Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................1..................kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1..................podkarpacie Kici Kasia..............24.................1..................pomorze olcik....................26.................4..................małopolskie monique222...........28.................0..................dolnośląskie ajlin.....................23.................2..................dolnośląskie gruchaweczka........26.................1..................świętokrzyskie MISIA 83 ANULKA......27.................6..................małopolskie Madzik983..............27.................3....................usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy teraz sie zgadza NICK...............WIEK...............CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225.............22..................1............... .....kujawsko-pomorskie ewwwa...............25.................1................. .....podkarpacie olcik777..............26.................4............... .....małopolskie monique222...........28..............0................... dolnośląskie ajlin....................23...............2.............. ..... dolnośląskie gruchaweczka........26.................1................. .świętokrzyskie Kici Kasia..............24.................1........... .......pomorze MISIA 83 ANULKA.....27.................6...................małopolskie Madzik983.............27................3...................usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, mam nadizeje, ze niekogo nie pominelam :) jesli tak to prosze poprawic. oj Misia, pomoc by sie przydala jak nic, koniec miesiaca = sajgon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo madzik chyba jest w calosci:) NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................1.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie Kici Kasia..............24.................1..................pom orze olcik....................26.................4............ ......małopolskie monique222...........28.................0................ ..dolnośląskie ajlin.....................23.................2........... .......dolnośląskie gruchaweczka........26.................1................. .świętokrzyskie MISIA 83 ANULKA......27.................6..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj misia Twoja tez jest, nie zauwazylam:) dziewczyny len jest przeokropny:(( smierdzi strasznie, aale smaku nie ma, ale ta konsystencja:( wiecie co, my jestesmy szalone, w wiekszosci staramy sie pierwszy cykl a panikujemy;d;d;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to prawda, panikary z nas ja nic :) Ale co tam, przynajmniej nie jestesmy same w tym calym zamieszaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a najlepsze jest jak się okres zaczyna spóźniać i jest testowe szaleństwo, co kilka dni... Ja miałam tak zwłaszcza w ostatnim cyklu. Trwał 44 dni. Zaczęlam testowac przed switami i nic, potem po świetach i tez nic, ale w koncu. Zbliżał się sylwester więc dla 100% pewności zrobiłam betę z krwi i niiiiic. % stycznia dostałam okres. Teraz chcę zobaczyć, czy mój cykl wróci do normy. Jeśli tak, to może zacznę bliżej się przyglądać sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mnie interesuje czy len do picia jest na sluz czy ogolnie jest na sluz?;d czy jak sobie cos posypie to sie liczy?;d;d hehe Bo NIE DAM RADY!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie czasem za stanawiem czy my wiemy w co sie pakujemy nieprzespane noce, opuchnięte nogi podobno w lecie gorzej znosi sie ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nic mowic ale gdyby udalo nam sie w lutym zajsc w ciaze to w wakacyjne upaly mialybysmy ciezko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale temat się rozwija... Nie nadążam:) Dziś tylko dopisze się do tabelki, a jutro nadrobię zaległości i bardziej rozwine wypowiedź;) Miłego wieczorku! NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................1.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie Kici Kasia..............24.................1..................pom orze olcik....................26.................4............ ......małopolskie monique222...........28.................0................ ..dolnośląskie ajlin.....................23.................2........... .......dolnośląskie gruchaweczka........26.................1................. .świętokrzyskie MISIA 83 ANULKA......27.................6..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa SKAzana................25.................0...................dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici Ksia
NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................1.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie Kici Kasia..............24.................0..................pom orze olcik....................26.................4............ ......małopolskie monique222...........28.................0................ ..dolnośląskie ajlin.....................23.................2........... .......dolnośląskie gruchaweczka........26.................1................. .świętokrzyskie MISIA 83 ANULKA......27.................6..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa SKAzana................25.................0.............. .....dolnośląskie Dziewczyny ja poprawiam bo jest stary cykl wiec w tym sie nie zdaze starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny zaskocze Was bo ja bardzo lubię siemie lniane pić:D dawniej to nawet wieczorkiem zamiast herbaty piłam, ale potem jakoś mi sie nie chciało:) hmm skoro dobrze wplywa na śluz to może i zaczna znowu pić. Dziś juz jajniki bolą mnie mniej... Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam, kupię dziś to siemię. Nie wiem czy rzeczywiście pomoże na śluz, ale poczytałam o nim wczoraj trochę i pomaga na dużo innych rzeczy: cholesterol, układ pokarmowy, nadwaga itd. itp. I wyczytałam jeszcze, że jak się go robi z mlekiem i słodzi miodem to lepiej smakuje, a nie traci nic ze swoich właściwości. Zobaczymy...Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam przed chwilą do labolatorium i test na toksoplazmoze kosztuje 48 zl:) wiec chyba sie skusze:) Chociaz jakos trudno mi sobie wyobrazic jak moglabym sie zarazic? No ale nie chce sobie pozniej pluc w brode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Super pomysł z tabelką, teraz jasno wszystko widać:) Ja w takim razie chyba też zrobię badanie na tokso, żeby mieć pewność... Co do siemienia to moi rodzice piją to dziadostwo, a mi wystarczy popatrzeć jak oni piją żeby do ust tego nie wziąć...;) Ale zdrowy jest to fakt. Nie wiem czy pomaga na sluz, ale z tego co czytałam na kilku forach to dziewczyny bardzo polecają wiesiołek na śluz. Ja w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek nie bedę nic brała oprócz foliku, chcę zobaczyć jak mój organizm sam sobie poradzi, a jeśli trzeba będzie to w następnym cyklu zacznę brać wiesiołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×