Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Ajlin, gratulacje:) ja mam jutro egzamin:) Mam nadzieję, że pójdzie mi równie dobrze, jak i Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik za Ciebie tez mozemy potrzymac kciuki to bedziesz miala jak w banku;d a moze dodamy jeszcze Imie i moze date @ czy cos takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Olcik, trzymamy kciuki! koniecznie daj znac jak poszlo. ja pamietam, ze jak bylam na studiach to przed kazdym egzaminem nerwy mnie zzeraly jak nie wiem, a jak nadszedl dzien obrony to myslslam ze padne trupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie tworzymy tabelkę: NICK...............WIEK...............CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225.............22..................1....................kujawsko-pomorskie może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick wiek miasto cykl starań data ewwwa 25 o/Rzeszowa 1 24.01.11 kopiować i dopisywac się:D może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK...............CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225.............22..................1............... .....kujawsko-pomorskie ewwwa...............25.................1......................podkarpacie tez mi sie tak podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK...............CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225.............22..................1............... .....kujawsko-pomorskie ewwwa...............25.................1................. .....podkarpacie Kici Kasia............24.................1................. ..... pomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK...............CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225.............22..................1............... .....kujawsko-pomorskie ewwwa...............25.................1................. .....podkarpacie olcik777..............26.................4....................małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK...............CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225.............22..................1............... .....kujawsko-pomorskie ewwwa...............25.................1................. .....podkarpacie Kici Kasia............24.................1................. ..... pomorze olcik.................26..................4....................małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK...............CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225.............22..................1............... .....kujawsko-pomorskie ewwwa...............25.................1................. .....podkarpacie olcik777..............26.................4............... .....małopolskie monique222...........28..............0...................dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiłyście kiedyś te testy owulacyjne? zamówiłam i będe po raz pierwszy robić no ale musze poczeką cbo dziś 3@ . dla dziewczyn ,które mnie nie znaja a wiec większość chciałabym napisać że jestem 3 cykl po stracie maleństwa wc 6 tyg. a więc moim marzeniem jest nie tyle zajście w ciaze jak jej donoszenie:)szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK...............CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225.............22..................1............... .....kujawsko-pomorskie ewwwa...............25.................1................. .....podkarpacie Kici Kasia............24.................1................. ..... pomorze olcik.................26..................4.............. ......małopolskie MISIA 83 ANULKA ..27.................6.....................małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewwwa, na pewno Ci się uda, wszystkim nam się uda, musimy w to wierzyć. Ja bardzo chciałam byc zdrowa, wierzyłam w to i chyba się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK...............CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225.............22..................1............... .....kujawsko-pomorskie ewwwa...............25.................1................. .....podkarpacie olcik777..............26.................4............... .....małopolskie monique222...........28..............0................... dolnośląskie ajlin....................23...............2................... dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqe dziękuje🌼 wierze bardzo że środkowa tabelka dla ciezarówek sie zapełni niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa bardzo mi przykro z tego powodu, ale teraz na pewno wszystko będzie dobrze, wierzę w to ❤️ ❤️ Ale fajnie jak nas w tej tabelce przybywa:) Jat eż już uciekam, pa kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale pędzicie:) to dopisuje się i ja:D NICK...............WIEK...............CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225.............22..................1............... .....kujawsko-pomorskie ewwwa...............25.................1................. .....podkarpacie olcik777..............26.................4............... .....małopolskie monique222...........28..............0................... dolnośląskie ajlin....................23...............2.............. ..... dolnośląskie gruchaweczka........26.................1..................świętokrzyskie Dziewczyny ból jajnika mnie powala:( nie wiem co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................1....................kujawsko-pomorskie ewwwa................25..................1....................podkarpacie Kici Kasia.............24..................1....................pomorze olcik...................26..................4....................małopolskie MISIA 83 ANULKA....27..................6....................małopolskie Madzik983............27.................3.....................usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj nie skopiowałyscie mnie:( NICK...............WIEK...............CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225.............22..................1............... .....kujawsko-pomorskie ewwwa...............25.................1................. .....podkarpacie olcik777..............26.................4............... .....małopolskie monique222...........28..............0................... dolnośląskie ajlin....................23...............2.............. ..... dolnośląskie gruchaweczka........26.................1................. .świętokrzyskie Kici Kasia..............24.................1........... .......pomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa bardzo mi przykro. Wierzę, że teraz wszystko będzie dobrze:) Ale fajnie, że nas przybywa w tej tabelce:) Ja też już uciekam, papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje pod koniec dnia skopiowac nas wszystkie, bo nie nadarzam..... :) a praca na biurku zalega....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×