Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość tlenek3
niektórzy nie śpią bo pracowac muszą, kiedys miałem volvo960 jak moja E mówiła "karawan" w automacie i tam był mały przycisk "W" winter, nie było mocnych, ani śnieg ani lód mu nie dał rady, 2 tony, 200KM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Hay ! Dzisiaj to ja wiele nie napisze :o Beznadziejnie się czuję ale robię dobra minę do złej gry ...:( muszę przezyć i jak dziś się nie odezwie to dla mnie wszystko jasne ! najlepsze to ze mam opłaconą zabawe na sobote... bede musiała zrezygnować :O A_ona_ona wiem i tak zrobie ! dzieki:* Drach ja moge dopiero pojechać na poczatku kwietnia ..nie ma mnie kto zastapic na chwilę obecną...ale chętnie zabiorę Cię z sobą :D BlueOczka DANKE za przepis ...na razie dieta :P ale zrobię go na pewno jak bedzie z kim go zjeść ;) w niedzielę się wybiore na pogrzebanie basa :D wiecie co to jest ? Tlenek powinien znać i wiedziec ? :D pozdrawiam i zycze Wam uroczych miłych i bardzo sympatycznych WALENTYNEK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach masz racje tez tak mowie ze walentynki to nie tylko 14 lutego tylko w kazdy inny mozliwy dzien, ja mialam w sobote i moze jutro bo M ma zalatwic sobie wolne popoludnie oby :) a ona ona super ze tak to sie potoczylo tylko troche zal i smutno ze tak wyszlo, ale wszytsko przed Toba i apollo X moze to w kocu bedzie ten jedyny :) anja deserk zrob koniecznie olej sobie diete dla takiego deserka nie warto odmawiac :) ja tez dzis sama M wpadnie pewie na 5 min po pracy ... ale coz:/ a jak Twoj R sie nie odezwe dzis to bedzie d... wolowa :) tlenek ja walcze z rwa juz 5 lat, mam zmniejszona przestrzen miedzy kregami akurat tam gdzie odchodzi nerw ktory jest uciskany i impreza gotowa to tak w skrocie. jestem z zawodu fizjoterapeutka wiec nie bede operowac tutaj fachowym slownicytwie w kazdyym rzaie nie mozna jej wyleczyc tylko moge zapobiegac przed silnym atakiem bolu biorac leki chodzac na zabiegi i cwiczac, plywajac wzmacniajac miesnie jak juz bol minie i tak w kolko. ale wszytsko wraca bo bym musiala siedziec nic nie dzwigac itd a tak sie nie da :) a co do twoich rad to ja raczej nie skorzystam ;) buziaki cieplego popoludnia i milego wieczorku. p.s. a w sobote w koncu "wydusilam" to magiczne slowo do M ktore juz dawno chcialam mu wykrzyczec:) powiedzial ze to dla niego najpiekniejszy i najwazniejszy prezent...:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Wszystkiego Najsłodszego Dla Zranionych Kobiet w dzien Walentynek, chciałbym wyjaśnić źe jestem samotny od kilku lat i nigdy bym kobiety swojej nie zamienił na piwo itp, ostatnio zacząłem czytać kafeterie i moźe kafeteria wspomóc psychicznie bo niestety ale kobiety wrazliwe i inteligentne tu są , ale zdarzają sie złosnice, załóź sobie konto na jakims portalu randkowym sympatia czy cos takiego..porozmawiaj z kims na czacie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Blueczoak wow!! :))) ciesze sie ze u Ciebie jest milo:)) wiecie co? znm cos nie tak jest, wieczorem mi wczoraj pisal ze brauje mu mnie, a wczesniej na spotkaniu mowil ze narazie nie bedzie sie odzywal, wytrzymal 3 godziny... rano dzis napisal ze zyczy mi milego dnia i ze wieczorem bedzie dostepny na kompie i pod tel, napisalam ze niewiem o co mu chodzi, a on ze moze pogadamy? ech nie ma to sensu i lepiej zeby dal mi juz spokoj... jade na cwiczenia dzis ;P poskakac hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona i zrozum faceta :D on chyba nie chce tego zakonczyc ahhaha;P i to ponoc my mieszamy facetom w glowie :D? Moj M dzwonil ze chyba nikle szanse na jutrzejsze wolne popoludnie brak pracownikow :( ech....ale dzis przyjedzie po pracy :)) dobrze i to w najgorszej sutacji trzeba znalezc cos pozytywnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski :D co do walentynek...sluchajcie jaka kombinacje alpejska wykonal dzis komandos.byl w pracy i nie mogl sie na 5 min ruszyc, zadzwonil do mojego starszego syna zeby mlody kupil roze.Mlody jechal 30 km zeby dowiezc te roze do kolegi komandosa, a ten kolega zrobil ponad 35 km zeby te roze przywiezc wieczorem do nas.Tego kolege komandosa wczoraj wyrzucila ,,narzeczona" z domu po 2 latach zwiazku. Po pracy pojechalam do komandosa do pracy, a ten ze jutro dostane prezent.To mu mowie dobrze, poczekam.Wychodzimy a jego tel. dzwoni i slysze jak sie umawia z tym kolega u nas w miescie.To ja mu mowie, pieknie, walentynki a ty bedziesz sie spotykac z jakims lujem... po drodze musialam zrobic zakupy kolo domu, umowilismy sie z komandosem na parkingu pod sklepem.Tam juz czekal ten jego kolega z rozami :D postaral sie :P multimaxi dzien dobry :) anja odezwal sie ? blueoczka to masz nieciekawie, rwa kulszowa...nieciekawie :( efa walentynkujesz? a Irlandia walentynkuje? a ona ona ten facet ma baaardzo duzy problem ze soba; odpusc bo cie zameczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz czekam z kolacja zapiekanka z makaronem i udekorowalam pomidorkami w ksztalcie serca :D nie no sama sie do siebie smieje co ja wyrabiam z milosci ;);) no nic o 22 moze juz bedziemy jedli kolacyjke przy swiecach.... w sumie o tej porze nie powinnam jesc ale tyci nie zaszkodzi ;)wazne ze z ukochanym :) a m po calym dniu pracy musi sie posilic :) drach super sprawa tak milo dostac kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Blueoczka oj tam czasami kazdemu zdarza sie pojesc :)) Drach slodki ten Twoj komandos ;-)) a moj ex pisal znow do mnie ok 18 ze bedzie pozniej dostepny jesli chce pogadac, zadzwonilam z pytaniem czy nie pomylil adresata smsow... bo to chyba nie do mnie a on ze do mnie, ze teskni i nie moze sie przyzwyczaic ze mnie nie ma no coz, to byl jego wybor i sam mi mowil w zaparte ze nie jest to to czego szuka zmienil wlasnie status na fb ze jest singiel, ;) no i dobrze Anja... ta cisza mnie martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenek3
A_ona_ona nie zawsze na szczęscie i chyba mówiłem wcześniej o takim przypadku więc nie chcę się powtarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona z nim naprawde jest cos nie tak :D zmienil status fb? :D ja fb jestem singel caly czas :D...powiedzialam komandosowi juz dawno, a po co mam zmieniac, to i tak nie ma znaczenia :D dobra, ide spac... blueoczka wiesz ze my zadnych diet nie stosujemy i tego sie trzymamy :D... tlenek takiego smoka 2 tony, a moze wiecej,192 KM to ja mam teraz :D ale bez opcji winter :D nienawidze jak jest slisko, na wszystkich swiatlach mam problem z ruszaniem, wiesz o czym mowie :D dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nocne marki albo mareczki :) drach podoba historia z moimi kwiatkiem :) w sumie to sie nie spodziewalam niczego bo M caly dzien w pracy to przeciez nie mial kiedy i gdzie kupic kwiatka a tu dogadala sie ze znajomoa z kwiaciarni i mu na koniec dnia jej maz dostarczy do rak M.:) Piekna duza czerwona roza sweet:) a ja pozapalam w calym mieszkanu swiece i czekalam z kolacja :) wszystk sie udalo wlasnie pojechal :) bylo romantico :) a ponoc nie bylo nam dane spedzic walentynek ale byly wyjatkowe ... :) buziaki Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do jedzonka ... po 22 to najgorsze co moze byc ale niestety tego nie przestrzegam i skutki juz widac :/;P buziaki anja odezwij sie rankiem co i jak ? a ona ona hahah nie no historia exa ciagle trwa ja nie wiem jak to dziala odpychasz faceta a on sam pchce przyciagnac Cie do siebie ;) choc moiw ze wcale nie chce a zaraz ze jednak teskni ...;) ja pikole :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenek3
Blueoczka facet to typ zdobywcy, musi ciągle walczyć, jak zdobędzie odpuszcza, potem widzi że traci to znów walczy i tak apiat od nowa, masakra... ;). Wiecie co? każcie im czytać to co tu piszecie to może latwiej będzie was zrozumieć.. spokojnej nocy, nie przejmuj się jedzeniem po 22, wiosna niedlugo, życie będzie bardziej intensywne i kalorii więcej pójdzie z dymem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaje do pracy... Wiecie co faceci to jednak sa fiuty.Dzwonil do mnie kolega exa ktorego widzialam raz, ze bardzo mu przykro ze nie jestesmy razem.Ze zawsze jestem mile widziana na kawe etc, ze nie rozumie A bo jestem fajna atrakcyjna babka i sam by mnie podrywal gdyby byl sinlem.kolega heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
To źle sobie dobiera kolegów, to jest wykorzystanie sytuacji chwilowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej,hej powalentynkowalam:) x odebral mnie z pracy,z tylu na siedzeniach mial bukiet z czerwonych kwiatow-roze ,gozdziki i tulipany piekne pozniej poszlismy na kolacje do restauracji zjadlam danie i zamowilam gorace maliny z lodami mniam on deser lodowy ale byl wielachny X juz niree dal rady go wcignac wiec ja sie postaralam:D tak sie najadlam,ze nie poszlam wieczorem na trening:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Dzień dobry ;) Jestem przezyłam ...nie było wyjscia ;) znalazłam sobie zajęcie do pozniego wieczora i starałam się nie zastanawiać co i dla czego :O Dzwonił wieczorem na tel kom ... zapytał czemu się nie melduję przez cały tydz ..(pogięło gościa) pytał za ile bede w domu, powiedziałam ze bardzo pozno ...on na to masz kogoś a ja się rozłączyłam :O nie miałam ochoty na żadne dyskusje...:O Co roku wysyłał posłanca z kwiatami w tym roku nic ...nie zalezy mi na nich ale olewatorsko swiadczy :O Ale u Was było romantycznie .... :D aż miło poczytać :D A_ona_ona Ja tez mam w profilu singiel :D a co to kogo obchodzi co się u mnie dzieje ?! :D to dobre jest dla młodziezy :P dziwny ten Twój gość i to BARDZO ;) mogę sobie wyobrazić jego jazdy gdybyś była z nim dłużej i miałby Cię prawie w garsci :D nie ma tego złego.... a kolega to kompletny palant :D tlenek ma rację ! oni powinni to wszystko sobie poczytać co piszemy...ale czy to by pomogło ..?! :P ok zabieram się do pracy na walentych się zycie nie konczy :D jak to Drach i moj tata mowi "ARBEIT MACHT FREI" :P :D Miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...faceci powinni tutaj poczytac co piszemy? to komandos pierwszy dostalby zawalu jakby poczytal o strazaku :D... anja ale sie odezwal...facet ktoremu nie zalezy i nie kocha...nie odzywa sie.Porabane to troche u ciebie, nie wiem co ci doradzic, za daleko jestem...po prostu trzymaj sie...walentynki? walentynki powinny byc codziennie :D, a nie tylko raz w roku, co za przyglup wymyslil to swieto :P ! ludzie powinni o sobie pamietac codziennie, okazywac sobie uczucie, byc spontaniczni itd. i takiego faceta trzeba znalezc z ktorym te codzienne walentynki bedziemy obchodzic :D... booooolllli mnie bardzo glowa, zaraz powiem niemcom ze jade do domu bo nie moge juz wytrzymac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Dzwonił dziś rano i pytał gdzie wczoraj byłam i z kim ;) ..powiedziałam ze na kawie ;) Napisał mi przed chwilą ""Chcesz zebym z Toba byl?" :O brak słow ... Powiedziałam mu ze albo wraca z całym swoim dobytkiem o zegnam :D Tak Drach gdyby R przeczytał to co pisze ... miałabym sprawe szybko rozwiązaną :D weterynarz ...teatry itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
miało być albo wraca z całym swoim dobytkiem albo żegnam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :))) po raz setny potwierdzam ze walentynki moga i powinny byc w kazdy inny dzien obchodzone a nie tylko 14.02. zreszta u mnie to jets tak ze to samo spedzamy inny wolny weekend wspolny jak te walentynki wiec w sumie moge stwierdzic ze walentynki mam bardzo czesto :) drach nie wiem kto wymyslil walentynki ale powiedz mi kto wymyslil ze dzis jest dzien SINGLA >:P? anja kochana 3maj sie czas w konxu na konkretne decyzje i ostatnie slowa :) tlenek wkupiles sie w nasze towarzystwo i w sumie dzieki nam cos tam lepiej rozumiesz kobietki czego oczekuja super ze n as nie krytykujesz tylko probujesz zrozumiec doradzic cenne to :) My tez sie chcemy nauczuc czegos od ciebie i zrozumiec wasz swiat ;) buziaki cieplo sciskam bo zamiec u nas straszna bialoooo nic nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowcie co chceta ja bym pogonila chlopaka Anja, jemu nie zalezy.. zadzwonil z przyzwoitosci... Dzis dzien singla hehe :) co mam niby robic? Kupic sobie kwiatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 14.30 jestem w domu, glowa mnie tak bolala ze myslalam ze umre, wlasnie wstalam...i wlasnie wrocil komandos z PIEEEKNNNYMMMM PIERSCIONKIEM dla mnie.Szkoda,ze nie moge wam pokazac, przepiekny :D i duzy, bo on wie ze ja tylko duze pierscionki lubie :D a jego mama dzisiaj sie pytala jakie lubie perfumy bo chce mi zrobic prezent :D....no lepiej nie moze byc :D i zeby bylo lepiej, lafirynda ( ta z ktora pracuje komandos) dala dla mnie 3 pary nowych butow.Ona nimi handluje na ebayu.To sie nazywa szkola, zobaczcie, ja zrobilam z nia krotki proces ze ma sie usunac w miare z mojego zycia, a ona mi daje w prezencie 3 pary super butow :P :D ale potwierdza sie ze to lafiryndka, pisalam wam ze jest zareczona, wlasnie dzisiaj sie dowiedzialam ze znalazla nowego, no moze nie calkiem nowego bo to jej ex, ale powiedziala mi ze to jest jej wymarzony facet. blueoczka dzien singla?...ludziom juz odbija, anja bardzo dobrze zrobilas, widzisz ? bez doradzania postapilas slusznie.Woz albo przewoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenek3
cześć. Anja posłuchaj dziewczyn, 3mam kciuki... a grzebanie basa skąd znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej,hej ania do konaca lutego jeszcze tylko 2 tygodnie wiec wytrzymaj zobaczysz co bedzie ustalilas taki termin to postaraj sie jego trzymac:) drach widze,ze migreny Tobie wrocily?:( moze to z przepracowania ja nie wiem jak mam status na facebooku-wolna albo singiel na pewno nie w zwiazku:P w ogole nie obnosze sie z prywatnoscia smieszy mnie wklejanie zdjec kolejnych partnerow,za miesiac akttualizowanie zdjec i wklejanie innych:O zawsze z podpisem milosc mojego zycia:D a ona ona pozdrawiam:) tlenek Ciebie rowniez:) pamietacie ta dziewczyne co niedawno tu pisala,ze chce odejsc od meza? ciekawe co u nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dzis tlusty czwartek:Pna szczescie za paczkami nie przepadam moze jeden z adwokatem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×