Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migotka2236

PYTANIE DO FACETÓW - CO WAS ODSTRASZA??

Polecane posty

Panowie, powiedzcie co decyduje o tym, że jak poznajecie jakąś dziewczynę to chcecie dalej się z nią spotykać, czy stworzyć jakiś związek?? w sensie co Was może odstraszać?? czy może np jak dziewczyna za dużo mówi o swoich uczuciach albo np za bardzo pokazuję swoje zainteresowanie. Powiedzcie bo ja zupełnie się na tym nie znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest najlepsze
ferie zimowe 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odpycha oschłość kobiety ;) i brak uśmiechu !!! oschłość = księżniczka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy np na początku znajomości, jak facet zauważy ,że dziewczyna jest bardzo zainteresowana, to czy może to go zacząć odstraszać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ale nie zawsze... Jesli np i on jest zainteresowany to tylko spotęguje znajomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przyciaga jak dziewczyna jest zainteresowana , konkretna i ma cos w glowie....odpycha mnie jak zachowuje sie jak ksiezniczka i opowiada jaka jest piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź sobą. po prostu. albo spodobasz się facetowi taka jaka jesteś i Cię zaakceptuje, albo nie. ale nie graj nikogo kim nie jesteś. lepiej żeby dał sobie spokój po jednej randce jeśli Cię nie zaakceptuje, niż po paru miesiącach udawania kogoś kim nie jesteś. wtedy rozczarowanie, żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co poradzicie w takiej sytuacji - bylam z kimś dlugo, ale cale otoczenie wiedziało, ze ten związek nie przetrwa bo jest chory, ktoś inny o mnie dopytywał, podobałam sie mu, no ale bylam związana, nie zwracałam na niego uwagi wtedy, teraz jestem sama, rozstalam sie z jełopem, chlopak ktory sie mna interesowal nadal jest sam, wie ze jestem sama, ale juz nie interesuje sie mna, a ja nabralam na niego chęci, co teraz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×