Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atotakwlasniejest

brzydki chłopak, ładna dziewczyna ?

Polecane posty

Gość atotakwlasniejest

brzydki chłopak, ładna dziewczyna. co sądzicie o takich związkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacieNieMoge
Ja jestem w takim związku. Początkowo wszyscy się dziwią, dopóki nie poznają mojego faceta, wymiata wszystkich gogusiów na dzień dobry. Jest mega zabawny, inteligentny, pracowity, przede wszystkim ma super osobowość i pomimo jego "urody" jak tylko jakaś babeczka z nim zagada, to już nie może skończyć, a więc nawet jestem często o niego zazdrosna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinuchaaaaa
Ty jesteś pojebana/ny przecież to bez znaczenia jest.!Co maja być same piekne pary,i brzydale razem,tak.?weź sie zastanow człowieczku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nie lubią brzydali, bo jak takim osobnikiem pochwalić się przed koleżankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_111111
korjonos żeś sie wyżalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacieNieMoge
Korjonos, a Ty widzę myślisz stereotypami, straszne to, takie staroświeckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako przedstawiciel grona brzydali, zauważyłem że kobiety nas nie lubią. Nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacieNieMoge
Nie w urodzie tkwi siła, tylko w osobowości, przebojowości. Ja np. jestem osobą przeciętnie przebojową, za to ośmielę się napisać że bardzo ładną i zgrabną, po studiach, z dobrą pracą, własnym samochodem. Mój narzeczony niski, grubszy, z twarzy podobny do nikogo jest bardzo przebojowy, zaradny i pewny siebie!!! Jego pewność siebie (nie mylić z zarozumiałością) strasznie przyciąga ludzi i mężczyzn (ma wielu kumpli) i kobiety (był w 3 dłuższych związkach i kilku przelotnych). Uroda szybko może się znudzić, ciekawy, interesujący człowiek nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacieNieMoge
Dodam, jesteśmy razem 6 lat i zero nudy!!!!!!!!!!! Teraz też wpadł na świetny pomysł i wyrywa mnie z domu, a więc muszę Was pożegnać. Korjonos, skończ smęcić i bierz się za swoją transformację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami największy brzydal potrafi zauroczyć,wystarczy zeby miał to "coś"co przyciąga,nawet to spojrzenie,które elektryzuje..a z kobietami jest tak-nie ma brzydkich sa tylko zaniedbane.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zaraz zakładacie, że przysotjny lub choćby przecietny facet nie może mieć fajnego charakteru i "tego czegoś"? Moim zdaniem jest tylu normalnych facetów, że kobiety nie zwracaja uwagę na takich brzydali jak ja. Bo niby po co, skoro mają fajniejszych do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atotakwlasniejest
korjonos -> jeśli będziesz tak myślał, to rzeczywiście tak będzie. uwierz w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie będę tak myślał to też tak będzie. To sie nazywa realny świat, coś co rozpościera sie poza waszymi netowymi teoriami. Tam brzydki zawsze przegrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atotakwlasniejest
a nie znasz żadnych przypadków, w których mało atrakcyjny chłopak ma piękną dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atotakwlasniejest
miałam na myśli Twoje własne otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos - niestety albo wygląd albo kasa. Bo co ci po 'bogatym wnętrzu' albo zabujczym spojrzemiu jak laska na ciebie nie popatrzy ani nie posłucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie pytam bo nie wierze
juz nie pieprzcie glupot,ze uroda nie jest wazna bo wazny jest 1 kontakt...osobowosc i inne aspekty wychodza w pozniejszym poznaniu sie,a wiec musi sie osoba choc troche spodobac by sie chcialo poznawac dalej...Do lozka tez nie pojdziesz z zamknietymi oczami ,z kims kto Cie w ogole nie pociaga,wiec nie robcie z siebie hipokrytow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacieNieMoge
Otóż jeśli chodzi o mojego narzeczonego, to urodą w oczy się nie rzuca, ale w barze od razu zwrócił moją uwagę swoim zachowaniem! Błyszczał na tle tych wszystkich pięknych nudziarzy. Pójście do łóżka na zasadzie samego seksu to zupełnie inna sprawa niż sex z miłości. Jeśli kogoś znasz, spędzasz z nim super czas, zakochujesz się w nim, to seks jest rzeczą naturalną i to się po prostu dzieje, bo łączą nas UCZUCIA, a nie piękne włosy czy kaloryfer na brzuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afafafaafafafaa
no właśnie, jak to jest? można czuć pociąg fizyczny do kogoś kto jest mało atrakcyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety bardzo skuiają się na
wyglądzie więc taki układ nie istnieje chyba, że facet jest bogaty albo dobrze zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak 325
kobiety nie lubią ślamazar ,a nie brzydali ...jak facet jest ślamazarny i taki nijaki to nieważne czy przystojny czy brzydal ;] to nie będzie miał powodzenia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art78
Zależy o jaki związek pytasz - jeśli na stałe, to wygląd nie ma fundamentalnego znaczenia: ważne żeby facet był zaradny, opiekuńczy i wierny. A jak ktoś lubi zaliczać kolejne trzytygodniowe związki to raczej tylko na wygląd będzie patrzył - zarówno facet bawidamek, jak i laska flirciara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak 325
mało tego bo nieśmiały przystojniak ma gorzej niż nieśmiały brzydal bo większa presja na nim ciąży to raz ,a dwa to niektóre laski uważają ,że takiemu trzeba utrzeć nosa / zrobić pod górkę itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbijka544
brzydki czy nie zawszę będzie zdradzać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydki chłopak, ładna dziewczyna ? x Nie ma takich związków. Kobiety WYMAGAJĄ atrakcyjności dużo bardziej niż mężczyźni no chyba, że mężczyzna ma kasę ale to nie związek tylko układ sponsorski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×