Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość Anja76
Dzień dobry ;) Ale nas zaaaaasypało masakra :D Drach bardzo chciałabym zobaczyć Twój pierscionek !!! Super ;) Tlenek Grzebanie Basa ...:D znam z zabaw i nasz region z nich słynie :D jezeli mieszkasz woj opolskim to jesteś w temacie ,a moze mijamy się na tych samych imprezach ...? :D ale by było ;) Słucham się dziewczyn tylo nie wiem w którą stronę do konca isc ... wczoraj dzwonił wieczorem i ta sama historia ... juz jestem zmęczona przerabianiem cały czas jednego tematu :O na koniec mi powiedział ze dzwonił do mnie do domu i moja bratowa bezczelnie go potraktowała ...nie wiem co mu powiedziała ale dałam mu do zrozumienia ze ona widzi co się dzieje miedzy nami... oczywiście wyskoczył ze ja nigdy nie jestem i nie bede po jego stronie i w tym wypadku nie moze być między nami dobrze ..:( dobranoc i na tym koniec rozmowy ...:O dziś Was zapraszam na pączki :D Idę po 20 pączków dla całej załogi :D całe szczescie ze paczkow nie lubie :D pozdrawiam wszystkich !!! miłego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Tlenek , A_ona_ona wstajecie do pracy ? czy o tych porach kładziecie się spać ??? dla mnie to srodek nocy i gdybym kładła się o tych porach to przed południem bym się nie pozbierała :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja lubie pączki i 2 sobie kupilam:) A ja o 4 rano mialam pobudke bol brzucha czerwonka trwa. to byl koszmar a o 5:40 wstaje do pracy bo mam na 7 i juz mialam z glowy spanie :/ W pracy chodzilam jak nakrecona ale zyje :) anja kochanie dasz rade:* choc powiem ci ze jak tak piszesz to dokladnie jak moje przepychanki z m. dokladnie. Ciagle sprzeczki nieporozumienia, tego za duzo bylo czlowiek ma dosc po pewnym czasie ... ale mam nadzieje ze facet przemysli i zrozumie co dla niego wazne:) drach juz myslalam ze pierscionek zareczynowy ?:P a ona ona co slychac na froncie ?:)? Tlenek nocny marku, pozdrawiam :) efa tez tak mysle apropo to afiszowanie sie z milosciami itd :D efa anja jak mozecie nie lubic paczkow :D?:) ale przynajmniej w boczki wam nie idzie :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach ale ten pierscionek to zareczynowy?Bo ja wlasnie tak pomyslalam ale po wpisie blueoczki juz sama nie wiem:P a co to to grzebanie basa?:P zjedlam 1 paczka:) i nie to,ze nie lubie ale nie smakuja mi az tak bardzo jak np lody:D moge sie obyc bez paczku wiec wybieram inne slodycze;)czekoladowe np albo wspomniane lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wciagnelam 2ego paczka ale tylko z drzemem :) inny nie wchodzi w gre ;) nie powiedziala drach ze to zareczynowy i ze jej sie oswiadczyl nie wiem czy to mialo byc oczywiste moze :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewno ze zareczynowy :D...wiedzialam ze sie domyslicie :P :D dzisiaj caly dzien niemcy mi gratulowali, bo cholera zauwazyli.Nie przyszloby mi do glowy ze oni patrza mi na rece :D zaraz koniec pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby to bylo oczyswiste ale jednak potrzebowalam zapewnienia :)))) bo mojej przyjaciolce facet tez kupil pierscionek i wcale to nie byl zareczynowy .... dopiero pozniej sie zareczyli wiec wiesz rozne bywa ;) teraz moge Powiedziec .... Gratuluje :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlenek3
Drach- szczerze gratuluję, mam nadzieję że przyjęłaś oświadczyny czy też są jakies warunki wstępne..;) Anja- przyznam że poszukałem w necie o basach, u mnie nie jest znana ta tradycja, nie mieszkam w opolskim woj. ale fajne to musi być.. a propo faceta, ja nie wiem jakby miało wyglądać wasze życie po slubie. mam wrażenie że on Cie w ogóle nie szanuje, nie darzy szacunkiem, nie stara się o Twoje względy. Nie chcę żebys myslała ze ja nakłaniam Cię do drastycznych kroków, te musisz sama przemyśleć i podjąć(chyba juz padł jakis termin nawet) ale moje zdanie jest jedno, to nie ma sensu. A_ona_ona chyba podobnie ostatnio mówiła.. i nie tak calkiem w nocy jak sugerujesz.. :) Blueoczka, czy ja gdzies pisałem jak mam na imię? zastanawiające..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlenek3
ale sie usmiałem z tego :) Wraca Stoch po zawodach w Garmisch-Partenkirchen do domu, a tam żona przygotowala przyjęcie na jego cześć. Są wszyscy: Prezes Tajner, Trenerzy Kruczek i Mateja, skoczkowie: Małysz, Hula, Murańka, Miętus, Kot, Zniszczoł, Żyła oraz sąsiedzi-górale. W pewnym momencie skonczyly się Harnasie... Żona ... rozwiń całośćmowi do Stocha: "Kamil, skocz po piwo do sklepu". Stoch na to: "Dla mnie za blisko, niech Miętus skoczy" ...Na to Miętus: "Dla mnie za daleko, może niech Żyła skoczy". A Żyła: "Ja, dlaczego ja? W wojsku jest tak, ze skacze Kot, najmlodszy". Na to Kot: "Ale najmłodszy jest Murańka, niech on skoczy". Na to Klimek nieśmiało: " Ja??? Ja nie jestem pełnoletni, nie sprzedadzą mi piwa, co najwyżej Miętusy" ...Trener Kruczek patrzy w stronę Zniszczoła, ale po chwili myśli: "Nie, jeszcze butelki po drodze wytłucze..." Wreszcie odzywa się Prezes Tajner : "Leć, Adam, leeeć.." A Małysz:" Ja??? Ja już dawno nie skaczę... Niech Stefan hula". Na to trener Mateja: "No nie bądz Żyla, Stefan, nie daj się prosić".... I Stefan zgodził się:) Zona Stocha mówi: "To weż jeszcze miętusy dla Klimka, wódkę dla Prezesa i sok Fortuna, bo Fortuna do wódki pasuje..." Stefan wraca po kwadransie i mówi: "Fortuna nam nie sprzyja. Halny hula -sklep zniszczoł, ani Harnasiów nie bedzie, ani Miętusów dla Klimka, ani wódki i Fortuny... Zakopane wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre tlenek :D u mnie bez warunkow nie przejdzie, to bylo na wpol romantycznie :P komandos zapytal sie czy za niego wyjde a moja odpowiedz: wiesz ze jak przegniesz to cie wyrzuce znowu? a on, wiem i zaczal sie smiac :D i dalam mu buzi :D dzisiaj jego mama wieczorem mi gratulowala...no to chyba na powaznie :D anja bardzo sie to wszystko zakrecilo u ciebie...mam wrazenie to takie ostudzenie uczuc nastapilo.On to musial tez zauwazyc, uwazam ze to facet powinien wiecej sie postarac, no tak to juz jest w naturze, tlenek ma racje, facet musi zabiegac i zdobywac, takie zycie :D klienci przywiezli mi dzisiaj 12 paczkow z Polski, wytlumaczylam niemcom co to za swieto i ,,wciagali ze mna ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Dach gratulacje !!!!!!!!! ;-) więcej nie napisze dziś nie jestem w stanie... Wiem że to co piszecie jest prawda... Ale prawda boli ... I nie chce się jej słyszeć... Nadzieja umiera ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja :* sciskammmmm tlenek?:)? marku?:) drach a jednak musialo byc potwierdzenia i sa gratulacje :) bo jakbys powiedziala ze oswiadczyl sie Komandos i sie zgodzilam to bym gratulowala z grzykiem ale napisalas ze dostalas wielki pierscionek ....:P wiec nie wiedzialam czy moge gratulowac czasem my kobiety musi miec potwierdzenie we wszystkim :DDDDDD buziiiii:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draaaaach gratuluje!!! ale na wesele zaprosisz co??:PPP Blueoczka,Efa buzka:*:* Tlenek ciesze sie ze do nas dolaczyles :) fajnie miec meska opinie Anja zycze duzo sily... mysle ze bedzie Ci latwiej bo to od jakiegs czasu sie chrzanilo wiec nie ma takiego huku naglego... pisz tu do nas, placz krzycz jak musisz my tu bedziemy dla Ciebie a u mnie cisza odkad zjebalam Exa w walentynki heheh no i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny .... tak was czytam i jakos tak bardziej...milej sie tu robi jakies wiezi sie robia co raz wieksze to cholernie mile :) wzielo mnie na sentymenty ;) naprawde My tu sie wspieramy i cieszymy kazdymi najmniejszymi naszymi sukcesami ...:) w sumie to nie myslalam ze tak moze byc :D naprawde :) Dzieki ze jestescie ...i ze w kazdej chwili moge tu napisac... wiem wiem wzielo mnie...;) anja:*, a ona ona:*, efa:*, drach:* nie moge zapomniec o tlenku:* Dobranoc... dobrze ze jutro wolne mam to sie wyspie ale za to niestety mam dyzur w niedziele do pracy na szczescie na rano :) a i rodzice mnie odwiedzaja chyba w sobote, ostatnio rodzinka u mnie byla w wakacje, w koncu przyjada... ja u nich miesiac nie bylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgen :D pozniej napisze, bo juz w pracy jestem. dzieki za wszystkie gratulacje :D...zobaczymy jak dlugo wytrzymam w stanie narzeczenskim :P o slubie to ja nawet nie mysle...za szybko :D...to moze byc dluuuugie narzenstwo :D milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
haha drach ja juz 6 rok trzymam w takim stanie:D gratuluje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Morgen :) Pisze u Was bo tylko u Was mam wsparcie i mogę wypisać wszystkie żale.... ;) Wczoraj wieczorem rozmawiałam z moją bratowa o tym ze R dzwonił i tak " delikatnie " jej powiedziałam co on powiedział... Bardzo była zdziwiona i powiedziała ze ona zadnego telefonu nie odebrała w walentynki ... cisnienie skoczyło mi chyba na 200 :O doszłysmy do wniosku ze zadzwonił pod inny nr :O Ale nie pytajcie jakimi obelgami rzucał ze kpiła z niego itd Wczoraj mu to powiedziałam to troszkę się wycofał ale i tak nie wierzy wezmie biling i dalej swoje... :O Czasem się zastanawiam czy on ma wszystkich po kolei... jego siostra ma schizofremie moze jemu też się coś udzieliło ...?! :O brak słów ... pisze aby wyzucic wszystko z siebie bo samej jest cięzko ....:( dziekuję ze jestescie :D miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
anja do tej pory jakos go rozumialam ale z tym tel...:o nie wierze w takie rzeczy,pomylki:O chyba,ze rzeczywiscie to udowodni buziaki kochana:) Ty sie trzymaj:)jestesmy z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dzisiaj w pracy wk..zdenerwowali, ja mam tak podlych szefow ze jeszcze 100 lat bedziecie szukac i nie znajdziecie podobnych... inni pracownicy mowia to samo,wszyscy sa chorzy z nerwow jak maja jechac do pracy, ja tez, na dodatek jutro tez pracuje...dostalam podwyzke...6 euro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przegieli, zmieniam temat bo szlag mnie zaraz trafi :D anja no to sie gosciu popisal z tym telefonem...przeciez on wie ze ty to mozesz skonfrontowac...na zywca idzie?oszalal, czy co? wyjedz na kilka dni i odpocznij...przyjdzie wiosna i jakis nowy apollo sie nawinie...zobaczysz,bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenek3
Anja własnie po to jesteśmy żeby się wspierać w trudnych momentach, wszystko będzie dobrze, zobaczysz, czasem w krótkiej perspektywie wydarzenia sa bolesne ale z czasem okazuje sie, że pewnie tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Dziękuje za wsparcie! :* Przyszłam właśnie z pracy ... Podobnie jak u Ciebie Dach roboty od cholery i jutro też idę ale na szczęście tylko do 13 ;-) Pisał r dziś że nie przyjedzie bo kolegi brat miał zawał i musi pracować podwójnie, jutro rano wyjeżdża... I pytał czy go jeszcze kocham Heh :O Napisałam że zbyt dużo się złego wydarzyło między nami ... tylko w duchu pomyślałam...Kocham go ale nie jestem w stanie tego wypowiedzieć:O chciałabym znaleźć kogoś kto uszanuje mnie ,rodziców i będzie że mną na dobre i na zle ... Tylko że ja mam swój wiek i obawiam sę że zostanę sama :O Ale z drugiej strony być z kimś kto jest nieodpowiedzialny to lepiej być samemu.... Mam metlik w głowie idę spać:( Dobranoc i życzę miłego spokojnego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro tez tylko do 13 ej...AZ DO 13ej!!!!!!!!! jak mam tam na te geby patrzec....trzymajcie mnie!!!!! anja nie mozesz tak myslec...boje sie ze zostana sama....jak takie dziewczyny jak ty maja byc same...to co powiesz o tych wszystkich baba jagach co maja facetow? :D kazdy kiedys spotka milosc...bo milosc przychodzi pocichutku, z zaskoczenia...i daj Boze...nigdy nie odejdzie... ja to sama sobie powtarzam caly czas...nie przeginaj...badz cierpliwa...nie ran slowami i czynami...udaje mi sie na razie...ale tez nie chce zeby komandos przekroczyl te granice...bo wiem ze bedzie bolalo i nie zapomne :( tak sobie codziennie budujemy to wszystko z komandosem, pomalutku.Normalnie pracuje caly dzien, ale komandos dzwoni kilka razy dziennie,czy jest potrzeba czy nie...ja tylko jak musze :P trudno bylo na poczatku...jak jeszcze pil...teraz nie pije....ale to jest praca dzien w dzien. ciezko jest zbudowac zwiazek bedac po przejsciach...staramy sie oboje bardzo...chociaz nie zawsze wychodzi... anja r traktuje to wszystko po swojemu, dla niego , nic sie nie wydarzylo...zapomnial w tym wszystkim o tobie, o twoich uczuciach i to jest bardzo zle.Zapytac sie kogos czy nas kocha to nie sztuka, sztuka jest uslyszec ze ktos darzy nas uczuciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja:* oby przyjechal i zebyscie sobie wszytsko poukladali wyjasnili ... matko jak u mnie sama cholera nie wiem czy dobrze robie ale ide dalej a narazie to nie wiem co bedzie dalej.... ale tez Kocham... buziaki oby wszytsko wyszlo na dobre. a ja sprzatanie caly dzien mialam bo jutro rodzinka sie zjezdza i nie chce sobie wstydu zrobic :D :) M chory siedzi w domu sie kuruje... ciekawe czy sie zjawi jutro jak beda rodzice bo jeszcze od momentu tej calej akcji z kredytami rozstaniem to sie nie widzieli M mowil mi ostatnio ze ma troche pietra spotkac sie z Ojcem moim, bo wie ze go zawiodl a zapewnial ze wszytsko bedzie dobrze, ze mu na mnie zalezy i nigdy mnie nie skrzywdzi tak gadal na poczatku poznania :D no ale nic niech ma pietra bo ma powod :) Tata moiwl mi juz ze z nim sobie pogada :D mam nadzieje ze weekend bedzie rodzinny w pelnym skladzie:) drach wyluzuj, jak to moja kolezanka z pracy mowi "wyluzuj posladki" i tak nie masz wplywu na to wszytsko wiec musisz sobie darowac. A bedzie Ci lzej zobaczysz:) buziaki kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenek3
Drach pięknie to ujęłaś a ja wczoraj słyszałem takie chińskie przysłowie: szczęście to ktoś do kochania, cos do zrobienia i nadzieja na coś.. Kolejnośc można ustawić wg siebie. Udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D blueoczka milych chwil zycze, jak przyjezdza rodzina to zawsze jest swieto, u mnie wielkanoc i bozenarodzenie w jednym :D milego dnia dziewczyny i chlopaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ja dzis pracuje i jutro tez:O ale jak tio moja kolezanka mowi-luz amerykanski;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wszyscy na ostatkach?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssszmuut
efa78 wpadlam na Wasz temat ale tyyyyle stron, ze nie jestem w stanie przeczytac teraz wszystkiego ;) mozesz mi w skrocie napisac jak tu u Was dziewczyny wyglada? rozumiem, ze podjelyscie decyzje o rozstaniu ale jak tak czytam ostatnie strony to rozumiem, ze wiekszasc z Was jednak wrocila do tych facetow? czy to jacys nowi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ssszmuut-🖐️ ja jednak zostalam na starych smieciach;)wczoraj przyjaciolka-a wiemy wszystko o sobie-pyta -a Ty nie marzysz o slubie? no wlasnie-ja nie marze:( dlaczego? i mowie-ale wiesz takie weselicho dla znajomych,wesele z pompa mi sie marzy a ona ona-rozeszla sie,aktywna,szczesliwa drach-nasza Gwiazada,zareczona od 2 dni dolaczona-szczesliwa w nowym zwiazku.rzadko wpada,rozeszla sie z bylym anja-?w rozterce blueoczka-tez wrocila na stary smietnik:P to chgyba tyle bo tlenek pisze od niedawna;) a moze dziewczyny sprostuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie wszystko...dodam moze tylko ze staramy sie byc szczesliwe i przezwyciezac trudnosci, jestesmy piekne, kulturalne i bardzo ambitne :P ( jestesmy przystojni, kulturalni i bardzo ambitni ;) ) umilamy sobie czas spotkaniami tutaj...od ponad roku te nasze decyzje sa scisle konsultowane wlasnie tutaj....wsparcie mamy w Londynie, Kolobrzegu,Wroclawiu, Slasku,Irlandii,Warszawie...I NIEMCZECH oczywiscie :D ( dziewczyny/chlopaki o jakim miescie zapomnialam? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×