Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

a ona ona to napisz do niego...i zapytaj czy mu sie nudzi...:D moze zaskoczy co wypadaloby zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
No X od jakiegos czasu co s tam upichci,to na co ma ochote-zurek,pieri kurczaka jakos inaczej do tego ryz prazony jakos na patelni z cuury,rybe upiecze9tego zawsze mamy pod dostatkiem),paste z makreli z jajkami itd no i zupe rybna pyszna robi:0mniam uwielbiam zaczal gotowac bo ja nigdy nic nie robilam i zywilismy sie na miescie zazwyczaj chodzilismy na obiad z ziemniakami bo pizze,kebaby sie przejadly wie mu wytlumaczylam,ze obiad taniej i zdrowiej bedzie zrobic w domu i tak cos tam ugotuje,ja te z cos prostego jak mam wolne a ona ona-wpadaj do mnie:0mam winko;)rum;)tequile i cos tam jjeszcze zrobimy imprezke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dolaczam sie do imprezki...naleje sobie lampke winka i posiedzimy sobie i ponarzekamy na facetow :D nie znam bardziej wdziecznego tematu :D efa no z rybami to wierze ze u was urodzaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam polskie piwo, reds jablkowy i zubr :)) mam tez ciasto 3 bit, wbijam sie Efa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez polskie piwo :D 2 duze flaszki tyskiego :D no popatrzcie jakie my patriotki :D a onaona, napisalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest ciasto 3 bit? pierszy raz slysze o czyms takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
zapraszam:)ja tam rozrywkowa jestem;) 3 bit uwielbiam:) http://www.bocian.co.uk/produkt/228/414.html drach to taki batoni z cisteczkiem w srodku,karmelem i czyms jeszcze slodka dzurka:D ja mam kamyczki ,draze mleczne,salatke z tunczyka,ugotowane jajka:D i pewnie cos jeszcze sie znajdzie ale od poniedzialku mam diete i cwicze z trenerka trening osobisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sama siedze i maraton filmowy sobie zrobilam a w miedzy czasie M juz z 5 frazy zadzwonil co chwila wymiana zdan i sie rozlaczam albo ja albo on jak nam cos nie przypasuje i znowu dzwoni :)po 20 min:) m ma nadzieje ze jutro bedzie lepiej i ze przyjdzie po mnie po pracy ;) co za milosc ;) dziewczyny a ja nie mam nic bo innego dnia wypilam martini biale piwko reds jabłkowy tez i pustka z trunkami dzis abstynentka przy melisce pomaranczowej ;) :D ale mma nadzieje ze moge sie wbic na imprezke orzeszki laskowe mam w czekoladzie a raczej mialam ;) mam paluszki z makiem do piwka idealne ;) a tak wogole to pustki w lodowce i wszedzie bo mialam isc na zakupy dzis z m a sama nie poszlam nie bede tego dzwigac ;) dobrej nocki chyba juz ide spac jak to mowia siusiu paciorek i spac.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
blueoczka nastepnym razem odbijemy:)spij smazcnie:)jutro pracujesz? tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa pracuje mam druga zmiane do 22.00 ech:/ odbijemy sobie odbijemy;) no nic Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny! zasypalo Londyn!! :)) lepilismy z domownikami balwany wieczorem, ale byla zabawa!! :)) z apollem wlasciwie nic sie nie zmienilo, wyslalam mu zdjecie balwana i napisal ze wie ze jest balwan hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie jaka ja jestem imprezowa? poszlam po prostu spac :D batonik 3 bit znam oczywiscie, ale zrozumialam ze a onaona ma ciasto o takiej nazwie.Tak myslalam ze to moze byc cos podobnego. widac ze sobie potraficie dogadzac, a ja myslalam ze to tylko u mnie jest jedna specjalna szafka na slodkie :D ( zaznaczam duza,bo dziobow do niej wiele ). wlasnie zauwazylam ze u niemcow tez sypie, nieciekawie, bo musze jeszcze jutro dojechac do pracy zeby samochod do warsztatu odstawic,a ze spiepszonymi amortyzorami jak jest slisko to jest niebezpiecznie.Komandosa auto nie odpalilo,ma diesla. cieplutkiej niedzieli wam zycze ( spalam do 11ej :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mrozno bez sniegu ale ze sloncem :) drach no tak najpierw proponuje imprezke a potem idzie spac :D hahah moze kiedys zrobimy sobie imprezke prawdziwa na zywo ;) a ona ona widze ze zalapal nawiazanie :) bedzie dobrze widze ;) buziaki szykuje sie do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueoczka milej pracy!! W nocy eksio R napisal mi pytanie czy tesknie za nim troche? Hahaha, napisalam krotko-nie. A moj Apollo moze i rozumie blad ale ja mu teraz nie ufam I niewiem Jaka podjac decyzje.... i chce I nie chcE, poprostu boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach ja tez wstalam pozno, obudzilam sie o 3 w nocy nie moglam spac z 1,5 godziny. Za duzo mysli w glowie, pozniej obudzilam sie rano wlasciwie wyspana, ale jak mam prolemy jakies to spie na sile wlsiwie zeby nie patrzec na swiat i jakos czas mija no to spalam do 12 ;) a eksia niewiem co trafilo heh w marcu minie rok jak go szurnelam i pisal mi niedawno jaka ma dziewczyne, z ambicjami wyksztalcona, jaka ona to nie ma kariere przed soba. a mi zawsze tlukl do glowy ze mam na studia isc, a ja nie chcialam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale palant :P i co ?chcial sie popisac? ze niby takie szczescie go spotkalo?hehehe zobaczymy jak dlugo :P na samym wyksztalceniu to on szczescia nie zbuduje,wiadomo poziom bardzo wazna rzecz ale znam baaaardzo wiele osob super wyksztalconych i sa niesamowitymi chamami i znam duzo niewyksztalconych ktore bardziej wzbogacaja moje zycie swoimi osobami. nie przejmuj sie, moze kiedys i ty ,,przystudiujesz "...wszystko przed toba, widocznie on nie byl wart zeby dla niego wlasnie to zrobic :P ( dla siebie,jaknajbardziej :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja wlasnie wrocilam z pracy popylalam na piechote bo nasze diselki tez nie pala w taki mroz:O a rano bylo-19 C wzielam 2 pary kaleson od mlodego:D maja taka dziurke na siuraka ale co tam szlam 30min wiec najewazniejsze zeby cieplo bylo:)X mnie odprowadzil .Wstal rano i wyruszyl ze mna a pozniej polazl nad morze na spacer wczoraj tez nas zasypalo niezle tyyyle snniegu a dzisiaj mroz i sloneczko chyba sie ubierzemy cieplo i pojdziemy zobaczyc jak morze jest skute lodem super widok a ona ona-moze eksio cos dziabnal i zebralo go na wspomnienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poplakalam sie ze smiechu, ale mnie tez przydalay by sie kalesony z dzirka na siuraka :D :D:D:D:D no nie moge....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach:D nie mialam wyjscia najwazniejsze,ze w doopsko cieplo:D a meskie kalesony wiadomo,ze z dziurka na wypuszczanie weza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tam nawydziwialiscie znowu? tak szybko to sie nic nie konczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) W koncu po pracy szybko zlecialo, M po mnie przyjechal bylo miło... do czasu jak weszlismy do mieszkania i cos mu odpieprzylo i mi awanture zrobil ze sobie wlacztla tv jak zaswsze gdy wracam do mieszkania czy sama czy z nim zawsze wlaczamy tv akurat lecial "przepis na zycie" a on na mnie ze sobie ogladam a jego mam gdzies, nie no padne przewaznie jak on wlacza tv to ogladamy co on chce itd i wtedy musze isc na kompromis jkay nie mogk ze mna ogladanac tego serialu ktory i tak zaraz by sie skonczyl... zobaczcie z g... robi problem zawsze tak robikismy a teraz on wielece chcial ze mna spedzic czas bez tv itd co jak ja do tego darze to mowi ze cos ja wymyslam i ze mam nie przesadzac. ja juz nic nie wiem znowu ubral sie i wyszedl jak potluczony po czym wrocil i znowu dalej akcja on jakis pogiety na calego ja juz nie wiem co on wyprawia.... ja juz glupieje nie wiem co robic jestem tak zdziwona jego postepowaniem ze brak mi slow. czepia sie wszystkiego obyle co robi akcje. juz zglupialam i mam dziwne mysli a moze on chce zerwac odejsc zostawic jak ja pol roku temu... czy ja juz naprawde zwariowalam dziewczyny pomozcie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa a ja ubieram sie tak rajstopy grube podkolanowki na to leginsy i dzinsy :) a Ty zrobilas furore na forum twoim wdziankiem :) p.s. a tak wogole to zaczeklam odrazu lagodzic sprawe i moiwc ze niech nie przesadza ze to i tamto nie rob akcji posiedzmy pogadajmy znowu chcesz sie posprzeczac jak w sobote itd ja nie wiem juz nic...... zglupialam na calego ja juz nie wiem co mam robic co mkiwc zeby bylo dobrze.... wkurza sie i wychodzi... a tak wogole to sam zaczal sobie grac na komorce a mi mowi o filmie ze ogladalam.... absurd. wiem jak dzieci .... ja mu to pow. ze tak sie wlasnie zachowuje a on na to slowo jest bardzo uczulony.... przerabialismy juz to ze w sobote zachowalismy sie jak dzieci i ze uparci jak osly bylismy i ze to bylo bez sensu i strata czasu na takie cos a dzis nzowu to samo.... normalnie zwariuje!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie calkiem rozwalilo wiec dzis nie pogadam :( Blueoczka wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawracal glowe smsami myslalam ze chce sie pogodzic,pisal ze mysli o mnie itd a podczas rozmowt tel stwierdzil ze musi miec troche czasu ze niewie czy to jest to itd, powiedzialm mu ze ulatwie mu decyzje... bo zaczal mowic jaka jestem wspniala i ze zasluguje na cudownego faceta.. wiadomo co takie slowa znacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby ze mu zalezy ale niewie czy to jest milosc, a czy ja wymagalam wyznan milosci? znamy sie niecale 4 miesiace, bez przesady wydaje mi sie ze zabolalo go to ze go sprawdzam i uniosl sie ambicja albo boi sie zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie spotkac z nim dzisiaj, a on ze nie bedzie lecial na moje zawolanie, ze metro moze nie dzialac ze spadl snieg ze ma pranie wstawione itd, zebysmy sie spotkali w tygodniu na neutralmym gruncie, troche sie wkurzylam chociaz teraz mysle ze nieslusznie bo tez swoja dume ma i nie musi na pierdniecie leciec a pozniej znow mowi ze ma moja ksiazke i kiedy moze mi ja oddac i chce popatrzec mi w oczy wzruszajace kurwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten Morgen :D zaraz lece do pracy... a ona ona to prawda, ze cos sie z facetem dzieje dziwnego i z wlasnego doswiadczenia wiem, ze takie teksty nie wroza nic dobrego.Ten facet nie wie czego chce...a po takim czasie, wybacz, jak facet sie zakocha to wie czego chce.Po kilku miesiacach wiesz dobrze czy ci zalezy na kims. zobaczymy...to on powinien przydeptac po takich tekstach, nie ty... blueoczka nie wydaje mi sie ze u ciebie chodzi o to ze on chce odejsc, jak ktos chce odejsc to robi konkretny ruch. mi sie wydaje, ze on ma jakis problem i reaguje w ten sposob bo nie potrafi sobie poradzic i moze mysli ze ty powinnas sie domyslec zeby mu pomoc.Jak?nie mam pojecia, uzbroj sie w cierpliwosc i calkiem na spokojnie staraj sie to rozegrac. ARBEIT MACHT FREI... milego dnia wam zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×