Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Dlatego warto nie mieć telefonu,Ja nie mam i nie mszę wysyłać.pewnie dlatego żadna by mnie nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek 26 właśnie dziewczyny patrzą najbardziej na wygląd. Co powiedzą koleżanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrza na wyglad bo chca sie popisać przed koleżankami jakiego to sobie nie wyrwała z wiekiem przemija ..choc niby moj wygląd mysle ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko No tak zla jestem na siebie bo za bardzo kieruje sie moimi nałogami. I że jak mi sie cos podoba to musze to kupic nawet jak jest za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia będziesz mieć motywację żeby schudnąć. Czemu kupowałaś za małe rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 stycznia jest impreza przeznaczeni.pl w klubie Proxima będzie się działoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery_-Szerze to ci nie zazdroszę mieszkania w stolicy.Jak sobie pomyślę ile tam macie murzynów i arabów to żal mi Warszawiaków,co muszą brać kobiety po murzynach i arabach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi sie cos podoba to to kupuje. rozmiar nie jest tak wazny. no wchodze w to... ale jak w tym wygladam to inna bajka. Teraz powinnam zaczac sie odchudzac. A u mnie 3/4 garderoby to nie nosze. Spodni mam pelno zwykle chodze w jednych. mam pelno kardiganow, bluz a zwykle chodze w prostej czarnej bluzie. no koszulek nosze najwiecej. mam ich duzo ale wielu z nich tez nie nosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno Mystery_-Szerze to ci nie zazdroszę mieszkania w stolicy.Jak sobie pomyślę ile tam macie murzynów i arabów to żal mi Warszawiaków,co muszą brać kobiety po murzynach i arabach" no ale na tej imprezie przeznaczeni.pl to pewnie będą same dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Znalazłaś maszynę to robienia pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko 9864277@tlen.pl'; Mystery wybierasz się na tą imprezę?" chyba nie, raz że wypada w czwartek - bo 27 to za tydzień, a dwa, że na przeznaczeni.pl nie znalazłem żadnej wartej zachodu jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia to czas odchudzania nadchodzi. Kupisz sobie jakieś sukienki żebyś kobieco wyglądała.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-A te które mają mało majętnych rodziców to zostają galeriankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u dziewczyn klasyka szafy pełne ubrań a one twierdzą żę nie mają w co się ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - byc moze. moj ojciec tez bilem gates'em nie jest. ale nie narzekam. no ale x-boxa to juz mi kupic nie chca. kapselko - ja twierdze ze moje ubrania sa fajne, ale ja w nich zle wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu w nich źle wyglądasz? gdybyś może schudła to być super wyglądała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-To pokaż się jak wyglądasz nago:D:D Chętnie bym cię w stroju Ewy zobaczył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko - zle wygladam bo jestem gruba. akurat sylwetke mam proporcjonalna z czego bardzo sie ciesze. ale powinnam schudnac. tylko brak mi motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×