziec ze chce wolne jak juz dobrze sie czuje, zadzwonily niemki z pracy,ale do mnie skoczyly ze glupia jestem ze jutro nie zostane w domu,powiedzialam im ze chce zostac pracownikiem miesiaca :P no nie mam sumienia...ja wiem ze inni na moim miejscu ,,nie szczypali" by sie, ale ja juz taka jestem, zyje zgodnie ze swoim sumieniem , nie innych :)dlatego mam w czapce co inni o mnie sadza :P zreszta my pracujemy tylko do nastepnego czwartku,bo niemcy juz maja wolne w piatek...to odpoczniemy z komandosem.Mowie mu dzisiaj musze ci piekne zdjecie zrobic i dziewczynom pokazac,on wie ze pisze z wami, stwierdzil ze nie zmiesci sie w obiektywie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueoczko sory ze tak "powierzchownie" zaczęłam spekulować na temat Twopjego randkowania, ze w ogole na to sobie pozwolilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueoczko a gdzieś na tym topie znajdę Twoja histori,ę bym mogła się w temat zagłębić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
bkueoczka zarazilas mnie swoimi zmiennymi nastrojami mam dzis to samo😭zlapala, dola nie wiadomo skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ,,pozarlam" z komandosem....baaardzooo :P bo mnie wku...bardzo zdenerwowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ze o co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wylazic z dola ;) ja leze w łóżku całymi dniami i już mnie zalewa... :) Drach o co poszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona ale lepiej juz sie czujesz?:)Boli pije herbatke z rumem:Pza Twoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Dziewczyny przesylam Wam promyki slonca,ktore obudzilo mnie juz po 5tej:)Slonecznie ale takie mrozicho:P lece do pracy milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ! Drach Komandosa dotniesz troszeczke ...zmiesci sie do fotki ; -) O co poszlo ? U nas mroznie ale pieknie slonecznie az chce sie zyc wszystkie doly znikaja :p Pozdrawiam Was i zycze Wam udanego i SLONECZNEGO WEEKENDU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleuoczka
Kochane :) Bedzie dobrze:))) Buziaki wysylam ;) a przed wczoraj sasiadka zalala mi mieszkanie wiec jest git ;) daje rade:/;P strazak juz chce malowac sufit ;) strazak K. zabiega jest milo:) dopiero w pon na kawke przed praca ...sie umowilismy ;) drach moiwsz ze wypalaja ?:D sie okaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleuoczka
w sumie to chcial przyjecxhac w nocy jak sie lalo i wziasc ekipe 15 chlopow :) zeby mi pomogli :D bo mial nocny dyzur ;) hehe ale ja silna kobietka sama dalam rade ;) ale pozwole sobie pomoc w roznych sprawach .. troszke nieporadnosci nie zaszkodzi pokazac ;) Buzka:) setunia opisalam swoja historie ..... ale nie wiem na ktorej stronie jestem tu od maja tamtego roku jakos chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleuoczka
wroć od maja 2011 roku :) wiec poczatkowe strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze strazakami to juz chyba tak jest,bardzo przyjaznia sie w pracy i trzymaja ze soba...w ogien tez ida przeciez razem ;) wczoraj w pracy ( tylko mam nadzieje ze uwierzycie co pisze bo to niestety prawda :( ) musialysmy z anja 19 ton porcelany powyciagac z takich duzych jak europaleta koszy i popakowac w male kartony.Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ile to jest 19 ton?o 16ej nie wiedzialam juz jak sie nazywam,bylam tak umeczona.No i w domu od slowa do slowa i skoczylam do komandosa.Za ciezko pracuje zeby tolerowac,ze ktos bedzie mi wmawial rzeczy ktorych nie mowilam i dorabiac do tego swoja ideologie jeszcze.Przegial, cos mi sie wydaje ze komandos bardzo pewnie sie czuje...i robi sie wredny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona-co sie stalo?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprawdopodobniej tak....chyba ze kijanka zachorowal :( a wiecie ze kijanka to identyczny typ co strazak ?zreszta od poczatku wiedzialam ze kijanka musi byc bardzo przystojny :D ja siedze w domku, nie odzywam sie do komandosa od piatku, mam spokoj.On bedzie mial problem, bo musial na miesiac oddac prawo jazdy, za to ze na czerwonym przejechal, a ja moge pomykac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach ale Ty dobra jestes slodka i cudowna :P ahhaha aj ten komandos ma sie z Toba ;) jutro kawka ze strazakiem ;) 3majcie kciuki:) a gdzie ta kijanka ?:P na zdj?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueoczka bo jak ktos jest wredny to dla mnie najgorsze w zyciu...komandos lazi za mna caly czas, ale delikatnie,bo sie boi, ze strachu spi od piatku na kanapie w duzym pokoju...i dobrze, niech wie ze tak latwo nie bedzie...ostatnio zreszta caly czas mnie wku....denerwuje...nie chce mi sie juz o tym myslec... zdjecie kijanki dostalam na facebooku,moze tez dostaniesz poczte z Londynu :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach aaaaa myslalam ze gdszies podpatrzylas :P fote sadze ze po malu stresa i nerwowki dostajesz przed slubem albo mszukasz pretekstu ...;P alle rozumiem Cie nie mozna sobie pozwolic wejsc na glowe :P musisz byc czujna bo komandos myslal chyba przez chwile ze ma Cie w garsci i sike chyba pomylil :P buzka buzka dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem w domu, no coz, usuneli jedne...jest nowy przyjemniaczek... boli tak ze szkoda gadac... Wczoraj bylo wielkosci malego paznokcia dzis wielkosci fasoli... Cos okropnego... Zobacze co bedzie rano... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pospalam... Bol nie daje spac... Poczekam na normalna godzine I bede chciala jakos skontaktowac sie z lekarzem co mnie operowal, niewiem do dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona ona, współczuje tego cierpienia[kwiat[ Blueoczko nie mogę się doczekać Twoich relacji z randki ze strażakiem;) i nie mogę się doczekać relacji po-weekendowych Anji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) u mnie masakra ;) nawet tego nie komentuyje ;) strazak splawiony ;) rozczarowanie ;) na maksa :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czym Cię tak rozczarował? wygląd? cwaniakowaty charakter? złe zachowanie na kawie? płaciłaś też za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... nie moge spac z bolu... mam wizyte w szpitalu w srode... wykoncze sie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona jezeli bol nie przechodzi,dlaczego nie zglosisz sie na pogotowie????nie mow mi ze masz zamiar czekac do srody...:O idz zeby sie nie meczyc...bo mnie tutaj juz boli za ciebie i bardzo sie martwie...nie rob mi tego prosze :) blueoczka widac nie wszystkie strazaki sa fajne, ja mialam kiedys daaawwwnnooo temu,jak mialam 17 lat,chlopaka ktory uczyl sie na strazaka, nawet na przysiedze bylam.Przysiega w strazy wyglada prawie jak w wojsku,z tym ze na koniec z tych ogromnych szlaufow leje sie pod ogromnym cisnieniem woda prosto na tych co ,,przysiegali".Do czego zmierzam, facet byl taaak przystojny...normalnie jak lalka.No mordke mial przesliczna, ale w glowie sieczke :P napisz,czym ten zawalil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach setunia zachowaniem, wyglądem fotki nie takie jak rzeczywistosc, jak byl ubrany i jaki chamski kawy nawet nie bylo na takim spotkaniu jeszcze nie bylam... jestem w szoku i rozczarowana na maksa. Bo to co bylo przez smsy rozmowy na gg przez tel jak inny czlowiek inny facet slodzil byl troskliwy czuly itd...ja pier... nie moge :D taka porazka ze szok ;) jeszcze takiej fatalnej randki nie MIALAM nigdy serio ;) a ostatnio troche ich bylo ;) w ogole o nich nie wspominalam wczsniej bo konczyly sie bez efektow ale milo a nie prostacko jak dzis i z niektorymi mam kontakt kolezenski ;) ale nie wazne trzeba sie otrzasnac ;) a ona ona wspolczuje!!! kochana ale teraz wycierpisz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×