Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość anja76
Czytając słysząc o walentynkach :O to szczerze chciałabym zasnąć i obudzić się za tydzień :O będzie bolało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
towarzystwo wzajemnej adoracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Efa jak z Wami byłaby możliwość dzisiaj się spotkać to byłaby najlepsza impreza :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja baw sie dobrze naprawde potanczysz wypijesz soczek;););) wiem ze problemy nie znikna ale chociaz sie rozluznisz i wyszalejesz stres pojdzie gdzies sobie. Buziaki fajn ie by bylo skoczyc z Wami na drineczka albo lampke wina super by bylo zapewne :))) takie temperamenty mieszanka wybuchowa:) anja przypomnij mi skad jestes bo juz sie pogubilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja walentynki to jeden dzien czasem w inne dni czy weekendy mozna zrobic sobie walentynki duzo lepsze niz tylko w tym danym dniu naprawde ale z drugiej malenki smutek jest wiem... damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Blueoczka Opole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
towarzystwo wzajemnej adoracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaloszka spaaaaddddaaaaj :P szkoda mi czasu na ciebie :P blueoczka to ty masz jak ja z ta bielizna,tylko czarna albo biala z przewaga bialej :D czerwona tez nie bardzo mi podchodzi... dzisiaj kupilam 3 pary szpilek ( 14 cm ), sa super ! komandosowi szczena opadla :P ale czerwone musze wymienic, jakies lekko przy duze :D i znowu zaszalalam na ebayu...kupilam trzy tuniki i spodniczke...ja nie moge tam wchodzic, zawsze mnie podkusi :D bylismy z komandosem na zakupach i przez przypadek kupilam mu garnitur, podobal mi sie...na niego nie mozna nic dostac, jezeli wiecie jaki to rozmiar marynarki (66) to juz wiecie jak ciezko :D a co do strazaka, zaskoczyl mnie bardzo, ale nie odzywam sie, nie chce wracac do przeszlosci, obojetnie jak, ale z komandosem sie uklada.Strazak ...eh...wole nie myslec...dobrze ze tydzien temu sie nie odezwal, bo mialabym teraz mlyn straszny.Ciekawa jestem czy jezeli niezareaguje czy pomimo tego bedzie probowal dalej...to do niego niepodobne...i to przeciez ja zerwalam z nim kontakt...moze nie ma towarzystwa na walentynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
ty drach1 jesteś mitomanką, chyba nie myślisz ze ktoś wierzy w to co piszesz... rozkładasz nogi przed facetami , dwoje dzieci i każde z innym mężczyzna... uważaj bo trzecie będzie z kolejnym, wiadomo ze ten teraz nie wytrzyma długo z taka furiatką i zostaniesz z trójka dzieci które maja trzech różnych tatusiów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach nie ma co tracic słów na takie wypowiedzi. Co do bielizny to ja mam mimio wszystko wiecej bialej ale to z "winy" mojej pracy mamy fartuchy uniformy zwal jak zwal gora i spodnie biale wiec do pracy musze miec biala :) bo czarne czy w groszki sie odznaczaja :) Widze ze zaszalalas :) ja szpilek nie nosze nie moge z powodow zdrowotny...jedynie raz do roku maksa dwa zakladam spilki na specjalne okazje a potem odbija mi sie to na zdrowiu... pieprzony kregoslup i rwa kulszowa...:/ ale nic przezyje chyba :) w sierpniu slub przyjaciolki wczesniej nic nie przewiduje :) A wy widze bez szpilek ani rusz...;) dobrej nocki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
pomaranczki ignorujemy chocby nam sie w srodku skrecalo:P Zawsze jakas menda sie przypaleta chpciaz troche spokoju mielismy drach widze,ze zaszalalas:) ja ostatnio zamowilam 3 pary dresow:Dw ogole najczesciej kupuje teraz cos sportowego:Dna sale i tak do chodzenia anja jak sie bawilas? a ona ona-jakie plany na dzis? blueoczka pewnie dzisiaj spotkasz sie ze swoim mezczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D jak dziewcze sie nudzi, to niech sobie popisze :D , wrazenia na mnie nie zrobila :P co do dresow, to ja nie mam ani jednego :(...jakos nie potrafie w tym chodzic.Mam jedne spodnie sportowe i jak czasami je ubieram w domu to sie glupio czuje :D....co nie znaczy ze ja chodze w szpilkach nawet po domu:D...na luzie wybieram zawsze jeansy. ja wogole jestem jakas anty sportowa od dziecka :D komandos jest na fitnesach a ja zabieram sie za obiad i gotowanie walkow :D milej niedzieli wam zycze :D do kaloszki a kogo my bedziemy adorowac to juz nie twoj biznes :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Guten Morgen ! Nie jestem w stanie wstać;). Tak mnie muli a na dodatek to łeb pęknie mi na pół:( wzięłam prochy mam nadzieję że minie ale cała niedziela do bani na własne życzenie :-D Impreza była udana nawet potanczylam :-D wróciłam do domu o godz 5 :O Co do ubrań sportowych... Też nie noszę ani nie kupuje , dla mnie sportowe ubrania to jeans :-P buty kupuje prawie zawsze na obcasach im wyższe tym lepiej , mam jedne tak wysokie leżą w szafie bo chodzic w tym sie nie da:-D a bielizne kupuje we wszystkich kolorach :-D czerwoną też mam na stanie :-D Obudziła mnie przyjaciółka ta która urodziła i pisała że już jest w domu i jak się ogarnie to mi napisze i koniecznie muszę zobaczyć jej synka... Jaki super jakie to cudowne uczucie itd a mnie aż w środku wykreca i bez prochów to ją do niej nie będę w stanie iść... Pogielo mnie na maxa:O Dammar co u Ciebie słychać? nic się nie meldujesz ;-) Miłej niedzieli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja zaszalalas :)) pij sok pomidorowy rosolku sobie zrob :D efa poranny ptaszku a ty dzis w pracy? tak dzis o 14:) M konczy :) juz sie nie moge doczekac... wspolne zakupy potem obiadek i mam super deserek wyszperany w necie z morelami i malinami z bita smietana i czekolada ach :) Tylko cos mi czerwonka ndchodzi i brzuszek pobolewa:/ i szyki psuje :/ ;) drach moiwlam Ci ze szkoda czasu i slow na taka osobe najlepszy dla niej bylby IGNOR :) a ona ona co z ta randka dzisiaj powiedz cos wiecej ?:) czy nie zapeszasz :) buziaki :) a tak swoja droga fajnie macie szpile kupujecie a ja nie moge:/ a dresik nosze mam kilka bo po pracy tylko wskoczyc w wygodny dresik :D buzka milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueoczka napisz koniecznie jak sie ten deserek robi, brzmi bardzo smakowicie :D :D anja ja po takiej imprezie jestem na chodzie dopiero ok. 22ej nastepnego dnia :D chociaz zaszalalas, co innego nam pozostalo, raz do roku kazdemu wolno :D a ona ona pewnie ze czekamy na relacje z randki z apollem II ( nie to juz z III :D :D :D )....uwazaj, bo kaloszka zaraz napisze ze rozkladasz przed wszystkimi nogi :D :D :D normalnie ubawily mnie jej teksty :D :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
blueoczka ja wlasnie wrocilam z pracy.jak sie ciesze.ze mobilizacja wygrala bo w tygodniu bede konczyla o przyzwoitych porach a tak to jeden dzien bylabym od 7 do 22giej:O a wtedy nie zdaze na silownie chyba,ze zamknac sale:P koniecznie podaj przepis na ten deserek;) wracajac zaszlam do biedronki i kupilam sobie 2 piwka tzn mlody za mnie zaplacil bo kazy przy sobie nie mialam cos mi sie tez z weekendu nalezy;p wczoraj zasnelam po 22giej x przed chwila tez wrocil.zdziwilam sie,ze tak wczesnie a ten wchodzi i mowi,ze co to za ekipa,ze nawet napic sie nie chcieli:Dbo wszyscy popili na tym balu w piatek i niby chorzy do dzis:D i mowi-moglam z moja niunia zostac;) a ja -no widzisz przy mnie bys sie nie nudzil pyta-a kochasz mnie?;0 aja-ze oczywiscie ale poloz sie spac;D(bo lekko wstawiony jest) a ten daj mi jajeczko(rano ugotowala)i sie poloze grzecznie dalam mu to jajko i poszedl spac a ja piwko wyjme ze schowka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! randka sie udala, to bylo wyjscie na kawe po poludniu :)) Jezuu jaki on fajny! ale ciacho ;) wysoki przystojny brunet ladnie zbudowany zadbany normalnie wow! mielismy mnostwo tematow i wspolnych rzeczy ktore nas lacza ;) zobaczymy... nie nastawiam sie na nic dzien mialam udany, pozniej spotkalam sie z kolezanka a wieczorkiem pojechalam do mamy :) jutro do pracy na 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten Morgen :D jak przystalo na pracownice lotniska...rozwijasz skrzydla :D baaardzo dobrze ! tak trzymaj...w koncu sie uda :) u nas znowu zasypalo...ja nie wiem, na cholere komu snieg :D tlenek u ciebie wszystko o.k? Irlandia tez mogla by zameldowac co u niej slychac ;) milego dnia wam zycze...pozdrowienia do Kolobrzegu, do Wrocka, Warszawy i na Slask :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Hej Dziewczynki ;) Cały dzien wczoraj przespałam i w piżamie :D Dziś jestem już FIT do pracy :D :D A_ona_ona brzmi zachęcająco "wysoki przystojny brunet ladnie zbudowany " ;) jak dla mnie facet musi być wysoki, ale cala reszta z Twojego opisu też może być :D powodzenia i trzymam kciuki ! BlueOczka ja też chce przepis ;) moj R nadal milczy ... wczoraj dzwoniła koleżanka z de jest już mężatką maja dziecko , on bardzo bogaty i pozwalają sobie na wypady raz ona a raz on ;) umowiłam się z nią ze wyskoczymy sobie na kilka dni :D musze odetchnąc i nabrać nowego swiatła w tunelu :D pozdrowienia dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej normalnie mnie rozniesie... bylam w pracy na rano, sms ok 11 od ex apolla (ostatniego) najpierw cos ze zyczzy mi milego dnia, i ze nie moze sie do mnie nie odzywac, ze brakuje mu mnie itd, napisalam ze to mile i dzieki za chwile sms, ze zrozumial to czego nie byl pewny,ze chcialby ze mna porozmawiac i wytlumaczyc, cos o czym nigdy nie rozmawialismy, ze wie ze w moich oczach on nie zasluguje na szanse. Powiedzialam mu ze nie mam czasu w tym tygodniu, ze jak chce to niech przyjedzie przed albo po moich zajeciach (cwiczeniach) i pogadamy patrzcie jaka dobra jestem ;P no coz nie odmowie mu rozmowy jesli mu tak na tym zalezy widzi co stracil cholera... spotkamy sie dzis przed moimi zajeciami zaraz po pracy przyjedzie, popatrzcie jaki go przycislo.... a jak chcialam sie z nim kiedys spotkac to wymyslal ze snieg pada ze cos tam ze pranie wstawil itd chyba w zeszla niedziele... coz ,dam mu szanse na rozmowe niech chlopak sie wygada a chlopak z wczorajszej randki odzywal sie i chce sie spotkac ;-)) podbudowalo mnie to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :)))) Bardzo udany wczorajszy dzien z ukochanym mialam :)z malenkim nieporozumieniem bo gdyby bylo cudownie to za dobrze by bylo :))) ale byly wspolne zakupy wspolne robienie obiadku i tworzenie deserku ;P a potem zajadanie deserkiem z szampanem i ogladalismy film "walentynki" z 2010 co zawsze chcialam go ogl. a nigdy nie mialam okazji mielismy go ogl. w walentnki ale ze pracuje to bylo wczoraj :) bylo slodko i namietnie :))))) a co wy tak do tego deserku lgniecie:) bardzo szybko i prosto go zrobic byl taki pyszny ze zrobilismy sobie podwojnna porcje :) to bylo arcydzielo wspolne nawet machnelam sobie fotke :) co trzeba sie docenic pochwalic :)))))) :P a ona ona widze zalejesz supee ze randka udana :) pogadac z bylym apollo mozna zobaczymy co wymysli :) efa to super ze twoj X ladnie grzecznie wrocil do domu :) i ze przezylas w pracy czasem warto sie poswiecic :) buziaki anja R uparty osiol:P masz okazje jechac do jedz pewnie tez ci sie cos od zycia nalezy :) drach no wlasnie nasz tlenek sie ulotnil....;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przepis dla anji i drach latwy i szybki do zrobienia :) odrazu mowie ze ja sobie go przerobilam zamiast likieru albo syropu potarlam czekolade gorzka na bita smietane super efekt :) Morele z malinami puszka moreli 15 dag mrożonych malin 150 ml gęstego jogurtu naturalnego 150 ml śmietany kremówki likier morelowy, lub syrop, albo czekolada gorzka cukier Morele o tej porze roku najczęściej występują w puszkach, a maliny w zamrażarkach. Jedne owoce zatem należy odsączyć, a drugie rozmrozić. Morele dzielimy na zgrabne, deserowe cząstki i układamy w pucharkach. Rozmrożone maliny miksujemy razem z gęstym, naturalnym jogurtem. Tak przygotowanym kremem zalewamy nasze morele, a następnie sięgamy po śmietanę kremówkę, którą wraz z cukrem ubijamy na sztywno. Dokładamy do pucharków, a całość szczodrze polewamy likierem morelowym.I gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueoczka w weekend u mnie taki deserek murowany :D a ona ona bo te chlopy to same nie wiedza czego chca :D pewnie ze pogadaj, moze mial chlopak ,,pomrocznosc jasna" i teraz odzyl?...na randke z apollem III tez idz, z obydwoma nie wiadomo co wyjdzie :) anja na twoim miejscu tez bym wyjechala, odswiezysz komorki to moze i jakis nowy pomysl przyjdzie do glowy...tez chceeeeeeee wyjechac :) :) :) sluchajcie , wiecie ze zartuje zawsze piszac Arbeit macht frei....dzisiaj nasz szef tak do nas powiedzial...niemki byly w szoku, jak poszedl to ja im: witamy w auschwitz :D i zaczely sie smiac, ale one wiedza ze u nas w firmie to oboz.Nasza firma to hurtownia, magazyn, i po niemiecku to Lager, oboz po niemiecku to tez Lager, czyli nie pomylilam sie :P stres w pracy mamy niesamowity, komandos powiedzial ze jak dluzej bede tu pracowac to skoncze w psychiatryku...no i chyba ma racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczny,spotkanie z exem wypadlo bardzo milo, oboje doszlismy do wiosku ze to nie to, sam powiedzial ze zal mu ze nie wyszlo bo jestem fajna dziewczyna ale czegos mu brakuje, ech te chlopy 34 lata sam niewie czego chce... widzialam jak patrzyl na mnie ze smutkiem, ale co wam powiem to wam powiem ze chlopak naprawde wie jak sie zachowac w stosunku do kobiety :)normalnie to facet by olal jakies rozmowy i wyjsnienia a on po pracy przyjechal tam gdzie ja chcialam i chcial normalnie pogadac ja i tak jestem happy dzisiaj bo chlopak z wczorajszej randki chce sie spotkac wiec szlam radosna eeheh a pozniej ex odprowadzil mnie na cwiczenia ;)) Anja Ty sie kobito wykonczysz... ja bym skrocila czas dla Twojego, niech sie decyduje albo spada i nie trac czasu, zycie jest za piekne ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenek3
witam ciepło. czytam co sie u was dzieje prawie codziennie ale kilka ostatnich dni to nie było czasu na nic, staram sie oddac dom do użytku, robiłem poręcze, chowałem kable, porządki i takie tam różne, bo dzisiaj miałem wizyte urzędników, powymyslali jeszcze kilka spraw do uzupełnienia, ale częsciowy odbiór juz mam :) oprócz tego mam scenica w automacie w którym sie posypała skrzynia biegów i byłem we Wrocławiu w piatek zawieźć a dzisiaj przywieźć owo ustrojstwo, jutro do zabudowy i może w czwartek bedzie jeździć, uff. poza tym mała M juz zdrowa ale bylismy w Chorzowie u specjalisty laryngologa na badaniu migdalków i jest do wycięcia, termin - październik, masakra ile to dziecko musi przejść.. Drach - baaardzo sie cieszę że Komandir z powrotem w domu - wiedziałem że tak się to musi skończyć ;) A ona ona - podziękuj ładnie ex apollo, gośc jest dooopa, nie wie czego chce pewnie obudzi się jak bedziesz w ramionach wysokiego przystojniaka i ja 3mam kciuki żeby Ci się udało.. Anja - po dobrej imprezie muszą boleć i nogi i głowa :) ja chyba w ten weekend zaszaleję na parkiecie, zobaczymy. efa, jajeczko i spać.. koszmary chłopak będzie mieć albo jakies inne perturbacje żołądkowe :D Blueoczka- rwa kulszowa, kręgosłup.. ponoć kasza orkiszowa (działa odkwaszająco) i aku -taping, chińskie plastry przeciwbólowe ale fachowiec je musi założyć. Ponoc rwa kulszowa to ból straszny wszystkim życzę udanych walentynek, wiecie, takich że jak sie o nich pomysli to się aż miło robi.. Dużo optymizmu na co dzień, jak a_ona_ ona powiedziała, "nie trać czasu, zycie jest za piękne ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno juz spicie, a ja wlasnie skonczylam pisac biznesplan...ale sie uparlam :D musze cos zmienic, bo komandos ma racje, te obkurwience mnie wykoncza.Nie mam czasu dla dzieci, domu, komandos nie narzeka bo do wieczora tez w rozjazdach, ale nie moge go non stop obciazac moimi dziecmi.Dla niego to nie problem,ale co to za firma gdzie czlowiek nie moze pojsc na zebranie do dziecka do szkoly. wyobrazcie sobie, ze w niedziele odstawilam samochod do innego warsztatu bo przeciez u mnie w firmie nie chcieli naprawic i co sie okazalo?ze jest malenka czesc do wymiany, ale nie to co powiedzial mechanik mojego szefa.Odebralam dzisiaj auto i jedzie normalnie( tlenek wie jak po lodzie jedzie normalnie automat :P )slizgam sie,ale jade :D to znaczy ze zaoszczedzilam ok. 400 ...niemki byly w szoku, mowia ze to nienormalne zeby tak sie pomylic...jezeli to byla pomylka :O ja chyba nie bede walentynkowac,komandos do 18ej w pracy, ja tez, mamy po pracy spotkac sie u jego mamy...a zreszta, walentynki to ja mam prawie codziennie :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×