Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Hallo zza miedzy :D moze was zaskocze,ale jestem z was cholernie dumna :D anja dogadzaj sobie jak tylko potrafisz, pamietaj maluuuj paznokcie itd. wiesz o co mi chodzi :D...bedzie dobrze...cierpliwosci...bedzie dobrze.Juz widze zmiane w twoim mysleniu,to ogromny sukces i mozesz byc dumna z siebie, trzeba ogromnej wrazliwosci i madrosci zeby dojsc do takich wnioskow...DASZ RADE :D smutna zona powitac piekna pania :D bo my wszystkie jestesmy piekne, wiesz juz? ( i przystojni tez :D ) twoja sytuacja-problem.Ja ci nie napisze co ty masz zrobic, ale napisze co ja zrobilabym na twoim miejscu. wykonalabym identyczny krok jak ty, gdybym nie miala gdzie isc, zabieram dziecko i ide do mamy.Juz przez to w zyciu kiedys przeszlam.Na temat twojego zwiazku nie potrafie sie wypowiedziec, dla mnie twoj maz przeeeeeegiallllllll !!!!!!!!!!!!!!!! robilam tak samo jak ty kiedys, bylam sluzaca, kucharka kochanka itd.facet pil i to olewal.Nie majac pracy, pieniedzy wyprowadzilam sie do rodzicow, bez cienia nadzieji ze moje zycie bedzie lepsze.Nie mialam niczego, wyszlam z dzieckiem za reke tak jak stalam.I co? jakos to zycie usmiechnelo sie do mnie, ciezko bylo ogromnie dojsc do takiego momentu, ale pomogla mi wiara w siebie, ze dam rade, ze nie wszyscy ludzie sa wredni i w rozny sposob mi pomoga. ja bym nie chciala byc juz z facetem ktory mnie nie szanuje, oszalalabym gdyby facet tak mnie od czasu do czasu zostawial, gdyby wmawial mi ze go zdradzam, gdyby mi ublizal.Nie wyobrazam sobie takiego zycia. nie wiem ile masz lat, czy pracujesz itd., czy masz jakies srodki finansowe na samotny start.Zacznij dziewczyno normalnie zyc !!!Bo w twoim malzenstwie to nie jest normalne zycie.Ja rozumiem ze mozna sie poklocic itd., ale dawac sie ponizac i wykorzystywac? jaka chcesz byc matka dla twojego dziecka?zastraszona? bierz sile z milosci do dziecka, a uda ci sie wszystko o czym marzysz...to bardzo prosta recepta...ALE WYMAGA CHOLERNEJ ODWAGI...uprzedzam lojalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Hej,hej dzieczyny:) Tesknilam za Wami:)Tyle sie zmienilo,ze nie wiem co pisac;)I nawet jakos mi glupio Nie mam odwagi ale wiem,ze tu szczerze piszemy i nikt nikogo nie ocenia Poznalam kogos i nie wiem co dalej Jednak to poszukiwanie akceptacji,milosci,cieplych slow jest silniejsze ode mnie To jest tylko taka znajomosc telefoniczna raz sie spotkalismy w kinie ale zupelnie po kolezensku momentami jestem bardzo rozbita ale czuje,ze ktos ze mna jest,ze z kims moge o wszystkim pogadac dziwny uklad:O on bardzo stara przekonac mnie do siebie ale mowi,ze bedzie czekal tyle ile potrzebuje czasu ehhh ja to sobie potrafie namotac w zyciu anja-ja placze razem z Toba😭 uwierz mi,ze gdybym mogla to wzielabym choc troche Twojego cierpienia na siebie Przytulam cie z calego serca kobietko:) naprawde szkoda,ze nie mieszkamy blizej siebie smutna zono-drach to pieknie ujela:)zgadzam sie zupelnie drach-Tobie to szczescie sie nalezalo Ty nasza Gwiazdeczko Niech dobre anioly nigdy cie nie opuszczaja a onaona-pewnie sie wypaca na body campach:P blueoczka-widze,ze u was zawieszenie ja mam zapalenie oskrzeli w weekend musialam skorzystac z pomocy doraznej bo myslalam,ze do poniedzialku nie przezyje do tegpo dusi mnie ta menda wiec 2 tydzien nie chodze na treningi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) echhhhhh masakra..... czemu ciagle cos idzie nie tak juz sie wydajeze jest super ale nie znowu pech.... mowie ogolnie jak was czytam ale tez osobie nie powiem. Smutnazona zgadzam sie z drach, inaczej postapic nie moglas tylko pytanie co zrobisz jak zadzwoni przeprosi i bedzie chcial zebyscie wrocily co wtedy ???? to jest najwazniejsza decyzja.. 3mam kciuki zeby sie poukladalo. Bo nie masz lekko sciskam. Anja przytulam! Kochana moja, szkoda ze nie moge wpasc do ciebie z piwkiem albo winkiem zeby dotrzymac Ci towrzystwa i pogadac. Ale JESTEM TU jestem z Toba. I moze za jakis czas okaze sie ze to byla najlepsza decyzja jaka podjelas ze to koniec ze nie warto. ale ja Jak to ja ... mysle ze nadzieja umiera ostatnia i ze ona jednak jest ze bedzie dobrze ze sie ulozy. Sama wiesz jak jest u mnie.:/ i powiem Ci ze mnie drgnelo w sercu jak przeczytalam ze jak przed slubem jest taki to co bedzie po slubie... i tego sie przerazilam. skoro teraz jest zaciecie i czasem nie potrafimy sie porozumiec kompletnie to jak tu stworzyc małżeństwo ktore ma przeczyć tyle lat razem. Boze. przerazajace to . Anja sciskam Cie jak tylko moge. efa powiem Ci ze nie jestes pierwsza kobieta ktora szuka zrozumienia ciepla u innego faceta itd szuka wiele ale tak Ci szczerze powiem ze po czasie ten facet ktory jest taki kochany rozumie Cie i wspiera stanie sie takim samym facetem jak twoj obecny partner po prostu teraz widzisz ta kolosalna roznice ktora niebawem jak wszystko rzucisz i sprobujesz z innym okaze sie jednak bardzo podobna. Ni etwierdze ze tak jest zawsze ale nasluchalam sie na czytalam takich historii po czym kobiety jednak wracaly do poprzednich... partenrow mezów. Ja tez mysle juz pare razy mi sie zdarzylo jak jest zle miedzy nami to mam mysli ze moze powinnam sprobowac z kims innym ze moze inny okazal by sie lepszy Od M itd ale zawsze potem oprzytomnieje i wracam myslami do m. ze jego koccham dalam szanse i przciezz nim chce byc ale ni tak jak teraz jest. Bo tez mi brakuje u niego czasem zrozumienia ciepla wspolczucia bezpieczenstwa partnera do rozmowy jest tego mnostwo ale czy aby ten INNNY nie okazalby sie tylko fascynacja ktora szybko by minela ????? echhhhhh nieciekawie jest i co dalej bedzie dziewczyny ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laski tak tak wrocilam z cwiczen, Efa nikt Cie tu nie bedzie ganil, rob to co czujesz, zycie ma sie jedno nie ma sensu go marnowac z nieodpowiednia osoba zyjac wspomnieniami czy przyzwyczajenem., jestes piekna madra kobieta, dasz rade;)) zycze zdrowia :)) Smutnazona, coz moge powiedziec nie znam Was ani troche, ale z tego co opisujesz to kawal huja z meza, ja bym nie przyjela faceta jesli by wyparl mi sie dziecka to napewno, moglas sie spodziewac co dalej bedzie bo mialas przedsmak na samym poczatku, ja bym go kopnela w dupe, chyba ze batrdzo chcesz mu wybaczyc to idzcie na terapie czy cos heh zolza jestem i dobrze mi z tym ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo bym chciala Was poznac, moze zorganizujemy sobie jakis babsk wypad? np wspolny weekend czy cos, ale by sie dzialo ;>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja przytulam.. tylko tyle moge zrobic.. sama musisz z tym sie pozbierac, krzycz , placz pisz tu, bedzie dobrze, wiesz ze on nie wart Twoich lez, to my takie naiwne jestesmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona ja juz dawno przebąkiwalam o spotkaniu moze kiedys sie uda w koncu no dzialo by sie dzialo ;) ja proponuje wroclaw :):))))))))))))) Dobrej nocki ide bo oczeta nie wypoczete a jutro rano okulista i do tego m musze zaciagnac... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze kolobrzeg w wakacje :) :0:);) :D no nic nie gadam bo pewnie i tak nie wypali to spotkanie :) za duzo babek do zgrania :D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Ja tez jestem za:) A jeszcze jak Kolobrzeg to tym bardziej sie pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Morgen ;) Dziewczyny jak dla mnie może być Wrocław lub Kołobrzeg :D :D :D Efa powiem Ci że ja tak zrobiłam jak ty .... (żałuję do dziś) miałam super faceta ,ale byłam młoda chodziliśmy ze sobą 5 lat i poznałam kogoś kto pasował mi bardzo pod względem zawodowym , a cała reszta tez się dopasowała ... wyglądem nie moj typ ale zawsze coś się w kimś znajdzie a reszta sie dopasuje ... i wszystko było by ok nawet pracowalismy razem gdyby nie to ze ukrywał iz ma epilepsję :( cios był dla mnie ogromny po ok 2 latach związku... byliśmy ze sobą 5 lat ...ale niestety z tą chorobą nie mogłam sobie poradzić ... w zyciu mogę robic wszystko ,pracy się nie boję, ale SZPITAL i tam gdzie trzeba patrzeć na ludzkie cierpienie to ja wysiadam ... Ja zrobiłam wielki bład !!!!! choć nigdy do konca nie wiadomo ale ja już tak w zyciu mam widocznie to cierpienie ma jakiś cel ... :( Pisz nikt nie bedzię Ciebie krytykował !!! nie po to tu jesteśmy ;) buziaki i dziekuję ze jesteście ! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny odrazu zakladacie czarne scenariusze dla Efa, macie swoje doswiadczenia, dobrze ze o tym piszecie ale nie koniecznie ona musi tego pozniej zalowac -) wiadomoze nowy partner po czasie moze sie znudzic, a to e tos ukrywal chorobe... no nieciekawie ale nowy partner tez moze pozniej zachorowac albo ten stary ;0) spotkac sie moge wszedzie jesli tylko beda juz ustalone daty i miejsce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Drach Wiem o co chodzi :D tylko widzisz to było 7 LAT :O i to tak strasznie boli ze nie mam ochoty nawet się ubrać wziąść w garść i doprowadzić siebie do porządku :O jak pomyślę ze tyle lat zmarnowałam ... :( strasznie tesknie za nim ...:( ale jak zaczynam wyć to od razu staram sobie przypominać najgorsze momenty z " nim" związane :O a łezki same lecą :O pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
A_ona_ona Tak masz racje ! ja pisze jak ja zamieniłam sobie i zleciałam z deszczu pod rynne :D co nie jest powiedziane ze w przypadku efy tez tak bedzie ! jezeli czuje ze ta osoba jej odpowiada ...to jak najbardziej jestem za aby była SZCZESLIWA i zyczę jej tego z całego SERCA !!! fakt jest taki ze gdybym teraz miała kogoś na oku łatwiej byłoby mi przejść te cierpienie , raz to przechodziłam i wiem ze wtedy tak nie boli jest nowy cel .....! buziak ps musze się wziąść do roboty ale kompletnie nie mam ochoty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temat ale
do Anja: a gdybys sobie wyobrazila jak on z apetytem zjada wlasna kupe?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgen :D nie ukrywam ze dla mnie do Wrocka najblizej, mam jakies 290 km, do Kolobrzegu jakies 400 km ( co to jest przy a ona ona ). Ja musze tylko wiedziec odpowiednio wczesniej.Wzielabym piatek i sobote wolne.Jestem za...tylko ze ja przyjade z komandosem, on i tak nieczego nie rozumie to mozna przy nim pogadac, zreszta na pewno nie bedzie nam przeszkadzac, cos sobie zorganizuje. najbardziej mi pasuje koniec lipca, 3 sierpnia dzieci ida juz u nas do szkoly.Od 23 czerwca mam urlop 2 tyg., czas na przeprowadzke musze wykorzystac to z wyjazdem bedzie ciezko.Ale wydaje mi sie ze uda nam sie spotkac :D smutna zona najbardziej podoba mi sie podejscie a ona ona...ja mysle identycznie, po prostu delikatniej to ujelam, ale czasami trzeba ostrzej,zeby czlowiek zaskoczyl :D efa rob dziewczyno tak zebys czula sie szczesliwa, reszta mnie nie intersuje...zycze ci walentynek w sercu codziennie :D w zyciu nigdy nic nie wiado...ja cale zycie myslalam o innych,nigdy o sobie...jak zaczelam myslec o sobie,dopiero poczulam szczescie... anja choroba zawsze jest szokiem...ja decydujac sie na zwiazek z kims, zdaje sobie sprawe,ze nastepnego dnia ta osoba moze nie wstac juz nigdy z lozka.Bardzo powaznie traktuje zwiazek...ale nigdy nie wiemy jak zareagowalibysmy w danym momencie,to po co gdybac... trzymaj sie...TRZYMAJ SIE !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnażona123456789
Mam 25 lat,nie pracuje bo mam małe dziecko.Czy chciałabym mu wybaczyć? Pewnie bym mu wybaczyła gdybym widziała że mu zależy że się stara,że żałuje a tu nic cisza.Taka mam wielką ochote zadzwonić do niego czasami, ale nie zrobię tego bo jak sobie pomyślę o tym jak mnie potraktował to aż telefon mnie parzy w ręce.Bardzo ale to bardzo kocham go i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić życie bez niego.Byłam bardzo młoda gdy zaczeliśmy być ze sobą:(Co robić,jak sie zachować gdyby zadzwonił.A jeśli zadzwoni tylko po to żeby sobie dziecko wziąść na jeden dzień?Co wtedy?Ależ mi ciężko,to takie ciężkie i trudne.Już tyle razy przez to przechodziłam i zawsze tak samo cierpie. Powinnam już dawno kopnąć go w dupę,ale same wiecie jak to ciężko jest jak się kogoś kocha.Kiedyś byłam silną kobietą,pewną siebie a teraz taką łajzą.Nawet gdyby doszło do rozwodu to nie bede potrafiła go skrzywdzić w żaden sposób.Dziewczynki co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna zona to nie jest milosc ! ty jestes psychicznie uzalezniona od meza.W milosci nie ma miejsa na ponizenie.Ty to sobie tlumaczysz ze to milosc, zapewniam cie ze nie. Po prostu jestes dlugo z jednym facetem i nie wyobrazasz sobie kogos innego.Gdyby inny facet okazal ci naprawde ze cie kocha ( facet to okazuje codziennie, nie od swieta), to bys zrozumiala swoj blad i powiedziala do siebie: O jeny, jaka ja bylam glupia :D...tez tak mialam...ty potrzebujesz zmienic myslenie albo isc do specjalisty ktory pomoze ci wyrwac sie z ,,lap" faceta ktory cie olewa, olal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutnazona, przyko mi ale on sie nie zmieni, domyslam sie ze chcalas miec pelna rodzine, dziecko itd, ale on nie ma szacunku do Ciebie i skoro teraz go nie ma ani nie mial to nic sie nie zmieni, moze na chwile , tydzien, dwa miesiac bedzie spokoju az znow bedzie huk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swobodny georg
he he, to jest właśnie podwójna moralność kobiet, swietnie widac to na przykładzie A_ona_ona. Jak jej był już tam któryś z kolei Apollo zapomniał zlikwidować swój profil na portalu randkowym...nie wnikam czy zrobil to świadomie czy nie.....była niesamowicie oburzona, zniesmaczona i że jak tak mozna na dwa fronty i w ogóle...no szok!!. Ale jak efa zaczyna coś kręcic na boku z jakimś kolesiem, to A_ona_ona jakoś nie wyraża swojego oburzenia...he he..tym razem jest wszystko w porzadku, przekonuje efe jaka to jest piekna i wartościowa i wspaniala i że zasługuje na to, na tamto, i same oh ah...he he he. Nie twierdze że efa nie jest wartosciowa i wspaniała itd. Ale na Boga, kobieto, jezeli wymagasz czegoś od mężczyzn, to przynajmniej stosuj takie same standardy wobec kobiet. Taka postawa to jest moralność kalego, niestey tyczy się to wielu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
na swoja obrone chce dodac,ze nie mam super faceta w domu przechodzimy powazny kryzys a powodem jest jego sytuacja zawodowa Tak to jest jak caly swoj swiat zbuduje sie na pracy:( Sa klotnie,ja sie przyczepiam ale go nie obrazam W duga strone slysze,ze jestem pojebana,popierdolilo mnie,przypierdalam sie Wiem,za ja te klotnie wywoluje ale prosze i prosze w kolko o to samo-ile mozna wiec puszczaja mi nerwy Do tego nie sypiamy bardzo dlugo.Ja sie nie moge przemoc ale tak mam,ze to co w dzien skutkuje w nocy Nie slysze nic cieplego Powiem tak ,ze sama tez odpuscilam ale przez pewien czas probowalam to podciagnac ale on jest ciagle zly,rozgrazniony,do tego nie slucha jak sie cos mowi,on mnie w ogole nie slucha,wylacza sie mam zal,ze np jestem chora a musze pracowac bo wiem,ze w kwestii finansowej on nie stanie na wysokosci zadania Chce dziecko ,tak po prostuon chcialby tyle,ze nie mowi co i jak Jak sobie wyobraza,czy nas utrzyma,gdzie to dziecko bedzie jak pytam to mowi,ze lozeczko wstawimy do nastolatka:O Sprawa z mieszkaniem ndal do konca nie zalatwiona Mam zal,ze jego nigdy nie interesowalo gdzie bedziemy mieszkac,nie mial zadnych wizji jak byly wojny z matka,zadnych propozycji,planow na to gdzie mozemy sie schronic jako rodzina On po prostu wychodzil i spal np w aucie jak matka szalala a ja tu z dzieckiem zostawalam bo przeciez w samochodzie nocowac nie bedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pana który drwil powyżej: jest różnica miedzy mną i moim ostatnim związkiem a efa po kilkunastu latach gdzie oboje walczyli o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona🖐️ nie ma co tlumaczyc,kazdy przypadek jest indywidualny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swobodny georg a ty taki swiety jestes? :P nie byles nigdy na ,,zakrecie" ? podwojna moralnosc kobiet...hm...ciekawe...o facetach moge powiedziec to samo :P jezeli byles tak ambitny i doczytales wszystko od samego poczatku, to chyba zauwazyles...ze my tylko staramy sie byc szczesliwe, na rozne sposoby...nie zagladamy nikomu do garnka i do lozka... efa a onaona uwielbiam tutaj moralizatorow i wszelkich nauczycieli, wszystkich ktorzy wrzucaja wszystkich do jednego wora...no pewnie ze tak jest najlatwiej, na cholere komu myslenie...:P nie chce mi sie komentowac tak plytkich komentarzy... juz rozmawialam z komandosem, jedziemy na spotkanie z wami...ustalcie jakis termin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach super:) ja tylko poprosze,ze jak w sezonie to blizej mnie;)bo w kazda niedziele pracuje ale sobote moge miec wolna lub krotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe:) widze ze... haslo spotkania rzucone i drach sie juz szykuje :D mam nadzieje ze sie uda :) widze ze wroclaw 3/2 :) chyba bedzie wrocek :D najlepiej jak bedzie ciepelko :) wtedy lepiej sie spotkac :) buziaki kochane :) p.s. innych komentarzy nie podejmuje dzis... annja:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D Jestem za Wrockiem :D, wogole najlepiej tam gdzie jest blisko lotnisko ;) milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja juz w pracy, mi tez blisko lotniska odpowiada :-) Ale bedzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
To ja pewnie nie dojade:( moze poznan,zeby bylo w polowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa a ile kilometrow masz do Berlina? lotniska tez blisko, z Wrocka super autostrada odnowiona...moze tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×