Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość ssszmuut
Dziewczyny a powiedzcie mi czy dlugo bylyscie same zanim wrocilyscie na stare smieci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja bylam kilka miesiecy-5? z kims innym a tak w ogole z 8 miesiecy minelo zanim razem zamieszkalismy super wspomnieniania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej kwestii nie moge sie wypowiedziec bo nie zdarzylo mi sie w zyciu ,,wejsc ponownie do tej samej rzeki"...komandosa wysylam czasami na tygodniowy przymusowy urlop :P i wraca jak bumerang :D rozumiem z twojego pytania...ze jestes albo przed decyzja-odejde, albo zastanawiania sie nad powrotem...obie decyzje nie do pozazdroszczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! nie mam czasu ostatnio pisac, duzo pracuje odkladam na wakacje ;-)) wczoraj byla randka nr 2 z nowym apollem ;-)) ide spac bo jutro na 6 rano ide na 14 godzin.. zycie ;))) Hiszpania w planach! heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to jestem ostatnio caly czas usmiechnieta ;-) nagle zaroilo sie adoratorow ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammar
Nie pisalam ostatnio bo nie mialam czasu.U mnie jazda , ale to troche przez was. Z powodu braku czasu wpadalam na forum i czytalam co sie dzieje, doszlam do konta na portalu randkowym, wiecie co przez przypadek sprawdzilam historie naszego laptopa i okazalo sie ze moj maz ma konto na takim portalu. No, malo mnie szlag nie trafil... Oczywiscie zazadalam wyjasnien, wiec konto ma od bardzo dawna zalozone dla zartu, nie umial go wykasowac.Gdyby nie to ze czytalam u was ze byly problemy z kasowaniem, nie uwierzylabym.Reszta sie zgadzala, nie mialzadnych zdjec, nic co swiadczyloby ze rzeczywiscie korzystal z portalu.Po duzej wojnie, nauczyl sie wykasowywania wiec juz nie ma tam konta. Ja zaczelam praktyki, bo musze zaliczyc 2 tygodnie, pracuje w biurze i niczego nowego sie nie ucze.Troche to bez sensu, ale co zrobic, potrzrbuje pieczatki. Anja ty wiesz ze jesli nie zakonczysz starego nie mozesz rozpoczac nowego.Daj sobie szanse na szczescie, bo niby jestes w zwiazku ale jestes bardzo nieszczesliwa.Nie wiesz co los ci chce ofiarowac, tylko daj szanse samej sobie. Masz prawo byc kochana, i masz prawo zadac by facet szanowal twoja rodzine.Trzymaj sie cieplutko, nie jestes sama, ja tez tu jestem. Drach gratuluje, znalazlas jakis unikatowy egzemplarz Wodnika, ty masz szczescie. A ona ona pisz bo umieram z ciekawosci jak sie potoczy dalej z Apollo 3. Pozdrawiam reszte dziewczyn, Blueoczka, Tlenek was mocno sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D i macie dowod na to ze dobrze sie stalo ze tu jestesmy:D dammar widzisz? bo te wszystkie portale to sa nic nie warte:D moja najlepsza kolezanka w pracy jest na wszystkich mozliwych niemieckich portalach randkowych i jest sama, z nikim sie nie umawia.Tlumacze jej ze jak tak dalej bedzie robic to na pewno nikogo nie znajdzie.Ona ma 28 lat, no przepiekna nie jest ale jak na niemke moze byc.Na jednym ma nawet 92 zdjecia.Nie dociera do niej ze to nic nie da. ja wychodze z zalozenia, ze jak ktos chce zrobic komus krzywde to i tak zrobi,nie musi to byc wcale konto na portalu randkowym. Ja sobie odpuscilam, od tej ostatniej akcji kiedy kukalam w komandosa telefon,nie mialam jego komorki w rece.Chociaz nadal lezy caly czas na wierzchu. Skupiam sie na tym ze jest dobrze i z tego czerpie radosc, nie szukam juz jakis ,,hakow". u nas dzisiaj jest ogromny korowod karnawalowy,niemcy bardzo hucznie to obchodza.Moj syn z dziewczyna jako ksiazeca para reprezentuja nasze miasto i musze tam isc ,,liste podpisac";) i pomachac jasnie panujacej parze :D a pozniej w ogromnym namiocie party ( czyt. chlanie na umor), dziewczyny z pracy przebrane za pielegniarki i policjantki beda znowu tanczyc na stolach.Nie znam takiej imprezy z Polski,nie biore w tym udzialu, zreszta jutro do pracy, jak one jutro beda pracowac to ja nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
halo,halo:) zyje ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja :D wlasnie zadzwonil moj mlodszy syn z czech.Dojechali szczesliwie, jest bardzo zadowolony. W czwartek starszy konczy 19 lat, komandos dzisiaj pojechal wykupic na umowe mlodemu jego wymarzona komorke.Podpisal umowe na mlodego i z jego konta beda zciagac kase, nie mala, mlody ma darmowe rozmowy, smsy i internet.Ja wiem ze w Polsce mozna juz bardzo tanio cos takiego zorganizowac, ale w niemczech to jest juz droga sprawa.Komandos to zrobil bez drgniecia powieka :D....przydziobal bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dziobas z tego komadosa:P a mlodszy synek gdzie sie wybral?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach podeslalabym mi namiar na agencje,ktora posredniczy w pracy dla opiekunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skontaktuje sie z moja kolezanka z dsseldorfu, ona juz 7 lat ma prace dzieki tej firmie.Jak napisze mi nr. telefonu to cie wysle mailem. Maly pojechal dzisiaj z cala klasa na tydzien do Teresina w Czechach, tam byl duzy oboz koncentracyjny, wiele zydowskich i nie tylko dzieci zginelo.Malego podstawowka robi tak od kilku lat, ze wszystkie 6 klasy musza tam jechac.Przez caly tydzien dzieci tam poznaja historie,ucza sie.Dla mnie bardzo dobry pomysl, inni rodzice troche sie burzyli, ze dzieci sa za male zeby takie rzeczy poznawac.Moj maly temat zna i dla niego nic nowego.U niemcow to jest tak roznie.Nawet u mnie w pracy jak wam pisalam niemka 39 lat i nie wiedziala co robili w oswiecimiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
to tydzien pol luzik w domku?;)bardzo madra ta wycieczka:) bede ci wdzieczna za namiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol luzik, dokladnie,bo starszy w domu,ale z nim czasami gorzej niz z mlodszym :D caly dzien sie martwilam, ale jak maly zadzwonil ze wszystko o.k to juz jestem spokojniejsza. Wszelkie terminy i spotkania poustawialismy z komandosem na ten tydzien,juz dzisiaj wrocilam po pracy po 20ej,i tak bedzie caly tydzien.Zawsze sie spieszymy do domu zeby maly nie byl sam, teraz troche luzniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
A jak tam wasza firma?dzialacie cos w tym kierunku? drach bo Cie obkurwience wykoncza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! melduje sie z Londynu gdzie na koniec tygodnia zapowiadaja 17 stopni wohoo ;))) u mne nic nowego, zapracowana....;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wstalam 5:30:O masakra za oknem zawieja sniezna:O a wczoraj takk pieknie swiecilo sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cichutku rozwijam firme z komandosem, na razie jestem w mojej firmie, mecza mnie ale nie moge jeszcze odejsc.Musze rozkrecic interes.Na razie organizujemy towar na Polske,Ukraine i Rumunie.Iran,Irak tez chce u nas kupowac.Najgorzej z Polska, bo ja jestem jedyna osoba ktora mowi po polsku i mamy problem z ustalaniem terminow.Ale jakos sobie radzimy. U nas pogoda jeszcze znosna, ale dzisiaj ma byc deszcz ze sniegiem. Milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
I dobrze drach:)przemecz sie jeszcze troche a pozniej bye;) dobrego pracownika trzeba odpowiednio wynagradzac i szanowac:) a reszta na sledziku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac, wlasnie skonczylam wysylac maile z ofertami,normalnie pracuje po 17-18 godzin.Jak ja dlugo tak pociagne to nie wiem.Ale moze sie uda :) trzymajcie sie cieplutko,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Drach trzymam kciuki.Musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Hello ;) Melduję się krotko :) Dziś jestem juz troszkę wyspana ale chodziłam wczoraj jak cień i myslałam o łóżku :) U mnie wiele się nie zmieniło ... sobotę bylismy na zabawie było fajnie i bez przepychanek, niedzielę długo spalismy a potem bylismy coś zjeść i powiedział mi wieczorem ze jedzie w poniedziałek.. ;) z tego co mowił to szykuje się do przyjazdu tak jak było ustalone... ciekawa jestem co z tego wyjdzie ... ja zbyt wiele się już nie odzywam a czekam co się bedzie działo :O efa dobry kawałek , lubię go bardzo :) miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny rodzice pojechali od weekendu byli wiec bylam zajeta :D a teraz szykuje sie do pracy :) napisze wieczorkiem ;) efa piekna piosenka ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wlasnie wrocilam z cwiczen ;-) ex pisal mi dzis ze mu mnie brakuje... och wzruszajace ;-)) anja, jesli serce Ci mowi ze chcesz z nim byc to probuj.... chociaz dluuuga droga przed wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie anja wszytsko takie podobne jak u mnie bylo... ja wiem ze Go Kochasz i tak po prostu nie zrezygnujesz z tego wszystkiego ale tydzien został do konca miesiaca....a on co ma zamiar zrobic ?????!!!! a ona ona to juz sie smieszne :) staje :) najpierw odepchnal Cie mowiac ze nic nie czuje a teraz ciagle sie odzywa ? Co on myslal ze sprowokuje i zobaczy Twoja reakcje czy sie obudzil ze jednak to bylo to ????? ja ich nie rozumiem....:) z moim M bez zmian tzn nie jest zle ;) a co do spotkania moich rodzicow i M to bylo bardzo milo tak rodzinnie jak wczesniej :) naprawde udany week :) sciskam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kwitne do 24ej :D bo mlody bedzie miec urodziny i chce mu dac prezent :D komandosa musze obudzic... dzwonilam dzisiaj do czech do malego ale najprawdopodobniej nie zabral ladowarki i komorka mu siadla...a ja tak bardzo tesknie za nim :( ja chyba jestem nienormalna, dziecko na 5 dni wyjechalao a mi odbija...normalnie jakby mi ktos serce wyrwal...nie potrafie funkcjonowac, jezeli dzieci nie sa blisko...19 lat je wychowuje bez zadnego wsparcia... anja scenariusz byl do przewidzenia,tzn. ze zrobilybysmy na pewno tak samo na twoim miejscu :)...mam nadzieje ze ta droga przed wami nie bedzie zbyt wyboista ;) a ona ona ze ty masz sile jeszcze gdzies chodzic cwiczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn byl w takim szoku, normalnie szkoda mi go bylo,tak sie ucieszyl ze mial problem z oddychaniem :) urodzil sie 19 lat temu 8.55 i to byl najpiekniejszy moment w moim zyciu :-) przez te ponad 6900 dni nigdy nie zalowalam ze zostalam mloda matka :D maly z czech rano zadzwonil tez zeby pogratulowac bratu, tak sie cieszyl przez telefon ze moze z mlodym porozmawiac... dobra dziewczyny i chlopaki...jestem w pracy...milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Witam ;) tak tak wiem ze droga długa i wyboista ...;) pod warunkiem ze dojdziemy do niej ...moze sie wiele zdazyć :D Blueoczka został tydz ,ale z tego co mowi to zalatwia jakieś sprawy związane z umowami ,przerejestrowaniem auta itd nie bede zapeszać ,bo sama nie wiem jak to się wszystko potoczy i wiem ze starć nie bedzie brakować :D Jak powiedziałam bratu ze z nim nie bede to powiedział ze mam się dobrze zastanowić i on jest za tym zebyśmy się dogadali ... oboje mamy troszke odpuscić i się dogadamy :O powiedział mi "Ty tez masz niezłe jazdy a r jak dobrze pokierujesz to da się go nagiąć" tylko ze mi brakuje psychologicznego podejscia ;) wyskoczę i koniec :O nie umiem zapanować nad samą sobą :O ok nie marudzę wiecej ;) zjem teraz sobie zupe z kapusty :D jestem na tej zupce pierwszy dzień zobaczymy czy przyniesie efekt :D od popielca ZERO słodyczy ale jest cięzko ,walka z nimi i ciągle przegrywam :D buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy juz weekenduja? :D mi to juz chyba odbilo sluchajcie,wlasnie mi przyslali 2 kurtki skorzane i buty i podkusilo mnie wejsc na ebay wieczorem i kupilam trzecia kurtke...ja normalnie powinnam rano po przebudzeniu modlic sie : Boze chron mnie przed zakupami na ebayu :D bylismy dzisiaj z komandosem ogladac pierwsze mieszkanie.Mieszkanie ladne,ale widok z balkonu? Mur.Po prostu dom graniczy tak z domem ze siedzac na balkonie jest ciemno i widzicie mur.I miejsce parkingowe musielismy szukac jakies 30 min.Za tyle kasy co wola wlascicielka powiedzialam ze nie chce w takim miejscu mieszkac. efa czekam na odpowiedz od tej mojej kolezanki z dusseldorfu, jeszcze nie napisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×