Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matecznik samo zło

Nienawidzę swojego dziecka!!!:(

Polecane posty

Gość Gość lila
Masz rację odejdz od męża on z dzieckiem ułoży sobie życie szybko dla wielu kobiet będzie bardziej atrakcyjny.Nie krzywdz tylko odejdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieżko mi cokolwiek doradzić bo sama nie mam dzieci ale wydaje mi sie ze gdybym zaszła to raczej kochałabym. Moze spróbuj jakiejs terapii? Moze jednak uda sie przemoc. Wiesz, dziecko nie jest niczemu winne i szkoda zeby niepotrzebnie cierpiało. Ja strzelałbym w terapie a jesli to nie zmieni Twojego podejścia to chyba rozstanie zostanie bo nie sadze zeby Maz zgodził sie na adopcje skoro piszesz ze oszalał na punkcie malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje twojemu dziecku. Ale rozumiem też ciebie. Nikt nie zmusi cie do miłości ale trzeba wziąć pod uwagę uczucia dziecka, które jest niekochane i odrzucone przez matkę. Konsekwencje takiego zachowania matki będzie ciągnęło się do końca życia dziecka. Zmiany w psychice i rany tam powstałe już nigdy się nie zagoją https://www.mamaibobasy.pl/milosc-rodzicielska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona Ania
Nie będę cię oceniała. Teraz posłuchaj mnie uważnie. Jeśli tego dziecka nie kochasz to odejść powinnaś puki jest małe. Powinnaś powiedzieć mężowi żeby nie mówił temu dziecku o tobie. Aby cię nie szukał. Wiem że to dla ciebie trudna sytuacja. Nie bój się. Odejdź dopuki masz czas, puki nie jest zapóźnienie. Odejdź dopuki możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwij się co postanowiłaś. Doskonale Cię rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja tez mam dość swoich dzieci mam 22lata i dwoje dzieci zero wolności ,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzegeta

Nienawiść lepiej porzucić, bo pochodzi ona z królestwa ciemności. Czym częściej nienawiść stosujemy tym bardziej zły duch się zadamawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×