Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Gość maria izabela ze zdjecia
wyglada jakby byla sporo po 30 -tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
maria tak na oko ma 25 lat, ale moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - biedny przeze mnie spac nie mogles.... no nie zartuj. stary facet jestes nie masz 17 lat. opanuj sie troche. w tym wieku to juz wszystko z hormonami powinno byc okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez viagry ty sie nigdy ogarnąć nie probowales? Ja jakoś jestem strasznie wredna i chamska a na ulicy mnie zaczepiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
co sie dzieje z BNB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Maria po prostu jest sprytna i zamieściła tutaj swoją reklamę ;] zawsze więcej klientów się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecaja sie bo ona ich
podpuszcza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Mi się wydaje że nastoletnia jest dość nietypową nastolatką może się mylę ,ale wydaje mi się ,że jej też jest trudno odnaleźć się w świecie 15sto letnich galerianek itp. i laseczek ,których jedynym tematem jest która komu dała i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielon jelon
heh Altero jest, ale na innych topikach, do waszej gwardii już nie należy bo prawictwo stracił w wieku 30 lat i to nie z dziwką :P swoją drogą to był najnormalniejszy prawiczek z was wszystkich, a wręcz mogłabym strwierdzić, ze był całkiem normalny, powinniście brać przykład z jego podejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Tu nie chodzi o sam fakt puszczania się tylko o modnego dzisiaj stajla like biatch. Wiele młodych nastek tak się właśnie kreuje do tego gadają głupoty wyssane z palca (co niektóre z tego 21szego ). Wszystko to za rolą durnych seriali czasopism itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty prawiczek
a jakie alter ma podejscie ze prawiki mają brac z niego przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
W klasie to wiadomo jest kilka osób które wiodą prym i narzucają swoją wolę innym i tu wszystko jest ok bo to są silne osobowości. Najbardziej natomiast to wkurwiająca jest ich świta czyli 70% klasy ,którzy są ich pozerami nie mają swojego zdania i chcą dorównać za wszelką cenę klasowej "elicie" często wbrew swojej woli ,ale są za słabi by się przeciwstawić i wolą naśladować swoich kolegów. Reszta klasy to ,albo nisza która ma swoje zdanie jednak jest nierozumiana przez resztę są to osoby zazwyczaj dojrzalsze i bardziej świadome rzeczywistości oraz klasowe popychadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w szkole nie mozna malowac sie farbowac wlosow malowac paznokci no i na dodatek mamy mundurki. masakra. ja z moich znajomych lubie tylko kilka osob reszta to mnie wkurza do potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Dlaczego Cie wkurzają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty prawiczek
a jakie macie mundurki? spodnie czy spódniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w mojej klasie mam swoje zdanie. Ale u nas tez sa takie grupy.. Jestesmy w ogole nie zgrani. I jest taka jedna dziewczyna co jej widok mnie o mdlosci przyprawia. nienawidze jej. ale jak mi sie cos nie podoba to ja to mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to tepe i klamliwe suki. Mundurki mamy jakies cos niewiadomo nawet co do jest. jakies kamizelki z dziwnego dresu czy czegos takiego. ubieram to tylko na polski fizyke i chemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Bo to tepe i klamliwe suki ..niestety niektórym do zostaje do starości ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Z ciekawości zapytam ile macie takich w klasie co to za długo na plaży przebywają :P i to całorocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat takich to nie mam w klasie. one mysla ze sa ladne i im nic wiecej nie potrzeba... no a nie sa. ale w mojej szkole to pelno takich. ale ich zwykle na lekcjach nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielon jelon
dlaczego ? czytałam wiele razy jego wypowiedzi - zdawał sobie tak jak i wy sprawę z tego, że kobiety wolą tych 'przebojowych'' - ale i w pełni się z tym pogodził i zaakceptował(bo sam również wolał takie kobiety ;)) a nie winił je o to i o inne ich wymagania(a że ich nie spełniacie to najlepiej sie wyżyć w necie, nie?), bo każdy ma do nich prawo - wy również, nie tłumaczył też swych niepowodzenia zwalając wine na cały świat(a zwłaszca na kobiety) - jedyny normalny pośród tych zawistnych i sfrustrowanych prawicząt na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielon jelon
no i też wychodził do ludzi częściej niż wy, myślicie, że jak wiecznie tylko : praca-dom, praca-dom to wam ta dziewczyna z nieba ma spaść czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty prawiczek
samica lub zelkowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
kielon widzisz z wiecznych niepowodzeń rodzi się frustracja ;] tak działa nasz organizm niestety.Ja rozumiem tych ludzi bo zostali oni skrzywdzeni poniekąd. Jednak w życiu trzeba paść powstać i iść dalej ,a nie płakać bo to do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×