Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Kici Kasia Fajne imiona wybraliście :) A co do spodni to bez problemu kupisz, moja siostra jest w 2 miesiącu i już takie nosi :) Super wyglądają, jak normalne jeansy :) Monique i ajlin jak tam przygotowania do Waszych ślubów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie podobaja,choc wiem ze raczej ludzie nie reaguja pozytywnie na Borysa:) no ale coz:) wolalabym Nadie lecz maz nie wyrazil zgody;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne imiona Kasia :) Ja myślę o Kordianie lub Ksawerym a dla dziewczynki Sara :) Anaiuu - u mnie na razie przygotowania w miejscu, teraz zaczniemy prosić gości, a że ja mieszkam w innym mieście niż moje rodzinne, jedynie nam weekendy do proszenia odpowiadają. Teraz idę na week do salonu odebrać buty ślubne, no i muszę porozmawiać na temat mojej sukienki ślubnej, bo ja miałam mieć bardzo dopasowaną, ale już pewnie będzie widać brzuszek, także nie wiem czy nie będę musiała zmienić modelu sukienki, a moja tak strasznie mi się podoba i tak mi jej szkoda :( No ale cóż, dziecko ważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze to głupie ale ja już mam takie spodnie mało tego sama kupiłam wybaczyłam na ciuchach i niie mogłam sie opanować od kupna czysta paranoja ale co zrobić ja już troche sie staram i popadłam w tedy w paranoje ale już lepiej zemną :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Kordiana i Ksawcia tez bralismy po uwage. Podoba nam sie wiele imion meskich ale jakos tak Borys chyba do nas pasuje i czujemy ze to nasz synek:) mi sie jeszcze podoba Leon, Kornel, Fabian, Alan i duzo innych;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście fajne imiona wybieracie :) Ja też już bym chciała wybrać. Jakoś nie mogę się dodzwonić do gina żeby się zapisać na wizytę, jutro próbuję dalej :) Misia takie spodnie na pewno jeszcze Ci się przydadzą, zobaczysz :) Ja też ostatnio takie widziałam i to nawet w fajnej cenie, ale trochę minie zanim je kupię. monique myślę że bez problemu Ci poszerzą suknię. Po za tym jak Ty wtedy będziesz w 4 miesiącu to aż tak bardzo brzuszka nie powinno być widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie imionka już wybieracie:)) Mi od zawsze podobał się Dawid a dla dziewczynki miałabym dylemat. A tak zmieniając troszke temat ale też dotyczy dzieciątka,mój mąż będzie chrzestnym u córci mojego brata i nie wiem co damy malutkiej.Nie chciałabym dawać pieniążków,ale raczej jakąś pamiątke.Widziałam ładny zestaw grzechotke drewniano-srebrną,grzebyk srebrny niby to ładne ale nie wiem czy nie zbyt skromne? Może macie jakieś pomysły dziewczynki, bo to będzie nasza pierwsza chrześnica:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje imionka to na razie tak, bo nie wiem co się urodzi a chyba wolę nie wiedzieć do końca :) http://www.podaruj24.pl/kategoria.php?katglw=DLA%20DZIECKA%20/%20NARODZINY/%20CHRZEST&rodzkatw=glowna Zobacz sobie tutaj na tej stronce są fajne upominki :) Ja kupilam ramkę dla mojego P i jest po prostu boska, posrebrzana. Ceny nie są zbyt wygórowane, także coś znajdziesz i naprawdę szybko wysyłają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podobają na prezent srebrne smoczki. My na chrzest mojego chrześniaka daliśmy pieniążki, ale znalazłam też album, w którym wkleja się zdjęcia dzidziusia z usg i potem już po narodzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Jak Wam mija dzień. Wreszcie się zapisałam na wizytę do dr ale dopiero na 2 maja. U mnie troszkę pogoda się popsuła, niestety, ale i tak przejażdżka rowerkiem będzie :) Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia badania robie prywatnie, zresztą państwowo i tak bym musiała zapłacić kupę kasy bo oczywiście refundowane są te najtańsze a za resztę i tak trzeba płacić:P lekarz prywatny to i wszystko inne niestety też:( co do imion to dziewczynka będzie Lena i już!!!:D natomiast chłopak jeszcze nie wiem, nie rozwialiśmy na ten temat jeszcze, podoba mi się Adam i Michał, ale to jeszcze zobaczymy. minique no u mnie już trochę widać, znaczy ja widzę że mam większy, pewnie przez wodę w organizmie, np dzisiaj już pewne moje ulubione jeansy ledwo dopięłam. Ale tak dla otoczenia to nic się nie zmieniło:P Misia kochana nic się nie martw, ja już pod koniec grudnia zwracałam uwagę na ciuchy czy będą się nadawać w ciąży:P generalnie uwielbiam tuniki więc sporo ich mam, na ciąże w sam raz, choć wiadomo że jak brzuszysko będzie wielkie to trzeba będzie kupić coś specjalnego:P a ostatnio byłam na spotkaniu z moimi dziewczynami i dostałam od jednej (mamusi półrocznego chłopca) reklamówkę ciuchów wiosenno-letnich takich na zgrabny brzusio:D diana w kwestii wyboru prezentu nie pomogę bo zawsze mam z tym kłopot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupuję dłuższe bluzki, ale za względu na to że po prostu takie lubię. Ale wiadomo na przyszłość się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Widzę, że piękna pogoda sprawia braki na forum, ale to dobrze, świeżego powietrza nigdy za wiele. Ja zaraz uciekam na rower. Miłego weekendu :) Korzystajmy z pięknej wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)) Jak wam mija niedziela? Piekłam dziś serniczek, mieliśmy odwiedziny brata z żoną i córcią,ona już taka fajna,wszystko ją ciekawi,patrzy wielkimi oczkami i podziwia świat. A my z mężusiem rozpoczęliśmy staranka:)) mój mówi że tym razem sie uda,to cudowne że on tak mnie pociesza. A jutro znów do pracki,ale to nic najwazniejsze,że już WIOSNA:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja właśnie wróciłam do domu :) szkoda, że mam tak daleko :( ale jeszcze kilka lat i może się przeprowadzimy :) nigdy nie wiadomo kiedy jakieś zmiany przyjdą :) a jutro idziemy szukać zmywarki :) hihih już się cieszę :) tak dawno marzyłam o zmywarce i wreszcie będę ją mieć :) dziewczyny macie zmywarki? jakieś rady jaką kupić ? :) poza tym wciąż czekam na @ :( i od tej wiosny wszystko mi śmierdzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale mamy piękną wiosnę :) Diana ja też piekłam sernik, już prawie cały zniknął :) Czy ta córcia brata to Wasza chrześnica, o której pisałaś ostatnio? Ile już ma? diana trzymam kciuki, oby pojawiła się fasolka :D ajlin ja też niedawno kupowałam zmywarkę bo urządzaliśmy kuchnie. Kupiłam zelmera, bo jest nie droga i ma dużo programów, super się sprawuję, jestem bardzo zadowolona z niej :) oczywiście ta większa 60cm szer., bo mniejsza jest mało wygodna i większe naczynia ciężko zmieścić. A u nas po niedzielnym obiedzie całej rodziny ledwo wszystko mieścimy. Super wygoda, oszczędza się czas. Budujecie domek czy urządzacie? ajlin w ogóle jak twoje zdrowie? Lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniauu dzięki :) my niestety musimy kupić tą mniejszą, bo tylko tyle mamy miejsca :( ale na razie lepsze to niż nic, a w przyszłości mam nadzieje mieć większą kuchnię :) co do zdrowia to lepiej. Ciągle miewam te nieszczęsne migreny, ale poza tym to w zasadzie dobrze się czuję :) tylko, że nadal @ nie przyszła :( tak mnie to wkurza już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak po weekendzie?? Piękna pogoda była, dzisiaj też jest u mnie piękna, ale niedługo będę się zbierać do siebie, bo na razie u rodziców siedzę więc leniuchuję sobie :) Ajlin, a Ty może idź i zrób betę, troszkę dziwnie że tak długo nie masz @ i masz objawy wskazujące na fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 jakoś nie mam wrażenia, że jestem w ciąży. Poczekam spokojnie do 40dc i pójdę do gina... może w piątek jeszcze raz zatestuję na wszelki wypadek, albo w przyszły pn przed wizytą. Ja wiem czy objawy... nie mdli mnie od zapachów, po prostu jakoś wszystko śmierdzi ostatnio :) to pewnie tylko moja wyobraźnia :) już się jakoś pogodziłam z tym wszystkim. Trochę jestem zła bo miałam nadzieje, że dzisiaj @ przyjdzie, ale dzień się jeszcze nie skończył :) monique222 a Ty jak się czujesz? :) kiedy masz wizytę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin, ja się dobrze czuję. Brzuszek coraz mniej boli, jedynie mam czasem strasznie wzdęty i wyglądam jakbym była już w co najmniej 5 miesiącu :) Poza tym zaczynam czasem mieć mdłości, wczoraj wieczorem miałam i myślałam że zaraz będę musiała odwiedzić wc :) Wizytę mam w czwartek po południu, już się nie mogę doczekać, aż zobaczę mojego maleńkiego szkrabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 to super :) mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze u Twojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique ja tez mam w czwartek po poludniu:) ajlin a ktory to dzien cyklu? co do zmywarki to potwornie Ci zazdroszcze. Marzy mi sie zmywara, nawet najmniejsza, nie znosze poprostu zmywac:( Kurcze dziewczyny jak ja bym chciala zeby ten czas szybciej lecial:) Zeby byl juz np koniec wrzesnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a Ty kiedy masz termin porodu? Ja się dowiem w czwartek kiedy będę miała prawdopodobny termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mnie od piątku mdli, na szczęście jeszcze nie miałam spotkania pierwszego stopnia z kibelkiem:D Dzisiaj powiedziałam kierowniczce o ciąży, na szczęście zareagowała super, powiedziała że przyjmując mnie do pracy liczyła się z tym, także fajnie mieć świadomość że mogę liczyć na pracę dalej:D A tak poza tym to śniło mi się dzisiaj że urodziłam chłopca:) sen byl tak realistyczny że jak się obudziłam w nocy to przez moment nie wiedziałam o co chodzi:D Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 36 dc :( w przyszłym tygodniu będę walczyć o wywołanie lub coś... :( mam nadzieje, że lekarz coś wymyśli... boli mnie lewy jajnik i brzuch bardzo, więc pewnie po prostu coś tam z nim nie tak. Poza tym to już pół roku więc można zacząć walczyć o ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale się rozpisałyście. Ajlin każda zmywarka się przyda nawet ta mniejsza na pewno oszczędzi Ci trochę czasu :) Umawiaj się do lekarza i sprawdź czy wszystko jest ok. no i przy okazji zrób test, może coś z niego wyjdzie?. Monique fajnie że masz taką miła i wyrozumiałą kierowniczkę, super :) Czekamy na wieści z wizyty u gina. Kasia pewnie we wrześniu masz termin, skoro nie możesz się go doczekać. Gruchaweczka fajny miałaś sen :) A jak Twoje samopoczucie? Piękna pogoda u mnie, aż się nie chce wracać do domu. Na ulicach tyle mam wychodzi z dziećmi na spacery że aż zazdroszczę im. Chyba zabiorę mojego chrześniaka na jakiś plac zabaw, na pewno się ucieszy :) Diana, Misia, Madzik co u WAS? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×