Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

hej, wychodze za godzinke , niewiem czy dam rade dzis wejsc , moze z telefonu napisze , milego dnia gwiazdy! wiecie co? nie boje sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie a ona ona...jestem z toba :* anja a ja pale...ale nie pije :P czyli na jedno wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ja nie pale a dziabnac lubie:P a ona ona-jestem z Toba🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny i klamka zapadla...widac ten rok bedzie rokiem wielkich zmian...slub oraz ZMIANA PRACY ! nic nie pisalam zeby nie zapeszyc, znalazl sie inwestor z berlina ktory docenil moje mozliwosci.15 kwietnia odchodze z dotychczasowej firmy i tworze podobna, z tym ze mam zielone swiatlo,odpowiedzialnosc ogromna,wszystko bedzie zalezec ode mnie ale nikt nie bedzie mnie wykorzystywac i oczywiscie bede wiecej zarabiac.30 km bede dojezdzac do pracy,tutaj to normalne.Po 3 mies. moge zatrudnic anje ta ode mnie z pracy.Projekt duzy,miedzynarodowy i nie mam na starcie zadnych pracownikow.Bedzie ciezko, ale mam nadzieje ze sie uda :) efa no ja nie lubie alkoholu...chociaz niby czasami dobrze dla zdrowia dziabnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona :P) powodzenia :) tak tak randkuje :) jutro randka z M, w srode z B. a w czwartek z K:) ewentualnie w piatek z B ;P i mi sie juz pierdzieli po malu :D dzis juz smsy zle chcialam wyslac ;) ale szukam selekcje robie ...a co ;) korzystam ;) buziaki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach super:)a mialam ostatnio zapytac jak w firmie a tu taka niespodzianka Zasypalo nas znowu:Oi dalej sypie a ja musze na piechote smigac do pracy bo X jeszcze z nocki nie zszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia tak weekend spedziliśmy razem ,było miło ;) jutro sie widzimy drach POWODZENIA !!! dobra decyzja a ryzyko ... zawsze istnieje. U nas zima nadchodzi ... :( fatalnie wszystko zasypane miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zima na całego! sypie okropnie! Anja fajnie:) a daleko mieszka od Ciebie?? nie chciałaby ś się częściej widywać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia pewnie ze chciałabym spotykac sie czesciej ale dzis musze sie spotkać ze znajomym ktoremu obiecałam pokazać fotki z urlopu ktory był w listopadzie ale ciagle było coś i na dzis juz sie umowiłam w piatek znow kolezanka zaprosiła mnie na urodziny wiec tez nie wypada aby nie pójsc ... ale to juz ostatnie wyjscia od teraz skupiam sie na sobie i Roberto ;) bilisko mieszka ok 20 km :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge dlatego ze zaprosiła mnie bez osoby towarzyszacej, zapraszała mnie jak byłam sama wiec sie zgodziłam teraz nie wypada odmowić ... ale od przyszłego tygodnia mysle ze czestotliwosc spotkan sie zmieni ;) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez ratownika
Anja, cos sciemniasz :-D Bo wiadomo, ze wystarczyloby zebys zapytala czy mozesz swojego chlopaka przyprowadzic na urodziny. Podejrzewam, ze nie jestes do Roberto mimo wszytko do konca przekonana i zwyczajnie chcesz sie jeszcze rozejrzec :-D Mozesz sie sama przekonywac ile chcesz ale ja mysle ze z tej maki chleba nie bedzie. On ci sie nie podoba. A teraz mnie bij :P Podczytuje was od jakiegos czasu. Pamietam tez veta :) Bardzo mozliwe ze on byl sztywny i nie pasowal do ciebie ale cos mi sie wydaje ze ty sama to rozwalilas potwornie podreslajac roznice w wyksztalceniu. Masz chyba jakis kompleks na ten temat i powinnas sie go pozbyc. Bo wiesz, weterynarz to nawet nie doktor jak mowia niektorzy :) a ty urobilas to do rangi niesamowitego problemu jakby on co najmniej nobla w fizyce dostal :) Az mi sie smiac chcialo jak to czytalam :) Szkoda, zebys sie potykala w zyciu o takie bzdury. Wazne teby ludzie sie rozumieli i uwazali sie za atrakcyjnych a nie to czy ich fakultety do siebie pasuja. Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyny bez ratownika a ja sie z toba WOGGOOLLEEE nie zgadzam, na podstawie czego wnioskujesz ze anji nie podoba sie roberto????przeciez z jej opisow ( a czytam wszystko dokladnie od ponad 2 lat codziennie :P )widac ze facet jej bardzo odpowiada :)co do urodzin u kolezanki...anja jako kulturalna osoba nie bedzie ,,nikogo dopraszac" i bardzo dobrze...a jezeli ma powody ku temu to wylacznie jej sprawa,prawda? uwazasz ze opisy znajomosci z weterynarzem byly smieszne?dlaczego?miedzy nimi nie zaiskrzylo od poczatku,my to widzialysmy.A wogole pomaranczki,ktore sie tylko przypieprzaja...MAM GLEBOKO W CZAPCE :P no i krasnoludek upuscil jadu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja wtedy byłąś sama ale teraz masz Roberta i uważam , że powinnaś go ze sobą zabreać;) po prostu nastąpiła nieoczekiwana zmiana syt zyciowej;) i pewnie też byś chciala by R zabrał Cie na taką impreze gdyby byla odwrotna sytuacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bez ratownika jezeli chodzi o veta temat dawno zakonczony ... co do wykształcenia nie zmienie zdania ...uwazam ze taki sam lub zbliżony poziom wykształcenia ułatwia dialog pomiędzy osobami, duze dysproporcje pomiędzy poziomem wykształcenia utrudniają relacje..... zdania nie zmienie :) co do roberto ... on sam z dnia na dzień przekonuje mnie coraz bardziej do siebie ja nie musze tego robić i myslę ze własnie z tej maki bedzie chleb i to bardzo smaczny :D dla mnie nie ma tam nic smiesznego ...to samo zycie a ono czasem nie jest smieszne :) Drach dzieki za wsparcie :* :* :* uwielbiam Twoje hasło" MAM GLEBOKO W CZAPCE " :D setunia powinnam go zabrać to moja przyjaciółka bez problemu by sie zgodziła ale ida same kobiety ,faceci zostaja z dziecmi u nich w domu a roberto nikogo tam nie zna wiec ze mną pojsc nie moze a z mezem kolezanki samego nie zostawię :P zorganizuje wspolne spotkanie jak sie poznają wtedy juz problemu nie bedzie :) roberto jest wyrozumiały i sytuacje zrozumiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam ze anja ma swoje powody ze roberto nie idzie na urodziny?po jaka cholere czasami drazyc temat :P i zgadzam sie z anja w 100%...milosc miloscia...bal,bla,bla...ale nie opowiadajcie mi ze wyksztalcenie nie ma znaczenia w milosci...facet ambitny,inteligentny..typ naukowca...moze byc razem jakis czas z kobieta bez wyksztalcenia...i moze byc fajnie...ale do czasu...taka para nie wytrzyma dlugo.Dziewczyna madra,wyksztalcona,oczytana nie bedzie z facetem ktory nie przeczytal w zyciu ksiazki.No nie czarujmy sie :) jestem od poludnia w domu,bardzo mnie boli glowa.Chcialm sie tylko zwolnic z pracy dzisiaj i jutro normalnie pracowac,ale moj madry :P :P .P szef powiedzial ze mam isc do lekarza.Jak chce,nie ma problemu.Dzsiaj po poludniu zaden lekarz juz nie pracuje,ale pojade z komandosem jutro rano...i wezme zwolnienie do konca tygodnia :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) kobietki :) widze ze problem z niczego sie drazy ;) a ja mam malego pecha wczoraj randka nie wypalila bo M sciagneli do warszawy w delegacji a dzis B. mial wrocic ze szkolenia z krakowa i tez dupa ;) akurat delegacje kursy i szko;lenia no jasne jasne ;P w kazdym razie wrocilam wlasnie od lekarza robilam sobie usg tarczycy "wiekszych" zmian nie znalazl ale wyslalal mnie na dalsze badania bo mu ostatnie wyniki sie nie podobaly .:/ dalej zabawa w nie wiadomo co ;P a okresik mam i lapie dola :PP pomozcie ;) to odpoczywam sobie ... kurcze nalalabym sobie winka a tu lipa bo przeciwbolowe biore garsciami ;P to by bylo na tyle laski jak 3 randka jutro nie wypali to ...;P to nic ;) umawiam sie dalej ;) hahah a ona ona jak tam ?:) drach:) efa:) anja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam dodac ze mam to w czapce ;);) hahaha mimo iz sie tlumaczyli i chca umowic w innym terminie ;) buzka milego wieczorku :) mam nadzieje ze moje dziwne i skrajne zachowania mina bo przed chwila mialam dola a juz mi dobrze hehe;P dawno tak nie mialam ;) a zaraz bede plakac ;P?P:P no nic wracam do flirtowania z K. ktory jest w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gwiazdy i gwiazdencje ;-) poczytam co naskrobalyscie przy lepszych okolicznosciach jako ze nie bardzo moge siedziec ;-) ale jest lepiej nie krwawie, Drach mialam nieczulenie miejscowe - epidural ;)nie chcieli dac mi narkozy jako ze skutki uboczne sa ciezsze niz znieczulenie miejscowe, sama operacja byla ok, tyle ze czekalam na nia caly dzien ale lekarze i sanitariusze zartowali sobie ze mna heheh opisze dokladniej moze jutro jak to bylo, w kazdym razie jestem zadowolona z rezultatu! dziekuje za wsparcie :* ciesze sie ze Was mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie a ona,ona :D poodpoczywaj sobie troszeczke,widzisz?dalas rade, a za odwage przesylam ci buzki :* a ja sobie siedze w domku i pozniej jade do tego cholernego lekarza.Chyba mu powiem zeby dal mi skierowanie na badanie krwi ( na TSH),bo to nienormalne ze tak tyje a prawie nie jem,juz mam 63 kg...jak tak dalej pojdzie to sie zastrzele :( u nas wlasnie widze zaczal ostro padac snieg...nie wiem czy przyszedl od blueoczki i anji czy dzisiaj jeszcze do was przyjdzie :DJa juz tak tesknie za wiosna, za sloneczkiem na balkonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlueOczka zastanawiam się skąd u Ciebie ten głód randkowy, że potrafisz się umawiać w jednym okresie nawet z 3 ma na raz;) ja miałam takie okresy, że mogłam się spotykać z dwoma w tym samym okresie czasu ale jakoś mnie to w końcu męczyło z perspektywy lat stwierdzam, że po prostu z żadnym nie potrafiłąm się jakoś związać emocjonalnie, że umawiałąm się "na siłę" ale w sumie lubiłąm to, zawsze byłą to okazja do "niesiedzenia w domu" więc z braku laku umawiałąm się na randki, nie byli to jacys wybrakowani kandydaci ale jakoś nic z mojej strony nei iskrzylo teraz juz by mi sie chyba tak nie chcialo;) pewnie dlatego ze jestem w zwiazku staly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u u mnei nigdy nei bylo tak ze codziennie z innym;p) przewaznie te randkui byly w weekend ew z innym w tygodniu i czesto bylo tak ze konczyly sie po kilku spotkaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:))) a ona ona :) fajnei ze sie tutaj mamy ;) musimy zrobic to spotkanie w wakacje ;P drach:) sniegu od dia...bła ;) koszmar jakis ;) ja wlasnei walcze z moja tarczyca kolejne badania w pon.;( setunia nie znasz mojej historii wiec chyba za bardzo nie mozesz sie wypowiadac ;) co do randek odreagowuje... nie spotykam sie caly czas z kilkoma na raz ... umawiam sie potem jak nic z tego nie wychodzi a raczej po 1 spotkaniu juz wiadomo to koncze znajomosc ;) zaczynam wszystko od nowa z nie ktorymi jestem w dobrych kolezenskich stosunkach ;) ale randki odwolane.. tak w ogole K. jest strazakiem (;P drach) i dzis musial isc na nocke za kolege bo jest chory wiec przelozone ;) I jak bede siedziec w domu to nikogo nie poznam zmieniam swoje zycie dziewczyny wiedza o co chodzi ;) ;) a tak w ogole zawsze jak tu o randkach napisze to potem one nie wypalaja bo zapeszylam ;) mowilam ;) co tam? anja? efa?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueoczka to jest wlasnie tkz.,,bez sensu drazenie tematu",obojetnie jak to nazwiemy randkowanie czy inaczej, kazdy wie o co chodzi, a czy z jednym czy z 5 ,a jakie to ma znaczenie na etapie ,,polowania"?:P strazak mowisz?oj to na pewno przystojny :P ;) anja roberto slodziak ;) tak sie z doktorem dzisiaj zagadalam, ze zapomnialam mu powiedziec o tarczycy :D byl tak uroczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach;);););) strazak i pletwonurek ech .. nie podoba mi sie ta jego praca :( wiesz chyba o czym mowie raz niebezpieczna dwa nienormowany czas pracy zawsze pod tel...:( ale pozyjemy zobaczymy ;) przed chwila dzwonil meldunek z pracy ;P ma spokojnie ;) Fajny brunecik ale ja juz nie patrze na ten wyglad tak jak kiedys... dobrze mi sie z nim rozmawia i potrafi mnie rozsmieszyc a mam takiego mruka i humorki ze szok ;) przez net okres ;) gadam jak nastolatka a ja juz dawno z tego wyroslam ...;) wiecie ze jestem powazna Kobieta ;) drach ja wczoraj z tym doktorkiem tez wiecej tematu nie na temat ;P hehe ;) ale wybadala mnie ze ho ho ;) a dzis mialam sztywnosc karku taki ze ruszyc sie nie moglam bo tyle czasu robil mi to usg kazdy zakątek mojej tarczycy i w bez ruch;) a ona ona jak tam ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona-dzielna jestes:)opisz koniecznie co tam sie ciekawego przydazylo drach ile masz zwolnienia?;)takiej to dobrze:P to tycie moze byc zwizane z hormonami setunia:) anja najwazniejsze,ze roberto sprawia,ze jestes szczesliwa:)tak fajnie o nim piszesz,ze juz go lubie:P dziewczyno bez ratownika🖐️Monika?:P blueoczka witaj w klubie:Dprzyzwyczaisz sie,ze niektorzy w swieta pracuja ja w tym roku wielkanoc spedze sama ale to lepsze niz by miala byc to samotna wigilia a pasja fajna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa ja tez wiem co to praca w swieta jak mam dyzur.... ale to nie to samo ...strazak i lowienie ludzi z wody to nie jest super.... ale :) no wlasnie nie przekreslam znajomosci przez to ;) kolejna randka z nim ustalona tym razem moze wypali ...;) ale to dopiero w pon ;) dzieki ze jestescie.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×