Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

setunia zawisc o co? wiesz co o czepianie sie ? no wypytywanie anji o spedzanie nocy z roberto? pytalas chyba dwa razy plus krytyka blueoczki o randki, mnie nie masz o co w tym momencie krytykowac hehe plotkara jestes i tyle, spadaj mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasik tak sobie mysle ze latwiej wybaczyc jednorazowy skok w bok ale dlugoterminowe oszukiwanie jest straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona ona współczuje Ci , że takie moje paplanie doprowadza Ci do takiego stanu;) słabaś jest;) i sama mylisz pojęcia jakie czepianie? kobieto? sama się mnie teraz czepiasz;) to jest czepianie się;) i żadnych randek nie rytykowałam! kobieto otrząśnij się! chyba jesteś taka bo siedzisz am za granicą samotna, zdala od bliskich i posanowiłaś się na kimś odegać ak w ramach świą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia zejdz ze mnie :) bo to co piszesz jest niedorzeczne, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kameniem jakbys byla taka wspaiala to nie siedzialabys tu na forum dla zlamanych serc, bywaj zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia moja rodzna jest tu i gowno o mnie wiesz, ty pewnie w pl otoczona samymi przyjaciolmi i kochajaca rodzina, gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona ona, Ty pierwsza na mnie weszłaś; jeszcz dla pewności przejrzałam mniej więcej swoje wpis i nic takiego nei zauważyłam ;) napisałam faktycznie raz [zgłoś do usunięcia] setunia Anja a sniadanie też razem jedliście? i zy to coś neistosownego// normalne pytanie pół żartem pół serio;) nie rób z siebie takij dewoty bo już nie wiem jak to nazwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestancie dziewczyny wprowadzać SCHEISS nastrój przedswiąrteczny :O wystarczajaco jest zycie skaplikowane! setunia ja nie napisałam ze TY mnie krytykowałaś tylko ze MOZESZ mnie krytykować ,moze troche zawile to napisałam ale nie małam nic złego na mysli :) w Twoim przypadku wrecz przeciwnie czuje ...od początku kibicujesz mi z roberto :* nie uciekaj ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik 11
Bardzo ciężki czas i to teraz, na święta.... Nie wiem doprawdy czym kierują się niektórzy faceci. Mają swoją kobietę a szukają czegoś jeszcze, tylko czego? Nie doceniają tego co mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik 11
Setunia proszę nie pisz już tutaj. Tu są fajne dziewczyny a Ty jak taka żmija zatruwasz jadem. Wyjdź z tego tematu i nie pisz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie chce mi sie juz wypowiadac na ten temat jak sama przyznalas przejrzalas je mniej wiecej, niech sie same dziewczyny wypowiedza jak chca a mowienie o mnie ze jestem samotna za granica jst baaardzo nie na miejscu, moge teraz dodac ze jestes zakompleksiona polka ktora zostala w tej nedznej polsce ;) milo Ci jest ? nie sadze ... wiec zastanow sie co piszesz w tym momencie obrazasz ludzi ktorych los rzucil w inne strony swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona ona to co o mnei napisałaś też miłe nie było i nie miałaś też prawa tak pisać po moim adresem, bo to nie tyczyło się Ciebie a Anj i Blueoczka ale to zrobiłaś i nie cofniesz już tego Anja jedna tutajnie zostane ale będę sledzila Twoje losy:) bo jestem ciekawa ja si rozwinie Twój związe:) bo sama niedawno przezywalam coś podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojechalismy do autostrady z dziecmi i zawrocilismy,taka sniezyca i slizgawica sie rozpetala.Pojechalismy tylko na polska strone biala kielbaske kupic i reszte i wrocilismy do domku. nie podoba mi sie sytuacja jaka sie wytworzyla.Prawda lezy gdzies po polowie mysle.Zauwazylam od samego poczatku ze setunie najbardziej interesuje watek anji, ma prawo.Czasami tez mialam wrazenie ze dziewczyna ,,drazyla temat"...ale sie nie czepiala,nie widzialam az tak bardzo problemu. To ze my trzymamy sie razem juz dlugo, to tez prawda.zawsze odpowiadal mi poziom dziewczyn.I nie wydaje mi sie ze landrynkujemy sobie setunia...my sie do siebie mowiac dosadnie nie przypier....lamy, tolerujemy odrebne zycia. Ja i tak podziwiam a ona ona ze tak delikatnie cie potraktowala, bo ze mna mialabys gorzej, ZAPEWNIAM CIE ,nie wyobrazam sobie w swoim towarzystwie osoby, ktora bedzie mi wyrzucac ze jestem sama za granica bez rodziny.To byl moj wybor,prawda, ale taki tekst od innej Polki...nie bede dalej komentowac tej sprawy. Efa co tam w kolobrzegu? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasik 11 dzieki za wsparcie :) jakos sie teraz trzymam, siedzimy z chlopakami i nasza kocica na kanapce,kukamy film, w domu sajgon lekki :P ale to nie wazne.W tej chwili czuje sie dobrze :)waze juz 59,8 kg, i to mnie cieszy bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rowno pod sufitem
Do A ona ona Dziewczyno z toba jest cos nie tak. watek czytam od poczatku, inne dziewczyny wydaja sie normalne i sympatyczne tylko ty jedna dzialasz na mnie jak "plachta na byka". dziwna, mala, prosta, zakompleksiona dziewczyna ktora uwaza sie za bostwo, ale niestety nim nie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojna z niczego, napisalm tylko ze setunia mnie wkurza swoim pisaniem to jest forum i mam prawo wyrazic swoje zdanie ale wiidac to wystarczy zeby male pomaranczowe gowna znanazly pola do popisu, piszcie co chcecie mam na to wyjebane pospolite szaraki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie rowno pod sufitem twoj nick to chyba nie przypadek :P opanuj sie dziewczyno i nie atakuj kogos kogo nie znasz, bo my wszystkie potrafimy byc baardzo wredne :P podczytuj sobie dalej ,, w ukryciu", krew mnie zalewa,jak ktos nie ma odwagi o sobie nic napisac...ale wpier....lic sie miedzy wodke a zakaske to juz nie ma problemu :P W CZAPCE :D :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach az sie usmialam :) byla u mnie mamusia, przyniosla jedzenie i zrobila mi staropolski lek hah cebula starta i miod i zrobilam sobie oklad ....;) fajnie ze tu z nami jestes , z podniesionym czolem zbierasz sie z kolan, silna kobietka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie :) przez te wszystkie zmije :P nie mam czasu sie pomartwic...posprzatalismy z chlopakami ,,budke baba jagi" i rozpoczelismy swiateczne leniuchowanie.Przyjechal Erika przyjaciel i spi u nas dzisiaj,u nas zawsze ktos nocuje albo u malego albo u duzego :D jak mama ci pomaga to super, a jak kijanka?on jako ,,pol skosnooki" to jakiej jest wiary?ma jakas wielkanoc w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijanka ogolnie ateista ale w niedziele idzie do mamy , oni sa katolikami :) chcial dzis mnie odwiedzic ale sobie daruje bo duzo spie a teraz smierdziec cebula bede :P mama prawie codzien jest a na tel to kilka razy dziennie teraz bo sie martwi czy boli i czy robie oklady caly czas, juz mniej boli zmniejszylam dawke srodkow przeciwbolowych i nareszcie wiecej spie. ja juz dawno wysprztalam bo wiedzialam ze po operacji nie bede mogla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia wszedzie wpycha
swoj wscibski nos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierowno pod sufitem
Nikogo nie zamierzam obrazac, A ona ona nic swoim poziomem wypowiedzi nie wyraza, raczej swoja "interligencje". o sobie nie musze opowiadac, nie Taki jest cel mojej wypoweidzi. niestety mala. zakompleksiona dziewczynko mozesz klnac i wyzywac( tak jak tylko to potrafisz) ale to nie zmieni faktu ze jestes pusta i swiadcza o tym twoje wypowiedz.stwierdzam to po miesiacach czytania twoich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierowno pod sufitem
ps. pospolitym szaraczkiem to niestety jestes ty. modelka z ciebie zadna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro czytasz od miesiecy a ci sie nie podoba to chyba faktycznie masz nierowno pod sufitem.. dobrze ze chociaz sie przyznajesz :) moze na leczenie nie jest za pozno, leczenie uzaleznienia od rzeczy ktorych sie nie znosi czytac hahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierowno pod sufitem
swoja agresja i atakiem potwierdzasz tylko swoj niski poziom kultury. szkoda, ze kazda nowa duszyczke odpychaja twoje "teksty" . zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjjjjjjjjjjj
przeciez to setunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierowno pod sufitem to musisz przyznac ze nasz poziom ci odpowiada,jesli czytasz nas caly czas, bo nie powiesz mi ze jestes az tak ,,irteligentna" zeby czytac jakies bzdety :D jadu juz upuscilas? wystarczy, acha i zapewniam cie czy to sie mnie czy tobie podoba lub nie, a ona ona jest gwiazda :) i na koniec, a jezeli wolisz ,, tematy wyzsze"to wybacz,my tu nie jestesmy razem zeby ,, SIE MADROWAC",pisac elaboraty, tylko zeby sobie tak po babsku pogadac, wyplakac sie.I nie interesuje mnie np. jak ktos mnie okresla po stwierdzeniach : Ku+++a itd...znam kilka jezykow , czytam non stop,wyksztalcenia sie nie wstydze.Nawet prof.Miodek twierdzil ze czasami trzeba przeklnac, inaczej sie nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadnessme
Dzieki za przytulenie:). Drach...Bardzo Ci wspolczuje Kochana, wiem co czujesz:(. Z tego co czytalam, to masz podobna sytuacje do mojej... Tez staram sie,dbam o wszystko I wszytskich, a jest jak jest... Tez zaczynalam kilka razy zycie od poczatku . Drach,dobrze wiesz,ze jestes silna Kobietka! Masz cudownych Synow, przeszlas w zyciu wiele, ale I osiagnelas wiele! Wiem,ze boli,Ty to wiesz,ale minie, bo lepiej wczesniej niz pozniej,np po slubie. Ja uwazam,ze facet nie jest wyznacznikiem szczescia. Tez mam prace, Synka, auto,kotke,ale nie mam faceta, I nie szukam nawet, coz.. nie kazdemu jest dane zycie w Milosci.. Wiecie, niewiem tez co sie dzieje z tymi chlopami dzisiejszymi.. Moja kolezanka, ladna,zadbnana,zaradna, a maz po 11 latach odszedl do kolegi zony, tak poprostu, Drach, bedzie dobrze, zobaczysz, 3maj sie Kochana! Aona ona- wspolczuje bolu, ale tak to bywa po operacjach,dbaj o siebie,bo wiesz sama jaka sluzba zdrowia tutaj jest.. Blueoczka- randkuj, pewnie, wybieraj I przebieraj :). My swioeta spedzamy tylko z synkiem I kotem:), jakos doly lapie przed kazdymi Swietami , pewnie temu,ze nie mam Rodziny przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×