Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Gość piwkaaa
witam ponownie:)mam26 lat i staramy się o pierwsze dziecko.myslalam ze tym razem sie udalo ale czuje ze lada chwila dostane okres bo brzuch boli niemilosiernie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie to miejsce, pomimo, ze wiele ludzi narzeka. Generalnie nie przepadam za slonecznymi kapielami, ale lubie czasem pospacerowac po plazy :) nieczesto mi sie to zdarza, ale niestety czasu brak.. O moja mama mi wlasnie napisala wiadomosc, ze moja siostra, ktora zaszla w druga ciaze zrobila babci prezent na DZIEN BABCI i generalnie wszyscy w rodzinie strasznie sie ciesza.. Ja tez sie ciesze, ale troche mnie to boli... wiem, ze nie powinnam sie tak czuc, ale chyba sobie z tym po prostu nie radze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piwka, znam to uczucie nadchodzacej @... tez mam wrazenie ze za chwile przyjdzie... chociaz wciaz sie ludze, ze moze jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się boję co powie mój brat ja już mi się uda zajść w ciąże... on nie lubi dzieci i raczej boi się zobowiązań i boje się, że będzie mnie unikał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkaaa
ja mialam nadzieje do dzis:( powiem wam ze juz mam dosc tych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tak poczułam wczoraj jak test wyszedł negatywny :( od razu mi się dziecka odechciało i wymyśliłam milion powodów, dla których nie powinniśmy go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy :) ..no tak starania bywaja czasem frustrujace... a ja na dodatek codziennie slysze ciazowe opowiesci mojej kolezanki z pracy, ktorej 23letnia corka wpadke zaliczyla, a ze chlopak sie wycofal to ona wrocila do domu mamusi, wiec informacje mam na bierzaco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany to ona ma tyle lat co ja.... ale to życie dziwne. Ona wpadkę i nieszczęśliwa, a ja bym chciała taką "wpadkę" i się nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wodzisz tak to bywa, co zrobic... ja mysle, ze ona juz teraz to sie chyba cieszy ze tak wyszlo, ale zal jej ciaglych imprez i wszyscy "przyjaciele", z ktorymi zawsze balowala teraz nawet do niej nie zadzwonia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) Jakie plany na dziś? Ja już posprzątałam i zaraz zabieram się za robieie Gyrosa:) mniam:) Brzuch mnie boli caly czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Mój test niestety wyszedł negatywny.Więc nie zostaje mi nic innego jak czekać na @.Nie mam bólów brzucha tylko piersi większe i wrażliwe,nawet mój mężuś mówi że są jakieś inne.Jak @ nie będzie powtórze test,a jak mimo to test wyjdzie na NIE to pójde do gina. Hm... plany na dziś,idziemy do mojego brata,jego żona ma urodziny i lada dzień ma rodzić więc u nich dzidzia to główny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana22 to tak ja u mnie... dziś 39 dc i dalej brak @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja piersi tez mam duze;d Dziewczyny powiedzcie mi jescze co moze oznaczas podwyzszona temperatura? Juz po owulacji? Z tym testem to poczekaj jeszcze, moj gin mowil ze najlepiej po 5 dniach od daty spodziewanej @, wiec jeszcze są szanse:) P.S. Gyros pyszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temp może być podwyższona nawet do samej @ a potem spada, choć czasami to ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici Kasia Mi gin powiedział że jak temperaturka po owu się utrzyma podwyższona i na czas mającej wystąpić @ nie opadnie to jest duże prawdopodobieństwo ciąży. Ale jak u mnie temka mi tak skacze że się nią nie sugeruje,bo nie rozumiem tych skoków są inne jak podawane statystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja myslalam ze to moze owulacja sie przesunela czy cos:) Bo w dzien owulacji wyliczonej przez lekarza, zaobserowowalam ten skok na 36,7 , 36,8, ale tydzien pozniej juz jest ponad 37 juz 3 dzien. Moze to jednak jest owulacja, ale to wtedy jakie dlugie cykle bym miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuż po owulacji,pod wpływem progesteronu wzrasta temp. i utrzymuje się do wystąpienia miesiączki.Jeśli utrzyma się dalej podwyższona to może to być jedna z oznak ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli do dnia spodziewanej miesiaczki podwyzszona temperatura nic nie oznacza? Nawet jezeli jest wyzsza od tej owulacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jest strasznie zimno od kilku dni :( chyba się przeziębiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasia, gdzieś też przeczytałam że temp może spaść w dniu zagnieżdzania,po czym znów się podniesie. U mnie temperatura jest czasem bardzo niska np.35.56. Ale mam tez niskie ciśnienie zawsze więc może jest to z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Witam. Ajlin 39 dni to juz faktycznie dosc dlugo... Ale jak czujesz przeziebienie to moze dlatego ten cykl taki dlugi. A robilas juz test? Co do planow na dzis to w zasadzie nic szczegolnego. Relaks po calym tygodniu, male porzadki i moze kino. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja mialam wlasnie: 37,3 36,8 37,1 hihi, ale nie nakrecam sie:) Ja to jeszcze zielona jestem w tych temperaturach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie jestem ekspertem bo to pierwszy cykl w którym mierze temp. Ale co ja już nie czytałam haha szukając u siebie jakiejkolwiek szansy na to ,że tym razem się uda. Nie ma dnia żebym o tym nie myślała,wiem ze to nie jest dobry sposób ale taka już jestem niecierpliwa.Będzie mi smutno gdy ta @ się pojawi.Ale póki co żyje nadzieją. U mnie na dzień przed miesiączką było małe plamienie brązowe a teraz nic tylko biały śluz,który ponoć występuje w początku ciąży. I widzicie dziewczyny jak ja głupiutka się nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam już testy i negatywne... pewnie stres, a szkoda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×